هزینه ارسال بار به اروپا + حمل بین المللی بار به اروپا

09129239163 شماره همراه:

روش های ارسال بار به اروپا

همان طور که اشاره شد ارسال بار به اروپا به سه روش زمینی، هوایی و دریایی انجام می پذیرد. هر یک از این روش ها برای نوع بار و کشور خاص مناسب است و قبل از انتخاب روش مناسب برای حمل بار به اروپا باید با همکاران ما در  باربری تهران کالا بر مشاوره نمایید. هزینه ارسال بار به اروپا بر حسب نوع بار و روش حمل متفاوت است. بهترین و امن ترین روش ارسال بار به اروپا، حمل هوایی بار می باشد. باربری تهران کالا بر در زمینه فریت بار هوایی به اروپا در خدمات شما عزیزان می باشد.

حمل زمینی بار به اروپا

حمل زمینی بار به اروپا

حمل زمینی بار یکی از متداول ترین و مرسوم ترین روش های حمل بار به اروپا می باشد. اما باید توجه داشته باشید که این روش زمان بر اما در عین حال مقرون به صرفه می باشد.

حمل هوایی بار به اروپا

حمل هوایی بار به اروپا

در حمل بار هوایی به اروپا، بار هرچه باشد باید بسته بندی دقیق شده و به صورت پالت برای فرستادن بار به اروپا مهیا گردد. حمل هوایی سریع ترین و گران ترین روش حمل بار به اروپا است.

حمل دریایی بار به اروپا

حمل دریایی بار به اروپا

حمل دریایی به اروپا از رایج‌ترین اقدامات تاجران برای ارسال محموله‌های خود به اروپا می‌باشد. از مهم ترین مزیت های حمل بار دریایی به اروپا، امنیت بالا و هزینه مناسب این روش حمل است.

شعبات مهم در باربری اروپا

شرکت حمل و نقل بین المللی تهران کالا بر ضمن دارا بودن کلیه مجوزهای لازم جهت ارسال بار به سراسر اروپا، یکی از شرکت های معتبر در زمینه ترانزیت بین المللی می باشد. مدیران باربری تهران کالا بر همواره می کوشند پایین ترین قیمت ترانزیت بین المللی به اروپا را از مشتریان عزیزدریافت نمایند. هزینه حمل بار به اروپا بسته به نوع و ارزش کالا، حجم بار، بسته بندی، نوع وسیله نقلیه و موارد دیگر متفاوت می باشد. جهت استعلام قیمت حمل بار به کلیه کشور های اروپایی با بهترین کیفیت در سریعترین زمان با کارشناسان ما  تماس حاصل فرمایید. از مهم ترین خدمات ما در زمینه ارسال بار به اروپا شامل موارد ذیل می باشد:

سوالات متداول

 • هزینه ارسال بار به اروپا چقدر است؟

  هزینه ارسال و فریت بار به اروپا به عواملی همچون نوع و میزان بار و کشور مورد نظر برای ارسال بستگی دارد. برای استعلام قیمت های فریت بار، با باربری تهران کالا بر تماس بگیرید.

 • بهترین روش ارسال بار و لوازم منزل به اروپا کدام است؟

  برای ارسال بار به اروپا روش های مختلفی وجود دارد اما ارسال بار هوایی روشی است که اکثر افراد انتخاب می نمایند و توصیه ما هم برای ارسال بار به کشورهای اروپایی فریت بار هوایی می باشد.

 • خدمات باربری از ایران به اروپا شامل چه مواردی می شود؟

  هرگونه خدمات باربری که لازم داشته باشید در زمینه ارسال بار ارائه می شود. بسته بندی بارها، ارسال بار به گمرک و یا فردوگاه، انجام امور مربوط به بارنامه و صدور مجوزهای ارسال بار و ... از جمله این خدمات می باشند.

حمل بار هوایی به اروپا یکی از مهم ترین خدمات ما در باربری تهران کالا بر می باشد. البته نوع ارسال بار بسته به نوع بار و نظر مشتری انجام می شود. اما طرفداران حمل بار هوایی بیشتر و این روش ارسال بار به اروپا سریع تر و امن تر می باشد. برای استفاده از خدمات ارسال بار به اروپا با تهران کالابر تماس بگیرید.

هزینه حمل بار به اروپا

هزینه حمل بار به اروپا به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. اما شما برای اطلاع دقیق از هزینه و نرخ ارسال بار به کشورهای اروپایی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. مشاوران ما اطلاعات دقیقی از حمل بار به کشور مورد نظر در اختیار شما قرار می دهند. 

از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت حمل بار به اروپا می توان به این موارد اشاره داشت:

 • نوع بار
 • میزان وزن بار
 • نوع روش حمل بار 
 • کشور مورد نطر به منطور ارسال بارها
 • استفاده از خدمات بسته بندی و یا سایر خدمات باربری
 • و..

قوانین فریت بار و ارسال بار به اروپا

در قوانین فریت بار به اروپا، محدودیت هایی وجود دارد و هر مسافرمجاز به همراه داشتن مقدار معینی بار است و به ازای مازاد بار خود باید جریمه هنگفتی پرداخت نماید. بنابراین مشخص شد که اضافه بار به یکی از مهمترین دغدغه ها و مشکلات مسافرین و مهاجرین تبدیل شده است.

پیشنهاد باربری تهران کالا بر به شما برای کاهش هزینه های ارسال بار به اروپا، فریت بار به اروپا می باشد. تنها با برقراری یک تماس پرسنل مجرب ما در محل شما حاضر می شوند و شما را در امر فریت بار به اروپا راهنمایی و یاری می نمایند.

شما می توانید بسته بندی بار، حمل زمینی بار تا فرودگاه، انجام امور گمرکی و صدور بارنامه جهت فریت بار به اروپا را به تیم با تجربه و متعهد باربری اروپا در تهران کالا بر بسپارید. 

نکاتی برای فریت بار به اروپا:

برای ارسال بار به اروپا نکاتی وجود دارد که اگر با آن ها آشنا شوید برای شما مفید خواهد بود:

 • برای ارسال بار به اروپا باید بارهای شما به صورت استاندارد بسته بندی شود.
 • حمل خرده بار فریت بار به صورت هوایی، به صرفه ترین راه حمل بار بین المللی می باشد.
 • هزینه فریت بار به اروپا حدود %30 جریمه اضافه بار است. بنابراین از لحاظ اقتصادی خیلی مقرون به صرفه تر می باشد.
 • بارهای شما حداکثر 3 تا 4 روز بعد در مقصد تحویل داده می شود.(شخص گیرنده بار در مقصد می تواند با مراجعه به فرودگاه و انبار بارهای ورودی با نشان دادن مدارک بار نسبت به ترخیص و تحویل بار خود اقدام نماید.)
 • نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست و تیم ما تمام کارهای مربوطه را برای ارسال بار به اروپا انجام خواهد داد.
 • اگر قصد ارسال سوغات را دارید نیازی به پاسپورت و بلیط ندارید. اما اگر بار شما تجاری است باید کارت بازرگانی داشته باشید.(برای تهیه کارت بازرگانی با ما تماس بگیرید.)
 • زمانی که بار شما به اروپا رسید تا 48 ساعت فرصت دارید پس از پرداخت هزینه انبار، بار خود را تحویل بگیرید. 

دیگر شعبات باربری ایران به اروپا 

در باربری تهران کالا بر امکان ارسال بار از تمام شهرهای ایران به تمام کشورهای اروپا فراهم شده است. اگر قصد ارسال بار و لوازم منزل خود را به کشورهای اروپایی دارید، کافی است با ما تماس بگیرید. 

ارسال بار به قبرس

قبرس یکی از محبوب ترین کشورها برای مسافرت و مهاجرت ایرانیان می باشد. ما علاوه بر ارسال بارهای شخصی و لوازم منزل امکان ارسال بار تجاری را به این کشور برای مشتریان عزیز خود فراهم آورده ایم. نیکوزیا پایتخت قبرس و از مهم ترین شهرهای این کشور می باشد.

علاوه بر ارسال بار به اروپا شما می توانید از خدمات فریت بار به استرالیا نیز در باربری بین المللی تهران کالابر بهره مند شوید.

مطالب و خدمات مرتبط:

ترانزیت بار به اروپا

تماس بگیرید