X

قیمت حمل بار به شهرستان با وانت بار + 09129239163

02122373502 دفتر مرکزی

وانت بار تهران به شهرستان

باربری تهران به شهرستان

حمل بار از تهران به شهرستان یکی از پردرخواست ترین خدمات برون شهری ما در باربری تهران کالا بر می باشد. همان طور که اشاره شد حمل بار به شهرستان بر حسب نوع بار و میزان وزن آن با انواع ماشین حمل بار امکان پذیر می باشد. تمام ماشین های موجود در باربری شهرستان سالم و دارای امکانات لازم برای حمل بار به دورترین نقاط هستند. پرسنل ما با درخواست شما در مبدا حاضر شده و در صورت نیاز بارهای شما را بسته بندی و بارگیری خواهند نمود و در سریع ترین زمان ممکن بار و اثاثیه منزل شما به شهر مقصد و آدرس مورد نظر شما ارسال می شود. در باربری تهران کالا شما می توانید با بهترین و مناسب ترین قیمت بارتان را به شهرستان ارسال نمایید. هزینه حمل بار به شهرستان بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده و هیچ گونه هزینه اضافی از شما عزیزان دریافت نخواهد شد. 

باربری ارزان تهران به شهرستان

باربری ارزان تهران به شهرستان

همان طور که اشاره شد در باربری شهرستان تهران کالابر، سعی شده بهترین و مناسب ترین کرایه حمل بار برای شهرستان برای مشتریان عزیز در نظر گرفته شود. این هزینه بر اساس نوع ماشین حمل بار و نوع بار شما متغییر است.

لیست باربری های تهران به شهرستان

لیست باربری های تهران به شهرستان

در باربری تهران به شهرستان امکان ارسال بار به تمام شهرهای ایران فراهم شده است. باربری تهران با شمال ایران، باربری تهران به جنوب، شرق و غرب. برای استفاده از خدامات باربری شهرستان می توانید با ما تماس بگیرید.

حمل بار به شهرستان با مجهزترین ماشین های حمل بار

در باربری تهران کالا بر برای ارسال بار به شهرستان از مجهزترین و سالم ترین ماشین های باربری برا حمل بار استفاده می شود. این ماشین ها بر حسب میزان حجم و وزن بار شما و همچنین میزان ظرافت و ارزش بار ارسالی انتخاب شده و سعی می شود با توجه به مشاوره های همکاران ما به صاحبان بارها بهترین ماشین حمل بار انتخاب تا بارهای به سلامت به مقصد ارسال شوند. ماشین های ارسال بار به شهرستان تمام دارای چادر، نایلون و در صورت لزوم ماشین های مسقف برای حمل بار ارسال خواهند شد.

حمل بار به شهرستان با کامیون

حمل بار به شهرستان با کامیون

برای ارسال کل اثاثیه منزل، بارهای کارخانه ها و یا بارهای حجیم دیگر باید از ماشین های سنگین مانند کامیون برای ارسال بار استفاده نمود. کامیون ها و ماشین های استفاده شده در باربری ما دارای امکانات و تجهیزات لازم برای حمل بار با بهترین کیفیت می باشند.

وانت بار شهرستان

وانت بار شهرستان

وانت بار معمولا برای حمل بار با حجم و تناژ کم مورد استفاده قرار می گیرد و کرایه آن نیز نسبت به سایر ماشین های حمل بار ارزان تر است. استفاده از خدمات حمل و نقل و باربری با وانت بار به شهرستان بهترین روش ارسال خرده بار به شهرهای دیگر می باشد.

حمل بار به شهرستان با نیسان

حمل بار به شهرستان با نیسان

حمل بار با نیسان و سایر ماشین های حمل بار به تمام نقاط کشور، تحت پوشش کامل بیمه انجام میشود و هرگونه بار مجاز که قابلیت حمل بار نیسان را داشته باشد می توانید با این ماشین حمل بار ارسال نمایید. حمل بار با نیسان بار به شهرستان یکی از مرسوم ترین روش های باربری شهرستان می باشد.

خدمات وانت بار تهران به شهرستان

در باربری وانت تهران به شهرستان خدمات در زمینه ارسال بار به تمام شهرهای کشور انجام می شود. بسته به نوع بار، بهترین روش ارسال کالا به شهرستان انتخاب و به مشتریان عزیز ارائه خواهد شد. از جمله مهم ترین خدمات می توان به این موارد اشاره نمود:

سوالات متداول

 • هزینه وانت بار شهرستان چقدر است؟

  هزینه وانت بار شهرستان بسته به نوع بار و وزن آن و همچنین شهر مقصد متغییر است. برای استعلام قیمت می توانید با باربری تهران کالا بر تماس بگیرید.

 • حمل بار به شهرستان با وانت ارزان تر است یا دیگر ماشین های حمل بار؟

  این امر بستگی به میزان بار شما دارد. کرایه وانت بار ارزان تر است اما میزان بار برای حمل نیز محدود تر می باشد. اگر قصد دارید بار با حجم و وزن بالا را جابجا نمایید گاها حمل بار با ماشین های سنگین به صرفه تر از حمل با وانت است. زیرا در صورت حمل با وانت باید از چند سرویس جداگانه استفاده نمایید.

 • حمل بار به شهرستان با کامیون تا چند تن امکان پذیر می باشد؟

  بستگی به نوع ماشین دارد. کامیون911 تا 5/5 تن، کامیون تک: 10 تن و کامیون جفت تا 15 تن قابلیت حمل بار دارند.

هزینه باربری از تهران به شهرستان

وانت بار برای شهرستان از پردرخواست ترین خدمات در زمینه ارسال و حمل بار به شهرستان می باشد. قیمت باربری شهرستان بر اساس میزان بار، مسافت و تعداد کارگران و نوع وسیله ارسالی مشخص می شود که در جداول قابل براورد است. باربری تهران به شهرستان بصورت همه روزه با انواع ماشین حمل بار وانت، نیسان، کامیون و تریلی با ارزان ترین قیمت و کرایه همراه با بهترین بیمه نامه از تمام نقاط استان تهران در خدمت شما عزیزان می باشد. به طور کلی هزینه باربری از تهران به شهرستان به عوامل زیر بستگی دارد:

 • میزان مسافت بین مبدا و مقصد
 • نوع ماشین حمل بار
 • میزان بار
 • نیاز به کارگر یا بسته بندی بارها
 • نوع بار
 • میزان بیمه بار
 • و...
   

ظرفیت ماشین های حمل بار

وزن بار از دیگر عوامل تعیین کننده در هزینه حمل بار است. بخشی از این مبلغ به صورت تعرفه و قسمت دیگر آن بر اساس سیاست های شرکت باربری محاسبه می شود. اگر شما برای حمل بار خود به دنبال یک وسیله باری باشید اولین نکته ای که اهمیت پیدا می کند وزن بار شما است. چرا که نوع وسیله نقلیه باربری و اتوبار بر اساس وزن بار شما انتخاب می شود انواع ماشین های باری موجود در ایران بر اساس ظرفیت. در جدول زیر میزان ظرفیت هر یک از ماشین های حمل بار بیان شده است.

پیکان وانت تا 400 کیلوگرم برای خارج شهر و تا حدود 500 کیلوگرم داخل شهر
وانت اریسان 450 کیلوگرم برای خارج از شهر و تا حدود 600 کیلو گرم داخل شهر
مزدا وانت حدود 700 کیلو گرم برای بیرون شهر و 800 کیلوگرم برای داخل شهر
وانت پراید   350 بیرون شهری و 450 داخل شهر
 نیسان دوگانه 1500 کیلوگرم
نیسان دیزل حدود 1800 کلیوگرم
خاور مسقف 608 تا 2500 کیلوگرم
خاور مسقف 808 تا 4000 کیلوگرم
ایسوزو6 تن ماکسیموم 3.5 تن
کامیون 911 تا 5/5 تن
کامیون تک  10 تن
کامیون جفت 15 تن

برای بارهایی با وزن بیشتر معمولا از انواع تریلی کفی و تریلی سه محور استفاده می شود(معمولا بار تا وزن 22 تن حد مجاز پلیس راه می‌باشد و بیشتر از آن باید با نظارت پلیس و صدور مجوزهای لازم ارسال شود.)

در باربری تهران کالا بر علاوه بر حمل بار درون شهری و بین شهری شما می توانید از خدمات باربری بین المللی و حمل بار به سایر کشورها نیز بهره مند شوید.

دیگر خدمات مهم ما در باربری تهران

کرایه نیسان تا شمال

خاور تهران به شهرستان

تماس بگیرید