بهترین نرخ کرایه حمل در وانت بار و نیسان بار پونک

09129239163 شماره همراه:

سوالات متداول

 • نرخ کرایه حمل بار در باربری و وانت بار پونک چگونه محاسبه می شود؟

  هزینه باربری بسته به نوع بار و ماشین حمل، مسافت بین مبدا و مقصد و تعداد کارگر محاسبه می شود. در تهران کالا بر تمام قیمت ها منصفانه و هیچ گونه هزینه اضافی بابت انجام خدمات دریافت نخواهد شد.

 • برای اطلاع از شماره تماس باربری و وانت بار پونک کلیلک کنید.

  به منظور استفاده از خدمات باربری، وانت بار و نیسان بار پونک با این شماره ها تماس بگیرید. 09129239163 02122373529

 • آیا امکان ارسال بار به شهرستان وجود دارد؟

  بله برای ارسال بار به شهرستان می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین در تهران کالابر امکان ارسال بار بین المللی هم فراهم شده است.

باربری تهران کالا بر با سال ها تجربه در زمینه حمل بار و باربری در تهران یکی از معتبرترین و سرشناس ترین وانت بار های موجود در تهران می باشد. وانت بار پونک یکی از شعبات این وانت بار به شمار می رود. کلیه خدمات حمل بار، وانت بار، نیسان بار، بسته بندی بارها، کارگر باربری و دیگر خدمات مربوط به اسباب کشی در این شعبه از باربری تهران کالا بر صورت میگیرد. هزینه حمل بار با وانت در پونک بسیار مناسب و ارزان محاسبه می شود و هیچ گونه هزینه اضافی از همشهریان عزیز دریافت نمی شود. وانت بار پونک یکی از شعبات مهم در وانت بار غرب تهران به شمار می رود.

اگر به دنبال وانت بار ارزان و با خدمات حرفه ای در منطقه پونک هستید هم اینک با شماره های درج شده درسایت تماس بگیرید.

برای حمل بار و استفاده از خدمات وانت بار و نیسان بار با تهران کالابر تماس بگیرید.

حمل بار در وانت بار پونک

تهران کالا بر وسایل و اثاثیه منزل و شرکت شما را با تضمین سلامت رساندن وسایل شما و ارائه بیمه نامه و بارنامه دولتی در سراسر شهر بزرگ تهران و شهرستان ها جابجا می نماید.
از مهم ترین ویژگی های وانت بار و نیسان بار پونک این است که به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. شما در صورت تمایل در هر ساعتی از شبانه روز با هماهنگی قبلی می توانید وسایل و بارهایتان را جابجا نمایید. به جرات می توان گفت این ویژگی ای است که هر باربری نمی تواند برای شما امکان پذیر نماید.
نیروهای ماهر و کاربلد وانت بار پونک اسباب و لوازم شما مشتریان محترم را با کمترین هزینه و نرخ کرایه و همراه با رانندگان دوره دیده و با تجربه و متعهد و ماشین های مجهز و استاندارد به محل مورد نظر شما حمل می نماید. علاوه بر پوشش تمام مناطق تهران شما می توانید اثایه خود را با کمک وانت بار پونک به تمام شهرهای ایران ارسال نمایید.

بسته بندی اثاثیه منزل

خدمات وانت بار و نیسان بار پونک

شما می توانید برای حمل کلیه لوازم و اثاثیه به تمام مناطق تهران روی کمک ما در باربری تهران کالا بر حساب نمایید. باربری تهران کالا بر به عنوان یک باربری بین المللی شناخته شده است که در زمینه حمل بار درون شهری و بین شهری نیز فعالیت می نماید. شما هر گونه خدمات باربری که نیاز دارید را می توانید از ما درخواست نمایید. برای استفاده از خدمات نیسان حمل اثاثیه منزل با ما تماس بگیرید. به طور کلی می توان از خدمات وانت بار پونک به این موارد اشاره داشت:

 • بسته بندی اثایه منزل
 • کارگر باربری و حمل بار
 • انواع ماشین های حمل بار مجهز و سالم
 • حمل بار به شهرستان با وانت و دیگر ماشین ها
 • حمل بار به تمام کشورها از طریق روش های زمینی، دریایی و هوایی

وانت بار تلفنی پونک

وانت بار تلفنی از مهم ترین خدماتی است که تهران کالابر ارائه می دهد. از مشخصات درخواست استفاده از خدمات وانت تلفنی پونک سرعت و قیمت ارزان سرویس های ارائه شده می باشد. هر زمان که شما درخواست دهید در سریع ترین زمان ماشین های حمل بار در محل حاضر بوده و بارهای شما را با ارزان ترین قیمت به مقصد مورد نظر حمل می کنند. 

هزینه حمل یخچال ساید در پونک

یکی از دغدغه های بسیاری از افراد در هنگام اسباب کشی و حمل بار، جابجایی و حمل یخچال ساید است. این وسیله به دلیل وزن بسیار زیاد و قیمت گران آن حملش بسیار حساس و نیازمند دقت و مهارت بسیار زیادی می باشد. جابجایی یخچال ساید بای ساید در محدوده پونک یکی از مواردی است که هنگام اثاث ‌کشی بخصوص در مواقع بالا بردن یخچال ساید از پله باید به آن دقت ویژه کرد. یخچال‌ها و فریزرها جز لوازم اصلی هنگام نقل و انتقال هستند که باید با دقت حمل شوند. کارگران ما در وانت بار پونک می توانند با استفاده از مهارت و نیروی بدنی بالا به راحتی تمام وسایل سنگین شما، از جمله یخچال ساید را جابجا و از راه پله های تنگ پایین یا بالا ببرند. برای کسب اطلاعات در زمینه انجام این خدمات با وانت بار و نیسان بار پونک تماس بگیرید.

کارگر باربری در پونک تهران

یکی از مهم ترین و اساسی ترین نیازها در زمان اسباب کشی و حمل بار استفاده از افرادی است که دارای تجربه و قدرت بدنی کافی برای جابجایی بارها باشند. ما در تهران کالابر بهترین و خوش برخوردترین افراد را استخدام نموده ایم تا در این زمینه یاری رسان همشهریان عزیز باشند. کارگر باربری در پونک از مهم ترین خدمات ارائه شده در باربری پونک می باشد. برای استفاده از خدمات کارگر خالی جهت اسباب کشی و یا با ماشین با ما تماس بگیرید.

وانت بار و نیسان بار پونک

مزایای وانت بار کرایه پونک

اگر همین حالا برای حمل بار خود از باربری پونک استفاده کنید مزایای ذیل را به همراه خواهد داشت:

 • دیگر نیازی به مراجعه حضوری و گشتن به دنبال وانت بار و باربری برای حمل بار و یا وانت بار کرایه ندارید و این کار در زمان شما صرفه جویی می کند.
 • هزینه حمل بارتان بسیار ارزان و مناسب محاسبه می شود.
 • نگران زمان حمل بار و منتظر ماندن برای ماشین حمل بار نیستید. کار حمل بار در سریع ترین زمان صورت می پذیرد.
 • تمام خدمات حمل بار: کارگر، بسته بندی، لوازم بسته بندی یکجا در اختیارتان قرار میگیرد و در وقت شما صرفه جویی می شود.

انواع ماشین حمل بار

در وانت بار پونک شما هر خدماتی که داشته باشید می توانید با ما تماس بگیرید. در این مجموعه تمام ماشین های حمل بار موجود می باشد. از ترانزیت های مسقف حمل بار گرفته تا وانت بار و انواع کامیون ها. ماشین های حمل بار در وانت بار تهران تماما ماشین های مدل بالا و مجهر به امکانات لازم برای حمل و جابجایی بار می باشند. همچنین ما از رانندگانی مجرب و متعهد و اموزش دیده بهره می بریم که با کمک توانایی و تجربه این عزیزان بار شما در مدت زمانی کوتاه و سلامت به مقصد می رسد.

حمل بار در پونک

از دیگر شعبات وانت بار تهران می توان به این موارد اشاره نمود:

وانت بار صادقیه

وانت بار سعادت آباد

وانت بار چیتگر

وانت بار اکباتان

تماس بگیرید