شرکت حمل و نقل زمینی و بین المللی ایران ترکیه

09129239163 شماره همراه:
شرکت حمل و نقل زمینی به ترکیه

اگر برای ارسال بارهای خود به دنبال یک شرکت حمل و نقل زمینی به ترکیه هستید، هم اکنون با مشاوران ما در باربری تهران کالا بر تماس بگیرید. بهترین و مناسب ترین قیمت حمل بار و مشاوره رایگان را از ما بخواهید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

باربری بین المللی تهران کالا بر در زمینه ارسال بار هوایی و زمینه به ترکیه فعالیت دارد. همچنین برای ارسال بار به سایر کشورها نیز می توانید با ما تماس بگیرید. شرکت حمل و نقل زمینی به ترکیه امکان ارسال بار و لوازم شخصی و منزل شما را به تمام شهرهای ترکیه فراهم می آورد. از آنجا که ترکیه در همسایگی ایران قرار دارد حمل زمینی بار بسیار به صرفه تر از حمل هوایی می باشد. برای استفاده از خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی ایران ترکیه با ما تماس بگیرید.

شرکت حمل و نقل بین المللی زمینی به ترکیه 

تهران کالا بر یکی از شرکت های باربری بین المللی در ایران می باشد که در زمینه ارسال بار به تمام شهرهای ترکیه فعالیت دارد. شما با استفاده از خدمات ما می توانید تمام بارهای تجاری و شخصی خود را به ترکیه و یا حتی به سایر کشورها ارسال نمایید. ارسال بار به ترکیه از دیر باز از مهم ترین فعالیت های باربری های بین المللی ایرانی بوده است اما در این روزها به دلیل مهاجرت زیاد به این کشور این خدمات از اهمیت بیشتری برخوردار شده است. مهم ترین مساله ای که در ارسال بار به ترکیه که برای افراد اهمیت دارد، هزینه و نرخ کرایه می باشد.

هزینه ارسال بارهای تجاری و شخصی به ترکیه به عوامل متعددی بستگی دارد اما در تهران کالابر سعی می شود تمام کرایه ها طبق نرخ مصوب باشد و هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان دریافت نشود. 

شرکت حمل و نقل بین المللی ترکیه

در شرکت باربری بین المللی تهران کالابر امکان ارسال بار به تمام کشورها فراهم شده است. شرکت حمل و نقل بین المللی ایران ترکیه نیز یکی از شعبات این باربری معتبر می باشد. ارسال بار زمینی و هوایی به کلیه شهرهای ترکیه با بیمه نامه و بارنامه معتبر از مهم ترین خدمات ما در این زمینه می باشد. اگر برای ارسال بار و لوازم منزل و یا دیگر بارهای تجاری و اداری به خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی ترکیه، نیاز دارید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

روش های ارسال بار به ترکیه توسط باربری و شرکت حمل و نقل بین المللی 

برای ارسال بار از ایران به ترکیه می توانید از دو طریق اقدام نمایید:

  1. ارسال بار هوایی
  2. ارسال بار زمینی

همان طور که اشاره شده حمل بار زمینی بسیار محبوب تر و ارزان تر از ارسال بار هوایی به ترکیه می باشد. اما برای مواقعی که بار شما دارای ارزش بالایی است و یا می خواهید بارهای خود را سریعا ارسال نمایید حمل هوایی یک گزینه عالی و امن است.

شرکت باربری زمینی ترکیه:

افراد و یا شرکت هایی که قصد ارسال بار به ترکیه را دارند می توانند از روش زمینی استفاده نمایند. در حمل بار زمینی ارسال بار توسط کامیون‌های دربستی و ترانزیت انجام می شود. باربری تهران کالابر انواع کامیون معمولی، یخچالی و کفی، ترانزیت را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهیم.

برای ارسال خرده بار باید بارها در انبار مرکزی دپو شده یا در روز معین به محل بارگیری ارسال شود. ارسال بار زمینی به ترکیه از مهم ترین خدمات ما به شمار می رود.

از دیگر خدمات ما در زمینه باربری بین المللی می توان به این موارد اشاره نمود:

ارسال بار به آلمان، ارسال بار به انگلیس، ارسال بار به استرالیا

شرکت حمل و نقل زمینی به ترکیه

نکاتی که باعث کاهش هزینه های برای ارسال بار به ترکیه می شود

  •  با توجه به شرایطتان نوع ارسال بار را انتخاب نمایید. عده ای ارسال سریع بار برایشان اهمیت دارد. اگر این چنین نیست حتما از حمل زمینی بار استفاده نمایید.  ارسال بار زمینی ارزان تر است.
  • انجام امور گمرک و بارنامه را به شرکت باربری بسپارید. با توجه به تجریه و دانش آن ها اقدامات لازم انجام می شود تا هزینه ها برای شما ارزان تر شود.
  • بسته بندی بارها شاید در ابتدا یک هزینه اضافه باشد. اما با سالم رسیدن وسایل و جلوگیری از ایجاد خسارت های میلیونی متوجه می شوید که ارزشش را داشت!

 تجمیع یا گروپاژ چیست؟

زمانی که میزان بار شما برای ارسال کمتر از یک کامیون باشد برای صرفه‌ جویی در هزینه‌ های کرایه، فرستنده 2 یا 3 بار مشابه در کنار هم تجمیع شده و با یک ماشین فرستاده می‌ شوند. در تجمیع بار باید دقت کنید تمام جعبه و پالت‌ها به درستی و با دقت فراوان علامت گذاری شوند. گروپاژ هزینه های ارسال بار را تا حد زیادی کاهش می دهد.

شرکت باربری زمینی ترکیه

خدمات مرتبط:

ارسال بار از مشهد به ترکیه

ارسال بار از تبریز به ترکیهامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید