X

هزینه ارسال بار و لوازم منزل از تبریز به ترکیه + کرایه تریلی از تبریز به استانبول

02122373502 دفتر مرکزی
ارسال بار از تبریز به ترکیه

برای ارسال بار از تمام شهرهای ایران به ترکیه می توانید با تهران کالابر تماس بگیرید. یکی از پردرخواست ترین خدمات در این زمینه ارسال بار از تبریز به ترکیه می باشد.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

تهران کالا بر یکی از معتبرترین شرکت های باربری در زمینه ارسال بار به شهرهای ترکیه می باشد. حمل انواع بار تجاری، شخصی و لوازم منزل به ترکیه را می توانید از باربری بین المللی تهران کالا بر درخواست نمایید. ارسال بار از تبریز به استانبول ترکیه و دیگر شهرهای این کشور از خدمات ویژه ما در تهران کالابر به شمار می رود. همچنین ما امکان ارسال بار از ترکیه به تبریز را نیز فراهم آورده ایم. (ارسال بار از ترکیه به صورت دربستی انجام می شود.) برای درخواست خدمات حمل و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کرایه تریلی از تبریز به استانبول با توجه به عوامل مختلف متغییر است. به همین دلیل نمی توان قیمت ثابتی را برای باربری در نظر گرفت. برای دریافت مشاوره کافی است با ما تماس بگیرید.

هزینه ارسال بار از تبریز به ترکیه

برای ارسال بار از تبریز به ترکیه با ما تماس بگیرید. در باربری تهران کالابر خدمات ارسال بار به ترکیه برای تمام شهرهای صورت می پذیرد. شما می توانید برای ارسال بار از تبریز به استانبول از روش های زیر استفاده نمایید:

 1. ارسال بار زمینی
 2. ارسال بار هوایی

ارسال بار هوایی به ترکیه روشی سریع تر اما پرهزینه می باشد که معمولا توصیه نمی شود مگر برای بارهای خاص. ارسال بار زمینی مناسب ترین روش می باشد که بسیار با صرفه و امن است و اکثر افراد برای حمل بار به شهرهای ترکیه از این روش استفاده می نمایند.

خدمات ما در زمینه باربری از تبریز به ترکیه 

ارسال بار از تبریز به ترکیه مانند حمل بار از سایر شهرها است و مراحل تماما یکسان می باشد. این مراحل شامل موارد فوق می باشد:

 • کارشناسی و انجام مشاوره رایگان و تعین هزینه و روش حمل بار
 •  تخمین سایز ماشین حمل بار
 • بسته بندی بار برای ارسال
 • تهیه لیست کالاهای ارسالی به هر دو زبان
 • بارگیری بار جهت ارسال به گمرک
 • انجام تشریفات گمرکی صدور بیمه نامه و بارنامه  

تمام امور ارسال بار به ترکیه را می توانید به پرسنل با تجربه ما در باربری تهران کالا بر بسپارید.

 کرایه تریلی از تبریز به استانبول را از ما استعلام بگیرید.

هزینه ارسال بار از تبریز به ترکیه

هزینه ارسال بار از تبریز به استانبول

هزینه ارسال برای هر بار متفاوت است. عوامل متعددی مانند نوع بار، میزان بار، نوع روش حمل بار و ... در قیمت گذاری و کرایه ارسال بار از تبریز به ترکیه دخیل می باشند. برای اطلاع دقیق از هزینه باربری تبریز به ترکیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همکاران ما با توجه به اطلاعاتی که از شما دریافت می کنند قیمت را اعلام می نمایند. در باربری تهران کالابر هزینه های حمل بسیار مناسب بوده و هیچ هزینه اضافی از مشتریان عزیز دریافت نخواهد شد. کرایه تریلی از تبریز به استانبول به دلیل فاصله بسیار کم بین مبدا و مقصد بسیار مناسب است. برای حمل بار از تبریز به ترکیه می توان از روش هوایی نیز بهره برد البته این مورد برای بار با شرایط خاص ارزش دارد. زیرا هزینه حمل هوایی بسیار گرانتر از حمل زمینی می باشد.

برای استعلام هزینه ها با ما تماس بگیرید.

باربری تهران کالابر یک باربری بین المللی می باشد و خدمات زیادی در زمینه ارسال بار بین المللی ارائه می دهد. از جمله این خدمات می توان به ارسال بار به آلمان، فریت بار به کانادا و ارسال بار به انگلیس اشاره نمود.

حمل بار زمینی یا هوایی:

ارسال بار هوایی سریعترین روش برای ارسال بار از تبریز به ترکیه است اما هزینه حمل بار با هواپیما بر اساس حجم و وزن بار محاسبه می شود و هزینه بالایی را برای شما در بر خواهد داشت. همچنین بهتر است بدانید ارسال برخی از وسایل مانند یخچال فریزر که در لوله های آن ها گاز وجود دارد ممنوع است وشما برای ارسال این قبیل کالاها باید گاز موجود در یخچال را خالی نمایید. ارسال بار هوایی برای بارهایی که ارسال سریع آن ها ضرورت دارد و یا دارای ارزش بسیار بالایی هستند توصیه می شود.

حمل بار از تبریز به ترکیه به روش زمینی مدت زمان بیشتری نسبت به ارسال بار هوایی به طول می انجامد. اما از نظر هزینه مناسب تر میباشد. هزینه باربری زمینی به ترکیه بستگی به مقدار بار و روش ارسالتان دارد.

بسته بندی لوازم منزل 

یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام ارسال لوازم منزل باید به آن توجه نمایید، بسته بندی آن ها است. با استفاده از یک بسته بندی اصولی بارهای شما دچار خسارت و شکستگی نمی شوند. پرسنل مجرب ما در باربری تهران کالابر با استفاده از تجهیزات مدرن بسته بندی قادر خواهند بود به بهترین شکل ممکن وسایل شما را جمع آوری نمایند. در باربری تبریز به ترکیه انجام کار بسته بندی به افراد زبده و باتجربه در این زمینه سپرده خواهد شد. از آنجایی که مسافت حمل بار از ایران به ترکیه بسیار طولانی است، یک بسته بندی خوب و قابل اعتماد باعث می شود به لوازم شما آسیبی وارد نشود.

بسته بندی لوازم منزل برای ارسال از تبریز به ترکیه

خدمات مرتبط:

ارسال بار از مشهد به ترکیه

ارسال لوازم منزل به ترکیهامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • یونس رضاوند
  میتونین کرایه بار به ترکیه و باکو را برایم اعلام کنین ممنون
  • مدیر سایت

   لطفا برای استعلام قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید