X

فریت بار هوایی به رومانی + حمل بار و اثاثیه منزل

02122373502 دفتر مرکزی
ارسال بار به رومانی

از جمله خدمات ما در تهران کالا بر ارسال بار به رومانی می باشد. اگر قصد دارید بار ها و لوازم منزل و دیگر لوازم شحصی خود را با قیمت بسیار مناسب به این کشور ارسال نمایید با ما تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار به اروپا، حمل و فریت بار و اثاثیه منزل به رومانی (freight to romania) می باشد. همه سال افراد زیادی تمایل به ارسال بارهای تجاری و یا مهاجرت به این کشور را دارند که ما در باربری بین المللی تهران کالا بر به شما کمک خواهیم نمود تا حمل باری ساده و ارزان را تجربه نمایید. برای استفاده از خدمات ما کافی است هم اکنون با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. ارسال بار به شهرهایی مانند بخارست(Bucharest)، سیگیسوارا (Sighisoara)، آلبا یولیا(Alba Iulia)، براسوو(Brasov)، کلوژ ناپوکا(Cluj-Napoca)، شهر یاش (Iasi)، براسف (Brasov) و ...

ارسال بار به رومانی

به منظور حمل بار به رومانی می توانید هر روز هفته با ما تماس بگیرید. تهران کالا بر یکی از معتبرترین شرکت های باربری بین المللی در ایران می باشد. ما مفتخر هستیم که با ارزان ترین قیمت، با کیفیت ترین خدمات را مشتریان عزیز خود عرضه داریم. کشور رومانی از غرب با مجارستان و صربستان، از شرق با مولداوی و اوکراین و از جنوب با بلغارستان همسایه است. پایتخت و بزرگترین شهر رومانی بخارست است که به عنوان ششمین شهر بزرگ اتحادیه اروپا شناخته شده است. رومانی کشوری ارزان است و افرادی زیادی تمایل به مهاجرت و یا مسافرت به آنجا می باشند. برای ارسال بار و لوازم منزل شما به رومانی ما علاوه بر بیمه، خدمات مشاوره حمل بار به رومانی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم تا شما بهترین تصمیم را نسبت به بارهایتان بگیرید.

از دیگر خدمات ما در زمینه حمل بار به اروپا می توان به ارسال بار به آلمان، ارسال بار به قبرس شمالی و حمل بار به مجارستان اشاره نمود.

هزینه فریت بار و لوازم منزل به رومانی

ارسال بار به خارج از کشور زمان بر، پر هزینه و مشکل می باشد. بارها و لوازم منزل هم از مهم ترین دارایی های افراد به شمار می رود که برای ارسال آن بسیار وسواس به خرج داده و می خواهند این وسایل با سلامت کامل به مقصد برسد. ما در باربری تهران کالا بر این حساسیت شما را درک کرده و سعی داریم با مناسب ترین قیمت وسایل شما را به هر مقصدی که بخواهید ارسال نماییم. ارسال بار به رومانی با کمترین هزینه به همراه تخفیف ویژه توسط شرکت تهران کالا بر انجام می شود. با ما دیگر نگران هزینه و صدمه به وسایلتان نباشید.

هزینه ارسال بار به رومانی

روش های ارسال بار به رومانی

در باربری تهران کالابر برای ارسال بار به رومانی می توانید از دو روش زیر بهره ببرید:

  1. حمل بار به رومانی به صورت زمینی
  2. حمل هوایی بار به رومانی 

اگر بخواهید در مورد بهترین روش ارسال بار از تیم تهران کالا بر نظر خواهی نمایید باید بگوییم ترجیح ما به حمل هوایی بار به رومانی می باشد. زیرا هم بارهای شما سریع تر ارسال می شود و هم امنیت ارسال بسیار بالا می باشد. حمل زمینی برای ارسال بار با تناژ بسیار بالا مناسب می باشد.

در تهران کالا بر خدمات حمل بار به رومانی با بیمه نامه بین المللی ارائه خواهد شد و بدون بیمه، هیچ باری را به رومانی ارسال نخواهیم کرد. بیمه موجب می شود تا اگر در هنگام ارسال بار و لوازم منزل بارتان آسیب ببیند تمام خسارت های آن پرداخت شود.بارهایتان را به شرکت متخصص ما بسپارید و با ما دیگر نگران ارسال و فریت بار به رومانی و یا دیگر کشورهای اروپایی نباشید.

تهران کالا بر متخصص ارسال بار به رومانی به صورت زمینی و هوایی می باشد.

خدمات باربری تهران کالا بر در زمینه فریت بار به رومانی

فعالیت طولانی ما در باربری تهران کالا بر موجب شده است تا تجربه و اطلاعات زیادی در این باره داشته و این اطلاعات را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهیم و از تجاربمان برای ارسال بار بدون دردسر، ارزان و سریع استفاده نماییم. ما صفر تا صفر کارهای ارسال بار به رومانی را بر عهده گرفته و با نظارت شما عزیزان این امور را به خوبی انجام می دهیم. از مراحل ارسال و حمل بار به رومانی می توان به این موارد اشاره نمود:

  • انجام مشاوره رایگان در زمینه انتخاب نوع روش ارسال و بهترین زمان حمل بار
  • بسته بندی اصولی بار و لوازم منزل برای جلوگیری از آسیب رسیدن به بارها
  • ارسال بار به گمرک و یا فرودگاه
  • تهیه لیست بارهای ارسال جت دریافت تاییده ارسال
  • انجام سمپاشی 
  • دریافت بیمه نامه و مارنامه معتبر بین المللی
  • پیگیری بارهای ارسالی تا زمان تحویل توسط مشتری

کارشناسان ما با پیگیری پیوسته فرآیند ترخیص کالا از کمرگ را برای حمل بار به رومانی در کمترین زمان انجام می دهد. از جمله کارهای اداری و ثبت کارت بازرگانی در کمترین زمان ممکن است. شما می توانید در سریع ترین زمان عملیات گمرکی را انجام داده و بار خود را از کشور خارج کنید. 

درباره باربری و ارسال بار به ترکیه و ارسال بار به لهستان هم بدانید.

درباره کشور رومانی بیشتر بدانید

رومانی (به رومانیایی: România) کشوری است در جنوب خاوری اروپا و پایتخت آن بخارست است. رومانی از باختر با مجارستان و صربستان و از شمال خاوری و خاور با مولداوی و اوکراین همسایه است. بلغارستان نیز دیگر همسایه این کشور در جنوب آن است. رومانی با داشتن مساحت ۲۳۸٬۴۰۰ کیلومتر مربع نهمین کشور اتحادیه اروپا از نظر مساحت با داشتن ۱۹٫۲ میلیون جمعیت هفتمین کشور اتحادیه اروپا از نظر جمعیت است. پایتخت و بزرگترین شهر آن بخارست ششمین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است. این کشور عضوی از اتحادیه اروپا و سازمان ناتو می باشد و زبان رسمی در آنجا، زبان رومانیایی و واحد پول آن لئوی رومانی است. بیشتر مردم رومانی مسیحی هستند که حدود ۸۷ درصد از شاخه ارتدکس تعلق دارند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید