هزینه حمل بار به استانبول + بهترین روش ارسال بار در باربری استانبول

09129239163 شماره همراه:
حمل بار به استانبول

برای استفاده از خدمات حمل بار به استانبول و باربری در استانبول با ما در تهران کالا بر تماس بگیرید. ما آماده ارائه بهترین خدمات برای حمل اصولی بارهای شما هستیم.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

حمل بار و بسته بندی برای ارسال به استانبول

باربری استانبول

حمل بار به استانبول

همان طور که اشاره شد باربری استانبول به تهران، یکی از مهم ترین خدمات ما در باربری بین المللی تهران کالا بر می باشد. ما در باربری از تهران به استانبول تمام خدمات حمل و ارسال بار به شهر استانبول را بر عهده خواهیم گرفت. همچنین علاوه بر تهران امکان ارسال بار از شهرستان های ایران به استانبول نیز امکان پذیر است. حمل بار به استانبول نیازمند تجربه و دانش لازم برای ارسال بار بین الملی می باشد. ما در این مجموعه تلاش داریم تمام خدمات ارسال بار به استانبول را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به مشتریان عزیز خود ارائه دهیم.
افراد زیاد هم در ایران و هم در کشور های دیگر هستند که به دلایلی تصمیم میگیرند به استانبول مهاجرت کنند. مثلا افراد زیادی از ایران برای کارهای اداری یا ایجاد شرکتی جدید به استانبول سفر میکنند و از طرفی هم خانواده های زیادی برای زندگی دائم یا موقت به استانبول مهاجرت میکنند.
همچنین برای استفاده از خدمات باربری ایرانی در استانبول نیز می توانید با ما تماس بگیرید. این روزها به دلیل حجم زیاد ارسال بار به استانبول، تعداد زیادی شرکت باربری ایران به استانبول تاسیس شده است. اما برای حمل بار به این شهر و یا سایر شهرهای کشورهای خارجی بهتر است از یک باربری باتجربه و معتبر در این زمینه یاری بگیرید. باربری که هم دارای پرسنل باتجربه باشد و هم با قوانین کشورهای دیگر آشنایی داشته باشد. حمل بار از تهران به استانبول از تخصص های ما در زمینه باربری بین المللی می باشد.

باربری تهران به استانبول

حمل بار از تهران به استانبول یکی از رایج ترین درخواست ها برای ارسال بار به این کشور می باشد. استانبول از مهم ترین شهرها و قطب اقتصادی کشور همسایه و زندگی با رفاه بیشتری در آن جا جریان دارد به همین دلیل افراد زیادی تمایل به مهاجرت به این شهری تاریخی دارند. ارسال بار و لوازم منزل به استانبول از خدماتی است که با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت در تهران کالابر انجام می پذیرد. برای استفاده از خدمات باربری تهران به استانبول با ما تماس بگیرید. هزینه حمل بار از تهران به استانبول را از تهران کالابر استعلام بگیرید. این هزینه به نوع بار و نوع روشحمل بستگی دارد. ما در باربری بین المللی تهران کالابر با ارزان ترین و مناسب ترین خدمات بارهای شما را به تمام کشورها ارسال خواهیم نمود.

باربری استانبول به تهران

علاوه برخدمات ارسال بار به استانبول، ما در تهران کالابر امکان ارائه خدمات باربری استانبول به تهران را نیز برای مشتریان عزیز خود فراهم نموده ایم. اما نکته مهم این است که در باربری تهران کالابر امکان حمل خرده بار از استانبول به ایران وجود ندارد و ما بارها را به صورت دربست و فول تراک ارسال خواهیم نمود. برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

از دیگر خدمات ما در زمینه حمل بار بین المللی می توان به ارسال بار به آدانا، حمل بار به آنکارا و حمل بار به آلانیا اشاره داشت.

هزینه حمل بار از استانبول به تهران

یکی از مهمترین سوال ها برای حمل بار به استانبول این است که هزینه حمل اثاثیه به استانبول و بلعکس چقدر است؟
با اینکه هزینه ارسال اثاثیه به استانبول به فاکتورهای مختلفی از جمله وزن بار، ابعاد بار، شهر محل ارسال بار و … بستگی دارد، با این حال برای اعلام دقیق هزینه ها، کارشناسان شرکت ما به صورت رایگان به بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه می پردازند و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند. با این حال اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به محل شما وجود نداشته باشد هم، جای نگرانی نیست. کارشناسان ما بصورت تلفنی شما را راهنمایی خواهند کرد.
نکته: اگر شما ساکن شهرستان هستید و قصد ارسال بار و لوازم به استانبول را دارید، می توانید با ارسال تصاویر مختلف از اثاثیه و اعلام وزن حدودی وسایل به کارشناسان، یک برآورد کلی از هزینه حمل اثاثیه منزل خود انجام دهید.

همچنین می توانید برای فریت بار به بلژیک با ما در تماس باشید.

بسته بندی بار برای ارسال به استانبول

یکی از مهم ترین خدمات باربری استانبول و همچنین مهم ترین مرحله حمل بار به استانبول بسته بندی لوازم می باشد. شما باید اثاثیه خود را طوری بسته بندی نمایید که در این مسافت طولانی آسیبی به بارهای شما وارد نشود. اگر با این کار آشنایی ندارید و یا وقت کافی برای انجام بسته بندی اثاثیه و بارهای را ندارید می توانید این کار را به همکاران با تجربه ما بسپارید. ارسال بار به آنتالیا از دیگر خدمات ما در زمینه باربری بین المللی می باشد.

بسته بندی بار برای ارسال به استانبول

بسته بندی بار استانبول

روش های ارسال بار به استانبول

برای ارسال بار و لوازم خود به استانبول می توایند از روش های زیر بهره بگیرید:

 •  ارسال بار به استانبول به صورت زمینی
 •   ارسال هوایی بار
 •  ارسال دریایی
 •  استفاده از مسیر ریلی

البته ترجیح ما برای ارسال بار به استانبول روش زمینی می باشد، زیرا هم هزینه کمتری دارد و در وقت شما صرفه جویی خواهد شد. همچنین برای ارسال بار از استانبول به تهران و دیگر شهرهای ایران می توانید با ما در باربری استانبول تماس بگیرید.

حمل زمینی بار به استانبول

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های حمل بار به استانبول، حمل زمینی بار می باشد. شما می توانید در این روش با استفاده از ماشین ها و ترانزیت های مسقف و پیشرفته اقدام به ارسال بار به استانبول نمایید. حمل بار به استانبول یکی از محبوب ترین و پردرخواست ترین خدمات ما در زمینه ارسال بار به این کشور می باشد. البته می توان علاوه بر حمل زمینی از سایر روش ها نیز برای ارسال بار استفاده نمایید. اما قبل از هر اقدامی بهتر است با همکاران ما تماس بگیرید و در زمینه انتخاب بهترین روش حمل بار به استانبول مشاوره لازم را دریافت نمایید.

کارگو بار به استانبول

کارگو به خدمات بسته بندی و ارسال بار به استانبول برای بازرگانان و تجار می گویند. خدمات Cargo در حقیقت آماده سازی و ارسال بار و کالاهای تجاری است که به منظور واردات یا صادرات کالا انجام می شود. خدمات کارگو شامل طیف وسیعی از انواع کالاها و اجناس می شود. از حیوانات زنده تا قطعات خودرو و یا از کتاب و لوازم تحریر تا لوازم ساختمانی و... بطور خلاصه هر کالا و جنسی که در بازار مشاهده می کنید قابلیت ارسال با استفاده از خدمات کارگو را دارند.

فریت بار از تهران به استانبول

فریت بار در شکل خدمات بسته بندی و حمل بار برای افرادی است که قصد ارسال وسایل و اثاثیه شخصی و منزل خود به استانبول را دارند، انجام می شود.
در حقیقت فریت برای اشخاص حقیقی صورت می پذیرد که قصد اسباب کشی به خارج از کشور و ارسال وسایل زندگی خود را دارند. تصور کنید که فردی قصد مهاجرت به یک کشور را دارد. این فرد می تواند بخش یا تمام وسایل و لوازم زندگی خود را به کشور جدید که قصد مهاجرت به آنجا را دارد بفرستد. 

ارسال خرده بار به استانبول

گاهی اوقات مشتریان حجم کمی از بار و یا وسایل را دارند که حمل آنها از طریق زمینی مقرون به صرفه تر است. در این صورت حمل خرده بارشان را باید به وسیله ی یکی از شرکتهای حمل و نقل بین المللی انجام دهند. در روش حمل خرده بار، بارها و لوازم شما همراه با ساید لوازم افراد دیگر ارسال می شود و کرایه حمل بین شما و افراد دیگر تقسیم می شود و این روش برای ارسال بار کم بسیار به صرفه می باشد. در صورتی که در روش دیگر شما باید کل هزینه ارسال بار و کرایه ماشین حمل بار را به تنهایی پرداخت کنید.

درباره شهر استانبول بیشتر بدانید.

استانبول یکی اصلی ترین و مهم ترین شهر های این کشور است که دارای جمعیت زیادی است و همچنان در حال جذب توریست به خود میباشد. بزرگ‌ ترین و پرجمعیت ‌ترین شهر در کشور و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن کشور است. جمعیت این شهر در آمار سال ۲۰۱۸ حدود ۱۵,۰۶۷,۷۲۴ نفر گزارش شده است. استانبول بزرگ‌ ترین کلان‌ شهر اروپا و دومین کلان ‌شهر بزرگ خاورمیانه پس از قاهره محسوب می‌شود. این شهر در کنار تنگه بسفر، دریای مرمره و دریای سیاه قرار دارد. تنگه بسفر دو قارهٔ آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قارهٔ جهان گسترده شده‌است. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است. بسیاری از کشورها از جمله ایران در این شهر دارای کنسولگری هستند.

باربری بین المللی تهران کالا بر مفتخر است در زمینه حمل بار به تمام کشورهای دنیا خدمت رسان شما عزیزان باشد. از جمله این خدمات می توان به حمل بار به اروپا و حمل بار به تمام کشورهای قاره آسیا، آمریکا و آفریقا اشاره داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خدمات مرتبط:

ارسال بار از تبریز به ترکیه، ارسال بار به ترکیه، حمل اثاثیه منزل به ترکیه، ارسال بار به سوئد


 • آیا امکان حمل بار از استانبول به تهران وجود دارد؟

  بله. در باربری تهران کالابر امکان ارسال بار از شهرهای ترکیه به ایران وجود دارد. البته به صورت دربست و نه خرده بار.

 • هزینه حمل بار به استانبول چقدر است؟

  هزینه حمل بار به استانبول به نوع بار و همچنین روش حمل بار بستگی دارد. با همکاران ما تماس بگیرید تا از هزینه دقیق حمل بارتان مطلع شوید. 09129239163

 • ارزان ترین روش حمل بار از استانبول به تهران و بالعکس کدام است؟

  حمل زمینی بار ارزان ترین روش ارسال بار به استانبول است. همچنین می توان از روش حمل بار هوایی هم به عنوان یک روش سریع و امن ارسال بار ولی با هزینه بیشتر یاد کرد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • رضا بیات
  برای ارسال بار از استانبول به تهران امکان بسته بندی بارها وجود داره از سمت شما؟ مقداری لوازم ارزشمند دارم که سالم رسیدشون به ایران براهم مهمه
  • مدیر سایت

   سلام. بله همکاران ما در ترکیه خدمات بسته بندی حرفه ای و دقیق را انجام داده تا بارهای شما سالم به مقصد ارسال شوند.

تماس بگیرید