X

نیسان بار و وانت بار چیتگر - هزینه حمل بار با وانت در چیتگر

02122373502 دفتر مرکزی
باربری و وانت بار چیتگر + حمل بار با نیسان

برای استفاده از خدمات ویژه حمل بار با وانت بار چیتگر با تهران کالابر تماس بگیرید. خدمات بسته بندی اثاثیه منزل، جابجایی وسایل بزرگ و سنگین و کارگر باربری از مهم ترین خدمات ما می باشد.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

برای حمل و جابجایی بار در محله چیتگر می توانید با باربری ما در تهران کالابر تماس بگیرید. در باربری تهران کالابر انواع ماشین حمل بار مانند نیسان بار، وانت بار، ایسوزو، کامیون و خاور موجود می باشد. تمام وسایل نقلیه کاملا سالم و تمیز مناسب برای حمل اثاثیه منزل می باشند. همچنین برای جابجایی سایر بارها تجاری و ساختمانی هم می توانید با ما تماس بگیرید. ارسال خرده بار معمولا بر حسب وزن و حجم بار توسط وانت بار چیتگر و نیسان بار انجام می شود. وانت بار و نیسان بار چیتگر از شعبات وانت بار غرب تهران می باشد.

وانت بار چیتگر

اگر شما هم جزو افرادی هستید، که برای جا به جایی وسایل خود دنبال یک باربری ارزان هستید، که در عین ارزان قیمت بودن بتواند در سریع ترین زمان ممکن بارهای شما را جابجا نماید، و مورد اعتماد باشند، می توانید با تهران کالابر تماس بگیرید. بهترین و ارزان ترین خدمات حمل بار به همراه بیمه نامه و بارنامه معتبر در این باربری ارائه می شود. وانت بار چیتگر یکی از شعبات وانت بار تهران به شمار می رود. در تهران کالابر امکان ارائه انواع خدمات باربری و حمل بار فراهم شده است.

پس شما خواهید توانست زمان، پول و انرژی کمتری را برای جا به جایی هزینه کنید، ولی در عوض از بهترین خدمات در منطقه ی چیتگر بهره مند شوید. وانت بار ارزان چیتگر با به کارگیری از خودروها و تجهیزات پیشرفته توانسته بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

نیسان بار چیتگر

هما طور که می دانید، حمل و نقل وسایل در شهر تهران بسیار مشکل ساز و دشوار می باشد. هم چنین انتخاب یک نیسان بار در این زمینه کاری سختی می باشد. نیسان بار چیتگر به خاطر ارائه ی بهترین خدمات در زمینه جمع آوری، بسته بندی و حمل اثاثیه منزل، اداره، جهیزیه، مدارس و.. توانسته تجربه های زیادی را کسب کند، به همین خاطر شما می توانید جا به جایی وسایل و لوازم خود را به آن ها بسپارید.

نیسان بار چیتگر حمل و نقل وسایل شما را با بهترین قیمت انجام می دهد، به همین خاطر از صرف هزینه های اضافی برای جا به جایی وسایل شما جلوگیری می کند. یکی دیگر از مزایای استفاده از نیسان بار چیتگر این است که همه ی وسایل شما را بدون وارد کردن هیچ گونه ضربه و یا آسیب به مقصد مد نظر شما می رسانند. نیسان بار چیتگر نیز از دیگر شعبات نیسان بار تهران به شمار می رود.

با توجه به این که نیسان بار چیتگر از خودروهای مجهز و ایمن برای انجام باربری های سبک و سنگین استفاده کرده است، توانسته بارهای زیادی را در سراسر تهران و منطقه چیتگر جا به جا کند.

وانت بار ارزان چیتگر

بهترین باربری در چیتگر

با توجه به این که جا به جا کردن وسایل اداری و منزل برای افراد به خاطر وجود برخی از مشکلات سخت می باشد، باربری های مختلفی وجود دارد، که افراد می‌ توانند هر کدام از این باربری ها را که خواستند، انتخاب کنند. افراد حتماً باید به خدمات ارائه شده توسط هر باربری اهمیت بدهند.
مهم ترین خدمات باربری در چیتگر شامل بسته بندی لوازم منزل و اداره، چیدمان اساسی توسط باربری، حمل بارهای سنگین با نیروهای با تجربه و حرفه ای، ارسال وسایل به صورت تضمینی، استفاده بهترین تجهیزات برای باربری و حمل و نقل، به کارگیری نیروهای باتجربه و حرفه ای در طول شبانه روز می باشد. برای این که نگرانی های شما برطرف شود، باید بگوییم باربری تهران کالا یکی از بهترین باربری ها در چیتگر می باشد، که شما می توانید با خیال راحت به نیروهای این مجموعه اعتماد کنید، و وسایل خود را با کمک پرسنل خوش برخورد این مجموعه جابجا نمایید.

اگر قصد ارسال بار و اسباب کشی در این محله از تهران را دارید هم اکنون با باربری چیتگر تماس بگیرید.

وانت بار تلفنی

شما می توانید با یک تماس تلفنی درخواست بهترین وانت بار را در کوتاه ترین زمان ممکن ثبت کنید. علاوه بر این که در سریع ترین زمان ممکن وانت بار را برای شما ارسال می کنند، شما کمترین و مقرون به صرفه ترین هزینه ها خدمات را از وانت بار تلفنی تهران کالا بخواهید. شما می توانید برای باربری و جا به جا کردن وسایل خود از وانت بار، نیسان بار و کامیونت استفاده کنید. تمام ماشین های این باربری مجهز به تجهیزات کامل برای حمل بار می باشند.

حمل یخچال ساید در چیتگر

زمانی که قصد دارید، یخچال ساید بای ساید خود را بدون هیچ آسیبی جا به جا کنید، بهتر است، همه چیز را بدانید چون حمل وسایل خانه از جمله وسایل سنگین بسیار مهم می باشد. برای انجام این کار باید مهارت بالایی داشته باشید، ولی فقط داشتن مهارت بالا کافی نیست، دقت بالا و تجربه و قدرت بدنی هم از دیگر ویژگی هایی می باشد، که باید کارگران داشته باشند. حمل وسایل بزرگ و سنگین مثل یخچال در خانه هایی که راه پله ها و پلکان های طولانی و راه رو های تنگ و باریک دارند، نیاز به تخصص و به کار بردن چندین اصول و تکنیک دارد. جهت حمل این وسیله فوق سنگین اول باید از تکنسین های مربوطه بخواهید، تا محیط را بررسی کنند، و ببینند، که یخچال از راه پله ها و یا ورودی درب عبور می کند یا نه. زمانی که نتوانند وسایل را جا به جا کنند، باید از روش حمل یخچال ساید با روش باز کردن درب استفاده کنید، که می توانید این کار را هم به ما بسپارید. برای حمل یخچال ساید با بهترین قیمت و کیفیت حمل با تهران کالا بر تماس بگیرید.

پیش از انجام هر کاری بهتر است، برای جا به جایی یخچال ساید اقدامات زیر را انجام دهید.

 • خارج کردن همه ی وسایل داخل یخچال 
 • پاک کردن برفک های داخل یخچال
 • تمیز کردن یخچال 
 • 6 ساعت پیش از حرکت دادن و انتقال یخچال آن را از برق بکشید.
 • جدا کردن سیستم یخ ساز و آب سرد کن را از لوله کشی ساختمان 
 • در صورتی که قطعه های اضافی را جدا نکرده اید، بهتر است، همه ی وسایل و ملحقات جدا شدنی یخچال را از آن جدا کنید.
 • هم چنین می توانید قفسه ها و کشوهای یخچال را به طور کامل از آن بیرون آورید. با انجام این کار وزن یخچال کم می شود، و حمل آن آسان تر خواهد شد.
 • یخچال را به صورت عمودی منتقل کنید. با افقی قرار دادن یخچال ممکن است، روغن کمپرسور به داخل لوله های خنک کننده گاز نفوذ کند.
 • حتماً زمانی که یخچال را درون وسایل نقلیه قرار دادید، از محکم و استوار بودن آن مطمئن شوید.

کارگر باربری 

با توجه به این که اصلی ترین کاری که زمان جا به جایی منزل خود انجام دهید، جا به جایی وسایل منزل می باشد. جا به جایی وسایل باید توسط کارگران باربری جا به جایی لوازم منزل انجام شود. امروزه دیگر کسی خودش جابه جایی وسایل منزل را انجام نمی دهد و جا به جایی وسایل منزل توسط شرکت های حمل بار و باربری انجام می شود. این شرکت ها با توجه به میزان بار شما کارگران لازم برای جا به جایی لوازم منزل را ارسال می کنند. کارگر باربری در تهران و جا به جایی لوازم منزل حتماً باید اصول اسباب کشی را بلد باشد. در باربری تهران کالابر  کارگرهای جا به جایی لوازم منزل همه ی قوانین ذکر شده، را رعایت می کنند، و با احتیاط کامل لوازم شما را جا به جا خواهند کرد، تا کوچکترین صدمه ای به وسایل شما وارد نشود. کارگر باربری می تواند در بسته بندی و جا به جایی و چیدمان وسایل به شما کمک کند.

برای جا به جایی لوازم منزل از باربران و یا کارگر حمل بار کمک گرفته می شود. این افراد می توانند وسایل و لوازم کوچک و بزرگ منزل شما را حمل کنند.  تجربه این افراد در امر جابجایی منجر می شود تمام وسایل شما بدون هیچ خسارتی در محل جدید مستقر شود.

ماشین های حمل بار در چیتگر

قبل از این که بتوانید نوع ماشین باربری و حمل بار را انتخاب کنید، بهتر است، با انواع ماشین­‌ های حمل بار آشنا شوید.

ماشین باربری کوچک و سبک

 1. وانت
 2. وانت پراید
 3. وانت پیکان

ماشین حمل بار نیمه سنگین 

 1. کامیون
 2. خاور
 3. هیوندا
 4. ماشین باربری ایسوزو و کامیونت

ماشین حمل بار سنگین 

 • تریلی
 • ترانزیت
 • ده تن، کفی
 • ترانزیت یخچالی، 20 تن، چادری سه محور، کفی، کمپرسی
 • تریلی تانکر فاو 

پرکاربردترین انواع ماشین‌ ­های حمل بار 

در هنگام اسباب کشی برای حمل بار می توان از انواع ماشین حمل بار استفاده نمود. این امر کاملا بستگی به میزان و نوع وسایل شما بستگی دارد.

ماشین حمل بار کامیونت

کامیونت (کامیون) جزو پراستفاده‌ ­ترین وسایل نقلیه در امور اتوبار و اسباب کشی منازل و اثاثیه می باشد، و قادر به جا به جایی وسایل در حجم بالا می باشد. با توجه به این که کامیونت یکی از مطمئن ­ترین ماشین­‌ ها جهت حمل بار و باربری می باشد، همین موضوع باعث شده است، تا در بین مشتریان محبوبیت خاصی داشته باشد. کامیونت های مخصوص حمل بار بین شهری یا درون­ شهری می‌ ­تواند از 1 تا 12 تن بار را در خود جای دهد. در حالت ایده‌­ آل این ماشین برای جا به جایی دارای اتاق‌­ های مسقف و موکت شده می باشد. ماشین باربری ایسوزو یکی از ماشین­‌ های معروف در این دسته می باشد.

کامیونت ­‌ها نوع مسقف ابعاد خاصی دارند، و حتماً باید متناسب با حجم بار باشند. ارتفاع کابین از سطح زمین باید در حد استانداردی باشد، تا هنگام بارگیری و حمل بار با مشکلی رو به رو نشوند. وجود کابین های مسقف باعث می شود، تاز به سرقت رفتن وسایل جلوگیری شود. برای اسباب ­‌کشی از ماشین باربری ایسوزو، هیوندا و خاور بنز 608 استفاده می ­‌شود، که اندازه اتاق­‌ های حمل بار آن ها تقریباً یکسان می باشد.

ماشین باربری وانت‌­ بار (اتاق‌ ­دار و بدون اتاق)

وانت (وانت‌ بار) یکی از وسایل نقلیه باری کوچک و پرکاربرد جهت حمل وسایلی می باشد، که وزن کمی دارند، و اندازه آن ها کوچک است. از این نوع ماشین های باربری بیشتر جهت حمل بار درون شهری مورد استفاده قرار می گیرند. ظرفیت این نوع از ماشن های باربری بین 100 کیلو تا 4 تن می باشد. در کشور ایران وانت‌ ­بارها به خاطر استهلاک پایین، قیمت مناسب، و زیاد بودن قطعات در انتخاب ماشین باربری و حمل بار توانسته است، مورد استقبال مردم قرار بگیرد. از ماشین باربری وانت‌­ بار می توانید برای جا به جایی لوازم آشپزخانه که حجم کمی دارند، استفاده کرد. حتماً زمانی که می خواهید ثبت سفارش حمل بار بین شهری یا درون شهری با وانت‌ ­بار ر ا انجام دهید، حتما نوع وانت ­‌بار (اتاق‌ دار یا بدون اتاق) را مشخص کنید.

حمل بار با نیسان بار

حمل بار با نیسان بار جزو وسیله­‌ های میان رده حمل و نقل می باشد، که بیشتر برای جا به جایی بارهایی که حجم سبک و تا حدودی سنگین دارند، استفاده می‌­ شود. نیسان بار به نسبت به وانت بار دارای تفاوت هایی زیر می باشد. 

 • به صرفه، سریع، و مطمئن
 • قادر به جا به جایی حجم بالاتری از بارها
 • برای باربری و حمل بار بین شهری و درون شهری مورد استفاده قرار می گیرند.

برای استفاده از خدمات وانت بار چیتگر و نیسان بار می توانید با تهران کالا بر تماس بگیرید.

باربری چیتگر بهترین خدمات حمل بار را به شما عزیزان ارائه می دهد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید