هزینه فریت بار به استرالیا + ارسال سریع و ارزان

09129239163 شماره همراه:

روش های ارسال بار به استرالیا

برای ارسال بار به شهرهای استرالیا از بین دو روش هوایی و دریایی بسته به نوع بار و میزان بودجه افراد می توان یکی را برای حمل بار انتخاب نمود. به دلیل اینکه کشور استرالیا یک جزیره می باشد از سایر کشورها به آن نمی توان از طریق زمینی بارهای را ارسال نمود. بهترین و مناسب ترین روش برای ارسال بار و اثاثیه منزل به این کشور، روش حمل هوایی بار می باشد. این روش میزان محبوبیت بیشتری نسبت به حمل دریایی دارد.

حمل هوایی بار به استرالیا

حمل هوایی بار به استرالیا

امن ترین راه برای ارسال بار به استرالیا حمل بار هوایی می باشد. به طور کلی برای ارسال بارهایی با وزن ۴۵ تا ۱۰۰۰ کیلوگرم روش هوایی مناسب تر بوده و از نظر زمان و هزینه روش بهینه تری نسبت به روش دریایی می باشد. در حال حاضر ارسال هوایی بار مسافری به استرالیا تنها توسط هواپیمایی امارات امکان پذیر است. حمل هوایی بار به استرالیا معمولا 5 تا 6 روز به طول می انجامد.

حمل دریایی بار

حمل دریایی بار

ارسال بار دریایی به استرالیا زمانی به صرفه است که بخواهید لوازم سنگین منزل خود مانند مبلمان، میز ناهار خوری و البسه و یا بارهای تجاری با وزن بیشتر از ۲۰۰۰ کیلوگرم را ارسال نمایید. در حال حاضر بارهای دریایی کانتینر به استرالیا به صورت بارگیری مجدد در بندر دبی صورت میگیرد. به زودی قرار است حمل بار با کشتی به استرالیا به صورت مستقیم امکان پذیر شود. حمل دریایی بار از ایران به استرالیا حدودا ۵۰ روز زمان می برد و شهر مبدا برای ارسال بار بندر عباس است.

بهترین روش ارسال بار و لوازم منزل به استرالیا کدام است؟

اگر به دنبال بهترین روش ارسال بار به این کشور هستید باید بگوییم حمل بار هوایی بهترین و به صرفه ترین روش است. در حمل بار هوایی بارهای و اثاثیه شما در سریع ترین زمان با امنیت بسیار بالا به مقصد می رسد. ارسال بار از طریق هواپیما که به آن فریت بار یا ارسال بار هوایی نیز گفته می شود در حال حاضر بهترین روش ارسال بار از نظر زمان، هزینه و ایمنی به این کشور می باشد. برای ارسال بار به استرالیا روش هوایی نسبت به روش دریایی بسیار راحت تر و امن تر است. بخش عظیمی از صادرات و واردات، حمل وسایل منزل و … به استرالیا از طریق فریت هوایی بار صورت می گیرد. ارسال لوازم منزل به استرالیا، امری نسبتا مشکل و زمانبر است و توصیه می شود این امر را به باربری های معتبر و باتجربه در زمینه ارسال بار بین المللی بسپارید.

در گمرک این کشور مکان های قرنطینه وجود دارد که در آن ها کالاهایی که احتمال آلودگی آن ها وجود دارد، در آنجا قرنطینه می شوند. کالاهای ارسالی به گمرک استرالیا باید ازتمام آلودگی هایی نظیر حشرات موزی، میکروب و غیره پاک باشند. از دیگر خدمات ما در زمینه حمل بار بین الملل می توان به ارسال بار به انگلیس اشاره نمود.

خدمات ما در زمینه ارسال بار به استرالیا

برای ارسال بارهای بین المللی باید قوانینی را اجرا و مواردی را برای حمل بار آسان تر انجام و رعایت نمایید. پرسنل مجرب و متعهد ما در این زمینه در تمام مراحل حمل بار یاری رسان شما خواهند بود و شما پس از تماس و عقد قرار داد با ما می توانید تمام امور برای ارسال بار را به ما بسپارید.

بسته بندی اصولی بارها

بسته بندی اصولی بارها

برای ارسال بار و خصوصا لوازم منزل باید آن ها به خوبی بسته بندی و جمع آوری شوند تا در طول مراحل حمل و نقل آسیبی به آن ها وارد نشود. پرسنل ما در این زمینه بسیار حرفه ای و با تجربه می باشند و تمام بارهای را با استفاده از تجهیزات مناسب بسته بندی می نمایند.

انجام امور گمرکی

انجام امور گمرکی

پس از ارسال بار به فرودگاه باید مراحل قانونی برای ارسال بار طی شود. این مراحل شامل بازرسی توسط سگ مواد یاب، سمپاشی بارها، پلمپ بارها و ... است. پرسنل باربری تهران کالا بر از قدم اول ارسال بار تا آخر همراه شما خواهند بود و شما می توانید به کارهای دیگر رسیدگی نمایید.

مشاوره در زمینه حمل بار

مشاوره در زمینه حمل بار

همکاران ما با توجه به تجربه ای که در این سالها در زمینه حمل بار بین المللی بدست آورده اند می توانند شما را در تمام زمینه های ارسال بار راهنمایی نمایند. انتخاب نوع روش بار، نوع بسته بندی و راهنمایی در زمینه امور گمرک از این موارد می باشد.

سوالات متداول

 • ارسال بار به استرالیا از چه طریقی انجام می شود؟

  برای ارسال بار و اثاثیه منزل به استرالیا می توانید از طریق کشتی و هواپیما اقدام نمایید. بهترین روش ارسال بار به این کشور حمل هوایی بار می باشد.

 • ارسال بار به استرالیا چقدر طول می کشد؟

  بسته به نوع روش ارسال، مدت زمان رسیدن بارها هم متفاوت است. ارسال بار با کشتی حداکثر دو ماه و حمل هوایی بار حداکثر یک هفته به طول می انجامد.

 • آیا امکان ارسال حیوانات و پرندگان اهلی به استرالیا ممکن است؟

  ارسال حیوانات خانگی با ارائه گواهی بهداشت از کشور مبدا بلا مانع است. اگر ارسال به صورت تجاری باشد باید مراحل متعددی را طی نمایید تا مجوزهای لازم را دریافت نمایید.

هزینه فریت بار به استرالیا و حمل بار، بسته به نوع محموله ارسالی متغییر است. اگر قصد ارسال بار به استرالیا را دارید با باربری تهران کالابر تماس بگیرید.

هزینه ارسال بار به شهرهای مختلف استرالیا

افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند، شهرهای مختلفی را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند. باید بدانید شهر انتخابی هم در میزان هزینه ارسال بار به استرالیا تاثیرگذار است. هزینه ی فریت بار به هر یک از شهرهای استرالیا متفاوت است و این تفاوت هم به علت فاصله زیاد شهرهای استرالیا از یکدیگر می باشد. نوع بار، میزان و حجم آن و روش ارسال بار از دیگر عوامل تاثیر گذار در هزینه ارسال بارهای می باشد.
شما می توانید با مشاورین متخصص ما درتهران کالا بر تماس گرفته و اطلاعات مربوط به نحوه ی ارسال بار و هزینه های مربوطه برای شهر مورد نظرتان را دریافت کنید. مشاورین با تجریه ما به شما کمک خواهند نمود تا بهینه ترین مسیر از نظر زمان، هزینه و ایمنی را  برای ارسال بار به شهر مورد نظرتان در استرالیا را انتخاب نمایید.

همچنین برای ارسال بار به ترکیه و ارسال بار به آلمان نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

فریت بار مسافری به استرالیا

با توجه به محدودیت هایی که ایرلاین‌ها در مقدار مجاز بار همراه مسافر دارند (حدود 30 کیلو گرم) و همچنین هزینه زیاد اضافه بار در پای کانتر، ما به شما سرویس فریت بار مسافری را پیشنهاد می نماییم. با این روش، هزینه‌ های شما برای ارسال بار به شهرهای مختلف استرالیا، تا یک سوم کاهش پیدا می کند.

تنها کافی است با همکارا ما در تهران کالا بر تماس بگیرید تا با ارائه‌ ی بهترین مشاوره در خصوص فریت بار به استرالیا از جانب آن ها بتوانید بارهای خود را به راحتی به این کشور ارسال نمایید. تمام محموله‌ های شما اعم از لوازم منزل، لوازم شخصی، قطعات یدکی، انواع دستگاه‌های صنعتی، تابلوهای نقاشی، فرش، پیانو، پوشاک، خشکبار و ... را با بهترین قیمت و در کوتاه‌ ترین زمان، بصورت کاملا ایمن و با بیمه‌ نامه‌های بین‌ المللی خطوط هوایی، برای شما ارسال خواهیم نمود. 

اطلاعات تماس گمرک های استرالیا را می توانید از طریق سایت dnata.com بدست آورید.

کافی است با ما تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به استرالیا

با توجه به اینکه بارهای شما تجاری است و یا شخصی این مدارک متفاوت است. برای ارسال بار شخصی به این مدارک نیاز دارید:

 • لیست اقلام (Packing list)
 • اصل، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
 • کارت شناسایی گیرنده

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری

 • اصل، کپی یا عکس بارنامه صادر شده از تهران
 • لیست اقلام (Packing list)
 • فاکتور کالا (Invoice)
 • مجوز ورود کالا به کشور (Import license)
 • گواهی مبدا (در صورت نیاز)
 • گواهی بهداشت (در صورت نیاز)

ارسال خشکبار و آجیل به همراه مسافران به مقداری که جنبه تجاری نداشته باشد بلا مانع خواهد بود فقط برای ورد به استرالیا حتما در لیست بار خود این موارد را قید بفرمایید. 

موارد ممنوعه برای ارسال به استرالیا

ارسال برخی از کالاها و وسایل به این کشور ممنوع می باشد. همین موضوع باعث می شود، تا قبل از اقدام به ارسال بار به طور دقیق از محتویات بار ارسالی خود مطمئن شوید. در صورتی که وسایل ممنوعه همراه شما باشد، ممکن است، توسط مأموران این کشور جریمه شوید. در ادامه به معرفی کالا و وسایل ممنوعه خواهیم پرداخت، تا شما هنگام ارسال بار با مشکلی رو به رو نشوید.

ارسال مواد غذایی

مواد غذایی به عنوان یکی از اقلام ممنوعه برای ورود به کشور استرالیا می باشد. در صورتی مواد غذایی شامل میوه و سبزیجات، غذاهای خانگی که بسته بندی نداشته باشند، تجاری می باشند. همین مسئله باعث می شود، تا در صورتی که مواد غذایی همراه خود داشته باشید، باید جریمه پرداخت کنید.

ارسال دارو 

برای این که بتوانید دارو را برای ارسال به استرالیا در بار شخصی خود بفرستید، سخت گیری های زیادی در این زمینه وجود دارد. در صورتی می توانید این کار را انجام دهید، که به دستور پزشک و تجویز آن مجبور باشید، بسته بندی های مخصوص دارو را با خود ببرید. داروهای تزریقی مختلف اعم از هورمون های رشد که احتیاج به دریافت مجوزهای خاصی دارند، باید پزشکان معالج آن کشور نسبت به مقدار دسترسی شما را به دارو مشخص کنند.

ارسال گل و گیاه 

ارسال بیشتر گیاهان به کشور استرالیا ممنوع می باشد، و شما برای انجام این کار باید وزارت بهداشت استرالیا مجوزهای لازم را دریافت کنید.

ممکن است، در مورد ارسال بار به کشور استرالیا کنجکاو باشید. در مورد این مسئله باید بگوییم، که ارسال بار به صورت زمینی به این کشور وجود ندارد، دلیل این موضوع هم این است، که راه های آبی در اطراف این کشور وجود دارد، به همین خاطر ارسال بار به صورت زمینی انجام نمی شود. بهترین راه برای ارسال به استرالیا به صورت هوایی می باشد. در برخی از مواقع هم ممکن است، با توجه به نوع باری که قرار است، منتقل شود، و میزان بودجه ای که شما برای ارسال بار در نظر گرفته اید، از روش های دریایی برای حمل بار استفاده کنید. 

از دیگر کالاهای ممنوعه می توان به

 • بذرهای ممنوع و محدود شده
 • دانه های ناشناخته 
 • حیوانات زنده 
 • محصولات بیولوژیکی 
 • کالاهای فرآوری نشده 
 • کالاهای کثیف شده و...

اشاره کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ی ارسال بار به استرالیا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. برای ارسال بار به این کشور به مدارک مختلفی اعم از اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده، اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده، کپی بلیط، آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی، لیست بسته بندی کالا و... نیاز دارید.

دیگر خدمات: ارسال بار به قبرس شمالی، ارسال بار به دبی

تماس بگیرید