X

ارسال و حمل بار و اثاثیه منزل و بارهای تجاری به اتریش

02122373502 دفتر مرکزی
باربری اتریش

از دیگر خدمات باربری بین المللی تهران کالا بر می توان به ارسال بار به اتریش اشاره داشت. برای کسب اطلاعات در مورد خدمات حمل بار به کشور اتریش و هزینه حمل بار با ما تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

از دیگر خدمات ارائه شده در باربری بین المللی تهران کالا بر می توان به حمل بار به اتریش اشاره داشت. خدمات ارسال بار به اتریش می توان به مواردی همچون بسته بندی بار، انجام کارهای گمرک و دریافت مجوز حمل بار و اثاثیه منزل اشاره داشت. ما در باربری اتریش سعی داریم تمام خدمات و کارهای حمل بار را با مناسب ترین قیمت انجام دهیم تا مشتریان عزیز با خاطری اسوده کار حمل بار خود را انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. 

از مهم ترین شهرهای اتریش می توان به وین، گراتس، گراز، سالزبورگ و اینسبروک اشاره داشت.

فریت بار خود را به ما بسپارید و با خیالی آسوده سفر کنید.

فریت و حمل بار به اتریش

به دلیل اینکه ایرلاین محدودیت های زیادی برای مقدر بار مجاز در پروازها اعمال می کنند، مسافرین قادر به حمل بار به همراه خود به مقدار دلخواه نمی باشند و این موضوع به یک دغدغه در بین مسافرین و مهاجرین به اتریش تبدیل شده است. باربری ایران به اتریش یکی از شعبات ارسال بار به اروپا در باربری تهران کالا بر می باشد.

برای حمل بار به اتریش دو راه حل پیش رو دارید:

 •  راه اول که راه حل ساده و غیر اصولی است به همراه داشتن بار اضافه در همان روز پرواز است. در این صورت شما برای بار اضافه خود جریمه بسیار زیادی به شرکت هواپیمایی پرداخت خواهید کرد. مسلما این روش به صرفه نیست. 
 • روش دوم که روشی عاقلانه و مقرون به صرفه است فریت بار به اتریش است. در روش فریت بار، شما اضافه بار خود را چند روز قبل با قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت ارسال هماهنگ می کنید. هزینه فریت بار به اتریش کمتر از 30 درصد جریمه اضافه بار به اتریش در پای کانتر پرواز می باشد. خب طبیعتا به صرفه است که روش دوم را انتحاب کرده و نگرانی های خود را کاهش دهیم.

از دیگر خدمات باربری بین المللی می توان به باربری ترکیه، حمل بار به آلمان، ارسال بار به سوئد و حمل بار به کانادا اشاره داشت.

حمل بار به اتریش

روش های ارسال بار به اتریش

حمل بار به اتریش با انواع روش های باربری صورا می پذیرد. این روش ها شامل موارد زیر می باشد:ک

 1.  صورت ریلی
 2. دریایی
 3. هوایی 
 4. زمینی

در باربری بین المللی تهران کالا بر انواع بارهای صنعتی، تجاری و اثاث منزل به اتریش ارسال می شود. همچنین امکان حمل خرده باربه اتریش با کمترین هزینه صورت می پذیرد.

ارسال بار به انگلیس از دیگر خدمات ما می باشد.

فریت بار و ارسال بار هوایی به اتریش چگونه انجام می شود؟

ارسال بار یا فریت بار هوایی معمولا به دو روش انجام می شود . شما می توانید همه وسایل و لوازم مورد نیاز خود در کشور مقصد را خودتان بسته بندی کنید، سپس با یک شرکت هواپیمایی یا شرکت جابجایی تماس بگیرید تا مراحل قانونی و ارسال بار به اتریش را انجام شود. در روش دیگر، شما می توانید تمام مراحل بسته بندی و اقدامات و تشریفات گمرکی و قانونی را به شرکت حمل و نقل بین المللی بسپارید تا تمام مراحل ارسال بار به اتریش با دقت انجام شود و ارسال بار مطمئن و ایمن به اتریش داشته باشید. بارها به فرودگاه فرستاده می شوند و تمام مربوط به کارهای ارسال بار به اتریش توسط باربری امیرکبیر هماهنگ و انجام خواهد شد.

ارسال بار هوایی به اتریش چقدر طول می کشد؟

اگر قصد دارید وسایل خود را با ارسال بار هوایی به اتریش بفرستید، باید حداقل یک هفته قبل از پرواز خود به این کشور، هماهنگی ها را شروع کنید. به طور معمول، کالاها و بارهایی که با روش حمل هوایی به اتریش ارسال می شوند معمولا طی مدت حدودا  ۵ روز وارد این کشور خواهد شد.

بسته بندی بار برای ارسال به اتریش

بسته بندی بار و ارسال بار به وین

مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به وین به آن ها آسیب وارد شود. ما در باربری تهران کالا بر با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی، منزل، تجاری و… و همچنین استفاده از افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان و تجار ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت و یا ارسال بار به کشور اتریش و شهر وین را داشته اند ارئه نموده است.

بسته بندی بار برای ارسال به اتریش

یکی از مهم ترین مواردی که باید در هنگام حمل بار به خارج از کشور و یا حتی باربری درون شهری به آن توجه نمایید، نوع بسته بندی بار می باشد. با انجام بسته بندی صحیح و اصولی بار های شما از هر گونه خرابی و صدمه ای در امان خواهد ماند. در باربری تهران کالابر با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته و همچنین استفاده از خدمات پرسنل فعال و با تجربه، می توانید ارسال باری بی دردسر و بدون خسارت را تجربه نمایید.

دیگر خدمات باربری تهران کالابر:

ارسال بار به قبرس

ارسال بار به مجارستان

ارسال بار به لهستانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • علیرضا
  برای ارسال بار به اتریش به چه مدارکی نیاز است؟
  • مدیر سایت

   از جمله مدارک مورد نیاز می‌ توان به اصل کارت شناسایی فرد فرستنده یعنی کارت ملی و شناسنامه اشاره نمود. آدرس گیرنده و فرستنده، کد پستی گیرنده و شماره تماس نیز باید کامل و دقیق باشد.

تماس بگیرید