X

ارسال بار به آنتالیا ، باربری از ایران به آنتالیا

02122373502 دفتر مرکزی
 ارسال بار به آنتالیا

از جمله خدمات تخصصی شرکت تهران کالابر شامل بسته بندی، انجام امور گمرکی و ترخیص کالا به منظور ارسال بار به آنتالیا به دو روش زمینی و هوایی است که با کمترین هزینه انجام می‌شود. 

تهران کالا بر
تهران کالا بر

خدمات ارسال بار به آنتالیا شامل تمام موارد بسته بندی، انجام کلیه کارهای گمرکی و ترخیص کالا می باشد که شرکت باربری بین المللی تهران کالابر کلیه خدمات حمل و ارسال بار از ایران به آنتالیا را به بهترین نحو انجام می‌دهد. 

شایان ذکر است یکی از مهم ترین خدمات ما در زمینه ارسال بار به ترکیه، باربری و ارسال بار به آنتالیا می باشد. برای یک ارسال بدون دردسر و راحت می توانید هم اکنون با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و با همکاران ما مشورت نمایید.

هزینه ارسال بار به آنتالیا

شهر آنتالیا یکی از شهرهای توریستی ترکیه می باشد و همه ساله مسافران و دانشجویان بسیاری را به سمت خود جذب می‌نماید. از این رو همواره نیاز به ارسال لوازم شخصی و یا تجاری به این شهر وجود دارد. 
هزینه ارسال و حمل بار به آنتالیا به عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله:

 1. نوع بار
 2. وزن بار
 3. حجم بار
 4. روش ارسال بار
 5. میزان مسافت 

حمل بار به آنتالیا

روش های ارسال بار به شهر آنتالیا ترکیه

باربری بین المللی تهران کالابر به دو روش زمینی و هوایی کار ارسال بار به شهرهای ترکیه را انجام می دهد. حمل هوایی بار بسیار سریعتر ولی گرانتر می باشد و حمل زمینی بار به آنتالیا ارزان تر و زمان برتر است. تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب نوع حمل بار شما هستید و همکاران ما برای انتخاب بهترین و مناسب ترین روش ارسال بار به آنتالیا شما را راهنمایی خواهند نمود. در روش ارسال بار به صورت زمینی شما می توانید به دو روش بار خود را حمل نمایید.

حمل بار هوایی به آنتالیا

ارسال بار هوایی به آنتالیا یکی از جدیدترین و کاربردی ترین روش های ارسال بار می باشد. از مهمترین مزیت حمل بار هوایی می توان به سرعت ارسال بار و امنیت آن اشاره نمود. استفاده از حمل هوایی به افرادی توصیه می شود که یا به ارسال بار سریع نیار دارند و یا بارهای آن ها بسیار ارزشمند بوده و تمایل به روشی بسیار امن برای ارسال دارند.

برای ارسال بار هوایی به آنتالیا، پرسنل مجرب تهران کالا بر در فرودگاه حاضر شده و تمام امور مربوط به ارسال را تمام و کمال برای شما انجام خواهند داد. بسته بندی نهایی در فرودگاه انجام می شود. این بسته بندی با استفاده از بهترین تجهیزات مانند جعبه های چوبی و نایلون های حباب دار کامل می شود. همچنین برای حمل بار هوایی نیاز به سمپاشی بارها می باشد. این امور نیز توسط همکاران ما انجام خواهند شد. از معایب حمل بار هوایی می توان به هزینه بالاتر آن نسبت به حمل زمینی بار اشاره نمود.

هزینه ارسال بار هوایی به آنتالیا

ارسال بار زمینی به آنتالیا

بیشترین نوع روش ارسال بار به شهرهای ترکیه، حمل بار زمینی می باشد. حمل بار زمینی ارزان تر از حمل هوایی بوده و به دلیل همسایگی ترکیه با ایران در زمان کوتاهی به مقصد می رسد. حمل بار زمینی به آنتالیا به دلیل پایین بودن هزینه های باربری مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. در تهران کالابر برای ارسال بار به ترکیه از خودروهای حمل بار تریلی ترانزیت و کامیونت مسقف استفاده می شود. انتخاب نوع خودرو بستگی به حجم بار و نظر کارشناسان خواهد داشت. 

لیست خدمات ارسال بار آنتالیا شرکت تهران کالابر

 • بسته بندی کلیه بارها در محل به صورت استاندارد

 • بارگیری جهت حمل بار

 • انجام تشریفات گمرکی بار ( بدون حضور مسافر): در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . ما در باربری آنتالیا ترکیه بر اساس خواست مشتری عمل می کنیم و مهمترین مسئله برای ما رضایت مشتری می باشد .

 • پالت بندی محموله در صورت نیاز: بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند.

 • اخذ بارنامه برای ارسال بار به آنتالیا :تمام تلاش خود را می کنیم تا این کار در کوتاهترین زمان و با پایین ترین هزینه انجام شود.

 • ترخیص بار در گمرک محل

 • تحویل بار در آدرس مقصد 

ارسال لوازم منزل به آنتالیا

برای ارسال لوازم منزل اگر لوازم و اثاثیه شما نو نباشد هیچ مالیاتی لازم نیست پرداخت نمایید البته به غیر از لوازم صوتی و تصویری. شما برای بردن تلویزیون اگر دست دوم هم باشد باید مالیات پرداخت نمایید. لوازم شما به صورت اصولی در ایران بسته بندی شده و به صورت زمینی و یا هوایی ارسال خواهد شد. بهترین روش برای ارسال لوازم و اثاثیه منزل به شهر آنتالیا، حمل زمینی بار می باشد. البته در باربری تهران کالابر امکان ارسال بار هوایی به ترکیه نیز امکان پذیر می باشد.

سخن پایانی

باربری بین المللی تهران کالابر از جمله باربری های معتبر است که با چندین سال سابقه و تلاش صادقانه توانسته است، تمامی بارهای مشتریان خود را در موعد مقرر به صورت صحیح و سالم به مقصد ارسال نماید. سابقه درخشان و موفقیت آمیز پرسنل این باربری بر اعتبار آن افزوده و مردم با اعتماد کامل حمل بار در محدوده باربری تهران را به عوامل آن می سپارند. 
در این باربری پرسنل کارآزموده و ماهر به خدمت گرفته شده و دانش روز در رابطه حرفه و تخصص باربری به آنها آموزش داده شده است. کامیون های حمل بار به وفور یافت می شود. برای اطلاع از نحوه ارسال بار به آنتالیا و مسیرهای رفت آمد، همچنین هزینه حمل بار به آنتالیا با باربری تهران کالا بر تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در زمینه حمل و ارسال بار به آنتالیا با همکاران ما در تماس باشید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • ندا میرزایی
  برای ارسال لوازم منزل به آنتالیا با هواپیما چقدر هزینه داره؟
  • مدیر سایت

   سلام. برای ارسال بار نمی توان هزینه دقیق اعلام نمود. زیرا هزینه حمل بار با هواپیما به عوامل متعددی بستگی دارد و ارسال بار بر حسب نوع بار و زمان آن متغییر است. برای اطلاع دقیق از قیمت ها با ما تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

 • سعید پیرانی
  سلام. هزینه بار به وزن حدودی 300 کیلوگرم برای ارسال به آنتالیا ترکیه چقدر میشه؟
  • مدیر سایت

   سلام. برای استعلام هزینه ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید