X

هزینه فریت بار به هلند | ارسال و حمل بار به آمستردام هلند

02122373502 دفتر مرکزی
فریت بار به هلند

از دیگر خدمات باربری تهران کالا بر در زمینه حمل بار به اروپا می توان به فریت بار به هلند اشاره نمود. هزینه ارسال بار به هلند در تهران کالا بر بسیار مناسب و مقرون به صرفه محاسبه می شود. برای دریافت اطلاعات تکمیلی با مشاوران ما تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

ارسال بار هوایی به تمام کشورها

فریت بار به هلند از دیگر خدمات ما در زمینه حمل بار به اروپا می باشد. این خدمات با قیمت بسیار مناسب و بدون دریافت هیچ گونه هزینه اضافه از مشتریان عزیز انجام می شود. ارسال بار به هلند می تواند در زمینه حمل بار تجاری و یا ارسال اثاثیه منزل به هلند (Netherlands) باشد. حمل هوایی بار به این کشور یکی از بهترین روش های ارسال بار می باشد که در باربری بین المللی تهران کالا بر این امر با کیفیت عالی و قیمت بسیار مناسب انجام می پذیرد. اگر قصد ارسال بار به هلند را دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، مشاوران ما به صورت رایگان در این زمینه شما را راهنمایی خواند نمود.

از شهرهای مهم هلند که اکان ارسال بار به آن ها وجود دارد می توان به آمستردام، روتردام، لاهه، اوترخت، آیندهوون، خرونینگن و.. اشاره نمود.

حمل بار هوایی به هلند

زمان ارسال اثاثیه منزل و یا سایر بارها به هلند با حمل هوایی در مدت زمان بسیار کمتری انجام خواهد شد. در این روش لوازم منزل و بارهای شما سریع تر از حمل از طریق زمینی به گمرک شهرهای هلند میرسند. باید بدانید که هزینه حمل اثاثیه به هلند از راه زمینی و یا هوایی بر اساس عوامل مختلف مانند شهر کشور مقصد تا شهر مقصد متفاوت می باشد. با توجه به وجود پروازهای گاها مستقیم به برخی از فرودگاه های شهرهای اروپا مانند پاریس، برلین، آمستردام، مادرید و … هزینه حمل اثاثیه منزل به هلند از راه و روش هوایی گاها قابل رقابت و مقایسه با ارسال آن به صورت کانتینری و زمینی ست.

برای برخی از افراد زمان رسیدن بارهایشان به مقصد و همچنین هزینه ی حمل آن می باشد، در این وضعیت هم میتوان حمل هوایی برای ارسال لوازم منزل به هلند گزینه مناسب تری برای ایرانیان تلقی می شود. هرچند که در این خصوص در مورد کشورهای مختلف نکات ریز و مسائل دقیقی وجود دارد که بایستی خدمات دهنده های بین الملی پیش از ارسال موضوع را با مشتریان به طور دقیق و شفاف مطرح نمایند. 

فریت بار به هلند

نکته مهم: یکی از نکات مهم در حمل اثاثیه منزل به هلند این است که حمل برخی کالا ها در ارسال لوازم منزل به هلند مانند یخچال که در لوله ها یا موتور خود گاز دارند، با هواپیما و به صورت پروازی ممنوع است. مگر اینکه نکات و قوانین مربوط به ارسال آن را به طور دقیق رعایت کنند و گاز داخل یخچال را خالی نمایند.

برای حمل و فریت بار به هلند با قیمت مناسب با باربری تهران کالا بر تماس بگیرید.

ارسال بار به هلند + فریت بار به هلند

اگر تصمیم دارید به هلند مهاجرت نمایید و یا می خواهید وسایل و لوازم مورد نیاز نزدیکانتان را به این کشور ارسال نمایید، به طور قطع به دنبال بهترین روش برای ارسال بار به هلند هستید و تمایل دارید در این زمینه اطلاعاتی را کسب نمایید.

چه از یک کشور اروپایی و چه از ایران قصد ارسال بار به هلند را داشته باشید، گزینه های مختلفی برای حمل بار به هلند وجود دارد و به شما این اطمینان را می دهند که وسایل و بار شما کاملا سالم و ایمن به این کشور خواهد رسید. اما با این وجود باز هم فاکتورهای زیادی را باید در نظر بگیرید تا هزینه ارسال بار به هلند برای شما کاهش یابد، بسته بندی درست و مناسبی برای وسایل و بار انجام گیرد تا وسایل بدون آسیب دیدگی وارد هلند شوند و به موقع بتوانید بار خود را در هلند تحویل بگیرید. 

ما در باربری هلند تهران کالا بر تمام خدمات برای ارسال بار بدون خسارت و با رعایت تمام قوانین را با قیمت بسیار مناسب برای شما انجام خواهیم داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مراحل حمل بار به هلند

برای ارسال بار به هلند مانند سایر کشورها باید مقدماتی را فراهم آورید تا در هنگام و یا طی ارسال بار به مشکلی بر نخورید. در ادامه شما را با تعدادی از مهم ترین اقدامات لازم برای فریت بار به هلند آشنا خواهید ساخت:

 1. انتخاب یک باربری مطمین و با تجربه برای ارسال بار
 2. دریافن مشاوره و تعیین نوع روش حمل بار و روز ارسال بار
 3. بسته بندی بارها. مهم ترین اصل برای یک ارسال بار بدون خسارت بسته بندی اصولی وو حرفه ای است که توسط باربری انجام می شود.
 4. ارسال بار به گمرک و انجام کارهای گمرکی
 5. سمپاشی و پلمپ نمودن بار
 6. و در نهایت ارسال بار 

تمامی مراحل حمل بار به هلند می تواند از طریق کارکنان باربری تهران کالا بر انجام شود بدون اینکه لازم باشد شما در این زمنیه زمانی را هدر دهید. اما در صورت لزوم می توانید خودتان کارها را بر عهده بگیرید و یا بر انجام امور نظارت داشته باشید.

زمان حمل و نقل هوایی یا ارسال بار هوایی به هلند چقدر است ؟

اگرچه حمل و نقل هوایی قیمت بالاتری نسبت به سایر روش های ارسال بار دارد اما حمل هوایی بار به هلند برای مواقعی که عجله دارید و می خواهید بار شما در کمترین زمان ممکن به مقصد برسد، گزینه مناسبی است. معمولا ظرف مدت چند روز، ارسال بار هوایی به هلند انجام خواهد شد و می توانید بار خود را تحویل بگیرید. اگر قرار است خودتان نیز به هلند بروید باید بار و وسایلی که قرار است به هلند ارسال کنید را چند روز زودتر از پرواز خود به هلند ارسال کنید تا بار خود را درست در زمانی که شما به هلند رسیدید، دریافت نمایید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به هلند

برای ارسال و فریت بار به هلند لازم است مدارکی را به همراه داشته و ارائه دهید تا بتوانید لوازم را به این کشور ارسال نمایید. بدون این مدارک امر ارسال غیر ممکن است. از مهم ترین مدارک مورد نیاز می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • اصل و کپی مدارک شناسایی شخص فرستنده بار
 • ادرس و شماره تلفن فرستنده و گیرنده 
 • لیست از اقلام ارسالی به صورات دقیق 
 • اگر بار ها تجاری است، برگه مجوز ارسال بار نیاز است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.


 • ارزان ترین روش ارسال بار به هلند کدام است؟

  ارسال بار زمینی نسبت به سایر روش های حمل هزینه کمتری دارد. برای استعلام هزینه های حمل زمینی و هوایی با تهران کالابر تماس بگیرید.

 • بهترین و سریع ترین روش فریت بار به هلند کدام است؟

  برخلاف حمل زمینی، حمل هوایی دارای هزینه بیشتری است اما بارهای شما سریع تر و با امنیت بیشتری به مقصد می رسد.

 • آیا خدمات بسته بندی بار در تهران کالا بر انجام می شود؟

  بله، یکی از مهم ترین موارد برای سالم رسیدن بارها به مقصد خصوصا در فواصل طولانی، بسته بندی صحیح و اصولی است.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • حسینی
  هزینه ارسال بار به هلند رو بفرمایید
  • مدیر سایت

   با سلام برای ارسال بار به هلند و اطلاع از شرایط و هزینه ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. قیمت حمل بار به نوع بار ارسالی و میزان آن و همچنین روش حمل بار بستگی دارد و نمیتوان قیمت ثابتی را اعلام نمود.

 • سید محمد مروج
  با عرض سلام قیمت ارسال یک دست مبل 9 نفره از مشهد تا شهر روتردام هلند چند میشود؟
  • مدیر سایت

   سلام. برای استعلام هزینه ها لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید