حمل و نقل پیانو در تهران

09129239163 شماره همراه:
حمل و نقل پیانو در تهران

پیانو نیز یکی از وسایل سنگین می باشد که در هنگام جابجایی باید حداکثر دقت را داشته باشید. حمل و جابجایی این وسایل نیاز به تجربه و قدرت بدنی دارد. کارگران ما در تهران کالابر به بهترین شکل کار حمل پیانو را برای شما انجام می دهند.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

حمل پیانو در هنگام جابجایی و اسباب کشی از مراحل و سخت ترین مراحل است. نحوه جابجایی و حمل پیانو بسیار مهم است تا خسارتی به این وسیله گران ارزشمند شما وارد نشود. ما در باربری تهران کالابر با استفاده از تجربه و تجهیزات مدرن امکان حمل آسان و سریع انواع پیانو را فراهم آورده ایم. کارگران باربری باید در این زمینه تجربه بالایی داشته باشند تا آسیبی به پیانو و دیوارهای ساختمان وارد نشود.

برای استفاده از این خدمات و اطلاع از هزینه حمل پیانو در تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

حمل و نقل پیانو در تهران

برای جابجایی و حمل و نقل پیانو باید مواردی را رعایت نمایید تا هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشود. توصیه می شود هرگز خودتان اقدام به جابجایی پیانو نفرمایید زیرا ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به پیاونوی شما وارد شود. بهتر است این کار را به افراد حرفه ای در زمینه حمل وسایل سنگین بسپارید. 

حمل و نقل پیانو یک کار بسیار حساس و پیچیده ای است، زیرا حمل پیانو به درستی انجام نشود خسارت هایی به شما تحمیل می شود. خساراتی همچون زخمي شدن بدنه پيانو، ترك برداشتن رزونانس يا همان دك پيانو و همچنين شل شدن گوشي ها. 

اما اصلا نگران نباشید! ما با کمک کارگران حمل پیانو که افرادی آموزش دیده و قوی هستند، براحتی کار جابجایی و حمل و نقل پیانو را برای شما انجام می دهیم. قبل از جابجایی باید حتما پیانو را به خوبی بسته بندی نمایید تا کوچکترین خدشه ای به بدنه آن وارد نشود. کار بسته بندی پیانو و سایل لوازم منزل خود را نیز میتوانید به ما در باربری تهران کالابر بسپارید.

ما در باربری تهران کالابر به صورت تخصصی کار بسته بندی و حمل بار را برای شما انجام می دهیم. بسته بندی حرفه ای لوازم با استفاده از مجهزترین امکان از خدمات مهم ما به شمار می رود. هزینه حمل و نقل پیانو در تهران را از تهران کالابر استعلام بگیرید. همچنین امکان ارسال پیانو از تهران به شهرستان نیز امکان پذیر است. باربری شهرستان از دیگر خدمات باربری تهران کالابر می‌باشد.

چگونگی بسته بندی پیانو برای حمل

بسته بندی یکی از مهم ترین مراحل جابجایی پیانو است. اگر بسته بندی و کار حمل به خوبی انجام نشود ممکن است ضرر مالی زیادی را متحمل شوید. حمل نادرست و غیراصولی پیانو موجب ایجاد مشکلات زیاد و وارد شدن آسیب به پیانو می شود. از مهم ترین خدمات وانت بار تهران برای جلوگیری از آسیب های ناشی از حمل نادرست وسایل بزرگ و سنکین اول بسته بندی صحیح و اصولی بارها، دوم به کار گیری کارگران حمل بار با تجربه و نیرومند، سوم استفاده از ماشین های حمل بار مناسب می باشد. بهتر است پس از قرار دادن پیانو در ماشین حمل بار به خوبی در جای خود محکم شود تا مشکلی پیش نیاید. باربری و وانت بار تهران کالابر در تمام مراحل اسباب کشی و جابجایی بار همراه شماست. کارگر باربری می تواند در تمام مراحل اسباب کشی یاری رسان شما باشد.

هزینه حمل و نقل پیانو در تهران

روش حمل صحیح پیانو

برخی از مدل های پیانو زیر پایه های خود چرخ دارند و این در هنگام جابجایی کمک زیادی می کند و حمل آن ها را راحت تر. اما اگر چرخ نداشتند باید آن ها را بلند نموده و جابجا کنیم. برای حمل پیانوهایی که چرخ ندارند می توان این موارد را دنبال نمایید:

 • اگر پایه پیانو قابل جدا شدن بود آن را جدا نموده و برای حمل از چرخ های متحرک استفاده نمایید.
 • در هنگام جابجایی با چرخ باید دقت کنید، پیانو باید به آرامی جابجای شود تا فشاری به پایه و چرخ ها وارد نشود. هر گونه خسارت ممکن است موجب آسیب هاب جبران نشدنی شود پس در هنگام حمل بسیار مراقب باشید.

شرکت های باربری با توجه به تجریه ای که در زمینه حمل و جابجایی انواع بار دارند با توجه به مدل و وزن پیانو شما، بهترین روش حمل پیانو را انتخاب می کنند، تا هیچ آسسیبی به پیانو وارد نشود.  

پیشنهاد می کنیم برای جابجایی پیانو خود چه بزرگ و چه کوچک از یک شرکت باربری معتبر کمک بگیرید. مسلما هزینه های ارزان حمل بار در مقابل هزینه خرید مجدد پیانو و یا هزینه های تعمیر آن بسیار ناچیز است.

نکاتی که در هنگام جابجایی پیانو باید به آن دقت نمایید.

 1. حتما از قبل از جابجایی پیانو اندازه آن را بگیرید تا مطمین شوید که از درب و راه روهای محل قدیم و جدید عبود می کند. در غیر این صورت باید از راه کارهایی پیچیده براب جابجایی استفاده نمایید.
 2. فراموش نکنید سرپوش ردیف کلاویه ها را حتما ببندید.
 3. از بسته بندی پیانو غافل نشوید. استفاده از تجهیزات مناسب بسته بندی که باربری ها در اختیار دارند کمک زیادی می کند تا بدون آسیب کار جابجایی را به پایان برسانید.
 4. جابجایی و حمل و نقل پیانو کار بسیار سخت و مشکلی است، به همین دلیل باید آن را به افراد متخصص بسپارید.

توجه نمایید استفاده از روش های نادرست حمل مانند استفاده از ملحفه و طناب های ساده  ممکن است آسیب های جدی به پیانو شما وارد نماید. از جمله خسارات می توان به این موارد اشاره نمود:

 

 1. تغییر کوک پیانو
 2.  پاره شدن طناب و ملحفه و افتادن پیانو از دست کارگران  و…
 3. برخورد با دیوار و نرده های آپارتمان به علت عدم حفظ تعادل در حمل پیانو در راه پله ها

توصیه می کنیم برای جابجایی حتما از افراد با تجربه و از امکانات مناسب برای حمل استفاده نمایید.

حمل پیانو در تهران

حمل یخچال ساید

از دیگر وسایل سنگین که در هنگام اسباب کشی برای شما دردسر ساز است، یخچال ساید بای ساید می باشد. حمل یخچال ساید در تهران از جمله خدمات مهمی است که توسط تهران کالابر ارائه می شود. این یخچال ها به دلیل وزن بالا جابجایی سخت و مشکلی دارند که تنهای کارگران باربری از پس آن بر می آیند. آن هم کارگرانی که دارای تجربه و قدرت بدنی کافی هستند.

برای حمل یخچال ساید بای ساید و همچنین حمل پیانو با تهران کالابر تماس بگیرید.

دیگر خدمات باربری تهران کالابر:

حمل بار به شهرستان با وانت

حمل بار با نیسان

ارسال لوازم منزل به ترکیه

حمل گاوصندوق در تهران


 • هزینه حمل پیانو در تهران چقدر است؟

  هزینه حمل پیانو در تهران متغییر و به نوع پیانو و مسافت طی شده و همچنین تعداد طبقات بستگی دارد. برای استعلام هزینه با تهران کالابر تماس بگیرید.

 • آیا برای حمل پیانو به بسته بندی نیاز است؟

  بله، برای جابجایی سالم و بدون دردسر باید پیانو را به صورت کاملا تخصصی بسته بندی نمایید.

 • برای جابجایی پیانو به چند کارگر نیاز است؟

  این مورد هم به نوع پیانو و وزن آن بستگی دارد. در اکثر موارد با کمک دو نفر می‌توان پیانو را جابجا نمود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید