X

استعلام قیمت ارسال بار به اوکراین، فریت بار هوایی

02122373502 دفتر مرکزی
حمل بار و فریت بار به اوکراین
از دیگر کشور های اروپایی که کار حمل بار به این کشور را می توانید به باربری بین المللی تهران کالابر بسپارید اوکراین می باشد. برای استفاده از خدمات باربری ما و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.
تهران کالا بر
تهران کالا بر

حمل بار به اوکراین یکی از مهم ترین خدمات ما در باربری بین المللی تهران کالا بر می باشد. اوکراین کشوری در اروپای شرقی است. این کشور از شرق با روسیه، در شمال با بلاروس، از غرب با لهستان، اسلوواکی و مجارستان، از جنوب غربی با رومانی و مولداوی هم‌ مرز است و در جنوب آن دریای سیاه و دریای آزوف قرار دارد و پایتخت آن شهر کی‌ یف و زبان رسمی آن زبان اوکراینی می‌باشد. از دیگر شهرهای مهم این کشور می توان به خارکوف، اودسا (‏Odesa)‏، پولتاوا (‏Poltava‏)‏،‎ میرهورود (‏Myrhorod‏)‏ و لووف (‏Lviv‏ )‏ اشاره داشت.

اگر قصد حمل و ارسال بار به اوکراین و فریت اثاثیه منزل به اوکراین را دارید با ما تماس بگیرید. قیمت و هزینه حمل بار و باربری اوکراین در باربری تهران کالا بر بسیار منصفانه محاسبه می شود و هیچ گونه هزینه اضافی دریافت نخواهد شد. حمل بار به اروپا از تخصص های ما در باربری تهران کالا بر می باشد.

هزینه حمل بار به اوکراین

باربری تهران کالا بر، با هدف ارتقا سطح خدمات حمل و نقل بین المللی ارائه دهنده کلیه خدمات حمل و نقل، بازرگانی، واردات و صادرات، انبارداری و غیره برای تمامی شهرهای اوکراین و مولداوی می باشد. خدمات حمل و نقل در باربری اوکراین بصورت یکپارچه شامل حمل هوایی، حمل جاده ای، حمل ریلی و حمل دریایی صورت می پذیرد . فعال بودن در کلیه لاین های معتبر در سراسر نقاط دنیا بزرگترین افتخارات تهران کالا بر می باشد. یکی از مهم ترین مسائل در هنگام حمل و فریت بار به اوکراین و یا اسیر کشورهای هزینه حمل بار می باشد. نزخ و هزینه حمل بار به اوکراین در باربری بین المللی تهران کالا بر بسیار منصفانه محاسبه می شود و به غیر از موارد خدماتی و دستمزد هیچ کونه هزینه اضافه تر از مشتریان عزیز درخواست نمی شود. شما با استفاده از خدمات باربری تهران کالا بر می توانید ارسال بار خود را بدون دغدغه و استرس به شهرهای اوکراین تجربه نمایید.

برای اطلاع از هزینه حمل بار به اوکراین و دریافت مشاوره با همکاران ما در تماس باشید.

باربری به اوکراین با کمترین هزینه

معمولا بهترین و ارزان ترین روش حمل بار به اوکراین روش زمینی حمل بار می باشد. برای انتخاب بهترین روش حمل کالا به اوکراین با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان همکاران ما بهره مند شوید. در اکثر سرویس های فریت بار به اوکراین، حمل هوایی به اوکراین پر هزینه ترین و حمل دریایی کم هزینه ترین می باشد. در بعضی موارد حمل زمینی به صرفه تر از حمل دریایی می باشد. 

هزینه حمل بار به اوکراین

روش های ارسال بار به اوکراین

مانند سایر کشورها در باربری تهران کالابر شما می توانید برای حمل و ارسال بار و اثاثیه منزل خود به اوکراین از سه روش ذیل بهره ببرید:

 1. حمل زمینی بار
 2. حمل هوایی
 3. حمل دریایی
 4. حمل با مسیرهای ریلی

اگر به دنبال حمل بار ارزان قیمت و اقتصادی می باشید پیشنهاد ما حمل بار به صورت زمینی و از طریق ترانزیت بار به اوکراین می باشد. 

همچنین می توان برای حمل بار به آلمان، حمل بار به کانادا و ارسال بار به عراق با ما تماس بگیرید.

حمل بار به اوکراین به صورت زمینی

در حمل بار به اوکراین به صورت زمینی، ترانزیت بهترین و امن ترین نوع ماشین برای بارهای تجاری و غیر تجاری مشتریان می باشد. ارسال زمینی به اوکراین دارای هزینه ای مقرون به صرفه می باشد، شما می توانید در باربری ما با صرف هزینه ای بهینه بار خود را در اسرع وقت به اوکراین ارسال کنید. برای تخلیه بار در زمان برنامه ریزی شده بهتر است فرآیند باربری به اوکراین را زودتر آغاز کنید. شما می توانید اثاث منزل و لوازم اداری خود را نیز با ترانزیت به مقصد ارسال کنید. ترانزیت به دلیلی مسقف بودن از انواع بارهای تجاری و اثاث منزل شما در حمل بار و کالا به اوکراین به خوبی محافظت خواهد کرد.

 مسیر جاده ای، ارسال بار به اوکراین از طریق ترکیه و مرز بازرگان و همچنین از طریق روسیه و مرز آستارا امکان پذیر می باشد. همچنین می توانید از طریق مسیر ریلی که در مرز آستارا مسیر می باشد و مقرون به صرفهاستفاده نمایید. این روش حمل بهتر است برای محمولات پروژه ای با جرم حجمی بالا انجام شود.

حمل هوایی

 اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در اوکراین را دارید، ما در باربری تهران کالا بر، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، شما را در این سفر و تجارت همراهی خواهیم نمود. فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حمل بار با هواپیما دارای هزینه بالا تر ولی سرعت حمل بار سریع تر و امن تر خواهد بود. توصیه میشود برای حمل بار با تناژ کم و خرده بار از حمل هوایی استفاده نمایید.

حمل دریایی بار 

اودسا از مهم ترین شهرهای بندری کشور اوکراین در کرانه دریای سیاه می باشد. برای حمل بار به بنادر اودسا از طریق بنادر ایران و ترکیه می توانید اقدام نمایید. از زمانی واگذاری کانتینر یا ارسال نامه Booking، شما ۱۰ روز فرصت دارید تا کانتینر را بارگیری نمایید تا پس از پلمپ شدن در گمرک به نماینده شرکت کشتیرانی در بندرعباس تحویل داده شود.

هزینه فریت بار و باربری اوکراین

بسته بندی اصولی بارها

از مهم ترین موارد که در هنگام حمل بار به کشورهای خارجی باید با دقت و مهارت بالا انجام شود، بسته بندی اصولی بارها می باشد. اولین نکته در بسته بندی بار ارسالی ایمنی است. استحکام، عایق­ بندی، وزن و ضخامت کارتن های بسته بندی در باربری تهران کالا بر با توجه به نکات ایمنی و سلامت کالاهای ارسالی و همچنین کاهش هزینه ها و افزایش بازدهی انجام می شود. در صورت سهل انگاری در انجام بسته بندی کالا، لوازم تجاری و .. برای فرستادن بار به خارج از کشور و رعایت نکردن استانداردهای لازم،  آسیب دیدگی بار و ایجاد خسارت هایی در آن گریز ناپذیر است. در نهایت علاوه بر خسارت وارده در فرستادن بار به خارج از کشور، هزینه پرداختی هم به خسارت های ذکر شده فوق اضافه می شود.

رای جلوگیری از آسیب دیدگی کالا و یا لوازم برای ارسال بار به خارج از کشور بایستی بسته بندی ها و چینش به صورت استاندارد صورت بپذیرد. تنها در این صورت است که میتوان از سلامت کالا پس از حمل بار به خارج از کشور اطمینان حاصل کرد.

هزینه بسته بندی بار به اوکراین

تهیه لیست بسته بندی

از دیگر موارد ضروری که سهل انگاری در آن موجب ایجاد خسارت و یا هزینه های اضافی میشود، تهیه لیست بسته بندی ست. تمامی لوازم بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری به صورت کامل و دقیق در لیست جداگانه، جهت ارائه به گمرک مبدأ آماده گردد.

کاربرد سند اینویس

در زمینه بازرگانی و حمل‌ونقل بین‌المللی اسناد و مدارکی وجود دارند که به اسناد حمل معروف می باشند. این اسناد مشخصات محموله‌ ها و کالاها دربر دارند. اسناد حمل مهم‌ ترین مدارک در زمان مبادله خارجی کالاها هستند و به منزله شناسنامه کالا محسوب می‌شوند. سند اینویس در حمل و نقل، یکی از مهمترین این اسناد است و آشنایی با آن برای بازارگانان ضرورت دارد. برخلاف اینویس که سندی رسمی است، پروفورما اینویس جنبه رسمی ندارد. در واقع شرایط قید شده در پروفورما اینویس قابل تغییر هستند.

شما می توانید در زمینه حمل بار به بلژیک هم با ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • محمد
  سلام وقت بخیر لطفا هزینه حمل ۴عدد کانتینر ۴۰ فوت از کی یف اوکراین تا تهران ایران اعلام بفرمایید
  • مدیر سایت

   سلام دوست عزیز. باربری ما در زمینه حمل بار از ایران به اوکراین فعالیت دارد و امکان ارسال بار از اوکراین به ایران برای ما میسر نمی باشد. 

 • ناصر اسماعیل زاده
  سلام وقت بخیر لطفا حمل بار به ارتفاع ۲۳۰ و ۲۵۰و۱۰۰ سانتیمتر دو دستگاه وزن کلیه ۶۵۰ کیلو گرم بطور زمینی یا دریایی هزینه چقدر هست و چند روز طول میکشه دستگاه لواش
  • مدیر سایت

   با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز. برای اطلاع از هزینه ارسال بار به اوکراین با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همکاران از طریق واتساپ و خطوط تلفن پاسخ گوی شما خواهند بود.

تماس بگیرید