X

باربری استانبول به تهران + هزینه ارسال بار به استانبول

02122373502 دفتر مرکزی
حمل بار به استانبول

برای استفاده از خدمات باربری استانبول به تهران با ما در تهران کالا بر تماس بگیرید. ما آماده ارائه بهترین خدمات برای حمل اصولی بارهای شما هستیم.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

حمل بار و بسته بندی برای ارسال به استانبول

باربری استانبول

حمل بار به استانبول

 یکی از مهم ترین خدمات مجموعه تخصصی تهران کالابر در حوزه باربری بین المللی و حمل بار به ترکیه ، ارائه خدمات باربری استانبول به تهران می باشد. حمل بار به استانبول و باربری از استانبول به تهران نیازمند تجربه و دانش لازم برای ارسال بار در سطح بین المللی می باشد. لازم به ذکر است که علاوه بر تهران امکان ارسال بار از شهرستان های ایران به استانبول نیز امکان پذیر است که ما در این مجموعه تلاش داریم تمام خدمات باربری تهران به ترکیه را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به مشتریان عزیز خود ارائه دهیم.

 خدمات حمل و ارسال بار در باربری از تهران به استانبول توسط این مجموعه انجام می‌گیرد چرا که این روزها حجم ارسال بار به استانبول افزایش یافته است. اما برای حمل بار از استانبول به تهران بهتر است از یک باربری باتجربه و معتبر در این زمینه یاری بگیرید. باربری که هم دارای پرسنل حرفه‌ای باشد و هم با قوانین کشورهای دیگر آشنایی داشته باشد. 

باربری استانبول به تهران

علاوه برخدمات ارسال بار به استانبول، ما در تهران کالابر امکان ارائه خدمات باربری استانبول به تهران را نیز برای مشتریان عزیز خود فراهم نموده ایم. اما نکته مهم این است که در باربری تهران کالابر امکان حمل و ارسال خرده بار از استانبول به تهران وجود ندارد و ما بارها را به صورت دربست و فول تراک ارسال خواهیم نمود. برای دریافت مشاوره ارسال بار از استانبول به تهران با ما تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

هزینه حمل بار از استانبول به تهران

یکی از مهمترین سوال ها برای حمل بار به استانبول این است که هزینه حمل اثاثیه به استانبول و برعکس چقدر است؟
 هزینه ارسال اثاثیه به استانبول به فاکتورهای مختلفی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهر محل ارسال بار و … بستگی دارد. برای اعلام دقیق هزینه ها، شما می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان شرکت ما برخوردار شوید. در مرحله بعدی، کارشناسان به بازدید و بررسی اثاثیه شما می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را اعلام می نمایند. 
نکته: اگر شما ساکن شهرستان هستید و قصد ارسال بار و لوازم به استانبول را دارید، می توانید با ارسال تصاویر از اثاثیه و اعلام وزن حدودی وسایل، برآورد کلی از هزینه حمل اثاثیه منزل برایتان فراهم می‌شود.

باربری تهران به ترکیه

حمل بار به ترکیه در قالب باربری تهران به ترکیه یکی از رایج ترین درخواست ها برای ارسال بار می باشد. استانبول یکی از مهم ترین شهرها است که به عنوان قطب اقتصادی مطرح می‌شود و زندگی با رفاه بیشتری در آن جریان دارد به همین دلیل افراد زیادی تمایل به مهاجرت به این شهر تاریخی را دارند. ارسال بار و لوازم منزل به استانبول از خدماتی است که با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت در مجموعه تخصصی تهران کالابر انجام می پذیرد. برای استفاده از خدمات باربری تهران به استانبول با ما تماس بگیرید. ما در باربری بین المللی، با ارزان ترین و مناسب ترین خدمات بارهای شما را به تمام کشورها ارسال خواهیم نمود.

بسته بندی و ارسال بار از استانبول به تهران

یکی از مهم ترین خدمات باربری استانبول به تهران، مرحله بسته بندی لوازم می باشد. شما باید اثاثیه خود را طوری بسته بندی نمایید که در این مسافت طولانی آسیبی به بارهای شما وارد نشود. اگر با این کار آشنایی ندارید و یا وقت کافی برای انجام بسته بندی اثاثیه و بارهای را ندارید می توانید این کار را به همکاران با تجربه ما بسپارید. 

بسته بندی بار برای ارسال به استانبول

بسته بندی بار استانبول

روش های ارسال بار به استانبول

برای ارسال بار و لوازم خود به استانبول می توانید از روش های زیر بهره بگیرید:

 •  ارسال بار به استانبول به صورت زمینی
 •   ارسال هوایی بار
 •  ارسال دریایی
 •  استفاده از مسیر ریلی

البته پیشنهاد ما برای ارسال بار به استانبول، روش زمینی می باشد، زیرا هم هزینه کمتری دارد و در وقت شما صرفه جویی خواهد شد. 

حمل زمینی بار به استانبول

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های حمل بار به استانبول، حمل زمینی بار می باشد. شما می توانید در این روش با استفاده از ماشین ها و ترانزیت های مسقف و پیشرفته اقدام به ارسال بار به استانبول نمایید. حمل بار به استانبول یکی از محبوب ترین و پردرخواست ترین خدمات ما در زمینه ارسال بار به این کشور می باشد. قبل از هر اقدامی بهتر است با همکاران ما تماس بگیرید و در زمینه انتخاب بهترین روش باربری استانبول مشاوره لازم را دریافت نمایید.

کارگو استانبول به تهران

کارگو (Cargo) به خدمات بسته بندی و ارسال بار به استانبول برای بازرگانان و تجار اشاره دارد. خدمات کارگو استانبول به تهران شامل طیف وسیعی از ارسال انواع کالاها و اجناس می شود. در حقیقت به معنای آماده سازی، ارسال بار و کالاهای تجاری اعم از حیوانات زنده تا قطعات خودرو و یا از کتاب و لوازم تحریر تا لوازم ساختمانی است که به منظور واردات یا صادرات کالا انجام می شود.

فریت بار از تهران به استانبول

فریت بار در شکل خدمات بسته بندی و حمل بار برای افرادی است که قصد ارسال وسایل و اثاثیه شخصی و منزل خود به استانبول را دارند، انجام می شود. در حقیقت فریت در حوزه باربری تهران به ترکیه برای اشخاص حقیقی صورت می پذیرد که قصد اسباب کشی به خارج از کشور و ارسال وسایل زندگی خود را دارند.

ارسال خرده بار از استانبول به تهران

گاهی اوقات مشتریان حجم کمی از بار و یا وسایل را دارند که حمل آنها از طریق زمینی مقرون به صرفه تر است. در این صورت حمل خرده بارشان را باید به وسیله یکی از شرکتهای حمل و نقل بین المللی انجام دهند. در روش حمل خرده بار از استانبول به تهران، بارها و لوازم شما همراه با سایر لوازم افراد دیگر ارسال می شود و کرایه حمل بین شما و افراد دیگر تقسیم می شود و این روش برای ارسال بار کم بسیار به صرفه می باشد. در صورتی که در روش دیگر شما باید کل هزینه ارسال بار و کرایه ماشین حمل بار را به تنهایی پرداخت کنید.

درباره شهر استانبول بیشتر بدانید.

استانبول یکی اصلی ترین و مهم ترین شهر های کشور ترکیه است که دارای جمعیت زیادی است و همچنان در حال جذب توریست به خود میباشد. بزرگ‌ ترین و پرجمعیت ‌ترین شهر در کشور و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن کشور است. جمعیت این شهر در آمار سال ۲۰۱۸ حدود ۱۵,۰۶۷,۷۲۴ نفر گزارش شده است. استانبول بزرگ‌ ترین کلان‌ شهر اروپا و دومین کلان ‌شهر بزرگ خاورمیانه پس از قاهره محسوب می‌شود. این شهر در کنار تنگه بسفر، دریای مرمره و دریای سیاه قرار دارد. تنگه بسفر دو قارهٔ آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قارهٔ جهان گسترده شده‌ است. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است. بسیاری از کشورها از جمله ایران در این شهر دارای کنسولگری هستند.

باربری بین المللی تهران کالا بر مفتخر است در زمینه باربری استانبول به تهران خدمت رسان شما عزیزان باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و مشاوران مجموعه تماس بگیرید.

 


 • آیا امکان حمل بار از استانبول به تهران وجود دارد؟

  بله. در باربری تهران کالابر امکان ارسال بار از شهرهای ترکیه به ایران وجود دارد. البته به صورت دربست و نه خرده بار.

 • هزینه حمل بار به استانبول چقدر است؟

  هزینه حمل بار به استانبول به نوع بار و همچنین روش حمل بار بستگی دارد. با همکاران ما تماس بگیرید تا از هزینه دقیق حمل بارتان مطلع شوید. 09129239163

 • ارزان ترین روش حمل بار از استانبول به تهران و بالعکس کدام است؟

  حمل زمینی بار ارزان ترین روش ارسال بار به استانبول است. همچنین می توان از روش حمل بار هوایی هم به عنوان یک روش سریع و امن ارسال بار ولی با هزینه بیشتر یاد کرد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • رضا بیات
  برای ارسال بار از استانبول به تهران امکان بسته بندی بارها وجود داره از سمت شما؟ مقداری لوازم ارزشمند دارم که سالم رسیدشون به ایران براهم مهمه
  • مدیر سایت

   سلام. بله همکاران ما در ترکیه خدمات بسته بندی حرفه ای و دقیق را انجام داده تا بارهای شما سالم به مقصد ارسال شوند.

تماس بگیرید