X

فریت و ارسال بار هوایی به قبرس شمالی با ارزان ترین قیمت

02122373502 دفتر مرکزی
ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی

در باربری تهران کالابر ارسال بار به قبرس شمالی با نازلترین قیمت صورت می پذیرد. برای استفاده از این خدمات و دریافت مشاوره با همکاران ما در بخش بین المللی، باربری تهران کالابر تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

فریت بار هوایی به قبرس

ارسال بار و فریت لوازم منزل به قبرس از دیگر خدمات باربری بین المللی تهران کالابر می باشد. برای ارسال بار به قبرس از روش حمل هوایی بار استفاده می شود. زیرا حمل هوایی از امن ترین و سریع ترین روش های ارسال بار به شمار می رود. برای استفاده از خدمات ما در زمینه ارسال بار و لوازم منزل به قبرس، فریت بار هوایی و خدمات کارگو با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در باربری تهران کالابر خدمات ارسال بار با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت انجام می شود. 

ارسال بار هوایی به قبرس با بهترین قیمت

از مهم ترین خدمات ما در زمینه ارسال بار بین المللی، ارسال بار به قبرس (Cyprus) است. افرادی که قصد مهاجرت به کشور قبرس را دارند، احتیاج دارند که بار، لوازم شخصی و اثاثیه منزل خود را هم به قبرس ببرند. همچنین شرکت ها و کارخانه هایی که قصد انجام مراودات تجاری با این کشور را دارند، نیاز به همکاری با یک شرکت باربری بین المللی معتبر دارند. باربری تهران کالا بر تمام سرویس های فریت بار و کارگو را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد. ارسال بار به تمام شهرهای قبرس از جمله نیکوزیا(پایتخت قبرس)، لیماسول، لارناکا، کایرنیا، پافوس، ارجان و ... انجام می شود. هزینه حمل بار هوایی بین المللی به قبرس را از باربری بین المللی تهران کالابر استعلام بگیرید.

در مورد شرایط مهاجرت به قبرس و هزینه زندگی در قبرس هم بدانید.

کشور قبرس به دو بخش قبرس شمالی و قبرس جنوبی تقسیم بندی شده است. قبرس شمالی بخشی ترک نشین است و ساکنان آن مسلمان و ترک زبان هستند، قبرس شمالی فقط توسط کشور ترکیه به عنوان کشوری مستقل به رسمیت شناخته می شود؛ اما بخش جنوبی قبرس بخش اروپایی است و اغلب یونانی نشین هستند و تحت تاثیر فرهنگ کشور یونان قرار گرفته اند. تنها بخش جنوبی قبرس عضو اتحادیه اروپاست.

هزینه فریت بار به قبرس

هزینه فریت بار به قبرس شمالی و جنوبی

فریت بار به تمام شهرهای قبرس از خدمات ما در تهران کالابر می باشد. ارسال بار منزل و بارهای شخصی شما و ارسال بارهای تجاری، با بهترین قیمت و کیفیت حمل از تعهدات ما در باربری قبرس می باشد. از صفر تا صد فریت بار به قبرس شامل:

 • مشاوره و کارشناسی بار در محل
 • تعیین هزینه و انتخاب نوع روش حمل و زمان مناسب حمل بار
 • بسته بندی تخصصی و اصولی بارها
 • حمل بار تا فرودگاه
 • انجام امور گمرکی و صدور بارنامه و بیمه نامه معتبر 

را می توانید به پرسنل مجرب و متعهد ما بسپارید. پرسنل تهران کالابر بارهای تجاری و شخصی شما را با بهترین شرایط بسته بندی، و با استفاده از بهترین ایرلاین های دنیا بارنامه نموده و به قبرس ارسال میکنند.

هزینه فریت بار به قبرس به عوامل متعددی مانند نوع بار ارسالی، میزان و حجم بار، هزینه های گمرک و ... بستگی دارد. به همین دلیل نمی توان قیمت مشخصی را بیان نمود.

برای اطلاع دقیق از هزینه فریت بار به قبرس با توجه به بارهای شما و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ارسال بار به قبرس با ارزانترین قیمت و بیمه نامه بین المللی

شما برای ارسال بار به قبرس هیچ منعی ندارید. چه قصد ارسال بار شخصی(لوازم منزل و...) را داشته باشید و چه ارسال بارهای تجاری در برنامه کارتان باشد، می توانید با باربری بین المللی تهران کالابر تماس بگیرید. ما تمام بارهای شما را به صورت هوایی و کاملا امن و سالم به قبرس ارسال خواهیم نمود. شما می توانید با خیالی راحت کار حمل بار به قبرس را به ما بسپارید. پرسنل باربری تهران کالابر با سال ها تجربه در این زمینه یاری رسان شما برای ارسال بار بع قبرس خواهند بود. برای ارسال و فریت بار به قبرس توسط باربری تهران کالابر بارنامه و بیمه نامه معتبر دریافت می شود و شما قادر خواهید بود بارهای خود را با خیال راحت به تمام شهرهای این کشور ارسال نمایید.

همان طور که اشاره شد ارسال بار و فریت بار هوایی به تمام شهرهای قبرس آزاد است و با پرداخت مبلغ ناچیزی در مقصد، بدون پرداخت هیچ هزینه ای برای عوارض گمرکی انجام خواهد شد. البته برای بارهای تجاری، عوارض گمرکی باید پرداخت شود. 

ارسال بار از ایران به قبرس - فریت بار هوایی

حمل بار به قبرس اروپایی

برای حمل بار به قبرس اروپایی نیاز به دانستن قوانین و مقررات آن کشور است. پرسنل ما از ابتدا تا انتهای حمل بار در کنار شما خواهند بود و شما را با مراحل حمل بار به قبرس آشنا خواهند نمود. با بیمه نامه معتبر تهران کالابر می توانید از حمل ایمن و امن بار خود اطمینان داشته باشید. باید بدانید برای ارسال بار با وزن سبک و حجم کم می توانید بار خود را به صورت گروپاژ به قبرس اروپایی ارسال نمایید. ما در باربری تهران کالابر برای حمل انواع بارهای تجاری، صنعتی و کشاورزی، شخصی به قبرس اروپایی در کنار شما خواهیم بود.

درباره کشور قبرس بیشتر بدانیم

قِبرِس با نام رسمی جمهوری قبرس کشوری جزیره‌ای، در شرق دریای مدیترانه است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر این کشور، نیکوزیا است. قبرس در جنوب ترکیه، غرب سوریه، جنوب شرقی یونان، شمال مصر و شمال غربی اسرائیل، لبنان و غزه قرار دارد. جزیرهٔ قبرس پس از جزایر ساردینیا و سیسیل، سومین جزیرهٔ بزرگ در دریای مدیترانه‌است. این کشور همچنین سومین جزیرهٔ پرجمعیت، در دریای مدیترانه است. جمعیت قبرس، حدود ۱/۱۷۰/۰۰۰ نفر است.

قسمتی از شمال این جزیره، قبرس شمالی (بخش ترک‌نشین) دارای ساکنان مسلمان و ترک‌زبان قبرسی می‌باشد و بخش جنوبی (قبرس اروپایی) این جزیره عموماً قبرسی (یونانی‌نشین) هستند. در قبرس هردو زبان یونانی و ترکی، زبان‌های رسمی هستند. 

 

برای ارسال بار به قبرس با مناسب ترین هزینه و بهترین کیفیت با تهران کالابر تماس بگیرید.

همکاری با یک شرکت باربری معتبر به شما کمک میکند تا  با خیالی آسوده بارهای خود را ارسال نمایید.


 • هزینه ارسال بار به قبرس چقدر است؟

  هزینه ارسال بار به قبرس بسته به نوع و میزان بار ارسالی و همچنین نوع روش حمل متغییر است. برای استعلام هزینه ها با تهران کالابر تماس بگیرید.

 • بهترین روش حمل بار به قبرس کدام است؟

  برای ارسال بار به قبرس توصیه می‌شود از روش حمل بار هوایی استفاده نمایید.

 • زمان لازم برای ارسال بار به قبرس چقدر است؟

  معمولا برای ارسال بار به شهرهای قبرس بین 3 تا 5 روز زمان لازم است. برای دریافت مشاوره و اطلاع از زمان دقیق ارسال بار با تهران کالابر تماس بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید