X

هزینه و قیمت وانت بار صادقیه

02122373502 دفتر مرکزی

خدمات وانت بار صادقیه

خیابان ستارخان یکی از مهم‌ ترین خیابان‌های صادقیه‌ می باشد. خیابان سازمان آب، خیابان بهنام، خیابان ابوذر، خیابان شهدای صادقیه، و خیابان آیت الله کاشانی هم از سایر خیابان‌های مهم صادقیه به شمار می روند. بلوارفردوس و بلوار ارمکام هم از بلوارهای معروف محله صادقیه هستند.

برای آرامش و راحتی حال شما سعی شده است در وانت بار و نیسان بار صادقیه تمام خدمات مربوط به حمل و ارسال بار ارائه گردد. از مهم ترین خدمات ارائه شده می توان به این موارد اشاره نمود:

حمل بار به شهرستان

ارسال کارگر ماهر و متعهد برای کمک به شما

بسته بندی اثاثیه منزل

حمل وسایل سنگین مانند یخچال ساید

ارسال انواع ماشین حمل بار

فروش لوازم بسته بندی بار

صدور بارنامه و بیمه نامه معتبر

حمل یخچال ساید

حمل یخچال ساید

یکی از سخت ترین مراحل حمل بار هنگام اسباب کشی حمل وسایل شنگین مانند یخچال می باشد. سایر از جمله وسایلی است که به دلیل وزن و قیمت بالا حمل آن بسیار سخت و نیازمند مراقبت می باشد. کارگران ما در این زمینه بسیار مهارت داشته و شما را یاری می نمایند.

کارگر باربری

کارگر باربری

از دیگر خدمات مورد نیاز در هنگام جابجایی بارها و اسباب کشی، کارگر باربری می باشد. ما در وانت بار صادقیه از بهترین افراد برای کمک به شما بهره میگیریم. این افراد در همه امور آموزش دیده اند و بسیار خوش اخلاق و متعهد به کار خود هستند. شما می توانید در نیسان بار صادقیه تقاضای کارگر خالی و یا کارگر با ماشین نمایید.

شعبات مهم باربری صادقیه

باربری تهران کالا بر تمام مناطق تهران را تحت پوشش قرار می دهد. شما برای درخواست ماشین حمل بار و استفاده از خدمات باربری صادقیه کافی است با ما تماس بگیرید. از مهم ترین شعبات مرتبط با وانت بار صادقیه می توان به این مناطق اشاره نمود:

نیسان بار صادقیه

حمل اثاثیه و لوازم منزل با نیسان یکی از بهترین و به صرفه ترین روش ها در هنگام جابجایی و اسباب کشی می باشد. وانت نیسان از جمله وانت هایی که است که می توانید بار تا وزن بالا را جابجای نماید. به طور کلی در هنگام اسباب کشی در شهر تهران استفاده از خدمات نیسان بار خیلی بهتر و به صرفه تر از استفاده از ماشین های حمل بار بزرگ و سنگین است. برای استفاده از خدمات نیسان بار تهران با تهران کالابر تماس بگیرید. حمل سریع و ارزان بار، به همراه کیفیت خدمات از تعهدات ما در این باربری می باشد.

هزینه حمل بار در وانت بار ارزان صادقیه

هزینه حمل بار و هزینه اسباب کشی در صادقیه به عوامل متعددی بستگی دارد و نمی توان برای همه یک نرخ ثابت را اعلام نمود. از جمله عوامل تاثیر گذار در حمل بار و وانت بار صادقیه می توان به این موارد اشاره نمود:

  • میزان و حجم بارهای ارسالی
  • استفاده ویا عدم استقاده از خدمات بسته بندی باربری صادقیه
  • تعداد کارگر باربری
  • تعداد وسایل سنگین
  • تعداد طبقات
  • مسافت بین مبدا و مقصد
  • طرح ترافیک و ...

همه این عوامل موجب می باشد هزینه ها متفاوت باشد. اما باید بدانید هزینه حمل بار در باربری صادقیه کاملا منصفانه بوده و هیچ هزینه اضافه ای از شما دریافت نخواهد شد. تعرفه ها بر اساس نرخ تعیین شده  اتحادیه می باشد. برای اطلاع از هزینه باربری و وانت بار صادقیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

حمل بار به شهرستان

برای حمل بار از تهران به شهرستان نیز می توانید از خدمات باربری صادقیه در تهران کالا بر بهره بگیرید. حمل بار به شهرستان با استفاده از انواع ماشین حمل بار مانند وانت، نیسان، ایسوزو، خاور، تریلی و... انجام می شود. نوع ماشین ارسالی به نوع و حجم بار شما بستگی دارد. خزینه حمل بار به شهرستان معمولا از هزینه حمل بار بین شهری بسیار کمتر می باشد.

در حمل بار به شهرستان به دلیل مسافت طولانی تر باید بارهای به درستی و با دقت بسیار بسته بندی شوند تا دچارخسارت نشوید. ما در باربری تهران کالا بر امکان بسته بندی اصولی وحرفه ای بارها و اثاثیه منزل را برای شما فراهم نموده ایم. 

وانت تلفنی صادقیه

ما در وانت تلفنی تهران در صادقیه برای حمل بار و اثاثیه شما از ماشین های استاندارد بهره میگیریم و شما می توانید با یک تماس تلفنی با وانت بار ما در صادقیه در هر منطقه ای از تهران که باشید درخواست اعزام وانت بار دهید. وانت بار ارزان تلفنی در صادقیه امکان عقد قرارداد با شرکت ها جهت حمل بار بین شهری را نیز فراهم نموده است . صدور بارنامه و بیمه نامه معتبر یکی از نیازهای شرکت ها می باشد که ما به خوبی بر این وافق بوده و امکان صدور بارنامه معتبر را برای شما فراهم آورده ایم.

وانت بار صادقیه با سال ها تجربه حمل اثاثیه در تهران خیال مشتریان خود را آسوده نموده که این امر در مجموعه وانت بار غرب تهران سلامت کالا و اثاثیه شما را هنگام حمل و انتقال تضمین می کند. وانت تلفنی صادقیه متشکل از گروهی راننده و کارگر ماهر و خوش برخورد است که در مجموعه وانت بار تهران به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمت حمل بار و اثاثیه کوچک و اثاثیه خانه و شرکت می باشند.

آشنایی با محله صادقیه

صادقیه یا آریاشهر سابق، محله‌ ای در منطقه 2 تهران است و دارای دو فلکه مهم به نام‌های فلکه اول و فلکه دوم می‌ باشد. صادقیه محله‌ای واقع در منطقه 2 شهرداری تهران است که از غرب با بلوار فردوس، از شرق با ستارخان، از جنوب با آزادی و از شمال با محله پونک همسایه است. از میدان‌های مهم غرب تهران می‌توان به فلکه دوم صادقیه اشاره کرد. فلکه دوم بین مناطق 2 و 5 شهرداری تهران واقع شده است. ایستگاه مترو صادقیه، پارک استقلال و برج گلدیس، همگی در اطراف این میدان واقع‌شده‌ اند.

تماس بگیرید