X

هزینه فریت بار به سوئد + حمل و ارسال بار و اثاثیه منزل به استکهلم

02122373502 دفتر مرکزی
حمل بار به سوئد

از دیگر خدمات باربری تهران کالا بر زمینه باربری بین المللی، حمل بار و اثاثیه منزل به سوئد می باشد. با ما تماس بگیرید تا از جزئیات ارسال بار به این کشور مطلع شوید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

ارسال بار به سوئد یکی دیگر از خدمات باربری بین المللی تهران کالا بر می باشد. ارسال و حمل بار به سوئد، حمل انواع لوازم مسافری، بیمه فریت بار مسافری، بسته بندی جهت ارسال بار به سوئد از جمله خدماتی است که توسط شرکت باربری تهران کالا بر در کنار خدمات دیگر مانند ارسال بار به قبرس، باربری ترکیه و دیگر کشورها ارائه می گردد. پایتخت و بزرگ‌ ترین شهر این کشور استکهلم می باشد. شما می توانید با استفاده از خدمات ما ارسال بار به استکهلم و سایر شهرهای این کشور را انجام دهید. ما در شعبه باربری سوئد، تهران کالا بر در زمینه حمل بار به سوئد به روش های هوایی، دریایی و زمینی تخصص داریم که این خدمات را همراه با افرادی کار بلد و با تجربه و وسایل نقلیه مجهز و همچنین ضمانت نامه و بیمه نامه به تمامی مشتریان عزیز ارائه میدهیم. انجام کلیه امور گمرکی خود را می توانید به ما بسپارید و با خیال راحت منتظر دریافت بارهای خود در این کشور باشید.

فریت بار مسافری به شهرهای سوئد ازجمله: استکهلم، گوتنبرگ(یوتبری)، مالمو، اوپسالا و دیگر شهرهای آن، از جمله خدمات باربری بین المللی تهران کالا بر می باشد. 

مهم ترین نکات برای حمل بار به سوئد

مهم ترین نکته ای که در هنگام حمل بار به سوئد باید به آن توجه کرد، این است که بارها را به نحو اصولی بسته بندی نمایید. به نکاتی که در ادامه برای شما بیان می کنیم به دقت توجه داشته باشید تا بتونید ضمانت بار خودتون رو تضمین کنید. برای بسته بندی اصولی بارها و اثاثیه منزل خود برای ارسال به سوئد، می توانید کار بسته بندی را به تیم حرفه ای و مجرب ما در تهران کالا بر بسپارید. ما با تجربه فراوان در زمینه بسته بندی انواع کالاهای ارزشمند و تجهیزات مدرن و به روز از آسیب دیدن وسایل شما در حین جابجایی و انتقال جلوگیری می کنیم.

حمل بار به سوئد

روش های ارسال بار به سوئد

برای ارسال بارهای شخصی و تجاری شما به کشور سوئد سه روش وجود دارد:

 1. ارسال بار زمینی
 2. ارسال هوایی
 3. حمل بار دریایی

حمل بار هوایی به سوئد

یکی از امن ترین و مطمئن ترین روش های حمل بار به سوئد، حمل هوایی بار می باشد. در این روش برای ارسال فریت بار به سوئد، باید حداقل یک هفته قبل از ارسال با یکی از شرکت‌های کارگو برای بازدید و بسته‌ بندی لوازم هماهنگ شده باشید تا بار به موقع در کشور مقصد برسد. برای ارسال کالای کمتر از یک تن سرویس بار هوایی ارائه می شود. ارسال هوایی بار به سوئد بصورت غیر همراه انجام شده و شما لوازم خود را در گمرک فرودگاه تحویل می‌گیرید. ارسال بار فریت به تمام شهرهای سوئد آزاد بوده با اخذ مبلغ ناچیزی در مقصد ، بدون هیچگونه عوارض گمرکی انجام می‌شود. بهترین روش حمل بار به استکهلم و سایر شهرهای سوئد روش حمل بار هوایی است و ما به مشتریان خود توصیه می کنیم از این روش حمل بار استفاده نمایند.

ارسال بار دریایی به سوئد

در صورتی که وزن بار شما 200 یا 300 کیلو است، حمل بار به صورت دریایی و یا اجاره کانتینر و حمل زمینی آن به بندر به صرفه نخواهد بود. پس بهترین راه حمل برای شما با در نظر گرفتن انواع فریت بار و حمل کالا، فریت بار به صورت هوایی برای خرده بارهایی که از حدود 45 کیلو شروع می شود تا وزن های تناژ به مقاصد مختلف دنیا بهترین روش ارسال و فریت بار است. روش دریایی نسبت به روش هوایی ارزان تر است اما باید مدت زمان بیشتر را منتطر ارسال بار خود باشید.

حمل بار زمینی به سوئد

در روش حمل بار زمینی به سوئد امکان حمل خرده بار وجود ندارد. به دلایل مختلف حمل و کرایه یک ماشین جهت خرده بار به صرف هیچ کس نمی باشد. توصیه می شود برای ارسال خرده بار از روش ارسال هوایی بار استفاده نمایید.

چه کالاهای برای ارسال هوایی به سوئد ممنوع هستند؟

وارد کردن بعضی از اقلام مانند داروها و کالاها به سوئد ممنوع بوده و یا دارای محدودیت هایی برای ارسال است. شما می بایست بطور دقیق از محتویات چمدان های خود مطلع باشید، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. همکاران ما در باربری تهران کالا بر شما را نسبت به کالاهای ممنوعه در گمرک سوئد مطلع میسازند. 

مشاوره تخصصی و بسته بندی اصولی کالا برای ارسال بار به سوئد توسط باربری تهران کالا بر

بسته بندی بار و اثاثیه منزل برای فریت بار هوایی و زمینی به سوئد مانند سایر کشورها بسیار مهم است. در صورت عدم رعایت استانداردهای لازم برای بسته بندی، ممکن است بارهای شما دچار آسیب شده و یا در مقصد، برای ترخیص با مشکل مواجه شوید.

ما در باربری تهران کالا بر در آدرس شما حاضر شده و تمام وسایل شما اعم از چمدان ها، لوازم و اثاثیه منزل، مبلمان، میز و کمد و بطور کلی وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک شما را با بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها و جعبه های چوبی و فلزی، بسته بندی می کنیم. پس از بسته بندی کالاها و مشخص نمودن زمان ارسال بار کلیه اثاثیه را تا فرودگاه حمل میکنیم. اصلا نگران وسایل و اشیای گران قیمت خود مانند ظروف شکستنی نباشید. تمام این کالا ها کاملا حباب پیچ شده و سپس پالت بندی میشوند. بسته بندی مناسب و با کیفیت یکی از مهمترین مراحل ارسال بار شماست. از مهم ترین تخصص های ما بسته بندی دقیق و اصولی اثاثیه و وسایل گران قیمت می باشد، تا هیچگونه مشکلی برای شما در گمرک فرودگاه های سوئد بوجود نیاید.

مدارم مورد نیاز برای ارسال بار به سوئد:

 • اصل پاسپورت و مدرک شناسایی (فرستنده و گیرنده بار)
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر(این لیست توسط همکاران ما تهیه می شود)

هزینه فریت بار به سوئد

مدت زمان حمل بار به سوئد

حمل هوایی: در اکثر موارد حضور مسافر یا نماینده وی به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه الزامی می‌باشد. ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می‌گیرد.

حمل زمینی: زمان حمل بار زمینی اگر بار به صورت گروپاژ باشد بین 15 الی 20 روز و اگر به صورت فول تراک باشد بین 10 الی 12 روز است.

تعرفه‌ ی فریت بار (ارسال بار) به سوئد به چه چیزهایی بستگی دارد؟

 • هزینه بسته بندی بار برای ارسال
 • هزینه‌ ی حمل بارهای شما تا قسمت بار در فرودگاه بین المللی امام خمینی 
 • هزینه‌ های تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌ گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه‌ ی هوایی
 • هزینه‌ های ناشی از انجام تشریفات گمرکی، گرفتن برگه سبز، جواز صادراتی برای کالاهای تجاری و...

برای استفاده از خدمات ما در باربری بین المللی تهران کالا بر هم اکنون با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید