X

هزینه ارسال و حمل بار به عراق

02122373502 دفتر مرکزی
ارسال بار به عراق

برای ارسال بار به شهرهای عراق به صورت زمینی و هوایی با باربری بین المللی تهران کالا بر تماس بگیرید. باربری تهران کالابر امکان ارسال بار به تمام کشورها را با مناسب ترین قیمت فراهم آورده است.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

باربری تهران کالا بر امکان ارسال بار به عراق را به صورت زمینی و هوایی برای مشتریان عزیز فراهم آورده است. برای استفاده از خدمات باربری عراق و استعلام قیمت حمل بار به عراق با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ارسال بار به عراق

با توجه به این که کشور عراق کشور همسایه ی ایران و بزرگترین وارد کننده محصولات ایران می‌ باشد. روزانه حجم بسیار زیادی از انواع محصولات غذایی، صنعتی، پتروشیمی و... از کشور ایران وارد این کشور می‌ شود. ارسال بار به عراق به صورت حمل جاده ای و با انواع تریلی انجام می‌ شود. پایانه های مرزی ایران و عراق شامل پایانه مهران، تمرچین، باشماق، چزابه، سیران بند، پرویزخان، سردشت، سومار، خسروی است. در این پایانه ها بیشترین حجم مبادلات تجاری ایران و عراق انجام می شود. عراق از دو اقلیم کردنشین و عرب تشین تشکیل می شود، اقلیم کرد در شمال عراق قرار دارد. شهرهای سلیمانیه، اربیل، دهوک، موصل، کرکوک در اقلیم کرد نشین قرار دارند. پیش از همه گیری ویروس کرونا امکان ارسال مستقیم بار به این شهرها وجود داشت، چون که از دیگر نقاط عراق از امنیت بهتری برخوردار بودند. شهرهای بغداد، نجف، بصره، سامرا، عماره، نصریه در اقلیم عرب نشین واقع هستند. ارسال بار به عراق به صورت زمینی به دو روش مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود. در روش مستقیم بار در مقصد مد نظر افراد در کشور عراق ارسال و در روش غیر مستقیم بار تا مرز ایران و عراق ارسال می شود. اگر برای حمل بار به عراق به روش مستقیم محدودیت های وجود داشت، فقط نامه های رسمی نهادهای مسئول از جمله گمرک می تواند راه حلی برای برطرف کردن مشکل می باشد.

باربری عراق یکی از مهم ترین خدمات باربری بین المللی تهران کالا بر می باشد. در این باربری خدمات حمل بار به عراق از همه ی استان های ایران به عراق و بالعکس حمل و ارسال بار از عراق به تهران و دیگر شهرهای ایران انجام می شود. شما با کمک باربری تهران کالا بر می توانید به همه ی شهرهای عراق و ایران بار ارسال کنید.

هزینه ارسال بار به عراق

حمل بار به عراق چگونه است؟

مسیر عمده ارسال بار به عراق حمل به صورت جاده ای می باشد، و از مسیر هوایی برای ارسال بارهای کوچک استفاده می شود، اما در مقایسه با حمل جاده ای هزینه بیشتری را در پی دارد. عراق همچنین دارای بندرگاه می‌ باشد. از این بندر برای حمل کالای سوختی و راهیابی به آب های آزاد مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار بین المللی می توان به ارسال بار به ترکیه و ارسال بار به آلمان اشاره نمود.

هزینه حمل بار به عراق

هزینه حمل بار به عراق دارای تعرفه های ثابت نمی باشد. شما می توانید برای استعلام هزینه ارسال بار به عراق می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، و از مشاوران ما پاسخ سوالات خود را بپرسید. از عواملی که در تعیین هزینه ی باربری تأثیرگذار هستند، می توان به نرخ باربری اشاره کرد، که رابطه ی مستقیمی با نوع بار، وزن بار و ارزش آن دارد. همچنین انتخاب روش باربری و نوع کامیون و خدمات، روش حمل بار (زمینی، هوایی)، آدرس شهر مبدا و مقصد نیز بر تعیین هزینه نهایی تاثیرگذار می باشد.

باربری ایران به عراق

باربری بین المللی تهران کالا خدمات ارسال بار به عراق را از همه ی نقاط ایران در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد. ما از تمام نقاط کشور خدمات باربری به عراق را ارائه می دهیم، و شما از هر نقطه ای که بخواهید بارگیری را انجام می دهیم. از سراسر کشور ایران به نقاط زیر در عراق ارسال بار داریم:

 • ارسال بار به بغداد
 • ارسال بار به کاظمین
 • ارسال بار به سامرا
 • ارسال بار به سلیمانیه
 • ارسال بار به بصره
 • ارسال بار به نجف
 • ارسال بار به اربیل
 • ارسال بار به کرکوک
 • ارسال بار به زاخو
 • ارسال بار به رانیه

لازم به ذکر است، در محموله های صادراتی از کشور ایران از هر نقطه در جمهوری اسلامی امکان بارگیری و ارسال بار به عراق می باشد. ارسال بار از طریق گروپاژ و فول تراک به صورت ترانس شیپ و در بعضی مرسولات با نامه نگاری با گمرک طرفین ارسال بار به صورت مستقیم بدون ترانس شیپ می باشد.

روش های ارسال بار به عراق

 • حمل بار به صورت جاده ای

گسترده ترین روش حمل بار بارگیری در مبدأ ایران و ارسال به صورت مستقیم به کشور عراق توسط کامیون های استاندارد است، چون که این کار باعث رضایت مشتری، امنیت کالا، و همچنین تسریع در روند حمل و بهبود بارگیری می شود.

 • حمل بار به صورت دریایی

در حمل و نقل دریایی از طریق بندرهای جنوبی ایران به بندرام القصر صورت می گیرد.

 • حمل بار به صورت هوایی

این نوع از حمل بار از طریق فرودگاه های بین المللی ایران در مشهد و تهران به مقصد نجف، بغداد و بصره در سریع ترین زمان ممکن انجام می گیرد.

روش ارسال بار به عراق

 • تماس با کارشناسان باربری تهران کالا بر
 • اعلام محل بارگیری و مقصد حمل
 • بازدید کارشناسان ما جهت ارائه ی پیشنهادهای مختلف درباره ی بارگیری و بارچینی با صاحب کالا
 • انجام عملیات بارگیری
 • حمل از مبدأ به سمت پایانه مرزی
 • انجام تشریفات گمرک صادراتی یا ترانزیتی در ایران
 • تهیه اسناد بازرسی و اسناد تجاری صادراتی
 • انجام عملیات تخلیه و بارگیری مرزی و تشریفات مرز خروجی
 • انجام تشریفات گمرک وارداتی و ترانزیتی در کشور عراق
 • حمل در عراق به طرف مقصد
 • تخلیه کالا در انبار خریدار در کشور عراق

باربری ایران به عراق انواع ماشین های چادری، کفی، یخچالی، سوختی را در اختیار تجاران قرار می دهد. باربری ما دارای نمایندگی فعال در همه ی گمرکات و پایانه های مرزی عراق داریم. همچنین با توافق حمل در عراق خدمات یکپارچه ارسال بار به عراق را با پایین ترین نرخ به مشتریان عزیز ارائه می دهیم.

بسته بندی بار برای ارسال به عراق

بسته بندی لوازم منزل برای حمل به عراق

بسته بندی لوازم منزل برای فریت بار هوایی به عراق بسیار مهم می باشد، چون در صورتی که استانداردهای لازم برای بسته بندی رعایت نشود، احتمال آسیب دیدن بار شما وجود دارد، و یا ممکن است، در مقصد برای ترخیص با مشکل رو به رو شود. کادر مجرب باربری تهران کالا بر در محل سکونت شما حاضر می شوند، و همه ی لوازم منزل، مبلمان، میز و کمد و هم چنین وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک شما را با بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها و جعبه های چوبی و فلزی بسته بندی یا پالت بندی می کنند، و تا فرودگاه حمل می کنند. ظرف های شکستنی حباب پیچ می شود، و سپس پالت بندی می شوند. بسته بندی مناسب و با کیفیت یکی از مهم ترین مراحل ارسال بار شماست. و ما آن را به بهترین نحو انجام می دهیم، تا هیچ گونه مشکلی برای شما در گمرک فرودگاه های عراق به وجود نیاید.

در صورتی که بسته بندی لوازم منزل و یا کالای تجاری شما به درستی انجام نشود، در صورتی که قرار است، با هواپیما و به صورت هوایی حمل گردد، حتی با نازل ترین قیمت و در کوتاه ترین شرایط حمل باعث ضرر و زیان فرستنده در انتهای پروژه حمل خواهد شد. برای منفعت بیشتر و آینده نگری باید به بسته بندی کالای خود با صرف زمان زیاد و انجام هزینه مناسب در برای جلوگیری از ضرر و زیان اقدام کرد. از ابزارهای معمول بسته بندی برای بارهای مسافری نظیر کارتن، سلفون، نایلون های حبابدار، صندوق چوبی و... بسیار متداول و قابل تهیه می باشد. باربری بین المللی تهران کالا بر می تواند با ارسال کادر مجرب خود در اسرع وقت همه ی این موارد را تهیه کرده، و با انجام مشاوره رایگان هزینه های بسته بندی را در اسرع وقت به شما اعلام می کند.

از مهمترین خدمات در زمینه ارسال بار به عراق می توان به این موارد اشاره نمود:

حمل زمینی بار به ترکیه

ارسال بار به کربلا

ارسال بار  به کربلا از خدمات مهم و اساس در باربری عراق می باشد. در این زمینه امکان ارسال بارهای تجاری و شخصی در سریع ترین زمان و با قیمت مناسب در باربری تهران کالابر امکان پذیر است.

ارسال بار هوایی به ترکیه

ارسال بار به نجف

از دیگر خدمات مهم باربری تهران کالابر در زمینه ارسال بار به شهرهای عراق، باربری و ارسال بار به نجف است. به طور معمول برای ارسال بار به شهرهای عراق از ارسال بار زمینی و یا ترانزیت بار استفاده می شود ولی امکان ارسال برخی بارها در صورت تمایل مشتریان به صورت هوایی وجود دارد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • مهرابي
  سلام هزینه ارسال بار به بصره چقدره
  • مدیر سایت

   برای استعلام هزینه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید