استعلام نرخ کرایه وانت بار تهران | کرایه وانت بار ارزان تلفنی

09129239163 شماره همراه:

شماره تلفن شعبات وانت بار ارزان تهران

وانت بار تهران یکی از خدماتی است همه روزه افراد زیادی از باربری تهران کالا بر درخواست دارند. وانت بار ارزان در تهران کالا بر، ارائه دهنده سرویس VIP و عادی برای حمل بار با وانت بار با ارزان ترین قیمت در تهران می باشد. وانت بار تهران کالا بر به عنوان ارزان ترین وانت بار در شهر تهران به صورت شبانه روزی فعالیت دارد و امکان جابجایی سریع بارها را برای شما فراهم می‌آورد. حمل هر نوع بار و اثاثیه منزل به صورت درون شهری و یا حمل بار از تهران به شهرستان با وانت را، به تیم پرتلاش ما بسپارید تا دیگر از رسیدن سالم بار و هزینه آن نگرانی نداشته باشید. ما در وانت بار ارزان تهران، ارزان ترین و سریع ترین خدمات حمل بار را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

وانت تلفنی یکی از جدیدترین خدمات ارائه شده در باربری ها می باشد. با استفاده از خدمات وانت تلفنی در سریع ترین زمان می توانید بارها خود را جابجا نمایید و یا اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل خود را به انجام برسانید. هزینه وانت تلفنی بر حسب نوع بار و میزان مسافت طی شده متغییر است. برای درخواست خدمات وانت بار تلفنی و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

برای اطلاع از شماره تلفن وانت بار تهران روی لینک منطقه ای که می خواهید خدمات را دریافت نمایید، کلیک کنید:

هزینه حمل بار با وانت در تهران

هزینه حمل بار با وانت و استفاده از خدمات وانت بار تهران به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به نوع بار، میزان حجم و وزن بار، مسافت بین مبدا و مقصد، تعداد کارگر مورد استفاده و.. اشاره داشت. تمامی قیمت های حمل بار با وانت، در وانت بار ارزان تهران طبق مصوبه اتحادیه باربری می باشد و هیچ کونه هزینه اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد. تضمین کیفیت و قیمت خدمات وانت بار در تهران از تعهدات ما نسبت به مشتریان عزیز می باشد.

هزینه وانت بار در تهران بر حسب نرخ مصوب می باشد و هیچ هزینه اضافه ای از شما دریافت نخواهد شد.

وانت بار درون شهری

وانت بار درون شهری

معمولا بیشتر حمل بار در داخل شهر تهران با وانت بار انجام می پذیرد. حمل بار با وانت هم ارزان تر است و هم در این شلوغی و ترافیک شهری کار حمل بهتر و سریع تر انجام می پذیرد. قیمت حمل بار با وانت از کامیون و یا سایر ماشین های حمل بار کمتر و به صرفه تر است. اگر قصد استفاده از خدمات ما در وانت بار تهران دارید می توانید از تخفیفات ویژه ما هم بهره مند شوید.

حمل بار به شهرستان با وانت بار

حمل بار به شهرستان با وانت بار

معمولا حمل به شهرستان با کامیون انجام می شود، اما زمانی که میزان بار و وسایل شما کم می باشد از لحاظ اقتصادی بهتر است که از یک وانت بار برای حمل بار به شهرستان استفاده نمایید. کرایه وانت بار برای حمل بار به شهرستان از کامیون کمتر است و حمل بار نیز سریع تر انجام می شود. شما می توانید وانت بار شهرستان را از ما درخواست نمایید.

خدمات وانت بار ارزان تهران

وانت بار از مهم ترین وسایل حمل بار در هنگام اسباب کشی و یا حمل بارهای دیگر می باشد. زمانی که درخواست سرویس وانت بار ارزان را می دهید علاوه بر ماشین حمل بار ممکن است به خدمات دیگری هم نیاز داشته باشید. ما تمام خدمات و نیازهای حمل بار را پیش بینی کرده و به شما عزیزان ارائه می دهیم. در ادامه تعدادی از این خدمات را برای شما شرح می دهیم. اگر به دنبال حمل بار ارزان با وانت در تهران هستید با ما تماس بگیرید. وانت بار ارزان تهران کالابر تمام خدمات مربوط به اسباب کشی و حمل بار را به شما عزیزان ارائه خواهد نمود.

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل

از مهم ترین خدمات هر باربری بسته بندی اثاثیه منزل هنگام اسباب کشی می باشد. این خدمات در وانت بار تهران کالا بر به بهترین شکل و با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات بسته بندی صورت می پذیرد.

کارگر باربری در تهران

کارگر باربری در تهران

ممکن است برای حمل بار به افرادی کمکی نیاز داشته باشید. ما در وانت بار تهران می توانیم خدمات کارگر باربری را به همراه وانت بار در اختیار شما قرار دهیم. این افراد می توانند در امر بسته بندی و حمل بار شما را کمک نمایند.

حمل یخچال ساید

حمل یخچال ساید

بیشترین دغدغه افراد هنگام اسباب کشی و حمل بار، جابجایی وسایل سنگین مانند یخچال ساید است. شما می توانید بدون هیچ نگرانی از صدمه دیدن وسایل و یخچالتان کار جابجایی را به ما بسپارید. کارگران ما آموزش لازم برای حمل بار را دیده اند.

شعبات وانت بار تهران

همان طور که اشاره شده ما در وانت بار تهران امکان حمل بار و اسباب کشی در تمام محله های تهران را برای شما فراهم آورده ایم. کافی است با ما تماس بگیرید و از خدمات حرفه ای بهترین وانت بار تهران بهره مند شوید. از مهم ترین شعبات ما می توان به این موارد اشاره نمود:

وانت بار تهران

بهترین وانت بار تهران

شما برای کرایه وانت بار در تهران باید به خوبی در مورد خدمات و ویژگی هایی که ارائه می‌دهند، اطلاعات خود را افزایش دهید. در این صورت می توانید بهترین وانت بار را برای حمل وسیله های خود کرایه کنید. تهران کالا سال هاست در زمینه خدمات وانت بار تهران فعالیت دارد و توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید. تضمیت کیفیت خدمات و قیمت از مهم ترین ویژگی هایی است که باعث جلب اعتماد مشتریان عزیز شده است. شما بصورت شبانه روزی می توانید برای استفاده از خدمات وانت بار ارزان تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. از مهم ترین شعبات وانت بار تهران می توان به وانت بار پونک اشاره داشت.

ظرفیت وانت بار چقدر است؟

در جدول زیر ظرفیت تقریبی انواع وانت بار ارائه شده است. یکی از عوامل تاثیر گذار در نرخ کرایه وانت بار، ظرفیت آن است.

نوع وانت بار ظرفیت
پیکان وانت تا 400 کیلوگرم برای خارج شهر و تا حدود پانصد کیلوگرم داخل شهر
وانت اریسان 450 کیلوگرم برای خارج از شهر و تا حدود 600 کیلو گرم داخل شهر
مزدا وانت حدود 700 کیلو گرم برای بیرون شهر و 800 کیلوگرم برای داخل شهر
وانت پراید 350 بیرون شهری و 450 داخل شهر
نیسان دوگانه 1500 کیلوگرم
نیسان دیزل 1800 کلیوگرم

خدمات وانت بار در تهران

مجموعه وانت بار ارزان تهران کالا بر  با حضور جمعی از بهترین رانندگان ماهر و نیروهای آموزش دیده در زمینه بسته بندی بار و اسباب کشی آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی می باشند. بیشتر مردم به دنبال یک وانت بار ارزان و باکیفیت برای حمل بار و اثاثیه منزل خود هستند باید بگوییم هزینه حمل بار در تهران کالا بر بسیار منصفانه محاسبه می شود و از مشتریان عزیز هیچ هزینه اضافی بابت حمل بار دریافت نخواهد شد. ما در وانت ارزان تهران با درختیار داشتن انواع وانت بار یکی از شرکت های حمل و نقل نعتبر در تهران هستیم. تمامی خدمات در این باربری از جمله خدمات باربری و اثاث کشی با قیمتی مناسب و منصفانه انجام میشود. این قیمت مناسب با بهترین و باکیفیت ترین خدمات همراه است. وانت بار تهران از مهم ترین خدمات ما به شمار می رود به همین دلیل دارای مهارت بالا برای ارائه خدمات در این زمینه هستیم.

در وانت بار تهران تمام خدماتی که از یک باربری معتبر توقع دارید، به شما ارائه می شود. اسباب کشی منزل و محل کار، حمل بار های شخصی و تجاری در حوزه های مختلف از خدمات ما در وانت تهران کالابر می باشد. از مهم ترین و اساسی ترین خدمات می توان به این موارد اشاره نمود:

 1. ارسال بار به تمام شهرستان ها
 2. ارسال بار درون شهری
 3. بسته بندی بار برای اسباب کشی
 4. ارائه خدمات کارگر باربری خالی و یا با ماشین حمل بار
 5. حمل وسایل بزرگ و سنگین
 6. جابجایی و بارگیری بار
 7. چیدمان در صورت درخواست مشتری

هر یک از این خدمات دارای هزینه جداگانه و متفاوتی هستند و به همین دلیل نمی توان قیمت مشخصی را برای حمل بار با وانت در تهران مشخص نمود. 

برای اطلاع از هزینه وانت بار در تهران با ما تماس بگیرید. بر حسب نوع بار و نوع خدمات درخواستی هزینه ها اعلام خواهد شد.

عوامل تاثیر گذار در نرخ وانت بار در تهران :

 • نوع ماشین حمل بار: وانت بار،نیسان بار، کامیونت، ماشین باربری مسقف و.....
 • مسافت بین مبدا و مقصد(وانت بار درون شهری، برون شهری)
 • حمل وسایل سنگین در اسباب کشی مانند: یخچال ساید بای ساید، گاوصندوق، شیشه میز نهارخوری سنگین و.....
 • هزینه بسته بندی اثاثیه منزل
 • تعداد کارگر اسباب کشی و حمل بار

برای استفاده از خدمات بهترین وانت بار تهران هم اکنون با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

وانت بار تهران یکی از جدیدترین خدمات ارائه شده در باربری ها می باشد. با استفاده از خدمات باربری وانت در سریع ترین زمان می توانید بارها خود را جابجا نمایید و یا اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل خود را به انجام برسانید. هزینه باربری وانت بر حسب نوع بار و میزان مسافت طی شده متغییر است. برای درخواست خدمات وانت بار در تهران و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. وانت بار تهران از خدمات پردرخواست می باشد.

وانت بار تلفنی 

وانت بار یکی از سریع ترین و بهترین وسایل نقلیه برای حمل بار درون شهری و یا حتی بین شهری می باشد. امکان رفت و آمد آسان در کوچه و خیابان های تنگ و پر رفت و آمد با استفاده از این ماشین حمل بار موجب شده افراد زیادی تمایل به جابجایی بار با باربری وانت داشته باشند. مهم ترین ویژگی استفاده از این خدمات این است که شما می توانید در سریع ترین زمان خدمات مورد نیاز خود را درخواست نمایید. تنها کافی است با شماره 09129239163 تماس و یا در واتساپ پیام دهید. پرسنل ما در سریع ترین زمان با ماشین های حمل بار سالم در محل حاضر خواهند شد و بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان ارسال خواهند نمود.

هزینه وانت بار بر حسب نوع بار و همچنین مسیر بین مبدا و مقصد تعیین می شود. اما مهم ترین مزیت استفاده از خدمات باربری تهران کالابر، حمل بار سریع و ارزان می باشد.

وانت بار تلفنی ارزان تهران

بررسی مشخصات وانت بار ارزان در تهران

باربری تهران کالابر آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی می باشد. اگر به دنبال یک باربری وانت ارزان و سریع در تهران هستید می توانید با ما تماس بگیرید. وانت تلفن ارزان در تهران دارای مشخصات و خصوصیاتی است که از مهم ترین آن می توان به این موارد اشاره نمود:

 • حمل بار سریع و ارزان
 • دارای پرسنل فعال و با تجربه در زمینه حمل بار
 • کارگر باربری با تجربه
 • ارائه کلیه خدمات اسباب کشی و حمل بار
 • دارای انواع ماشین حمل بار سالم و مجهز
 • صدور بارنامه و بیمه نامه برای بارهای بین شهری و درون شهری

مزایای استفاده از وانت بار تلفنی تهران

 • انتخاب بهترین و راه بلدترین راننده ها برای این که در بار شما در کوتاه ترین زمان ممکن به مقصد برسانند.
 • بسته‌ بندی اصولی و صحیح وسایل شما با استفاده از بهترین تجهیزات تخصصی
 • جا به جا کردن وسایل شما توسط کارگران حرفه ای و کاربلد
 • امکان درخواست نیسان بار، کامیون و خاور در کنار وانت بار تهران 
 • جلوگیری از آسیب دیدن وسایل به واسطه ی انجام بسته بندی حرفه ای و اصولی 
 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته
 • ارائه خدمات در تمام مناطق تهران (تمام مناطق و محله‌ های تهران، از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب)
 • صدور بیمه نامه معتبر

همچنین می توانید از خدمات نیسان بار تهران، حمل بار به شهرستان با نیسان و باربری شهرستان هم بهره ببرید.

سوالات متداول

 • کرایه وانت بار تهران چقدر است؟

  کرایه وانت بار بسته به مقدار بار، نوع ماشین حمل و مسافت بین مبدا و مقصد متغییر است. برای استعلام هزینه ها با تهران کالابر تماس بگیرید. 

 • شماره وانت بار تهران چند است؟

  برای تماس با وانت بار تهران و حمل بار با وانت در تهران با شماره 09129239163 تماس بگیرید.

 • در وانت بار تهران چه خدماتی ارائه می شود؟

  کلیه امور حمل بار، بسته بندی و اسباب کشی در وانت بار و باربری تهران کالابر ارائه می شود. برای استفاده از این خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید