هزینه ارسال بار به آنتالیا + حمل اثاثیه منزل

09129239163 شماره همراه:
هزینه حمل و ارسال بار به آنتالیا

یکی از مهم ترین مقاصد حمل بار از ایران به ترکیه، شهر آنتالیا می باشد. برای ارسال بار به آنتالیا با باربری تهران کالا بر تماس بگیرید. همچنین امکان ارسال بار از آنتالیا به تمام شهرهای ایران نیز میسر شده است.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

همان طور که اشاره شد یکی از مهم ترین خدمات ما در زمینه ارسال بار به ترکیه، باربری آنتالیا و حمل بار به آنتالیا می باشد. ما در باربری تهران کالا بر سعی داریم کار ارسال بار به آنتالیا، Antalya را با بهترین کیفیت و خدمات به انجام رسانیم. خدمات حمل بار از تهران(ایران) به آنتالیا شامل تمام موارد بسته بندی، انجام کلیه کارهای گمرکی و ترخیص کالا می باشد. برای یک ارسال بدون دردسر و راحت می توانید هم اکنون با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و با همکاران ما مشورت نمایید.

هزینه ارسال بار به آنتالیا

شهر آنتالیا یکی از شهرهای توریستی ترین ترکیه می باشد و همه ساله مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند به ویژه مسافران ایرانی که به کشور ترکیه بسیار نزدیک می باشند. همچنین خیلی از دانشجویان نیز به دلیل بالا بودن سطح دانشگاههای ترکیه برای ادامه تحصیل در رشته های خاص به آنجا مهاجرت می کنند. از این رو همیشه نیاز دارند تا برخی از لوازم شخصی را با خود به آنجا ارسال نمایند.
هزینه ارسال و حمل بار به آنتالیا به عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله:

 1. نوع بار
 2. وزن بار
 3. حجم بار
 4. روش ارسال بار(ارسال بار به صورت زمینی ارزان ترین روش حمل بار به آنتالیا می باشد.)
 5. میزان مسافت و شهرها مبدا و مقصد

حمل بار به آنتالیا

حمل بار از تهران به آنتالیا 

باربری بین المللی تهران کالا بر از باربری های معتبر است که با چندین سال سابقه و تلاش صادقانه توانسته است، تمامی بارهای مشتریان خود را در موعد مقرر به صورت صحیح و سالم به مقصد انتقال دهد. سابقه درخشان و موفقیت آمیز پرسنل این باربری بر اعتبار آن افزوده و مردم با اعتماد کامل حمل بار در محدوده باربری تهران را به عوامل آن می سپارند. با ما همراه باشید و از چگونگی خدمات باربری آنتالیا اطلاع حاصل نمایید. برای ارسال بار به ترکیه با ما تماس بگیرید.
در این باربری پرسنل کارآزموده و ماهر به خدمت گرفته شده و دانش روز در رابطه حرفه و تخصص باربری به آنها آموزش داده شده است. کامیون های حمل بار به وفور یافت می شود. برای اطلاع از نحوه ارسال بار به آنتالیا و مسیرهای رفت آمد، همچنین هزینه حمل بار به آنتالیا با باربری تهران کالا بر تماس بگیرید.

روش های ارسال بار به شهر آنتالیا ترکیه

باربری بین المللی تهران کالابر به دو روش زمینی و هوایی کار ارسال بار به شهرهای ترکیه را انجام می دهد. حمل هوایی بار بسیار سریعتر ولی گرانتر می باشد و حمل زمینی بار به آنتالیا ارزان تر و زمان برتر است. تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب نوع حمل بار شما هستید و همکاران ما برای انتخاب بهترین و مناسب ترین روش ارسال بار به آنتالیا شما را راهنمایی خواهند نمود. در روش ارسال بار به صورت زمینی شما می توانید به دو روش بار خود را حمل نمایید. حمل بار اشتراکی(خرده بار) که بار شما در کنار بارهای دیگر به آنتالیا ارسال می شود یا روش اختصاصی(دربستی) که بار شما به صورت اختصاصی به آنتالیا ارسال می شود. انتخاب این دو روش نیز به میزان حجم بارهای شما بستگی دارد.

خدمات مرتبط: ارسال بار هوایی به ترکیه، ارسال لوازم منزل به ترکیه

حمل بار هوایی به آنتالیا

ارسال بار هوایی به آنتالیا یکی از جدیدترین و کاربردی ترین روش های ارسال بار می باشد. از مهمترین مزیت حمل بار هوایی می توان به سرعت ارسال بار و امنیت آن اشاره نمود. استفاده از حمل هوایی به افرادی توصیه می شود که یا به ارسال بار سریع نیار دارند و یا بارهای آن ها بسیار ارزشمند بوده و تمایل به روشی بسیار امن برای ارسال دارند.

برای ارسال بار هوایی به آنتالیا، پرسنل مجرب تهران کالا بر در فرودگاه حاضر شده و تمام امور مربوط به ارسال را تمام و کمال برای شما انجام خواهند داد. بسته بندی نهایی در فرودگاه انجام می شود. این بسته بندی با استفاده از بهترین تجهیزات مانند جعبه های چوبی و نایلون های حباب دار کامل می شود. همچنین برای حمل بار هوایی نیاز به سمپاشی بارها می باشد. این امور نیز توسط همکاران ما انجام خواهند شد. از معایب حمل بار هوایی می توان به هزینه بالاتر آن نسبت به حمل زمینی بار اشاره نمود.

هزینه ارسال بار هوایی به آنتالیا

ارسال بار زمینی به آنتالیا

بیشترین نوع روش ارسال بار به شهرهای ترکیه، حمل بار زمینی می باشد. حمل بار زمینی ارزان تر از حمل هوایی بوده و به دلیل همسایگی ترکیه با ایران در زمان کوتاهی به مقصد می رسد. حمل بار زمینی به آنتالیا به دلیل پایین بودن هزینه های باربری مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. در تهران کالابر برای ارسال بار به ترکیه از خودروهای حمل بار تریلی ترانزیت و کامیونت مسقف استفاده می شود. انتخاب نوع خودرو بستگی به حجم بار و نظر کارشناسان خواهد داشت. حمل زمینی بار و اثاثیه منزل به آنتالیا به دو روش انجام می شود:

 1. ارسال خرده بار به آنتالیا (در تهران کالا بر ارسال خرده بار پذیرفته نمی شود و ارسال بار به صورت  دربست، با تریلی و خاور انجام می شود)
 2. ارسال دربستی بار

لیست خدمات باربری آنتالیا

 • بسته بندی کلیه بارها  در محل به صورت استاندارد
 • بارگیری جهت حمل بار
 • انجام تشریفات گمرکی بار( بدون حضور مسافر): در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . ما در باربری آنتالیا ترکیه با خواست مشتری عمل می کنیم و مهمترین مسئله برای ما رضایت مشتری می باشد .
 • پالت بندی محموله در صورت نیاز: بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند
 • اخذ بارنامه برای ارسال بار به آنتالیا :تمام تلاش خود را می کنیم تا این کار در کوتاهترین زمان و با پایین ترین هزینه انجام شود.
 • ترخیص بار در گمرک محل
 • تحویل بار در آدرس مقصد 

ارسال لوازم منزل به آنتالیا

برای ارسال لوازم منزل اگر لوازم و اثاثیه شما نو نباشد هیچ مالیاتی لازم نیست پرداخت نمایید البته به غیر از لوازم صوتی و تصویری. شما برای بردن تلویزیون اگر دست دوم هم باشد باید مالیات پرداخت نمایید. لوازم شما به صورت اصولی در ایران بسته بندی شده و به صورت زمینی و یا هوایی ارسال خواهد شد. بهترین روش برای ارسال لوازم و اثاثیه منزل به شهر آنتالیا، حمل زمینی بار می باشد. البته در باربری تهران کالابر امکان ارسال بار هوایی به ترکیه نیز امکان پذیر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در زمینه حمل و ارسال بار به آنتالیا با همکاران ما در تماس باشید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • ندا میرزایی
  برای ارسال لوازم منزل به آنتالیا با هواپیما چقدر هزینه داره؟
  • مدیر سایت

   سلام. برای ارسال بار نمی توان هزینه دقیق اعلام نمود. زیرا هزینه حمل بار با هواپیما به عوامل متعددی بستگی دارد و ارسال بار بر حسب نوع بار و زمان آن متغییر است. برای اطلاع دقیق از قیمت ها با ما تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

 • سعید پیرانی
  سلام. هزینه بار به وزن حدودی 300 کیلوگرم برای ارسال به آنتالیا ترکیه چقدر میشه؟
  • مدیر سایت

   سلام. برای استعلام هزینه ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید