X

حمل و ارسال بار به مجارستان

02122373502 دفتر مرکزی
حمل بار به مجارستان + استعلام هزینه ها

حمل بار و فریت بار به مجارستان یکی از مهم ترین خدمات باربری بین المللی تهران کالا بر می باشد. حمل بار هوایی از بهترین روش های ارسال بار بین المللی که می توانید از طریق تماس با ما از این خدمات بهره مند شوید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

باربری بین المللی تهران کالا بر امکان ارسال بار به تمام کشورهای را فراهم نموده است. یکی از خدمات ما در زمینه باربری بین المللی حمل بار به مجارستان می باشد. ارسال و یا فریت بار به مجارستان در تهران کالا بر با قیمت بسیار مناسب و بر اساس اصول باربری بین المللی صورت می پذیرد. برای استفاده از این خدمات و دریافت مشاوره برای حمل بار و اثاثیه منزل به مجارستان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هزینه فریت بار به مجارستان

افرادی که قصد مهاجرت به کشور مجارستان را دارند و یا قصد دارند بارهای تجاری خود را به شهرهای این کشور از جمله بوداپست ارسال نمایند، نیاز دارند که بار و لوازم شخصی و اثایه منزل خود منزل را هم به مجارستان فریت نمایند. شرکت ها و کارخانجاتی که قصد دارند بار تجاری یا نمونه های غیر تجاری خود را به شهرهای مختلف مجارستان ارسال نمایند، تهران کالا بر بهترین سرویس ها را برای حمل بار به مجارستان به آن ها ارائه می دهد. فریت بار به شهرهایی ازجمله: بوداپست، دبرسن، سگد، میشکولتس، پچ، گیور، کاپشوار و دیگر شهرهای مجارستان، از جمله خدمات باربری تهران کالا بر می باشد.

تعهد ما ارسال اثاثیه منزل و بارهای تجاری شما با بهترین قیمت و بهترین امکانات می باشد. با ما تماس بگیرید.

حمل بار و اثاثیه منزل به بوداپست مجارستان

تهران کالا بر کلیه خدمات بسته بندی بار و فریت بار به بوداپست ( ارسال بار به بوداپست) و سایر شهر های مجارستان را بر عهده دارد. شهر بوداپست از مراکز عمده مهاجرین ایرانی در کشور مجارستان می‌باشد. این مهاجرین به علت های بسیاری در تماس با کشور مادری خود، ایران می باشند. مبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی بسیاری بین ایرانیان مقیم بوداپست و ایران به طور روزمره درحال انجام هست. ما در باربری مجارستان تهران کالا بر کلیه امور حمل و ارسال بار به مجارستان را با بهترین قیمت و کیفیت انجام خواهیم داد. برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت ارسال بار با مشاوران ما در تماس باشید. از دیگر خدمات مهم ما در زمینه حمل بار بین المللی می توان به حمل بار به آلمان، حمل بار به کانادا و حمل بار به فرانسه اشاره نمود.

حمل بار به مجارستان، هوایی و زمینی

خدمات ما برای ارسال بار به مجارستان

باربری تهران کالا بر با انجام هزاران پروژه موفق حمل بار به خارج از کشور یکی از معتبرترین باربری های بین المللی می باشد. در این باربری تمام خدمات مورد نیاز برای حمل بار به صورت کاملا اصولی و حرفه ای به مشتریان عزیز ارائه خواهد شد. از جمله مهم ترین خدمات ما در باربری مجارستان می توان به این موارد اشاره نمود:

 • مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین روش و زمان حمل بار
 • بسته بندی بارها و تهیه لیست بار به دو زبان کشور مبدا و مقصد
 • فریت بار اضافه بار مسافری 
 • فریت بار لوازم منزل
 • فریت بار تجاری 
 • صدور بارنامه و  بیمه نامه معتبر و....

برای اطلاع دقیق از تمام خدمات و مراحل حمل بار با ما تماس بگیرید.

مدارک لازم جهت حمل بار به مجارستان

برای فریت بار به مجارستان بصورت مسافری نیاز به ارائه بلیط و پاسپورت می باشد. اما اگر بلیط و پاسپورت شما حاضر نیست و شما بار را برای یکی از آشنایان خود ارسال می نمایید، شرکت تهران کالا بر تمامی امور را دست گرفته و نیازی به ارائه مدارک خود نخواهید داشت. اما اگر بارهای ارسالی شما ماهیت تجاری دارند، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی مورد نیاز می باشد.
تهران کالا بر با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به بوداپست مجارستان این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال بار شما به بوداپست نیز اقدام کند. اگر کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نمی باشد تنها کافیست این مورد را به ما تذکر دهید. برای رسیدگی به امور ارسال بار و انجام کارهای گمرکی نیاز به حضور شما نخواهد بود و مجموعه ما تمام کارها را برای شما انجام خواهند داد.

ارسال هوایی بار به مجارستان

روش های مختلفی برای ارسال بار به مجارستان وجود دارد از جمله روش حمل هوایی و زمینی بار. ما در باربری تهران کالا بر ترجیحمان بر این است که بارهای شما را از طریق هوایی ارسال نماییم. زیرا به دلیل مسافت طولانی، حمل هوایی هم امنیت بالاتری دارد و هم سریع تر ارسال می شود. کشور مجارستان در قاره اروپا قرار دارد و صادرات و واردات این کشور با ایران از رونق بالایی برخوردار است. حمل هوایی یکی از روش های حمل بار شرکت شیب به مجارستان است. تهران کالا بر امکان حمل هوایی بار به مجارستان را با ایرلاین های مختلف و مطمئن برای شما فراهم می آورد. روش حمل هوایی از  امنیت و سرعت بالایی برخوردار است. ما در مورد مشکلات گمرکی برای کالاهای بزرگ و با ارزش و اقدامات مالیاتی کشورها به مشتریان اطلاع می دهیم و تمهیدات لازم به آن ها یادآور خواهیم شد.  

هزینه فریت بار به مجارستان

بسته بندی بار برای ارسال بار به مجارستان

یکی از دغدغه های مسافرانی که قصد مسافرت به چک دارند، آسیب بار و کالا است. تهران کالا بر فریت بار و حمل بار هوایی با ارائه خدمات اصولی و بسته بندی استاندارد لوازم شخصی، اسباب و اثاثیه لوازم منزل و … با مشاوره افراد متخصص و باتجربه در این زمینه برای مشتریان خود ارائه می دهند. 

ما آماده ارائه انواع خدمات حمل و نقل، بازرگانی، واردات و صادرات، انبارداری و غیره برای تمامی شهرهای مجارستان می باشیم. امکان ارسال بار زمینی، جاده ای، هوایی و ترکیبی به شهرهای مهم مجارستان از جمله مهم ترین خدمات ما می باشد.

فرودگاه های بین‌ المللی مهم مجارستان:

 • فرودگاه بوداپست فرنک لیست در شهر بوداپست
 • فرودگاه دبرسن 
 • فرودگاه سالفرملیک، شهر سارملک
 • فرودگاه گیور
 • فرودگاه پچ

برای ارسال بار به مجارستان حمل هوایی را انتخاب کنیم یا زمینی؟

معمولا برای ارسال بار به اروپا بهترین روش ارسال بار هوایی می باشد. مگر اینکه بار شما تجاری و دارای وزن بسیار بالایی باشد. در این موارد می توان از ارسال بار زمینی نیز بهره ببرید. زمان مورد نیاز برای ارسال بار زمینی بسیار زیاد است و ممکن تا یک ماه طول بکشد تا کل بار شما بدستتان برسد و لی در ارسال بار هوایی این گونه نیست و می توانید ارسال بار امن و سریع را تجربه نمایید.

چگونگی صدور بارنامه و ارسال بار به مجارستان

چه برای ارسال بار زمینی و چه هوایی نیاز به صدور بارنامه می باشد. صدور بارنامه باید توسط یکی از ایرلاین های معتبر انجام شود. در طول حمل بار ، شما میتوانید از طریق پایانه ی رهگیری بار ، با درج شماره بارنامه، مرحله و سلامت محموله ی خود را پیگیری نمایید. تا زمان دقیق رسیدن وسایلتان به مقصد را بدانید، تا در اولین فرصت در گمرک فرودگاه های مجارستان، برای ترخیص آن اقدام کنید.

به منظور استفاده از خدمات ارسال و فریت بار به مجارستان با تهران کالابر تماس بگیرید.

دیگر خدمات در زمینه باربری بین المللی:

حمل بار به بلژیک

 ارسال بار به سوئد

 فریت بار به هلند 

ارسال بار به لهستانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید