ارسال بار و لوازم منزل به مونیخ

09129239163 شماره همراه:
ارسال بار به مونیخ
برای ارسال بار و لوازم منزل به مونیخ با باربری بین المللی تهران کالابر تماس بگیرید. همچنین برای دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه ها نیز می توانید با ما تماس بگیرید.
تهران کالا بر
تهران کالا بر

باربری تهران کالا بر معتبر ترین باربری در زمینه ارسال بار به آلمان می باشد. از مهم ترین شهرهای آلمان که ارسال بار به آنجا انجام می شود، مونیخ است. ارسال بار به مونیخ با قیمت بسیار مناسب و بیمه نامه و بارنامه معتبر بین المللی در تهران کالابر انجام می شود. فریت بار به مونیخ(حمل لوازم منزل و لوازم شخصی) و کارگو(ارسال بار تجاری) به صورت زمینی و هوایی انجام می شود. 

به منظور استفاده از خدمات حمل بار به مونیخ و دریافت مشاوره با تهران کالابر تماس بگیرید.

فریت بار از تمامی شهر های ایران به مونیخ

برای ارسال بار از تمام شهرهای ایران به مونیخ آلمان می توانید با ما تماس بگیرید. ارسال بار به مونیخ به صورت هوایی و زمینی انجام شده که توصیه ما به حمل هوایی بار می باشد. از جمله مدارک لازم برای فریت بار به آلمان می توان به این موارد اشاره نمود:

برای ارسال بار شخصی(فریت بار) به این مدارک نیاز است:

 1. کارت ملی
 2. پاسپورت
 3. یک پرینت از بلیط مسافری 

به منظور استفاده از خدمات کارگو به مونیخ به این مدارک نیاز است:

 1. معرفی نامه نماینده بازرگان، یا شرکت صادرکننده جهت انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام خمینی.
 2. کارت بازرگانی جهت صادرات بار و حمل هوایی 
 3. در صورتی که بار شما ساخت ایران نباشد جهت صادرات آن کلیه مدارک مبنی بر واردات قانونی آن از گمرکات جمهوری اسلامی ضروری است.
 4. برای برخی از کالاها نیاز به برگه استاندارد واحد فروشنده یا تولیدی است.
 5. محصولات آزمایشگاهی و پتروشیمی، نیاز به برگه MSDS و در صورت نیاز آنالیز آزمایشگاه دارند.

ارسال بار به آلمان از مهم ترین تخصص های ما در باربری بین المللی تهران کالابر می باشد.

خدمات تهران کالابر در زمینه فریت بار به مونیخ

 •  بسته بندی اصولی و حرفه ای کلیه لوازم منزل
 • بارگیری جهت حمل بار هوایی به فرودگاه
 • انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر
 • پالت بندی محموله در صورت نیاز
 • اخذ بارنامه برای ارسال بار به مونیخ
   

خدمات بسته بندی بار برای ارسال به مونیخ

افرادی که قصد ارسال بار به مونیخ را دارند بابت این موضوع نگران هستند که در طی مسیر ارسال به لوازم آن ها آسیب وارد شود.  شرکت باربری بین المللی تهران کالابر با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی، منزل، و بارهای تجاری و کمک از پرسنل متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد ارسال بار به مونیخ را دارند مهیا نمود. با بسته بندی صحیح و اصولی هیچ گونه آسیبی به لوازم شما وارد نخواهد شد.

درباره شهر مونیخ

مونیخ (Munich) از مهم ترین شهرهای آلمان است که در جنوب شرقی این کشور و بر کرانه رود آیسار (Isar) و در شمال رشته کوه آلپ (Alps) قرار دارد. مونیخ سومین شهر بزرگ آلمان و مرکز ایالت بایرن یا  باواریا (Bavaria) می باشد.

بالا بودن امنیت و کیفیت زندگی در این شهر مدرن و کامل بودن سیستم حمل و نقل عمومی و دارا بودن دقیق ترین سیستم زمانی در جهان باعث شده تا زندگی در شهر مونیخ به یکی از خواسته های اصلی برای افرادی باشد که قصد مهاجرت به یک شهر یا کشور دیگری دارند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید