X

حمل اثاثیه و ارسال لوازم منزل به ترکیه با ارزان ترین قیمت

02122373502 دفتر مرکزی
حمل اثاثیه منزل به ترکیه

برای حمل اثاثیه و ارسال لوازم منزل به ترکیه با باربری تهران کالابر تماس بگیرید. در این باربری هزینه ارسال بار بسیار ارزان و مناسب محاسبه و بارها و لوازم منزل شما در سریع ترین زمان به مقصد می‌رسند.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

حمل اثاثیه منزل به ترکیه

حمل ارزان و آسان اثاثیه منزل به ترکیه برای افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند بسیار مهم است. باربری تهران کالابر کلیه خدمات ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ترکیه را با قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

حمل اثاثیه منزل به ترکیه

یکی از مهم ترین اقدامات برای مهاجرت و اسباب کشی به ترکیه، ارسال لوازم منزل به این کشور می باشد. هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه بسیار به صرفه‌تر از خرید مجدد این لوازم می باشد. ما در باربری تهران کالا بر به شما کمک می کنیم تا اثاثیه خود را به راحتی و با کمترین هزینه در سریع ترین زمان به شهرهای مختلف ترکیه ارسال نمایید. یکی از مهم ترین مراحل ارسال اثاثیه منزل به ترکیه، بسته بندی دقیق و اصولی است که پرسنل ما با  استفاده از تجهیزات حرفه ای بسته بندی، این کار را برای شما انجام خواهند داد. 

برای اطلاع از نرخ و هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه و استفاده از این خدمات با ما تماس بگیرید.

هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه چقدر است؟

هزینه ارسال لوازم و اثاثیه منزل به عوامل متعددی از جمله وزن لوازم و حجم آن ها بستگی دارد. ممکن است وسایل منزل شما بسیار زیاد باشد و مجبور باشیم در چند مرحله این ارسال بار را انجام دهیم. به طبع هزینه این ارسال بار از بارهایی با حجم کم، بیشتر است. همچنین نوع روش حمل و شهر مبدا و مقصد برای ارسال لوازم می تواند در قیمت تمام شده تاثیر بگذارد.

 •  استفاده از خدمات باربری مانند بسته بندی و کارگر برای حمل بار
 • ارسال اثاثیه به گمرک و یا فرودگاه
 • انجام امور گمرکی
 • سمپاشی بارها و ..

از عواملی است که در نرخ نهایی حمل لوازم منزل تاثیر گذار است. پس نمی توان برای تمامی بارهای قیمت مشخصی را اعلام نمود. برای اطلاع دقیق از هزینه حمل می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و با اطلاعاتی که در اختیار آن ها قرار می دهید، هزینه دقیق به شما اعلام خواهد شد.

حمل اثاثیه منزل به ترکیه

آیا هزینه ارسال لوازم منزل به ترکیه از شهرستان ها بیشتر می شود؟

برای ارسال لوازم منزل به ترکیه باید لوازم به گمرک تهران ارسال شده و کارهای مربوط به گمرک و صدور بارنامه در تهران انجام شود. بنابر  این لوازم شما باید از شهرستان به تهران ارسال شوند در نتیجه هزینه نهایی کمی افزایش می یابد. اما نگران نباشید این خدمات تماما توسط باربری تهران کالا بر با قیمت مناسب برای شما انجام خواهد شد.

روش های ارسال اثاثیه منزل به شهرهای ترکیه

برای ارسال لوازم و اثاثیه تان به شهرهای ترکیه دو روش مناسب وجود دارد. ارسال اثاثیه به صورت زمینی و ارسال به صورت هوایی. هر یک از این دو روش مزایا و معایب خود را دارند و بسته به نوع بار، مدت زمان حمل اثاثیه منزل و میزان بودجه افراد انتخاب می شود. معمولا مناسب ترین روش برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه حمل زمینی می باشد. ارسال اثاثیه به ترکیه با استفاده از حمل هوایی در مدت زمان کمتری انجام شده و لوازم منزل سریع تر به مقصد خواهند رسید. اما باید بدانید که هزینه حمل اثاثیه به ترکیه با هواپیما نسبت به حمل با کانتینر از راه زمینی، بیشتر است و ممکن است برای برخی از بارها مقرون به صرفه نباشد.

ارسال زمینی لوازم منزل به ترکیه

یکی از محبوب ترین روش های ارسال و حمل لوازم منزل به شهرهای ترکیه، حمل زمینی می باشد. در این روش با استفاده از ماشین های ترانزیت مسقف و چادر دار اثاثیه به ترکیه ارسال می شوند. هزینه حمل زمینی بسیار مناسب بوده و حداکثر طی مدت 5 روز بارها به مقصد ارسال می شوند.

حمل هوایی لوازم منزل

دیگر روش حمل اثاثیه منزل، حمل هوایی است. این روش نسبت به حمل زمینی گران تر اما سریع تر است. معمولا برای حمل لوازم گران قیمت از این روش استفاده می شود. در حمل هوایی، برای وزن بارها محدودیت وجود دارد و برای ارسال لوازم با حجم بالا بهتر است از روش حمل زمینی استفاده شود.

حمل و نقل زمینی برای ارسال اثاثیه به ترکیه از کجا انجام می شود؟

حمل و نقل زمینی از شمال غربی کشور مانند بازرگان صورت می گیرد. ارسال بار به ترکیه در اکثر مواقع به شکل کامیون دربست به حجم کانتینر 40 فوت صورت میگیرد.  همچنین زمان ارسال کالا به ترکیه به صورت دربست حدود 5 روز به طول می انجامد. اگر مشتری تمایل به حمل بار به صورت خرده بار داشته باشید می توان با قیمت پایین تری این ارسال انجام گیرد. به این صورت که شما تنها بخشی از کانتینر را برای حمل زمینی ترکیه اجاره میکنید. حمل خرده بار و بدون استفاده از ماشین دربستممکن است حدود یک ماه طول بکشد تا کل بار برای ارسال آماده شود. از مهم ترین لوازم منزلی که افراد قصد ارسال آن به ترکیه را دارند لوازم چوبی و مبلمان می باشد. همچنین عده ای تمایل دارند مبلمان را از ترکیه خریداری و به عنوان لوازم منزل به ایران ارسال نمایند.

بسته بندی لوازم منزل برای ارسال به ترکیه

بررسی 3 نکته مهم در زمینه ارسال لوازم منزل به ترکیه

ارسال لوازم منزل به ترکیه یکی از پردرخواست ترین خدمات ارائه شده در تهران کالابر می باشد. در اینجا لازم دیدم که چند نکته مهم که بهتر است در این زمینه بدانید و اطلاعات داشته باشید را به شما عزیزان یادآور شویم. به این نکته توجه نمایید که به هیچ وجه مواد غذایی و داروهایی که شاید به عنوان مواد مخدر اعلام شوند را با خود حمل نکنید. 

 1. برای ارسال لوازم منزل نباید لوازم شما نو و آکبند باشند، زیرا ارسال لوازم منزل به صورت محموله تجاری به ترکیه ممنوع می باشد.
 2. ارسال لوازم منزل دسته دوم به ترکیه شامل مالیات نمی باشد. اما اگر در لیست بارهای شما و اثاثیه منزل که قصد ارسال آن به ترکیه را دارد، تلویزیون و لوازم صوتی وجود دارد باید مالیت آن را به دولت ترکیه پرداخت نمایید. 
 3. هزینه ارسال لوازم منزل به ترکیه از شهرستان ها گران تر است. زیرا امور گمرکی باید در تهران انجام شود و برای این امر باید کرایه ارسال بار از شهرستان به تهران را نیز به هزینه هایتان بی افزایید.

تهیه لیست لوازم برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه

به منظور ارسال لوازم و اثاثیه منزل به کشورهای خارجی به خصوص ترکیه باید لیستس از اغلام ارسالی تهیه نمایید. شما باید یک لیتس از تعداد جعبه ها و محتویات آن ها تهیه نمایید. همچنین شماره رو جعبه باید با شماره درج شده در لیست همخوانی داشته باشد. این لیست باید به هر دو زبان ترکیه و فارسی موجود باشد. در طول مسیر در گمرک ایران و ترکیه این لیست و محتویات بسته ها مورد بررسی قرار می گیرند و اگر مغایرتی وجود داشته باشد به مشکل خواهیم خورد. تهیه این لیست در هنگام بسته بندی اثاثیه منزل بر عهده پرسنل تهران کالابر می باشد. به همین دلیل باید بسته بندی توسط تیم حرفه ای ما انجام شود و در غیر این صورت از ارسال بارهای شما معذوریم.

با مراحل ارسال لوازم و اثاثیه منزل به ترکیه آشنا شوید.

در باربری تهران کالابر به منظور ارسال لوازم و اثاثیه منزل باید مراحلی طی شود. از مهم ترین و اصلی ترین مراحل می توان به این موارد اشاره نمود:

 1. انجام مشاوره لازم در زمینه نوع روش حمل بار و تعیین هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه
 2. مشخص نمودن سایز کانتینر برای ارسال بار (در صورت انتخاب حمل بار زمینی)
 3. انجام بسته بندی صحیحی و اصولی بارهای و تهیه لیست 
 4. بارگیری و ارسال بار به گمرک های کشور
 5. انجام سمپاشی و دریافت گواهی نامه و بارنامه برای ارسال بار
 6. و در نهایت ارائه خدمات ارسال بار 

با موارد ممنوعه در هنگام ارسال اثاث به ترکیه آشنا شوید.

اگر قصد دارید لوازم منزل خود را به این کشور ارسال نمایید باید بدانید این بارها از نوع تجاری نبوده و سخت گیری خاصی بر روی این بارها صورت نمی گیرد. اما سعی کنید کالاهایی که در ادامه به آن ها اشاره می شود در لیست بارهایتان نباشد. البته بسته به شرایط این اغللام تغغیر می کند که در هنگام ارسال بار می توانید این موارد را با کارشناسان تهران کالابر مورد بررسی قرار دهید. اما در صورت حمل بارهای ممنوعه مجبور به پرداخت جریمه از سوی دولت ترکیه خواهید بود. 

 1. خشکبار، آجیل و تنقلات
 2. مواد غذایی شامل حبوبات، برنج، میوه و سبزیجات خشک و یا منجمد شده
 3. لوازم آرایشی و بهداشتی
 4. انواع دارو و یا دخانیات 

بهتر است از ارسال موارد یاد شده خودداری نمایید تا دچار دردسر نشوید.

ارسال بار از تبریز به ترکیه

باربری تهران کالا بر امکان ارسال بار از تبریز به تمام شهرهای ترکیه را فراهم آورده است. شما می توانید انواع بارهای تجاری، اداری، شخصی و لوازم منزل خود را از تبریز به استانبول و دیگر شهرها ارسال نمایید. ارسال بار از تبریز به ترکیه از خدمات پر درخواست می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


 • ارسال لوازم منزل به ترکیه با چه روشی انجام می شود؟

  برای ارسال لوازم منزل به ترکیه می توانید از روش زمینی و یا هوایی بهره ببرید. روش زمینی ارزان تر و روش هوایی سریع ترین روش حمل اثاثیه منزل به ترکیه است.

 • هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه چقدر است؟

  این هزینه به مقدار و حجم لوازم شما و نوع روش حمل بار بستگی دارد. برای دریافت مشاوره رایگان و استعلام هزینه ها با ما تماس بگیرید. 09129239163

 • آیا امکان ارسال لوازم منزل از ترکیه به ایران امکان پذیر است؟

  بله در باربری تهران کالابر امکان ارسال بار و لوازم منزل از شهرهای ترکیه به ایران امکان پذیر می باشد. اما ارسال خرده بار نداریم و بارها به صورت دربستی ارسال خواهند شد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید