X

هزینه فریت بار هوایی به ایتالیا، ارسال و حمل بار ارزان به ایتالیا

02122373502 دفتر مرکزی
ارسال و فریت بار به ایتالیا

یکی دیگر از خدمات حمل بار به اروپا، ارسال و فریت بار هوایی و زمینی به کشور ایتالیا می باشد. هر کشور قوانین مربوط به خود را دارا می باشد و شما برای ارسال بار باید به تمام این قوانین آگاهی داشته باشید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

یکی دیگر از خدمات باربری بین المللی تهران کالا بر در زمینه حمل بار به اروپا، حمل بار به ایتالیا می باشد. ارسال بار و فریت بار به ایتالیا از جمله مهم ترین خدمات ما در شعبه باربری اروپا تهران کالا بر است. ارسال بار هوایی به ایتالیا بهترین روش ارسال بار و لوازم منزل به این کشور می باشد. از شهرهای مهم ایتالیا که حمل بار به آن صورت می پذیرد می توان به ونیز، بولزانو، رم، میلان، پالرمو، تورین، فلورانس، ناپل و..اشاره داشت. ما تمام خدمات ارسال بار به ایتالیا شامل:

 • بسته بندی بار
 • حمل بار تا محل بار گیری(فرودگاه، بندر و..)
 • انجام کلیه امور گمرکی و صدور بارنامه
 • و..

را عهده دار خواهیم بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی و هزینه ارسال و فریت بار به ایتالیا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

صفر تا صد حمل بار و اثاثیه منزل خود به ایتالیا را با خیال راحت به باربری بین المللی تهران کالا بر بسپارید.

روش های حمل بار به ایتالیا

حمل بار به ایتالیا بر اساس تمایل و شرایط افراد و بارها به سه روش فوش صورت می پذیرد:

 1. حمل هوایی بار به ایتالیا
 2. حمل زمینی
 3. ارسال و حمل دریایی

ارسال هوایی بار به ایتالیا

اگر قصد مسافرت به ایتالیا را دارید و مشکل اضافه بار دارید و یا قصد ارسال بارهای تجاری و یا لوازم منزل خود را به ایتالیا دارید، بهتر است با ما در باربری تهران کالا بر تماس بگیرید. بارهای شما پس از بسته بندی دقیق و اصولی توسط پرسنل ما به فرودگاه امام خمینی ارسال شده و در سریع ترین زمان به دست شما خواهد رسید. در صورت تمایل به فریت بار هوایی به ایتالیا با ما تماس بگیرید.

حمل زمینی بار به ایتالیا

شرکت حمل و نقل بین المللی تهران کالا بر، با در اختیار داشتن نمایندگانی انحصاری در کشورهای اروپایی، کلیه امور حمل بار زمینی را برای شما در سریعترین زمان و بهترین نرخ کرایه حمل انجام میدهد. حمل بار زمینی به ایتالیا معمولا برای بار با حجم بالا که توسط هواپیما قابل ارسال نمی باشد، صورت می گیرد. ارزان ترین روش حمل بار به ایتالیا، حمل زمینی بارها می باشد. حمل بار زمینی به ایتالیا به دو روش فول تراک و خرده بار انجام می شود. 

شاید هزینه حمل بار زمینی ارزان تر باشد اما زمان حمل بار در آن بیشتر است. مدت زمان حمل بار زمینی از ایتالیا به شرکت حمل بار و روش حمل بستگی دارد. در حمل بار زمینی به ایتالیا اگر بار به صورت فول تراک باشد زمان حمل بار بین 10 الی 12 روز و اگر به صورت گروپاژ باشد زمان حمل بین 15 الی 20 روز می باشد. البته حمل بار یک هفته ای هم وجود دارد. این زمان بسته به شرایط می تواند متغییر باشد. شما برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و اطلاعات دقیق را دریافت نمایید.

حمل دریایی بار به ایتالیا

ارسال بار دریایی به ایتالیا

حمل باراز طریق دریا به ایتالیا از بنادر مختلفی انجام می شود. بندر جنوا، بندر لاسپزیا و بندر سستو سن جووانی از بندرهای مهم و پرتردد ایتالیا می باشند که برای حمل دریایی مورد استفاده قرار می گیرند. حمل دریایی به ایتالیا برای حمل کالاهایی با حجم زیاد ( که می تواند بیشتر از 1500 کیلوگرم باشد) مقرون به صرفه است و هزینه حمل را برای تناژهای بالا بسیار کاهش می دهد. بنابراین ، آن دسته از بازرگانانی که قصد واردات در حجم و اندازه زیاد را دارند، برای حمل بارشان بیشتر از حمل دریایی از ایتالیا استفاده می نمایند.

هزینه فریت بار به ایتالیا

هزینه فریت بار به ایتالیا به نوع کالا بستگی دارد. ممکن است بسیاری از کالاها با توجه به بسته بندی وزن بیشتری داشته باشند و هزینه فریت بار بیشتری باید پرداخت شود. حمل هوایی بار به ایتالیا می تواند ابزار، وسایل شخصی و لوازم خانه، دارو ملزومات پزشکی و .. باشد. هزینه ارسال و حمل هوایی بسته با توجه به ابعاد و وزن کالا محاسبه می شود. بار شما بعد از بسته بندی تخصصی توسط مجموعه تهران کالا بر جهت فریت بار، به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انتقال داده خواهد شد. هزینه فریت بار به ایتالیا کمتر از 30 درصد مبلغ جریمه اضافه بار مسافری است.

زمان رسیدن بار به ایتالیا به عوامل مختلف از جمله طول مسافت و نوع خط هوایی‌ از دو تا شش روز متغیر است. لازم به ذکر است که در بیشتر موارد بار مورد نظر بعد از گذشت چهار روز در شهر مورد نظر شما در ایتالیا قابل دریافت میباشد.

هزینه فریت بار به ایتالیا

ارسال خرده بار و بسته به ایتالیا

افرادی که برای ادامه تحصیل به ایتالیا رهسپار می شوند، خانواده هایی که به این کشور مهاجرت کرده اند و یا برای ارسال سوغاتی شاید نیاز به ارسال خرده بار و بسته به ایتالیا داشته باشند. برای این کار میتوان از شرکت اداره پست درخواست خدمات کرد اما نکته ای که وجود دارد قیمت بالای ارسال بار به وسیله پست است. همین دلیل باعث میشود که اگر کسی به این خدمات نیاز داشته باشد از شرکت های باربری درخواست خدمات ارسال خرده بار یا بسته به ایتالیا را داشته باشد. این بسته ها همراه با سایر بسته های ارسالی به ایتالیا فرستاده می شوند و شامل هزینه کمتری خواهند شد.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به ایتالیا چیست؟

شما با در اختیار داشتن بلیط و پاسپورت در فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به ایتالیا نمایید. برای ارسال بار تجاری به ایتالیا علاوه بر مدارک شناسایی باید کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید. در صورت نداشتن مدارک لازم با انجام هماهنگی با باربری تهران کالا بر میتوانید وسایل مورد نظرتان را به ایتالیا ارسال نمایید. مدارک مورد نیاز برای ارسال بار شخصی:

 1. یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 2. اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 3. لیست بار موجود در بسته های شما

زمان رسیدن بار به ایتالیا

همان طور که در متن بالا اشاره شد زمان مورد نظر برای حمل بار زمینی بین یک هفته تا 15 روز به طول می انجامد که این زمان به نوع بار و دیگر عوامل بستگیر دارد. زمان رسیدن بار هوایی به ایتالیا هم بسته به عوامل مختلف از جمله طول مسافت و نوع خط هوایی‌ از دو تا شش روز متغیر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.


 • بهترین روش ارسال بار به ایتالیا کدام است؟

  ارسال بار هوایی مناسب ترین روش حمل بار به ایتالیا و دیگر کشورهای اروپایی می باشد. برای استفاده از این خدمات با شرکت باربری بین المللی تهران کالا بر تماس بگیرید.

 • ارسال بار به ایتالیا چقدر زمان می برد؟

  ارسال بار هوایی به ایتالیا حداکثر 6 روز و ارسال بار زمینی حداکثر 20 روز به طول می انجامد.

 • هزینه ارسال بار به ایتالیا چقدر است؟

  هزینه ارسال بار به عوامل متعددی مانند نوع بار، میزان بار و نوع روش حمل بار بستگی دارد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • جابر
  سلام خستہ نباشید من 400کیلو بار فرش دستبافت دارم میخواستم بفرستم بہ ایتالیا ھذینہ جمع چقدر میشود ممنون از شما
  • مدیر سایت

   سلام و عرض ادب. برای اطلاع از هزینه های ارسال بار به ایتالیا لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همکاران ما هم از طریق واتساپ و هم خطوط تلفن پاسخ گو خواهند بود.

 • طاهره حسینی
  سلام قیمت هر کیلو باربه ایتالیا چند است؟
  • مدیر سایت

   با سلام. قیمت ها بر اساس دلار محاسبه و به همین دلیل متغیر است. برای استعلام قیمت روز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

تماس بگیرید