X

ارسال بار به کانادا + فریت بار به کانادا

02122373502 دفتر مرکزی
ارسال بار به کانادا

یکی دیگر از خدمات باربری بین المللی تهران کالا بر حمل و ارسال بار به کانادا می باشد. حمل بار به کانادا یکی از پردردسرترین خدمات حمل بار بین المللی می باشد و به همین دلیل به شما توصیه می کنیم این کار را به باربری و شرکت های معتبر همچون تهران کالا بر بسپارید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

از دیگر خدمات حمل بار بین المللی در باربری تهران کالا بر، ارسال و حمل بار به کانادا و فریت بار به کانادا است. ارسال انواع بارهای تجاری، اداری، شرکت ها و یا اثاثیه در باربری بین المللی تهران کالا بر میسر شده است. حمل بار به کانادا از روش های مختلفی امکان پذیر است:

 • حمل هوایی به کانادا
 • حمل دریایی به کانادا
 • حمل زمینی به کانادا

 هر یک از این روش ها هزینه و زمان حمل متفاوت دارند. با ما همراه باشید تا با روش های های حمل بار به کانادا و اطلاعاتی که برای ارسال بار به کانادا نیاز دارید آشنا شوید. بهتر است بدانید بهترین، امن ترین و سریع ترین روش ارسال بار به کانادا، حمل هوایی بار است.

از شهرهای مهم کانادا می توان به شهر اتاوا، ونکوور، مونترال و ... اشاره داشت. برای اطلاع از قیمت هر کیلو بار هوایی به کانادا می توانید با تهران کالابر تماس بگیرید. در باربری تهران کالابر ارسال بار از کانادا به ایران ارائه نمی‌گردد. توصیه می شود برای خدمات ارسال بار به اروپا همچون فریت بار به کانادا را به دلیل مسافت طولانی و پروسه های قانونی متعدد به یک شرکت باربری معتبر و باتجربه بسپارید.

حمل هوایی برای ارسال بار به کانادا

یکی از روش های حمل بار به کانادا، حمل بار به صورت هوایی است. ارسال بار هوایی به کانادا شامل فریت بار و خرده بار از ایران به کانادا می باشد. حمل بار به کانادا به صورت هوایی سریع‌ترین روش است و حدودا به 5 روز زمان نیاز دارد. باربری کانادا این خدمات را به بهترین شکل به صورت مطمئن و همراه با ضمانت و بیمه برای شما انجام میدهد.

حمل دریایی برای ارسال بار به کانادا

ما می توانیم حمل و نقل شما را به کانادا با امکانات و برنامه های منظم کشتی ها از بندر عباس اداره نماییم هر قسمت محموله شما توسط تیم مجرب ما به دقت اداره می گردد. متخصصان تدارکات بین المللی ما می توانند اسناد کامل و بیمه بار و بسته بندر بار های صادراتی و تهیه اسناد و مدارک در دبی و ارائه مدارک جدید را برای شما عزیزان فراهم آورند. همان طور که میدانید ارسال بار دریایی به کانادا بسیار مقرون به صرفه تر از ارسال بار به کانادا از طریق هوایی است. بدیهی است که هزینه های تمام شده شما در حمل هوایی کمتر میشود اما وقتی که شما اقدام به ارسال بار دریایی به کانادا می‌نمایید تفاوتی نمیکند که یک کانتینر 20 فوت یا 40 فوت باشد شما میتوانید بخش زیادی از بارهای خود را حمل نمایید.

خدمات حمل و نقل هوایی ما به کانادا 

 • برنامه ریزی صحیح و اصولی برای تحویل به موقع بارهایی که دارای شرایط خاص هستند: کالاهای فاسد شدنی و خطرناک
 • هماهنگی برای ارائه خدمات به صورت خانه به خانه و حمل و نقل گمرکی داخلی تا تحویل کالا به مشتری در مقصد
 • بیمه کالا با نرخ تعرفه بسیار مناسب
 • انجام کلیه خدمات به محموله های عمومی و تجهیزات
 • انجام کلیه خدمات مربوط به حمل کالاهای با ارزش

 هزینه ارسال بار به کانادا چقدر است ؟

هزینه ارسال بار به کانادا بر اساس نوع بار و مقدار بار محاسبه میشود و طبیعتا هرچه نوع بار حساس تر باشد یا مقدار بار بیشتر باشد هزینه بالاتر میرود. هزینه ارسال بار از ایران به کانادا هر کیلو بار هوایی و مسافری برای شهرهای کانادا مثل : مونترال، ونکوور و .. با یکدیگر متفاوت است.

قیمت هر کیلو بار هوایی به کانادا

هزینه ارسال بار در زمینه های مختلف و بسته به شرایط متغییر است و نمی توان قیمت هر کیلو بار هوایی به کانادا را به طور دقیق اعلام نمود. برای دریافت اطلاعات در این زمینه کافی است به ما در واتساپ پیام دهید. 09129239163

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نرخ و هزینه حمل بار به کانادا، همچنین دریافت مشاوره رایگان با همکاران ما در باربری تهران کالا بر تماس بگیرید.

هزینه فریت بار به کانادا

در باربری تهران کالابر، هزینه فریت بار با نازل ترین قیمت انجام می شود. در ابتدا توضیحی در مورد فریت بار خدمت شما ارائه می دهیم:

کلمه فریت بار به حمل و نقل کالا به صورت های مختلف گفته می شود. حمل و نقل های درون شهری، بیرون شهری و یا بین المللی اما در ایران و به صورت عامیانه فریت بار به حمل خرده بار مسافری و یا تجاری به وسیله هواپیما گفته می شود که از مبدا گمرکات مستقر در فرودگاه ها به سایر نقاط دنیا انجام میگیرد.

 مسافرین در زمان سفر به کانادا با محدودیت مقدار بار مجاز همراه مسافر در حین سفر مواجه میشوند. با تماس با ما در باربری بین المللی تهران کالا بر، میتوانند به دو هدف اساسی دسترسی پیدا کنید، اول اینکه بارهای شما توسط افرادی مجرب و تجهیزات مدرن، بصورت اصولی بسته بندی میشود و آسوده خاطر میشوند که بارشان به سلامت به مقصد خواهد رسید، دوم اینکه اضافه بار های شما با بهترین نرخ حمل بار به کانادا (کمترین تعرفه و قیمت فریت بار به کانادا) ارسال خواهد شد. 

باربری و حمل بار به کانادا

فریت بار به کانادا چقدر زمان می برد؟

یکی از مهم ترین سوالات شما عزیزان برای ارسال بار و فریت بار به کانادا، در خصوص زمان حمل و نقل است. ما در باربری تهران کالابر سعی داریم سریع ترین خدمات را با قیمت مناسب و کیفیتی بالا به شما عرضه داریم. معمولا فریت بار به کانادا بین 5 تا 10 روز زمان می برد. البته نیروهای ما تمام تلاش خود را به کار می برند تا بارهای شما در زمان اعلام شده به دست شما برسد. زمان حمل به عوامل متعددی مانند زمان پروازها و قوانین که ممکن است در برخی موارد دست و پا گیر باشد بستگی دارد. ارسال دریایی هزینه کمتری دارد و به شکلی مقرون به صرفه است، اما زمان رسیدن بار به کانادا نسبت به حمل بار هوایی طولانی تر است. حمل بار هوایی یا همان فریت بار از بهترین روشهای ارسال بار به کانادا به شمار می‌رود.

ارسال لوازم منزل به کانادا

در باربری تهران کالابر امکان حمل و ارسال لوازم منزل به کانادا فراهم شده است. مهم ترین مرحله برای ارسال بار به شهرهای کانادا، بسته بندی صحیح و اصولی است. اگر قصد دارید وسایلتان به سلامت ارسال شوند و در طی جابجایی آسیبی نبینند لطفا از بسته بندی دقیق غافل نشوید. با توجه به تغییرات قوانین در خصوص ارسال بار به سایر کشورها از طریق تماس با همکاران ما از چگونگی حمل وسایل منزل به کانادا مطلع شوید.

حمل زمینی بار به کانادا

ارزان ترین روش حمل بار به کانادا، حمل بار زمینی می باشد که به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام میشود که در حمل بار به صورت فول تراک، صاحب کالا می‌تواند یک یا چند تراک را با توجه به حجم و وزن کالای خود در اختیار بگیرد.

درباره حمل بار زمینی به کانادا به صورت خرده بار باید به این نکته اشاره کرد که اگر کالا قابلیت بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها را داشته باشد، می‌توان بار را به صورت خرده بار یا گروپاژ حمل کرد و در غیر این صورت باید به روش دیگر یعنی فول تراک حمل شود. فول تراک همان در اختیار داشتن یک تراک کامل می‌باشد که برای حمل باری با حجم و وزن زیاد مناسب است.

ارسال بار به کانادا

 

بسته بندی صحیح و اصولی بارها 

همیشه برای ارسال و جابجایی بار باید به نوع بسته بندی توجه نمایید. بسته بندی اصولی و صحیح کمک می کند تا در هنگام جابجایی آسیبی به بارهای شما وارد نشود. حال اگر قصد ارسال بار بین المللی را داشته باشید نحوه بسته بندی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. در باربری تهران کالابر بسته بندی بارها به صورت کاملا اصولی انجام می شود به گونه ای که هیچ گونه آسیبی به بارهای شما وارد نمی شود. همچنین برای ارسال بارهای ظریف و شکستنی شما علاوه بر بسته بندی حرفه ای، این مدل بارها را در داخل جعبه های چوبی قرار می دهند. این گونه دیگر هیچ آسیبی به لوازم گران قیمت شما وارد نمی شود و با خیال راحت می توانید بارها را در کشور مقصد تحویل بگیرید. هزینه فریت بار از ایران به کانادا بسته به نوع بار و روش ارسال متغییر می باشد.

مدارک لازم برای ارسال بار به کانادا

برای ارسال بار به شهرهای کانادا نیاز به یک سری مدارک می باشد از مهم ترین و اصلی ترین این مدارک می توان به این موارد اشاره نمود:
مدارک فریت بار کانادا به صورت زیر است:

مدارک فرستنده بار از ایران به کانادا:

 1. تصویر پشت و روی کارت ملی
 2. صفحه اول پاسپورت
 3. آدرس و تلفن فرستنده در ایران

مدارک لازم گیرنده بار در کانادا:

 1. عکس پاسپورت شخص گیرنده
 2. آدرس و تلفن مقصد تحویل گیرنده
 3. آدرس ایمیل
 4. لیست کالا یا همان Packing list (برای همه بارها نیاز است)
 5. فاکتور کالا یا Invoice (مورد استفاده برای بارهای تجاری)

 • هزینه ارسال و فریت بار و لوازم منزل به کانادا چقدر است؟

  هزینه های باربری به کانادا بسته به میزان و نوع بار و همچنین روش ارسال بار متفاوت است و نمی توان یک قیمت ثابت برای تمام ارسال بارها به این کشور اعلام نمود. برای اطلاع دقیق از میزان هزینه ها و نرخ حمل بار با تهران کالابر تماس بگیرید.

 • ارسال بار به کانادا چند روز زمان می برد؟

  سریع ترین روش ارسال بار به کانادا، روش هوایی است که معمولا بین 5 تا 10 روز ارسال بار انجام می شود. برای ارسال بار با تناژ بالا روش زمینی گزینه مناسب تری است.

 • ارسال بار هوایی به کانادا از طریق چه ایرلاین هایی انجام می شود؟

  ارسال لوازم منزل و فریت بار هوایی به شهرهای کانادا در حال حاضر از طریق ایرلاین های امارات، قطر ايرويز و لوفت هانزا  انجام می شود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • کاشانی
  سلام. ایا شما امکان ارسال بار از کانادا به ایران رو دارید؟
  • مدیر سایت

   خیر. در باربری تهران کالا بر فقط امکان ارسال بار از ایران به کانادا مقدور می باشد.

 • ندا رسولی
  سلام روزتون بخیر. برای ارسال 2۰۰ کیلو بار به کانادا، هزینه ارسال هوایی بارها رو می فرمایید؟
  • مدیر سایت

   با سلام برای استعلام هزینه ها لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. تعرفه ها بسته به شرایط بار شما متغییر می باشد.

 • امیرعلی
  بارها بعد از ارسال چند روزه به کانادا می رسن؟
  • مدیر سایت

   بعد از ارسال بین 4 تا هفت روز زمان لازم است تا بارها به کانادا برسند.

 • اردشیر سالاروند
  لوازم موسیقی ی سنتور ب ابعاد۱۰۰×۳۳×۱۲ ی ویولون ب ابعاد۸۰×۲۶×۱۲ وزن هردو ۷ کیلو گرم هزینه حمل تا ونکور چقدره
  • مدیر سایت

   برای استعلام هزینه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید