X

هزینه حمل بار هوایی بین المللی

02122373502 دفتر مرکزی
هزینه حمل بار هوایی بین المللی

برای استفاده از خدمات فریت و حمل بار هوایی بین المللی به تمام کشورها با تهران کالابر تماس بگیرید. هزینه ارسال بار بین المللی به صورت هوایی بسته به نوع بار و کشور مقصد متفاوت است.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

یکی از مهم ترین و بهترین روش ارسال بار به خارج از کشور، ارسال بار به صورت هوایی و یا فریت بار هوایی است. باربری تهران کالابر از جمله شرکت های معتبر فعال در زمینه حمل بار هوایی بین المللی است. حمل بار هوایی بسیار امن بوده و در سریع ترین زمان بارهای شخصی و تجاری شما به از ایران به کشور مقصد مورد نظر ارسال می شود. تنها نقطه ضعف ارسال بار بین المللی به صورت هوایی، هزینه بالاتر این روش نسبت به سایر روش ها می باشد. 

باربری بین المللی تهران کالابر در زمینه ارسال بار هوایی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

هزینه حمل بار هوایی بین المللی

نرخ بار هوایی (هزینه فریت بار هوایی) به عوامل متعددی بستگی دارد. از طریق فریت بار هوایی و یا کارگر می توان انواع بار شخصی و تجاری را به تمام کشورهای خارجی ارسال نمود. به طور کلی هزینه حمل بار هوایی بین المللی به دو عامل اصلی تعرفه های شرکت هواپیمایی و قیمت ارز بستگی دارد. قیمت ارسال بار به هواپیما، بیشتر از هزینه حمل بار زمینی و دریایی است همچنین دارای محاسن بیشتری نسبت به آنها است. از جمله مزایای حمل بار هوایی می توان به سرعت بالای ارسال بار، امنیت بسیار در حمل هوایی، امکان ارسال سریع بارهای فاسد شدنی مانند مواد غذایی، دارو و نمونه های آزمایشگاهی و میوه ، و ... است.

برای استعلام قیمت و هزینه فریت بار هوایی و حمل بار هوایی بین المللی با تهران کالابر تماس بگیرید.


قیمت حمل بار هوایی به خارج از کشور

حمل بار هوایی به خارج از کشور از مشکل ترین خدمات باربری می باشد. برای ارسال بار به خارج از کشور می توان از روش های زمینی، هوایی و دریایی استفاده نمود. حمل هوایی بار به خارج از محبوب ترین روش هاش ارسال بار می باشد. برای حمل بار هوایی با خارج از کشور باید مواردی را رعایت نمود از جمله موارد ممنوعه برای حمل با هواپیما.

هزینه و قیمت حمل بار هوایی به خارج از کشور را از تهران کالابر تماس بگیرید.

فریت هوایی بار به خارج از کشور

ارسال بار با هواپیما از ایران به خارج از کشور، از بهترین روش های ارسال بار می باشد. حمل سریع بار و امنیت بسیار بالا از مهم ترین و اصلی ترین مزایای فریت بار هوایی می باشد. در سال های گذشته ارسال بار به خارج از کشور بسیار رواج پیدا کرده و بسیاری مایل به ارسال بار با فریت هوایی هستند. فریت بار هوایی در واقع به ارسال بار شخصی می گویند و به ارسال بار های تجاری، کارگر گفته می شود.

از جمله خدمات ما در باربری بین المللی می توان به ارسال بار به آلمان، ارسال بار به قبرس و فریت بار به کانادا اشاره نمود.

هزینه حمل بار هوایی بین المللی

محاسبه هزینه حمل بار هوایی

هزینه ارسال بار به خارج از کشور به صورت هوایی از سایر روش ها گران تر است. ارسال بار زمینی، زمان بیشتری برای ارسال بار لازم است ولی هزینه ارسال بار کمتر است. توصیه می شود برای حمل محموله های بزرگ با وزن بالا از روش زمینی استفاده شود زیرا در این شرایط هزینه فریت بار هوایی که بر اساس وزن بار سنجیده می شود، بسیار گران در می آید. البته در برخی موارد ممکن است زمان رسیدن بار اهمیت بیشتری داشته باشد و در این شرایط می توان از حمل بار هوایی برای ارسال بار به خارج از کشور استفاده نمود.

قیمت هر کیلو بار هوایی به خارج از ایران

طبق آمار اعلام شده توسط بانک جهانی، هزینه فریت بار هوایی 4 تا 5 برابر بیشتر از حمل بار زمینی و 12 تا 16 برابر گرانتر از حمل بار دریایی می باشد. قیمت فریت بار معمولا بر اساس دلار محاسبه می شود. قیمت هر کیلو بار هوایی بین المللی بین 2 تا 8 دلار است. هزینه و نرخ بار دریایی بر حسب کانتینر محاسبه و 20 و 40 فوت داده می شود و همچنین قیمت بار زمینی بصورت فول تراک اعلام می شود. از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت حمل بار هوایی بین المللی می توان به این موارد اشاره نمود:

 •  وزن و حجم کالا 
 •  نوع کالا و تاثیرش بر هزینه باربری هواپیما
 • کشور مقصد
 • هزینه بسته بندی
 • هزینه های گمرک

نحوه محاسبه هزینه فریت بار

همان طور که اشاره شد فریت بار و حمل بار هوایی از محبوب ترین روش ها برای ارسال بار بین المللی می باشد. برای محاسبه هزینه فریت بار می توان از این روش استفاده نمود:

 1.  به ازای هر یک متر مربع حجم، 167 کیلوگرم وزن حجمی در فریت بار هوایی محاسبه می شود.
 2. بعد از محاسبه حجم حقیقی و حجم واقعی، هرکدام که بیشتر باشد به عنوان وزن بارنامه در نظر گرفته می شود.
  1. وزن حقیقی( وزن واقعی است که در فرودگاه با وزن کشی بار با باسکول مشخص می شود)
  2. وزن حجمی: با توجه به ابعاد بار پس از بسته بندی مشخص میگرد.
 3. نرخ واحد کرایه حمل هوایی بار. ( نرخ و هزینه حمل بار بر اساس وزنهای زیر 45 کیلو گرم ، 45 تا 100 کیلو گرم، 100 تا 250 کیلو گرم، 250 تا 500 کیو گرم و… تعیین می شود)

حمل بار هوایی به ترکیه

فریت بار به ترکیه یکی از خدماتی است که در این سال ها بسیار پر درخواست شده است. البته برای ارسال بار به ترکیه، حمل زمینی روشی محبوب تر است و دلیل این امر هم مسافت کم بین کشور ایران و ترکیه است به همین دلیل ارسال بار زمینی منطقی تر است. اما برای ارسال بار به سایر کشور ها که دارای مسافت های طولانی هستند، خصوصا کشورهای اروپایی، استرالیا و آمریکا بهتر است از فریت بار هوایی استفاده شود. فریت بار هوایی به ترکیه برای ارسال بار هایی که لازم است سریع به مقصد برسند مورد استفاده قرار می گیرد.


 • حمل بار هوایی چند روزه انجام می‌شود؟

  زمان حمل بار هوایی، بسته به مسیر و مسافت متغییر است. اما میانگین مدت انتظار برای حمل هوایی بار بین المللی 15 تا 20 روز است.

 • هزینه حمل بار هوایی چقدر است؟

  هزینه حمل بار به وزن محموله، کشور مقصد و نوع بار بستگی دارد. برای استعلام قیمت با تهران کالابر تماس بگیرید.

 • حمل بار هوایی بهتر است یا زمینی؟

  بستگی به مسافت، نوع بار و بودجه شما برای ارسال دارد. اما در باربری بین المللی حمل هوایی، بهترین روش ارسال بار است.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • روشینا نیک زاد
  سلام روزتون بخیر ببخشید می خواستم هزینه ارسال بار دانشجویی از ارجان به تهران رو بدونم. هم نرخ قیمت فریت هوایی و هم نرخ ارسال زمینی باز من حدود ۳۰۰ تا ۳۵۰ کیلو هستش
  • مدیر سایت

   با سلام. متاسفانه در باربری تهران کالابر امکان ارسال باز از قبرس به ایران وجود ندارد. اما اگر تصمیم دارید از ایران به دیگر کشورها ارسال بار داشته باشید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس یا پیام دهید.

تماس بگیرید