باربری بیلیک دوزو

09129239163 شماره همراه:
باربری و حمل بار به بیلیک دوزو
در بیلیک دوزو شهروندان خارجی زیادی ساکن هستند و از جمله مناطقی از استانبول است که ملیتهای مختلف را می توان در آنجا یافت. برای حمل و ارسال بار به این منطقه از استانبول با ما تماس بگیرید.
تهران کالا بر
تهران کالا بر

بیلیک دوزو یکی از منطقه های واقع در غرب استانبول است. در جنوب آن دریای مرمره، در شرق آن منطقه آوجیلار، در غرب آن منطقه بویوک چکمه جه و در شمال آن منطقه اسن یورت واقع شده و در سال 2008 به یک منطقه مستقل تبدیل شد.

این منطقه را شاید بتوان متعلق به ایرانیان دانست زیرا تعداد زیادی از مهاجران ایرانی در این منطقه زندگی می کنند. در همه‌ی کشورهای دنیا محله‌هایی هستند که تعلق به ملیتی خاص دارند. مثلا محله‌ ی ایرانی‌نشین لوس‌آنجلس یا محله‌ی چینی‌های تورنتو و یا محله‌ی بیلیک دوزو که در ادبیات مشاورین املاک، محله‌ی ایرانی‌های مهاجر به ترکیه  و البته سایر مهاجرین با ملیت‌های متفاوت محسوب می‌شود. برای حمل بار به بیلیک دوزو و استفاده از خدمات بیلیک دوزو با ما تماس بگیرید.

منطقه بیلیک دوزو

خدمات ما در باربری بیلیک دوزو

وجود بندر، مجتمع های صنعتی، دانشگاه ها، مراکز خرید، هتل ها و رستوران های متعدد، باعث شده که بیلیک دوزو از جمله مناطق پر ارزش اقتصادی در استانبول باشد. در باربری بین المللی تهران کالا بر تمام خدمات حمل و ارسال بار به بیلیک دوزو صورت می پذیرد. مانند:

 • حمل و ارسال بار از کلیه شهرهای ایران به بیلیک دوزو
 • بسته بندی اصولی و حرفه ای برای ارسال بار
 • کارگران ماهر حمل بار
 • مجهز به انواع ماشین های حمل بار پیشرفته
 • حمل بار به صورت زمینی، هوایی و دریایی
 • انجام کلیه امور گمرکی و صدور بارنامه
 • انجام مشاوره در زمینه حمل بار و آشنایی شما با قوانین گمرک کشور ترکیه

هزینه حمل بار به بیلیک دوزو

یکی از موارد مهم در ارسال لوازم و بارها به بیلیک دوزو، هزینه حمل اثاثیه میباشد.مقدار هزینه ارسال اثاثیه به فاکتورهای متفاوتی از جمله:

 1. وزن بار
 2. ابعاد بار
 3. شهر محل ارسال بار
 4. دریافت انواع مختلف خدمات باربری تهران کالا بر
  • خدمات بسته بندی
  • رسیدگی به کارهای گمرک و..
 5. روش حمل بار 

و … بستگی دارد.
برای اعلام دقیق هزینه حمل بار به بیلیک دوزو در ارسال بار به ترکیه، کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه در محل برای ارسال به این منطقه می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند. اگر امکان بازدید حضوری وجود ندارد با ارسال عکس و دریافت اطلاعات دقیق از نوع و مقدار بار قیمت به صورت تقریبی اعلام خواهد شد.

حمل بار به بیلیک دوزو

روش های حمل بار به بیلیکدوزو

برای ارسال بار به این منطقه از کشور ترکیه نیز مانند سایر شهرهای این کشور از روش های

 1. زمینی
 2. هوایی 
 3. دریایی

می توان بهره برد. مرسوم ترین روش ارسال بار به شهرهای ترکیه روش حمل بار زمینی می باشد.

حمل بار به خارج از کشور از طریق زمینی:

کسانی که به هر نحو کالاهای حجیم و سنگینی دارند که نه ارزش حمل با هواپیما را دارد و نه مدت زمان این را دارند تا به صورت دریایی حمل شود سرویس حمل و نقل زمینی بهترین انتخاب خواهد بود. اما در نظر داشته باشید که جهت خدمات کارگو زمینی و حمل بار و اثاثیه مسافران از این طریق نیاز به پرداخت کلیه هزینه های کامیون و یا تریلی های باری است. لذا چنانچه حجم بار و یا اجناس شما چندان زیاد نیست و از طرف دیگر جهت ارسال بار به کشور مقصد عجله دارید، این روش گزینه مناسبی نیست و ارسال بار هوایی به صرفه تر و سریع تر است. 

برای ارسال بار به تمام شهرهای ترکیه و بیلیک دوزو استانبول با ما تماس بگیرید.

از دیگر شعبات باربری ترکیه می توان به ارسال بار به استانبول، حمل بار به آنتالیا و ارسال بار به ازمیر اشاره داشت.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید