X

وانت بار ولنجک | باربری و نیسان بار ولنجک

02122373502 دفتر مرکزی

از مهم ترین خدمات ما در وانت تلفنی ولنجک، حمل بار و بسته بندی بار می باشد. شما می توانید با استفاده از خدمات حرفه ای ما که به وسیله نیروهای مجرب و با استفاده از امکانات و تجهیزات به روز و پیشرفته ارائه می شود بهترین حمل بار و اسباب کشی را تجربه نمایید. وانت بار و نیسان بار ولنجک از شعبات وانت بار شمال تهران می‌باشد.

وانت تلفنی ولنجک

همان طور که اشاره شد وانت تلفنی تهران در محدوده ولنجک یکی از خدمات ارائه شده در باربری تهران کالا بر می باشد. شما با استفاده از این خدمات می توانید بارهای جزئی و یا با حجم زیاد را جابجا نمایید. خدمات ما تنها در سطح تهران نمی باشد و شما با تماس با ما می توانید بارهای خود را از شهر تهران به تمام شهرستان ها و یا حتی به سایر کشورها نیز ارسال نمایید. باربری تهران کالا بر یک باربری خوشنام و با سابقه است که قادر می باشد، شما در زمینه حمل بار بین المللی و یا درون شهری و برون شهری یاری رساند.

برا استفاده از خدمات ما در وانت بار ولنجک با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

از دیگر شعبات ما در زمینه حمل بار با وانت می توان به وانت بار زعفرانیه، وانت بار پونک، وانت بار تجریش و وانت بار پاسداران اشاره نمود.

هزینه وانت بار ولنجک

ارائه سرویس های VIP وانت بار و نیسان بار در ولنجک تهران به هر نقطه دیگر، ارائه خدمات بسته بندی اثاث و بار در صورت درخواست شما، ماشین های جدید و ویژه برای حمل اثاث ظریف شما مشتریان گرامی، کارگران با اخلاق و ورزیده باربری ولنجک همگی از خدمات می در این زمینه می باشد. هزینه و نرخ کرایه در وانت بار ولنجک بسته به نوع خدمات انجام شده و میزان و نوع بار شما متغییر است. برای اطلاع دقیق از قیمت حمل بار و اسباب کشی در ولنجک با مشاوران ما تماس بگیرید تا با مشاوره دقیق قیمت به شما اعلام شود. باید توجه نمایید در وانت بار و باربری ولنجک هیچ گونه هزینه اضافه ای از شما دریافت نخواهد شد و تمام قیمت ها بر اساس نرخ مصوب توسط اتحادیه می باشد.

هزینه حمل بار در وانت بار ولنجک

بسته بندی اثاثیه منزل

اگر می خواهید بارهای و اثاثیه منزل شما در هنگام جابجایی و حمل بار دچار آسیب نشوند بهتر است کار بسته بندی را به تیم حرفه ای ما بسپارید. ما در وانت بار و نیسان بار ولنجک با استفاده از نیروهای مجرب و اموزش دیده و برترین تجهیزات بسته بندی اثاثیه شما را بسته بندی نموده و بدین صورت بارهای شما بدون هیچ آسیبی به مقصد ارسال خواهند شد. بسته بندی اسباب منزل و شرکت ها به صورت صحیح و اصولی، باعث عدم آسیب به آن ها هنگام حمل بار و جابجایی می شود. زمانی که وسایل منزل به شکلی درست بسته بندی شوند، علاوه بر حمل سالم بارهای، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید نیز بسیار سریع تر انجام می شود. اگر به خدمات ما برای بسته بندی نیاز دارید با مشاوران حمل بار در میان بگذارید. برای استفاده از خدمات نیسان حمل اثاثیه منزل در تهران با ما تماس بگیرید.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری ولنجک

ماشین های حمل بار 

انتخاب ماشین باربری برای حمل بار یکی از مهم ترین مراحل اسباب کشی می باشد توجه نمایید نوع ماشین حمل برهزینه نهایی اسباب کشی نیز تاثر گذار خواهد بود. در انتخاب ماشین باربری و حمل بار بایستی به فاکتورهای مختلفی توجه کرد، از جمله سالم بودن ماشین وظرفیت آن ها. نکته جالب اینجاست که انتخاب گزینه مناسب از میان انواع ماشین‌­های حمل بار، مستقیما روی سرعت و قیمت حمل بار بین شهری و درون شهری نیز تاثیر می­‌گذارد. از انواع ماشین حمل بار در باربری تهران کالا بر می توان به این موارد اشاره نمود:

  1. ماشین باربری کوچک و سبک مانند وانت، وانت پراید، و وانت پیکان.
  2. ماشین های حمل بار نیمه سنگین مانند کامیون، خاور، هیوندا، ماشین باربری ایسوزو، و کامیونت.
  3. ماشین حمل بار های سنگین مانند تریلی، ترانزیت، ده تن، کفی، ترانزیت یخچالی، 20 تن، چادری سه محور، کفی، کمپرسی

کارگر باربری

گاهی برای حمل بار در وانت بار ولنجک از ما درخواست کارگر خالی دارند و یا گاهی همزمان با ماشین های حمل بار، کارگرهایی نیز برای کمک در امر جابجایی و بسته بندی به محل اعزام می شوند. بسته به نیاز خود می توانید این موارد را با همکاران ما هماهنگ نمایید. اما نکته ای که قابل ذکر است این مورد می باشد که برای استفاده از خدمات کارگر حمل بار بهتر است از موسسه های معتبر اقدام نمایید و اگر از کارگران خیابانی استفاده نمایید در صورت ایجاد خسارت و یا مشکل کسی پاسخگو نخواهد بود. نیروهای ما در وانت بار تلفنی ولنجک همگی آموزش دیده، مودب و باتجریه همراه با نیروی بدنی بالا می باشند. برای استفاده از خدمات ما در زمینه کارگر باربری و حمل بار و یا کارگر بسته بندی با ما تماس بگیرید.

حمل یخچال ساید

یخچال های ساید معمولا از ابعاد بزرگی و وزن سنگین تری از سایر یخچال های برخوردار می باشند ک موجب می شود حمل و جابه جایی آن در اسباب کشی بسیار مشکل باشد. از این رو افراد به دنبال کارگر حمل سایدی می باشند که از مهارت و دانش کافی برای جابه جایی ساید برخوردار باشد. جابه جایی وسایل سنگین نیاز به افراد متخصص دارد از این رو اگر قصد جابه جایی وسایل خود را دارید سعی کنید از کارگر مخصوص به این کار استفاده کنید. معمولا هزینه حمل ساید بر حسب نوع یخچال و تعداد طبقات متغییر است. کارگر حمل ساید باید دارای  توانایی بدنی بالایی باشد و دارای تخصص کافی برای حمل انواع یخچال ساید و یا سایر وسایل سنگین باشد. کارگر حمل ساید معمولا توسط شرکت های باربری آموزش دیده اند، از این رو همواره توصیه می شود اگر قصد جابه جایی یخچال ساید خود را دارید حتما با شرکت های وانت بار و باربری نعتبر تماس بگیرید تا آن ها خود کارگر مناسب را ارسال کنند.

تماس بگیرید