X

حمل گاوصندوق در تهران + بهترین ترفندهای جابجایی گاوصندوق

02122373502 دفتر مرکزی
حمل گاوصندوق

گاوصندوق به دلیل وزن بالایی که دارد جابجایی آن بسیار مشکل است. از این رو باید این امر را به افراد با تجربه در این زمینه بسپارید. برای استفاده از خدمات حمل گاوصندوق در تهران و کرج با باربری و وانت بار تهران کالابر تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

کسانی که از گاوصندوق برای نگهداری لوازم با ارزش و مدارک مهم استفاده می کنند، می دانند که حمل گاوصندوق بسیار مشکل است و دلیل آن هم وزن بسیار بالای گاوصندوق می باشد. برای حمل گاوصندوق بهتر است از چند فرد قوی با قدرت بدنی بالا کمک بگیرید. هرگز خودتان اقدام به جابجایی گاوصندوق ننمایید زیرا ممکن است آسیب های جدی به بدنتان وارد شود. برای استفاده از خدمات حمل گاوصندوق با شرکت باربری تهران کالابر تماس بگیرید.

حمل گاو صندوق تهران

برخی از لوازم و اثاثیه منزل و یا ادارات دارای وزن بالایی هستند و برای جابجایی آن ها نیاز به مهارت بالایی است و افراد معمولی قادر به جابجایی گاوصندوق های بسیار امن که دارای وزن بالایی هستند، نخواهند بود. گاوصندوق وسیله ای بسیار سنگین است که برای حمل گاوصندوق تهران باید از افراد متخصص و کارشناس شرکت های باربری کمک بگیرید.

به طور حتم برای جابجایی گاوصندوق نیاز به اطلاعات و تجربه بالایی است و حمل گاوصندوق کار هر کسی نیست و انجام این کار برای بسیاری از افراد می‌توانند خطرناک باشد. در وانت بار تهران خدمات بسیاری در زمینه حمل اثاثیه منزل و ادارات ارائه می شود. همچنین هزینه جابجایی گاوصندوق تهران در باربری ما بسیار به صرفه و ارازن تر از سایر شرکت های باربری می باشد.

هزینه جابجایی گاوصندوق

 حمل و نقل گاوصندوق کار دشواری است و اکثر افراد ترجیح می‌دهند برای اسباب کشی حمل گاوصندوق را به باربری ها بسپارند تا هم گاوصندوق صدمه نبیند و هم سلامتی شان به خطر نیفتد.

برای استعلام هزینه حمل گاوصندوق با وانت بار تهران کالابر تماس بگیرید. عوامل متعددی در  هزینه جابجایی گاوصندوق تاثیر گذار است. از این عوامل می توان به این موارد اشاره نمود:

 •  تعداد کارگر برای حمل گاوصندوق
 •  تعداد طبقه های مبدا و مقصد جابجایی
 •  وزن گاو صندوق
 •  هزینه ایاب و ذهاب 
 • هزینه کلی حمل گاوصندوق در تهران.

به منظور استعلام هزینه جابجایی گاوصندوق در تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

روش های حمل گاوصندوق

بسته به نوع گاوصندوق و وزن آن می توان از روش های مختلفی برای جابجایی گاوصندوق استفاده نمود. 

حمل گاوصندوق بصورت دستی، حمل گاو صندوق توسط چرخ حمل بار، حمل و نقل گاوصندوق توسط جرثقیل از روش های متداول برای جابجایی گاوصندوق است که در باربری های معتبر مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا برای حمل گاو صندوق از وانت بار و نیسان بار استفاده می شود. حمل بار با نیسان در تهران از ارزان ترین و پر درخواست ترین خدمات حمل بار است. 

کارگر حمل و جابجایی گاوصندوق

کارگرانی که برای حمل گاوصندوق توسط شرکت های باربری انتخاب می شوند، آموزش دیده، باتجربه و متخصص در زمینه ی حمل انواع بار می باشند. فرآیند جابجایی گاوصندوق توسط کارگران باربری از طریق چرخ حمل گاوصندوق می باشد. در مواردی که قصد جا به جایی وسایل خود همچون گاوصندوق را به داخل منازل و یا طبقات داخل خانه ها دارید، می توانید برای جا به جا کردن از کارگر باربری و حمل اثاثیه کمک بگیرید. از مهم ترین مزایایی که باعث می شود، تا شما برای جا به جایی وسایل خود از کارگران باربری کمک بگیرید، شامل موارد زیر می باشد.

بسته بندی حرفه ای و اصولی وسایل

با توجه به این که هنگام جا به جایی وسایل در اسباب کشی ممکن است، به وسایل شما آسیب و یا خسارتی وارد شود، به همین خاطر بهتر است، از کارگران باربری کمک بگیرید، تا آن ها بتوانند وسایل شما را به روش درست و اصولی بسته بندی کنند.

مراقبت و نگهداری درست از وسایل حساس و شکستنی

پرسنلی که در جا به جایی به شما کمک می کنند، متخصص و باتجربه هستند.

انتقال و جا به جایی اصولی وسایل و اثاثیه

کارگران باربری و اسباب کشی در رابطه با نحوه ی جا به جایی وسایل سنگین و بزرگ به طور کامل آشنایی دارند، و می دانند، که چگونه باید آن ها را در داخل ماشین های حمل بار بچینند، به همین خاطر احتمال آسیب دیدن وسایل شما کمتر می شود.

در مورد قیمت کارگر حمل گاوصندوق باید بگوییم، که دستمزد کارگران با توجه به موارد مختلفی اعم از میزان ساعت کار، تعداد طبقات و... تعیین می شود، به همین خاطر بهتر است، قبل از ثبت درخواست در مورد این موارد با کارشناسان ما مشورت کنید.

حمل گاوصندوق از پله

حمل گاوصندوق از پله یکی از سخت‌ترین مراحل جابجایی گاوصندوق است. به دلیل اینکه گاوصندوق‌ها از جنس فولاد هستند و برای جلوگیری از ربوده شدن آن توسط سارقان می‌باشد، حمل غیر اصولی آن می‌تواند آسیب‌های جدی ایجاد نماید در نتیجه اگر قصد حمل گاوصندوق از پله را دارید، لازم است از نیروی متخصص جابجایی استفاده نمایید که شرکت تهران کالابر برای حمل گاوصندوق از پله به شما ارائه می‌نماید. 

به منظور استفاده از خدمات باربری و حمل گاوصندوق در تهران با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.


 • هزینه حمل گاوصندوق در تهران چقدر است؟

  حمل گاوصندوق به نوع و وزن آن و همچنین مسافت بین مبدا و مقصد بستگی دارد به همین دلیل نمی توان قیمت مشخصی را اعلام نمود. برای استعلام هزینه ها با باربری تهران کالابر تماس بگیرید. 09129239163

 • برای جابجایی گاو صندوق به چند نفر نیاز است؟

  این مورد به وزن گاوصندوق بستگی دارد اما معمولا یک یا دو نفر می توانند به راحتی کار جابجایی را انجام دهند.

 • آیا می توان گاو صندوق را با آسانسور جابجا نمود؟

  معمولا حمل بار با آسانسور ممنوع بوده و باید از طریق راه پله این کار انجام شود. به همین دلیل با وجود وزن بالای گاوصندوق باید از افراد قوی و با تجربه کمک بگیرید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید