هزینه حمل گاوصندوق در تهران

09129239163 شماره همراه:
حمل گاوصندوق

گاوصندوق به دلیل وزن بالایی که دارد جابجایی آن بسیار مشکل است. از این رو باید این امر را به افراد با تجربه در این زمینه بسپارید. برای استفاده از خدمات حمل گاوصندوق در تهران و کرج با باربری و وانت بار تهران کالابر تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

کسانی که از گاوصندوق برای نگهداری لوازم با ارزش و مدارک مهم استفاده می کنند، می دانند که حمل گاوصندوق بسیار مشکل است و دلیل آن هم وزن بسیار بالای گاوصندوق می باشد. برای حمل گاوصندوق بهتر است از چند فرد قوی با قدرت بدنی بالا کمک بگیرید. هرگز خودتان اقدام به جابجایی گاوصندوق ننمایید زیرا ممکن است آسیب های جدی به بدنتان وارد شود.

حمل گاو صندوق 

برخی از لوازم و اثاثیه منزل و یا ادارات دارای وزن بالایی هستند و برای جابجایی آن ها نیاز به مهارت بالایی است و افراد معمولی قادر به جابجایی گاوصندوق های بسیار امن که دارای وزن بالایی هستند، نخواهند بود. گاوصندوق وسیله ای بسیار سنگین است که برای حمل و جابجایی گاوصندوق باید از افراد متخصص و کارشناس شرکت های باربری کمک بگیرید.

به طور حتم برای جابجایی گاوصندوق نیاز به اطلاعات و تجربه بالایی است و حمل گاوصندوق کار هر کسی نیست و انجام این کار برای بسیاری از افراد می‌توانند خطرناک باشد. برای استفاده از خدمات حمل گاوصندوق با وانت بار تهران تماس بگیرید. در وانت بار تهران خدمات بسیاری در زمینه حمل اثاثیه منزل و ادارات ارائه می شود. همچنین هزینه حمل بار در وانت بار تلفنی تهران در باربری ما بسیار به صرفه و ارازن تر از سایر شرکت های باربری می باشد.

هزینه حمل و جابجایی گاوصندوق

همان طور که اشاره شد حمل و نقل گاوصندوق کار دشواری است و اکثر افراد ترجیح می‌دهند برای اسباب کشی حمل گاوصندوق را به باربری ها بسپارند تا هم گاوصندوق صدمه نبیند و هم سلامتی شان به خطر نیفتد.

برای استعلام هزینه حمل گاو صندوق با وانت بار تهران کالابر تماس بگیرید. عوامل متعددی در  هزینه حمل گاوصندوق تاثیر گذار است. از این عوامل می توان به این موارد اشاره نمود:

 •  تعداد کارگر برای حمل گاوصندوق
 •  تعداد طبقه های مبدا و مقصد جابجایی
 •  وزن گاو صندوق
 •  هزینه ایاب و ذهاب 
 • هزینه کلی حمل گاوصندوق در تهران.

به منظور استعلام هزینه حمل و جابجایی گاوصندوق در تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

روش های حمل گاوصندوق

بسته به نوع گاوصندوق و وزن آن می توان از روش های مختلفی برای جابجایی گاوصندوق استفاده نمود. 

حمل گاوصندوق بصورت دستی، حمل گاو صندوق توسط چرخ حمل بار، حمل و نقل گاوصندوق توسط جرثقیل از روش های متداول برای جابجایی گاوصندوق است که در باربری های معتبر مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا برای حمل گاو صندوق از وانت بار و نیسان بار استفاده می شود. حمل بار با نیسان در تهران از ارزان ترین و پر درخواست ترین خدمات حمل بار است. برای استفاده از خدمات نیسان بار تهران نیز می توانید با ما در تهران کالابر تماس بگیرید.

کارگر حمل و جابجایی گاوصندوق

کارگرانی که برای حمل بار توسط شرکت های باربری انتخاب می شوند، آموزش دیده، باتجربه و متخصص در زمینه ی حمل انواع بار می باشند. کارگر باربری می تواند در فرآیند اسباب کشی و حمل اثاثیه به شما کمک کنند. فرآیند جا به جایی توسط کارگران باربری شامل بسته بندی، جابه جایی و چیدمان وسایل می باشد. شما می توانید با توجه به مقدار وسایل و اثاث خود هنگام جا به جایی از چند کارگر برای جا به جایی استفاده کنید. در مواردی که قصد جا به جایی وسایل خود را داخل منازل و یا طبقات داخل خانه ها دارید، و یا می خواهید تغییر دکوراسیون دهید، می توانید برای جا به جا کردن وسایلی سنگینی مانند پیانو، گاوصندوق و یا یخچال ساید بای‌ ساید از کارگر باربری و حمل اثاثیه کمک بگیرید. از مهم ترین مزایایی که باعث می شود، تا شما برای جا به جایی وسایل خود از کارگران باربری کمک بگیرید، شامل موارد زیر می باشد.

بسته بندی حرفه ای و اصولی وسایل

با توجه به این که هنگام جا به جایی وسایل در اسباب کشی ممکن است، به وسایل شما آسیب و یا خسارتی وارد شود، به همین خاطر بهتر است، از کارگران باربری کمک بگیرید، تا آن ها بتوانند وسایل شما را به روش درست و اصولی بسته بندی کنند.

مراقبت و نگهداری درست از وسایل حساس و شکستنی

پرسنلی که در جا به جایی به شما کمک می کنند، متخصص و باتجربه هستند.

انتقال و جا به جایی اصولی وسایل و اثاثیه

کارگران باربری و اسباب کشی در رابطه با نحوه ی جا به جایی وسایل سنگین و بزرگ به طور کامل آشنایی دارند، و می دانند، که چگونه باید آن ها را در داخل ماشین های حمل بار بچینند، به همین خاطر احتمال آسیب دیدن وسایل شما کمتر می شود.

در مورد قیمت کارگر حمل گاوصندوق باید بگوییم، که دستمزد کارگران با توجه به موارد مختلفی اعم از میزان ساعت کار، تعداد طبقات و... تعیین می شود، به همین خاطر بهتر است، قبل از ثبت درخواست در مورد این موارد با کارشناسان ما مشورت کنید.

حمل ساید

همان طور که می دانید با توجه به این که قیمت یخچال ساید بای ساید روز به روز افرایش پیدا می کند، همین مسئله باعث می شود، تا جا به جایی و حمل آن هنگام جا به جایی اهیمت بسیار زیادی دارد. یخچال هایی که سایز بزرگ هستند، پس از حمل و عبور از راه پله ها و در ورودی ساختمان های مسکونی احتمال فراوانی برای آسیب دیدگی بدنه و قُر شدگی دارند. برای حمل یخچال ساید در تهران بهتر است، از وسایلی مانند پتو و کارتن برای جا به جایی استفاده کنید. در صورتی که کارگری که قرار است، جا به جایی را انجام دهد، حرفه ای و باتجربه باشد، می تواند از ترفندهایی مانند باز کردن درب یخچال و یا فریزر برای جا به جایی راحت تر استفاده کند. زمانی که درب را جدا می کنید، می توانید یخچال را به راحتی جا به جا کنید.

حمل گاوصندوق و ساید در تهران

نکات مهمی که هنگام جا به جایی باید به آن ها توجه داشته باشید، شامل موارد زیر می باشد:

 • به هیچ عنوان یخچال را به صورت افقی حمل نکنید. دلیل این موضوع هم این است، که بتوانید کارکرد اجزای داخلی یخچال را حفظ کنید.
 • بهتر است، درب یخچال را برای مدت زمان طولانی بسته نگه ندارید. برای این که بتوانید درب یخچال را باز نگه دارید، می توانید این کار با استفاده از یک تکه مقوا انجام دهید.
 • در مواردی که یخچال کثیف است، بهتر است، آن را جا به جا نکنید.
 • بهتر است، چند ساعت قبل از جابجایی یخچال را خاموش و از برق جدا کنید.
 • همه ی قفسه های داخل یخچال را بردارید، و یا اگر دوست ندارید، این کار را انجام دهید، بهتر است، قفسه ها را محکم کنید. در صورتی که قفسه های شیشه ای داخل یخچال وجود دارد، آن ها را بیرون بیاورید، و آن ها را داخل روزنامه یا پلاستیک حبابی بپیچانید. 

حمل پیانو

در صورتی که قصد جا به جایی و حمل پیانو را دارید، بهتر است، از باربری های معتبری که در زمینه ی جا به جایی و حمل بار فعالیت می کنند، کمک بگیرید. باربری تهران کالابر جابجایی و حمل پیانوی شما در زمان جا به جایی و اثاث کشی به صورت تخصصی انجام می دهد. در مواردی که حمل پیانو به صورت درست و صحیح انجام نشود، می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به پیانوی شما وارد کند. با توجه به این موضوع که پیانو از جمله وسایل لوکس و گران قیمت می باشد، جا به جایی آن باید با دقت و برنامه ریزی شده انجام شود. با توجه به این که وزن این وسیله سنگین می باشد، و باید طوری جا به جا شود، تا در طول مسیر جا به جایی به آن آسیبی وارد نشود. 

حمل پیانو در تهران کالابر

نکات مهمی که هنگام جا به جایی باید به آن ها توجه داشته باشید، شامل موارد زیر می باشد.

 • حرکت دادن پیانو برای جا به جایی باید بسیار با دقت و آرام انجام شود.
 • برای جا به جایی بهتر است، از بهترین و قوی ترین کارگران حمل بار استفاده کنید.
 • برخی از مدل های پیانوهای دیواری و یا اسپینت در زیر پایه هایشان چرخ دارند. در این موارد چند کارگر می توانند به صورت همزمان پیانو را به آرامی بلند کرده، و آن را بسته بندی کنند. برای بسته بندی بهتر است، از وسایلی مانند پتو و یا پارچه های کلفت همراه با تسمه و لوازمی مانند آن انجام دهید.
 • برخی از مدل ها که پایه ندارند، می توانید بعد از انجام بسته بندی از وسایلی مانند چرخ های بزرگ استفاده کنید.
 • جا به جایی این وسیله باید به نحوی انجام شود، که هیچ آسیبی به بدنه، پایه ها و یا کلیدهای آن وارد نشود.

هزینه حمل پیانو در تهران را از تهران کالا بر استعلام بگیرید.

به منظور استفاده از خدمات باربری و حمل گاوصندوق در تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.


 • هزینه حمل گاوصندوق در تهران چقدر است؟

  حمل گاوصندوق به نوع و وزن آن و همچنین مسافت بین مبدا و مقصد بستگی دارد به همین دلیل نمی توان قیمت مشخصی را اعلام نمود. برای استعلام هزینه ها با باربری تهران کالابر تماس بگیرید. 09129239163

 • برای جابجایی گاو صندوق به چند نفر نیاز است؟

  این مورد به وزن گاوصندوق بستگی دارد اما معمولا یک یا دو نفر می توانند به راحتی کار جابجایی را انجام دهند.

 • آیا می توان گاو صندوق را با آسانسور جابجا نمود؟

  معمولا حمل بار با آسانسور ممنوع بوده و باید از طریق راه پله این کار انجام شود. به همین دلیل با وجود وزن بالای گاوصندوق باید از افراد قوی و با تجربه کمک بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید