هزینه ارسال لوازم منزل به استرالیا

09129239163 شماره همراه:
ارسال لوازم منزل به استرالیا

ارسال اثاثیه منزل به استرالیا به صورت هوایی را به شرکت باربری بین الملیی تهران کالابر بسپارید. ارائه خدمات با قیمت ارزان و حمل بار سریع و امن.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

برخی از افراد به دلایل مختلفی ممکن است، قصد مهاجرت به کشور استرالیا را داشته باشند. استرالیا به خاطر زیبایی و جمعیت کمی که در این کشور زندگی می کنند، می تواند ظرفیت زیادی از مهاجران را بپذیرد. این کشور به خاطر وجود دلایل مختلفی اعم از کمبود نیروی کار که بتوانند در زمینه های مختلف متخصص باشند، و به پیشرفت کشور کمک کنند، به ناچار مجبور شده است، تا با پذیرش مهاجرین متخصص در حرفه های مختلف بتواند اشتغال زایی کنند. فریت بار مسافری به شهرهای مختلف این کشور اعم از سیدنی، ملبورن، پرت، آدلاید، کانبرا، آلبری، بریزبن، هوبارت و... انجام می شود.

برای ارسال لوازم منزل به استرالیا با ما در باربری تهران کالابر تماس بگیرید.

ارسال لوازم منزل به استرالیا

باربری تهران کالابر به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های باربری بین المللی در زمینه ی ارسال بار به خارج از کشور در خدمت شما عزیزان می باشد. ما مفتخر هستیم با ارائه بهترین امکانات و خدمات رضایت مشتریان عزیز را جلب نموده و در جهت ارسال بار سریع و آسان به تمام نقاط دنیا به هم میهنان عزیز خدمت رسانی نماییم. انجام بسته بندی تخصصی و سرویس حمل تا فرودگاه توسط شرکت باربری انجام می شود، و پرسنلی که در این باربری مشغول به کار هستند، با انجام بهترین بسته بندی ها و با همکاری بهترین ایرلاین های دنیا می توانند بار شما به این کشور ارسال کنند. ارسال بار به استرالیا و همچنین ارسال لوازم منزل به استرالیا را می توانید به باربری معتبر تهران کالابر بسپارید.

هزینه ارسال لوازم و اثاثیه منزل به استرالیا

از عوامل تأثیرگذار در تعیین تعرفه ی هزینه ارسال لوازم منزل به استرالیا باید بگوییم، که موارد مختلفی اعم از شهر مقصد، حجم و وزن بار، ایرلاین انتخاب شده برای ارسال بار، نوع بسته بندی، روش حمل بار، مقدار و میزان بار ارسالی، بیمه نامه و... تأثیرگذار هستند. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت ارسال لوازم منزل به استرالیا با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته، و پس از کسب اطلاعات مورد نیاز نسبت به ارسال بار به استرالیا اقدام کنید.

نکته قابل توجه برای ارسال اثاثیه منزل به استرالیا این مورد می باشد که هزینه ارسال از شهرستان نسبت به ارسال از تهران گرانتر می باشد. از آن جایی که باید اثاثیه منزل باید برای انجام امور گمرکی به گمرک تهران منتقل شوند، این مورد موجب می شود ارسال اثاثیه از شهرستان مقداری بیشتر از تهران هزینه داشته باشد. علت این امر هم کرایه حمل بار از شهرستان به تهرن می باشد. ما در زمینه باربری شهرستان نیز در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

هزینه حمل بار هوایی بین المللی را از تهران کالابر استعلام بگیرید.
 

هزینه ارسال لوازم منزل به استرالیا

ارسال اثاثیه منزل به استرالیا هوایی بهتر است یا دریایی؟

انتخاب نحوه ی ارسال بار با توجه به شرایط و نوع کالای شما انتخاب می شود. با توجه به این که وزن و حجم کالای مورد نظر شما برای ارسال چقدر است، یا حتی این که چقدر زمان برای تحویل بار دارید، یکی از روش های حمل بار را انتخاب کنید. در صورتی که شما مدت زمان کمی برای ارسال بار دارید، بهترین راه برای جا به جایی بار راه هوایی می باشد. استفاده از این روش بهتر از مسیر دریایی می باشد. ولی در صورتی که بودجه ی لازم را برای ارسال بار به استرالیا را ندارید، و می خواهید با کمترین هزینه بار خود را ارسال کنید، مسیر دریایی بهترین انتخاب می باشد. نکته ی مهمی که در این رابطه وجود دارد، این است، که منتقل کردن لوازمی مانند یخچال به خاطر بعضی مسائل ایمنی ممنوع می باشد. 

شرکت باربری بین الملیی تهران کالابر ارسال بار هوایی را به عنوان سریع ترین و امن ترین روش ارسال بار به شما عزیزان توصیه می نماید.

از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار بین المللی می توان به ارسال بار به قبرس شمالی، ارسال بار به ترکیه و ارسال بار به آلمان اشاره نمود.

نکات مهم که برای ارسال لوازم منزل به استرالیا باید رعایت نمایید.

برای اینکه ارسال باری موفق و بدون خسارت و مشکل داشته باشید، بهتر است این موارد را رعایت نمایید.

تهیه چک لیست بسته بندی

در این مورد باید بگوییم، که شما باید لیستی از کالاهایی که در درون جعبه وجود دارد، تهیه کنید.

برچسب زدن و شماره گذاری

جعبه های در نظر گرفته شده برای ارسال بار حتماً باید شماره گذاری شوند. توصیه می کنیم، برای هر جعبه فقط یک شما را در نظر بگیرید. در صورتی که از جعبه های دست دوم استفاده می کنید، مطمئن شوید، که هر گونه برچسب گذاری قبلی روی جعبه های بسته بندی را به صورت کاملاً پوشانده و یا آن را بردارید.

استفاده از کارتن و تجهیزات مناسب برای بسته بندی

به هیچ عنوان از جعبه و کیسه های دسته دومی که برای حمل موارد مختلفی اعم از گیاهان و حیوانات استفاده شده است، استفاده نکنید.

نکته: از مواد مختلفی اعم از کاه، خاک اره، تراش چوب و... به هیچ عنوان برای بسته بندی و یا پرکننده استفاده نکنید.

بسته بندی وسایل به صورت گروهی 

در مورد وسایلی که ممکن است، افسر گمرک به آن شک کند، بهتر است، آن ها را جدا بسته بندی کنید.

بسته بندی مواد غذایی

در صورتی که قصد دارید، مواد غذایی را به همراه خود ببرید، بهتر است، در لیست بسته بندی نشان دهید، که مواد غذایی در در کدام قسمت بسته بندی شده است.

مطمئن شدن از موارد ایمنی

برای این که از ایمنی افرادی که قصد ارسال بار شما را دارند، مطمئن شوید. بهتر است، وسایل مختلفی اعم از چاقو، شیشه و سرامیک را خوب بپیچید، و جعبه های حاوی موارد شکننده را خوب عایق کنید. به هیچ عنوان مواد آتش زا را بسته بندی نکنید. در مواردی که جعبه های شما برای ارسال بار شامل اقلام پزشکی، کالاهای خطرناک و یا مواردی که ممکن است، ایمنی افرادی را که حمل می کنند، به خطر بیاندازد، حتماً آن را نشانه گذاری کنید.

فریت بار به استرالیا

 فریت بار به استرالیا شامل موارد زیر می باشد.

  • ارسال بار مسافری 
  • ارسال و صادرات لوازم و اثاث منزل 
  • ارسال و صادرات مبلمان، تخت و پیانو 
  • ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش 
  • ارسال و صادرات صنایع دستی 
  • ارسال و صادرات میوه، سبزیجات، خشکبار و شیرینی و...
  • ارسال و صادرات قارچ و زعفران
  • ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری 

دیگر خدمات باربری تهران کالابر:

ارسال بار به گرجستان امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید