X

هزینه حمل و ارسال بار هوایی به ترکیه + هزینه فریت بار به ترکیه

02122373502 دفتر مرکزی
ارسال بار هوایی به ترکیه

حمل بار هوایی به شهرهای ترکیه یکی از سریع ترین روش های ارسال بار به این کشور می باشد. برای استفاده از این خدمات با ما در تهران کالا بر تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

هزینه ارسال بار هوایی به ترکیه

همان طور که اشاره شد ارسال بار هوایی به ترکیه یکی از سریع ترین روش های ارسال بار به این کشور می باشد. اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که حمل بار با هواپیما بسیار گرانتر از روش زمینی می باشد. اگر برای انتخاب روش حمل بار دچار تردید هستید با کارشناسان ما تماس بگیرید. آن ها در مورد انتخاب بهترین روش حمل بار و لوازم منزل به ترکیه و هزینه های حمل شما را راهنمایی خواهند نمود.

ارسال بار به ترکیه از مهم ترین خدمات ما در تهران کالا بر می باشد. به منظور استعلام هزینه فریت بار به ترکیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و یا به شماره 09129239163 در واتساپ پیام دهید.

حمل و ارسال بار هوایی به ترکیه

ارسال بار هوایی به ترکیه از سریع ترین روش های ارسال بار به این کشور است. اگر بار شما بسیار گران بها و یا مواد فاسد شدنی است توصیه می شود از روش حمل هوایی بار بهره ببرید. ارسال بار هوایی و زمینی به ترکیه هر دو از خدمات ما در تهران کالا بر می باشد. این خدمات با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام می شود. 

با توجه به محدودیت ایرلاین‌ها برای مقدار بار مجاز همراه مسافر که حدود 30 کیلوگرم است می توانید از روش فریت بار استفاده نمایید. به این نکته توجه نمایید که هزینه اضافه بار در پای کانتر، در صورت داشتن اضافه بار بسیار زیاد است و حتما از خدمات فریت بار توسط باربری ها استفاده نمایید. ارسال هوایی بارهایی نظیر لوازم منزل، لوازم شخصی، بارهای تجاری و ... به ترکیه را به ما بسپارید. این خدمات همراه با بسته‌ بندی کامل و تهیه مجوزهای گمرکی و صدور بارنامه هوایی، از صفر تا صد توسط پرسنل تهران کالا بر انجام می شود. هزینه ارسال بار با هواپیما به ترکیه از حمل زمینی بار گران تر اما در عوض ارسال بار سریع تر و امن تر انجام می شود. البته بیشتر برای ارسال بارهای گران و ارزشمند و یا ارسال سریع بار به ترکیه از حمل هوایی بار استفاده می شود.

در مورد خدمات ارسال لوازم منزل به ترکیه و ارسال بار از تبریز به ترکیه بیشتر بدانید.

هزینه ارسال هوایی بار به ترکیه

هزینه‌ های فریت بار به ترکیه، بسته به اینکه شما قصد ارسال بار به کدامیک از شهرهای آن را داشته باشید، متفاوت است. همچنین باید توجه نمایید حضور واسطه‌ها، همیشه باعث افزایش قیمت، کاهش کیفیت خدمات خواهد شد بنابراین تا جای ممکن به صورت مستقیم با یک باربری معتبر بین المللی برای ارسال بار و لوازم منزل به ترکیه هماهنگ شوید. برای اینکه شما بتوانید هزینه‌های ارسال هوایی بار به ترکیه را برای بارهای خود مدیریت نمایید، نیاز به آگاهی از نکاتی دارید که قیمت تمام شده‌ی فریت بار، به آنها وابسته است. از جمله عوامل مهم در قیمت ارسال بار هوایی میتوان به این موارد اشاره نمود:

 • میزان و حجم بارها
 • نوع بار
 • استفاده از خدمات بسته بندی بار
 • انجام امور مربوط به صدور بارنامه
 • حمل بار تا فرودگاه در ایران و تحریل بارها در ادرس مورد نظر در ترکیه

در مورد هزینه حمل بار هوایی بین المللی هم بدانید.

هزینه ارسال بار هوایی به ترکیه

برای حمل لوازم منزل به ترکیه حمل هوایی بهتر است یا حمل زمینی؟

به طور کلی برای ارسال بار به ترکیه دو روش وجود دارد:

 1. ارسال بار زمینی 
 2. ارسال بار هوایی به ترکیه

به دلیل هم مرز بودن دو کشور ترکیه و ایران می توان گفت بهترین روش برای ارسال لوازم منزل به این کشور، استفاده از روش زمینی می باشد. در روش زمینی ممکن است مدت زمان حمل بار بیشتر باشد اما هزینه آن بسیار کمتر است و اکثر مشتریان تمایل به حمل زمینی بار دارند. مگر برای بارهای خاص که نیاز به حمل آن توسط هواپیما می باشد.

فریت بار به ترکیه

فریت بار به ترکیه، نوعی ارسال محموله‌ و بارهای مختلف و همچنین بارهای شخصی است که به هیچ وجه ماهیت تجاری و صادراتی ندارند. می‌ توانید بارها را در ابعاد و بسته‌ بندی‌های مختلف از طریق پروازهای مختلف، به مقصد ترکیه ارسال نمایید. برای درخواست فریت بار برای ارسال از ایران به ترکیه، می‌توانید از خدمات و سرویس‌های تهران کالا بر بهره مند شوید. از جمله فواید ارسال بار هوایی می توان به این موارد اشاره نمود:

 • ارسال سریع بار
 • امنیت بسیار بالا
 • کم بودن هزینه نسبت به اضافه بار (قیمت فریت بار به ترکیه به مراتب مقرون به صرفه‌ تر از داشتن اضافه بار در خطوط هوایی می باشد )

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار هوایی به ترکیه

از مدارکی که برای ارسال بار هوایی و شخصی از طریق فرودگاه بین‌ المللی امام خمینی مورد نیاز است می توان به این موارد اشاره نمود:

 • یک کپی از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • لیست بارهای شما برای ارسال

فریت بار به ترکیه

اگر شما قصد ارسال بار تجاری را دارید این مدارک را باید ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی (معرفی نامه برای ارسال بار تجاری) 
 • مجوزهای لازم برای ارسال بار
 • لیست بارها
 • اینوویس (سیاهه تجاری خرید)

مراحل حمل بار هوایی به ترکیه

 1. در مرحله اول برای ارسال بار هوایی به این کشور از طریق تماس شما با باربری بین المللی تهران کالابر شروع خواهد شد. پس از اعلام درخواست شما کارشناسان ما اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد و یک شمای کلی از مراحل کار در اختیارتان قرار می دهند.
 2. عقد قرار داد. پس از تعیین هزینه ارسال بار و توافقات اولیه قراردادی بین شرکت باربری و فرستنده بار امضا خواهد شد.
 3. اعزام پرسنل باربری به محل مورد نظر برای بسته بندی بارها و ارسال بار به فردگاه امام خمینی
 4. انجام امور سمپاشی
 5. دریافت مجوزهای لازم برای ارسال بار
 6. انجام تشریفات گمرکی
 7. صدور بارنامه و بیمه نامه معتبر
 8. تحویل بار به خط هوایی
 9. رسیدگی تا تحویل بار در فرودگاه شهر مقصد

میزان بار مجاز برای حمل با ایرلاین های مختلف

معمولا میزان و وزن بارهایی که می توانید با خود در ایرلاین های مختلف حمل نمایید به نوع بلیط شما بستگی دارد. البته در ایرلاین های مختلف این میزان بار می تواند مقداری متفاوت باشد. در اینجا ترکـیش ایرلایـن را مثال می زنیم.

نوع بلیط میزان حداکثر بار وزن کیف یا کوله همراه
پرواز تجاری یا بیزینس کلاس حداکثر 30 کیلوگرم  دو عدد کیف یا کوله‌ پشتی با وزن 8kg
پرواز اکونومی حداکثر 20 کیلوگرم      کیف یا کوله‌ پشتی با وزنی مجاز 8kg  و ابعاد ۲۴×۴۰×۵۵ سانتی‌ متر 
مسافر کودک به ازای هر کودک مسافرحداکثر 23kg.  یک عدد کیف دستی به ازای هر کودک

برای حمل کالسکه کودکان، اگر از سوی متصدی باجه پذیرش شود، بدون دریافت هیچ هزینه‌ ای به مقصد مورد نظر منتقل خواهد شد. اگر ابعاد و وزن بارهای همراه مسافر، بیش از مقدار اعلام شده باشد باید جریمه اضافه بار پرداخت شود. از آنجایی که این جریمه به ازای هر کیلو بار محاسبه می شود گاهی ممکن است این جریمه بسیار زیاد شود. اگر اضافه بار شما زیاد است توصیه می شود برای صرفه جویی در هزینه ها از یک شرکت باربری برای ارسال بار کمک بگیرید.

لیست مهم ترین فرودگاه های ترکیه

به منظور ارسال بار هوایی به ترکیه بهتر است با فرودگاه های این کشور آشنا شوید. در ادامه مطلب چند فرودگاه مطرح ترکیه را به شما معرفی خواهیم نمود:

 • فرودگاه استانبول (Istanbul Airport): این فرودگاه یکی از مهم ترین فرودگاه های کشور ترکیه به شمار می رود و محل اصلی فعالیت ترکیش ایرلاین (Turkish Airlines شرکت هواپیمایی کشور ترکیه است) نیز محسوب می شود. فرودگاه استانبول (Istanbul Airport) بزرگترین و مهمترین فرودگاه استانبول و کشور ترکیه است که در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد.
 • فرودگاه صابیحا گوکچن استانبول (Sabiha Gokcen International Airport) (فرودگاه بین المللی صابیحا)
 • فرودگاه ازمیر (Izmir Airport)
 • فرودگاه اسن بوغا آنکارا (Ankara Esenboga Airport)

از دیگر خدمات می توان به این موارد اشاره نمود: 

فریت بار به کانادا

فریت بار به آلمان

فریت بار به هلند


 • هزینه فریت بار به ترکیه چقدر است؟

  هزینه فریت و ارسال بار هوایی به ترکیه بر اساس وزن بار محاسبه می شود. برای اطلاع از هزینه های به روز به شماره 09129239163 در واتساپ پیام دهید.

 • ارسال بار هوایی به ترکیه چقدر زمان می برد؟

  برای ارسال بار هوایی به ترکیه با احتساب امور گمرکی به 3 تا 4 روز وقت نیاز است.

 • هزینه اضافه بار در فرودگاه ترکیه چقدر است؟

  مقدار بار مجاز بین 20 تا 30 کیلوگرم است. اگر بار شما بیش از حد مجاز باشد در فرودگاه شهر مقصد باید هزینه اضافه بار را پرداخت نمایید. این هزینه مبلغ قابل توجهی است به همین دلیل توصیه میشود از همراه داشتن اضافه بار خودداری نمایید. برای اطلاع از هزینه اضافه بار به شماره 09129239163 در واتساپ پیام دهید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید