هزینه فریت و ارسال بار به انگلیس، لندن ← زمینی و هوایی

09129239163 شماره همراه:

روش های حمل بار به انگلیس

دو شهر تهران و لندن با یکدیگر حدود 4436 کیلومتر فاصله دارند و زمان رسیدن به انگلیس از ایران حدود 8 ساعت و نیم است. برای حمل بار به انگلیس بهترین روش، حمل بار هوایی است. زیرا هم سریع تر بارها به مقصد می رسند و هم امنیت ارسال بار بیشتر است. اما می توان از حمل بار زمینی نیز استفاده نمود. تهران کالا بر یکی از معتبرترین شرکت های باربری می باشد که می تواند خدمات ارسال بار به انگلیس را به شما ارائه دهد. حمل بار زمینی و هوایی از روش های مرسوم فریت بار به لندن می باشد. حمل بار زمینی برای بارها با وزن بسیار بالا مناسب بوده و حمل بار هوایی برای ارسال بار سریع و امن.

حمل و نقل زمینی بار به انگلیس

حمل و نقل زمینی بار به انگلیس

ارسال بار زمینی به انگلستان یکی از روش های حمل بار به این کشور است. اگر بار شما امکان بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها را داشته باشد، ارسال بار به صورت خرده بار یا گروپاژ انجام می شود. در غیر این صورت باید به روش فول تراک بارها ارسال شوند.حمل زمینی بار به لندن ارزان ترین روش میباشد.

حمل بار هوایی به انگلیس

حمل بار هوایی به انگلیس

حمل و ارسال بار هوایی به انگلیس و لندن یکی از بهترین روش های ارسال بار می باشد. دراین روش های بارهای شما با امنیت بسیار بالا و در سریع ترین زمان ممکن به لندن ارسال می شوند. همان طور که اشاره شده زمان حمل بار هوایی به لندن نزدیک 9 ساعت به طول می انجام اما باید انجام امور بسته بندی، مقدمات کارهای گمرکی و ترخیص بار را نیز در نظر بگیرید.

حمل هوایی بهترین روش حمل بار به لندن

اگر به دنبال بهترین روش حمل بار به لندن و سایر شهرهای انگلستان هستید، پیشنهاد ما حمل بار به صورت هوایی می باشد. تجربه ما در زمینه ارسال بار به این کشور ثابت نموده، افراد از حمل هوایی بار راضی تر بوده و استقبال از این روش بیشتر از حمل زمینی می باشد. انتخاب روش حمل بار به عواملی مانند نوع بار، بودجه و زمان شما بستگی دارد. برای اطلاع از بهترین روش ارسال و فریت بار به انگلستان با مشاوران ما در تهران کالا بر تماس بگیرید. همچنین می توانید برای ارسال بار به استرالیا نیز از خدمات ما بهره مند شوید. همان طور که اشاره شد حمل بار زمینی برای بارهای سنگین با تناژ بالا بسیار مناسب تر و ارزان تر می باشد. کلیه ارسال های بار به انگلیس و یا سایر کشورها در تهران کالا بر با بیمه نامه و بارنامه معتبر صورت گرفته و تمام خدمات سمپاشی بار که یکی از مراحل اصلی ارسال بار به این کشور می باشد، توسط باربری ما انجام خواهد شد.

خدمات ما در باربری ایران به انگلیس

باربری تهران کالابر در زمینه حمل بار به تمام کشورهای اروپایی فعالیت دارد. برای ارسال بار بدون دردسر و باکیفیت مطلوب، پیش از ارسال بار باید مواردی انجام و مورد بررسی قرار گیرد. شما می توانید تمام امور فریت بار و ارسال اثاثیه و لوازم منزل خود به لندن را از صفر تا صد به همکاران ما در تهران کالا بر بسپارید. 

مشاوره در زمینه حمل بار

مشاوره در زمینه حمل بار

پیش از اقدام برای ارسال بار باید با کمک مشاوران ما نوع روش حمل بار و روز ارسال را مشخص نمایید. همچنین باید لیستی از بارهای خود را تهیه و به هر دو زبان کشور مبدا و مقصد ترجمه نمایید. کالاهای ممنوع برای ارسال مشخص شده و در مورد انجام امور گمرک هماهنگی های لازم صورت می گیرد.

بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل

بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل

بسته بندی دقیق و اصولی اثاثیه منزل یکی از مهم ترین اقدامات برای ارسال بار می باشد. اگر بسته بندی به صورت اصولی و صحیح انجام شود دیگر در هنگام ارسال صدمه ای به آن ها وارد نمی شود. در صورت لزوم برای ارسال بارهای ظریف از جعبه های چوبی استفاده می شود. پس از بسته بندی نوبت به ارسال بار به گمرک است.

انجام تشریفات گمرکی ایران

انجام تشریفات گمرکی ایران

پس از ارسال بار به گمرک و فرودگاه باید مراحل قانونی برای ارسال بار طی شود. این مراحل شامل بازرسی توسط سگ مواد یاب، سمپاشی بارها، اسکن X-Ray، پلمپ بارها و.. می باشد. خیالتان راحت باشد پرسنل باربری تهران کالا بر از قدم اول ارسال بار تا آخر همراه شما خواهند بود و شما می توانید به کارهای دیگر رسیدگی نمایید.

ارسال لوازم منزل به انگلیس

عده ای از افراد که قصد مهاجرت به انگلیس را دارند، تمایل دارند لوازم و اثاثیه منزل خود را نیز به همراه ببرند. ما در باربری تهران کالابر این امر را برای این افراد محقق خواهیم نمود. برای ارسال لوازم منزل به انگلیس باید اثاثیه به خوبی بسته بندی شوند تا کوچکترین آسیبی به آن ها وارد نشود. حمل هوایی بار مسافری و لوازم منزل به انگلیس از اهمیت بسزایی برخوردار است. سالانه حجم وسیعی از چمدانهای مسافری و بسته های کوچک و بزرگ لوازم منزل، توسط مسافران گردشگر ، دانشجویان و مهاجران به این شهر بصورت حمل هوایی، با هواپیما ارسال می شود. مهم ترین نکته ای که باید برای ارسال لوازم منزل به انگلیس به آن توجه نمایید اول بسته بندی درست بارها و دیگر تهیه لیست بندی می باشد که یکی از مدارک مورد نیاز برای ارسال بار می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به انگلستان چیست؟

برای ارسال بار به انگلیس به مدارکی نیاز است که در هنگام مشاوره برای حمل بار با توجه به قوانین روز این موارد به شما یادآور خواهد شد. از مهم ترین مدارک لازم برای ارسال بار و فریت بار به لندن می توان به این موارد اشاره نمود:

 • اصل پاسپورت شخص فرستنده و گیرنده بار
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا(به هر دو زبان فرسی و انگلیسی)به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

از دیگر خدمات ما در زمینه حمل بار بین المللی می توان به ارسال بار به آلمان، ارسال بار به قبرس شمالی و ارسال بار به ترکیه اشاره نمود.

مراحل حمل بار به انگلستان

همان طور که اشاره شد باربری انگلیس (تهران کال بر) در تمام مراحل ارسال بار با شما همراه است و می توانید رسیدگی به همه امور را به ما بسپارید. مراحل ارسال بار عبارتند از :

تماس تلفنی از جانب شما و اعلام درخواست سرویس، مشاوره تلفنی، بازدید کارشناس از بارهای به صورت رایگان

ما در مشاوره و بازدید بهترین روش حمل بار و نوع بسته بندی را برای شما مشخص خواهیم نمود. در این مرحله با توجه به میزان بار شما، نوع و ارزان آن هزینه ارسال مشخصا و اعلام می شود. در صورت توافق روز و تاریخ بسته بندی بارها و ارسال بار مشخص می شود.

بسته بندی بار

پرسنل زبده و با تجریه ما در تهران کالابر با استفاده از تجهیزات مدرن و باکیفیت اقدام به بسته بندی بارهای شما نموده تا بدونن هیچ آسیبی بارها به مقصد برسند. شما می توانید به تمام مراحل بسته بندی نظارت و مدیریت داشته باشید.

تهیه لیست از اقلام بسته بندی شده

تمام لوازم و بارها قبل از ارسال بار به لندن حتما باید شماره گذاری و به صورت لیست دقیق تهیه شود. لیست تهیه شده برای فرستادن بار به انگلستان باید به انگلیسی ترجمه و قابل ارائه باشد.

از دیگر مراحل می توان به این موارد اشاره نمود:

 •  سمپاشی کردن و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی برای کارگو انگلستان
 • بارگیری و حمل بار به گمرک و فرودگاه
 • انجام تشریفات گمرکی
 • تحویل بار به هواپیمایی یا تریلی برای ارسال
 • صدور بیمه نامه معتبر
 • پیگیری بار پس از ارسال تا زمان تحویل توسط مشتری در انگلیس

دیگر خدمات در زمینه باربری بین المللی:

ارسال بار به سوئیس

تماس بگیرید