X

ارسال بار به آنکارا | حمل بار و باربری از تهران به آنکارا

02122373502 دفتر مرکزی
 ارسال بار به آنکارا

شرکت بین المللی تهران کالابر آماده ارسال بار به آنکارا در تمام روزهای هفته می باشد و خدمات خود را با تخفیف ویژه و بیمه نامه بین المللی انجام می دهد.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

ارسال بار به آنکارا از جمله خدمات شرکت باربری بین المللی تهران کالابر است. این مجموعه از معتبرترین شرکت‌های حمل و نقل داخلی و بین المللی است که ارسال انواع بارها، کالاهای تجاری، غیر تجاری، صنعتی و.. را به صورت کامل و جامع ارائه می‌دهد. 

شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه است و به عنوان دومین شهر بعد از استانبول مطرح می‌باشد. باربری آنکارا یکی از شعبات باربری ترکیه در حمل بار بین المللی تهران کالا بر می باشد. برای ارسال بار به آنکارا و اطلاع از قیمت حمل بار به شهر آنکارا می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا از مشاوره همکاران ما در این زمینه بهره مند شوید. همچنین می توانید برای ارسال بار از آنکارا به ایران نیز با ما تماس بگیرید. البته باید توجه نمایید در باربری تهران کالابر امکان ارسال خرده بار وجود ندارد.
کارشناسان تهران کالا بر آماده ارائه مشاوره رایگان برای باربری آنکارا به مشتریان خود می باشند تا بهترین و و کاملترین خدمات را با مشاوره دقیق میسر سازند. همچنین برای حمل بار به آلانیا نیز می توانید با مجموعه تماس بگیرید.

بسته بندی بار برای ارسال به آنکارا

ارسال لوازم منزل به ترکیه یکی از مهم ترین خدمات باربری بین المللی تهران کالا بر است. مسافران بیشتر نگران این هستند که در طی مسیر ارسال بار به آنکارا به آن ها آسیب وارد شود. باربری ترکیه و آنکارا با ارائه ی خدمات اصولی درباره بسته بندی و همچنین استفاده از بهترین نوع کارتن های فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی، منزل و… همچنین استفاده از تجربه و خدمات افراد متخصص در زمینه بسته بندی تا کنون بهترین حمل بار را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر آنکارا را داشته اند ارائه نموده است. 
بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی، کتابخانه، البسه و…) در محل به صورت استاندارد. برای ارسال بار به ترکیه با ما تماس بگیرید. در باربری تهران کالا بر امکان ارسال بار هوایی به ترکیه نیز میسر شده است. در باربری تهران کالابر خدمات ارسال بار به تمام کشورها ارزان و سریع به همراه بیمه نامه و بارنامه بین المللی امکان پذیر می باشد.

روش های ارسال بار به آنکارا

روش‌های ارسال بار به آنکارا- تهران کالابر

 ارسال بار به آنکارا به دو روش زمینی و هوایی برای شما عزیزان انجام خواهد داد و بر اساس نیاز شما، بودجه و نوع محموله باید یکی از این دو روش را انتخاب نمود. مرز بازرگانی یکی از بهترین نقاط برای ورود به خاک ترکیه از طریق مسیرهای زمینی است. خدمات ما برای باربری به آنکارا و باربری بین المللی بسیار جامع و کامل می باشد. حمل بار به ترکیه و شهر آنکارا بصورت همه روزه انجام میشود. همه روش های باربری در کمترین زمان ممکن برای انتقال بار شما به ترکیه آماده و در اختیارتان خواهد بود. حمل هوایی بار به آنکارا روشی سریع اما گران قیمت می باشد اما به دلیل همسایه بودن ترکیه با کشورمان روش حمل زمینی می تواند روش بهتری برای ارسال بار باشد مگر در مواقعی که اقدام به حمل بارهایی خاص می نمایید و یا می خواهید بارها سریعا به مقصد برسند. 

ارسال بار هوایی به آنکارا

ارسال بار هوایی به آنکارا در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود که شامل تمامی بارهای تجاری، صنعتی، لوازم منزل، اضافه بار مسافری و.. می‌باشد. هزینه ارسال بار هوایی براساس حجم و وزن بار تعیین می‌گردد و به طور کلی شامل هزینه‌های بیشتری به نسبت سایر روش‌ها می‌باشد. 

ارسال بار زمینی به آنکارا

ارسال بار به آنکارا به صورت زمینی از محبوب‌ترین روش‌ها است که به دلیل اینکه آنکارا در فاصله کمی از ایران قرار دارد، در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود. ارسال بار زمینی به آنکارا از طریق تریلی و کامیون‌های مسقف انجام می‌گیرد. 

قبل از هر اقدامی برای ارسال بار به آنکارا با باربری بین المللی تهران کالابر تماس بگیرید.

بسته بندی بار برای ارسال به آنکارا

هزینه حمل بار به آنکارا چگونه محاسبه می شود؟

یکی از مهمترین سوال ها برای ارسال بار به آنکارا این است که هزینه حمل اثاثیه منزل به آنکارا حدودا چقدر است؟
هزینه ارسال اثاثیه به آنکارا به فاکتورهای بسیار متفاوتی بستگی دارد از جمله:

 1. وزن بار
 2. ابعاد بار
 3. شهر محل ارسال بار
 4. و …

برای اعلام دقیق هزینه حمل بار به آنکارا، کارشناسان شرکت ما می توانند به صورت رایگان از بارهای شما بازدید و بررسی کارشناسی اثاثیه  را انجام میدهد و پس از برآورد مقدار بار، هزینه را به شما اعلام می کنند. اما اگر برای کارشناسان امکان دسترسی به محل اثاثیه منزل هم وجود نداشته باشد نیز، جای نگرانی نیست.
اگر در شهرستان هستید و قصد ارسال اثاثیه به آنکارا را دارید، می توانید با ارسال تصاویر مختلفی از اثاثیه و اعلام وزن حدودی وسایل به کارشناسان تلفنی ما، یک برآوردی کلی از هزینه حمل لوازم خود انجام دهید.

مراحل خدمات حمل بار به آنکارا

هزینه حمل بار به آنکارا

 • مشاوره تخصصی حمل بار به آنکارا بصورت رایگان 
 • ارائه بیمه نامه برای باربری آنکارا
 • دمات بسته بندی حرفه ای
 •  تهیه لیست دقیق اقلام بار جهت ارائه به گمرک کشور ترکیه
 • ترجمه  لیست اقلام بار جهت ارائه به گمرک
 •   ارسال بار به آنکارا توسط مدرنترین و مجهزترین وسایل نقلیه
 • برخورداری از تیم پشتیبانی قوی و متعهدانه
 • تسلط و آگاهی به تمامی قوانین گمرک کشور ترکیه

آیا امکان ارسال بار از آنکارا به ایران وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله امکان ارسال بار وجود دارد و پرسنل ما در شهرهای ترکیه این امر را برای شما میسر خواهند نمود. تنها باید به این نکته توجه نمایید که در باربری تهران کالابر امکان ارسال خرده بار وجود ندارد و ما بارها را به صورت دربست ارسال خواهیم نمود.

سخن پایانی

برای انتقال کالا و محموله‌های خود می‌توانید با شرکت بین المللی تهران کالابر ارتباط بگیرید و از طریق روش محبوب خود، خدمات ارسال بار به آنکارا را با مناسب‌ترین قیمت و کوتاه‌ترین زمان دریافت نمایید. برای ارسال بار به آنکارا با تهران کالابر تماس بگیرید.


 • هزینه ارسال بار به آنکارا چقدر است؟

  هزینه ارسال بار و اثاثیه منزل بسته به میزان و حجم بارها و روش ارسال متفاوت است. به همین دلیل نمی توان قیمت مشخصی را اعلام نمود. برای استعلام قیمت و نرخ حمل بار به آنکارا با تهران کالابر تماس بگیرید.

 • آیا امکان ارسال بار از آنکارا به شهرهای ایران امکان پذیر است؟

  بله، باربری تهران کالابر امکان ارسال بار از آنکارا به ایران را فراهم آورده است. اما نکته مهم که باید توجه نمایید این است که امکان حمل خرده بار در تهران کالابر وجود ندارد و باید با ترانزیت دربست بارهای شما ارسال شود.

 • برای ارسال بار به آنکارا چند روز زمان لازم است؟

  زمان لازم برای ارسال بار، به نوع روش ارسال بستگی دارد. مراحل ارسال بار هوایی به آنکارا معمولا بین 3 تا 4 روز زمان می برد و ارسال زمینی حدودا 15 روز به طول می انجامد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • رضا غلامی
  یک تخته فرش دارم برای ارسال از انکارا به تهران. هزینه حمل چقدر است؟
  • مدیر سایت

   با سلام. متاسفانه در باربری تهران کالا بر امکان ارسال خرده بار وجود ندارد.

 • مرادی
  ارسال اثاثیه منزل از آنکارا به تهران را انجام می دهید؟
  • مدیر سایت

   با سلام. بله، در باربری تهران کالابر امکان ارسال بار به صورت دربست از شهرهای ترکیه به ایران امکان پذیر است.

تماس بگیرید