X

هزینه ارسال بار از مشهد به ترکیه

02122373502 دفتر مرکزی
باربری مشهد به ترکیه

تهران کالا بر امکان ارسال بار از تمام شهرهای ایران به ترکیه را فراهم نموده است. از جمله این خدمات ارسال بار از مشهد می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

از دیگر خدمات ما در زمینه باربری بین المللی، باربری مشهد به ترکیه می باشد. ما در باربری تهران کالابر تمام بارهای شما اعم از بارهای تجاری، اداری، شخصی و لوازم منزل را از مشهد به شهرهای ترکیه ارسال خواهیم نمود. هزینه ارسال بار از مشهد به ترکیه به نوع بار و روش ارسال بار بستگی دارد. در تهران کالابر تمام کرایه های حمل بار و خدمات ارسال با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت انجام می شود و هزینه ها بر حسب نرخ مصوب تعیین شده و هیچ گونه هزینه اضافی از مشتریان دریافت نخواهد شد.

ارسال بار از تمام شهرهای مشهد (نیشابور، فریمان، تربت جام، سبزوار و ...) انجام می پذیرد.

برای دریافت مشاوره و ثبت درخواست خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

روش های ارسال بار از مشهد به ترکیه

در باربری مشهد به ترکیه برای ارسال بار روشهای متعددی وجود دارد. از جمله این روش ها می توان به این موارد اشاره نمود:

  • ارسال بار زمینی
  • ارسال بار هوایی
  • ارسال بار دربستی
  • ارسال خرده بار

بسته به نوع بار و میزان بودجه شما یکی از این روش ها برای حمل بار از مشهد به ترکیه انتخاب می شود. 

در مورد خدمات ارسال بار به ترکیه بیشتر بدانید.

ارسال بار زمینی از مشهد به ترکیه - استانبول

اگر قصد ارسال بار به صورت زمینی را دارید می توانید از خدمات تهران کالا بر بهره ببرید. ارسال بار با استفاده از ماشین ها و ترانزیت های سالم و جدید انجام می شود. ارسال بار به صورت زمینی هزینه کمتری نسبت به ارسال بار هوایی دارد و بسیار مقرون به صرفه تر می باشد. ارسال بار زمینی از محبوب ترین روش های حمل بار به ترکیه می باشد. تهران کالا بر برای ارسال بار مشهد به ترکیه به صورت زمینی از تریلی ترانزیت و کامیونت مسقف استفاده می کند. یکی دیگر از مزیت های باربری مشهد به ترکیه به صورت زمینی ارسال درب (مبدا) به درب (مقصد) بار می باشد.

ارسال بار هوایی

ارسال بار هوایی به ترکیه از خدماتی است که معمولا برای بارهای با ارزش و یا بارهایی که قصد جابجایی سریع آن ها را دارند مورد استفاده قرار می گیرد. هزینه ارسال بار هوایی نسبت به حمل زمینی گران تر است. اما این روش حمل بار بسیار سریع و امن می باشد. از آنجایی که کشور ترکیه دارای مرزهای زمینی با کشورمان می باشد ارسال بار زمینی پیشنهاد بهتری است.

هزینه باربری و ارسال بار از مشهد به ترکیه - استانبول

ارسال دربستی بار

در این روش زمانی که مشتری بخواهد بار او به صورت دربست از مشهد به ترکیه ارسال شود تهران کالابر آماده ارائه خدمات می باشد. از مهمترین مزیت های حمل بار مشهد به ترکیه به صورت دربستی می توان به ارسال سریع بار اشاره کرد. اگر میزان بارهای شما از یک کامیون کمتر باشد، خرده بار محسوب شده و باید با سایر بارها ارسال شود که زمان ارسال کندتر اما هزینه کمتر می شود. اما با ارسال بارها به صورت دربستی یک کامیون به صورت کامل به بار شما اختصاص می یابد و بلافاصله پس از صدور بارنامه ارسال انجام خواهد شد.

ارسال بار مشهد به ترکیه با بیمه نامه بین المللی

یکی از مهمترین اقدامات برای باربری مشهد به ترکیه صدور بیمه نامه معتبر بین المللی می باشد. باید بدانید داشتن بیمه نامه برای حمل بار مشهد به ترکیه اجباری است و شرکت باربری بین المللی تهران کالا بر بدون بیمه نامه هیچ باری را جابجا نخواهد کرد. هزینه های بیمه نامه ارسال بار از مشهد به ترکیه بار توجه به ارزش بار ارسالی شما متفاوت می باشد.

برای اطلاع دقیق از هزینه های باربری مشهد ترکیه می توانید با مشاوران تهران کالا بر تماس بگیرید.

با داشتن بیمه نامه معتبر در زمان ارسال بار از مشهد به ترکیه در صورت بروز حادثه از قبیل تصادف، آتش سوزی، سرقت و ….. بیمه تمامی خسارت های وارده به بار را جبران می کند.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل از مشهد به استانبول

یکی از بهترین روش ها برای ارسال لوازم منزل از مشهد به استانبول، ارسال بار زمینی است. تهران کالا بر برای حمل و نقل اسباب و لوازم منزل شما در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات اثاث کشی را در اختیارتان قرار میدهد. 

ارسال لوازم منزل به ترکیه نیاز به تهیه لیست اثاثیه دارد که با راهنمایی های کارشناسان ما می توانید به راحتی مناسب ترین لیست را تهیه نمایید. ارسال اثاثیه و لوازم منزل نیاز به دریافت کارت اقامت (کیملیک) ترکیه دارد . پس از دریافت کیملیک می توانید اثاثیه منزل خود را از مشهد به استانبول یا سایر شهر های ترکیه ارسال کنید. اگر کارت کیملیک ندارید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

برای ارسال بار به ترکیه باید دقت نمایید که وسایلتان به خوبی بسته بندی شده باشند. در صورت استفاده از بسته بندی غیر اصولی ممکن است بارهای شما دچار خسارت شوند. پرسنل ما در تهران کالابر با استفاده از بهترین وسایل بسته بندی این امر را به صورت کاملا اصولی و حرفه ای انجام خواهند داد و شما بدون هیچ گونه نگرانی از ایجاد خسارت می توانید بار خود ارسال نمایید.

ارسال لوازم منزل از مشهد به ترکیه

خدمات مشابه: باربری تهران به شهرستانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید