X

هزینه ارسال بار و اثاثیه منزل به نروژ

02122373502 دفتر مرکزی
حمل بار و باربری نروژ

از دیگر خدمات ما در زمینه باربری بین المللی، می توان به حمل و ارسال بار به نروژ اشاره داشت. برای کسب اطلاعات در خصوص روش حمل بار به این کشور و اطلاع از هزینه های حمل بار با ما در باربری بین المللی تهران کالا بر تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

نروژ(Norway) یکی از بزرگترین و زیباترین کشور اروپایی است که از تعداد زیادی شهر و روستا تشکیل شده است. برای حمل بار به نروژ می توانید از روش های دریایی، ریلی، زمینی و هوایی استفاده کنید. پایتخت نروژ اسلو است. از شهرهای مهم نروژ می توان به اسلو، شهر برگن، تروندهایم، ترومسو و آلسوند اشاره داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با حمل بار به نروژ در ادامه مقاله با ما همراه باشید. همچنین می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از خدمات ما و هزینه ارسال بار به نروژ مطلع شوید. 

ارسال بار به نروژ

ارسال بار به نروژ چه به‌ صورت تجاری و چه به‌ صورت فریت بار، از خدمات مهم باربری بین المللی تهران کالا بر می باشد. چنانچه قصد ارسال بار به شهرهای مختلف کشور نروژ را دارید،‌ باربری ما با داشتن کامل‌ ترین و گسترده‌ ترین شبکه حمل بار خارجی، امکان ارسال بار شما (اعم از لوازم شخصی و وسایل منزل) به شهرهای نروژ را با بهترین قیمت فراهم نموده است. استفاده و بکارگیری تمامی روش ها در ارسال بار به نروژ امکان پذیر می باشد. یکی از بهترین و امن ترین روش ها برای ارسال بار به نروژ، فریت بار هوایی برای بارهای شخصی و کارگو به صورت هوایی برای بارهای تجاری می باشد.

از دیگر خدمات باربری بین المللی تهران کالا بر می توان به ارسال بار به ترکیه، ارسال بار به سوئد، حمل بار به آلمان و ارسال بار به عراق اشاره داشت.

روش های ارسال بار به نروژ

نروژ کشوری است در شمال اروپا که از شرق با سوئد، از شمال شرق با فنلاند و روسیه و از جنوب با تنگه اسکاژراک هم‌مرز است. سواحل نروژ به اقیانوس اطلس و دریای بارنتز متصل است. مهمترین منبع درآمد کشور نروژ از جانوران آبزی و صادرات نفت و گاز می باشد. این کشور از نظر اقتصادی، تجاری و علمی از جایگاه بالایی برخوردار است. از این رو مکان مناسبی برای مهاجرت به این کشور فراهم کرده است. حمل بار به نروژ به صورت فریت بار و کارگو از سه طریق امکان پذیر است:

حمل هوایی:

حمل بار هوایی به نروژ به فرودگاه های مهمی نظیر فرودگاه گاردرموئن اسلو و فرودگاه بین المللی برگن انجام می شود. سریع ترین و راحت ترین راه برای حمل بار به نروژ حمل هوایی است. توصیه ما برای ارسال بار به نروژ، حمل هوایی بار است. 

حمل دریایی:

حمل بار دریایی به نروژ به بندر برگن بزرگترین بندر آن انجام می شود.

حمل جاده ای و زمینی بار به نروژ

حمل بار زمینی به نروژ به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می‌شود.

 

باربری نروژ

مسافرت و فریت بار به اسلو

اسلو یکی از گران قیمت ترین شهر های جهان می باشد که از نظر اقتصادی، تجاری و علمی در رتبه های برتر شهرهای جهان قرار دارد. در این بین مسئله مهم در رابطه با فریت بار به اسلو می باشد که در زیر به خدمات حمل بار هوایی و فریت بار شرکت پادمیرا راه به اسلو را شرح می دهم .

 خدمات باربری نروژ برای فریت بار 

 • بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی، کتابخانه، البسه و…) در محل به صورت کاملا استاندارد و حرفه ای
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی
 • انجام کلیه تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر: در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 • پالت بندی محموله در صورت نیاز: بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. 
 • اخذ بارنامه

  توجه:  قوانین ارسال بار به اسلو تابع قوانین فریت بار به نروژ می باشد و تمام قوانین فرودگاه های نروژ یکی می باشند.

بسته بندی بار برای ارسال به نروژ

موارد غیر مجاز برای حمل بار به نروژ

 •  اسپری ها یا هر ظروف تحت فشار
 •  الکل و مایعات قابل اشتعال
 •  حیوانات و محصولات حیوانی
 •  قطعات آتش نشانی و قطعات اسلحه گرم، مهمات، مواد منفجره، سلاح (شامل تقلید از همان)
 • گل و محصولات گیاهی
 •  بقایای انسان یا خاکستر
 •  اقلامی که نیاز به محیط کنترل دما دارند
 • داروهای تجویزی و دارویی
 •  توتون و تنباکو
 •  پول نقد و یا دیگر انواع ارز قابل تجارت
 •  کارت های اعتباری
 •  گذرنامه یا سایر اسناد شخصی محرمانه

البته در این لیست ممکن است بعضی کالاها کم یا زیاد شوند و قبل از ارسال بار باید با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا با قوانین روز نروژ آشنا باشید.

نکات قابل توجه برای ارسال اثاثیه منزل به نروژ

 • ارسال اثاثیه منزل به اروپا شامل هزینه اسکن و بازرسی توسط سگ های مواد یاب نیز می باشد. پس از بازرسی کامل بار و اثاثیه، مجدد لوازم به داخل کانتیر وارد شده و پلمپ می گردد.
 • کلیه اثاثیه منزل از طریق دستگاه های اسکن x-ray مورد بررسی قرار خواهند گرفت که از وجود هرگونه کالا و یا موارد ممنوعه در بار مطلع خواهد شد
 • عدم انجام امر سمپاشی و نداشتن گواهینامه های معتبر بین المللی در اروپا منجر به جریمه های سنگین می گردد.

از مهم ترین موارد می توان به تهیه invoice و دریافت گواهی سم پاشی اشاره کرد.

در تهیه ی invoice و packing list مهم ترین موضوع تنظیم دقیقی آن می باشد. روی هر کارتن کدی چسبانده می شود و وسایل درون هر کارتن با جزییات در لیست آورده می شود. زیرا در گمرک به طور تصادفی چند مورد از کارتن را بررسی کرده و در صورت عدم تطابق لیست با وسایل داخل کارتن برای شما مشکل ایجاد خواهد شد. همچنین می توانید برای ارسال بار به سوئد در همسایگی نروژ قرار دارد نیز با ما تماس بگیرید.

برای استفاده از خدمات باربری بین المللی تهران کالا بر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در باربری تهران کالابر ارسال و فریت بار به نروژ با مناسب ترین قیمت انجام می شود.

دیگر خدمات باربری تهران کالابر:

ارسال بار به گرجستانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • زهرا جلالی
  سلام. قیمیت هر کیلو بار به نروژ چقدر میشه؟ . من در حدود 300 کیلو وسایل خانه می خوام به نروژ بیارم.
  • مدیر سایت

   سلام برای استعلام قیمت با شماره 09129239163 در واتساپ در ارتباط باشید.

تماس بگیرید