کرایه و هزینه ترانزیت به اروپا

09129239163 شماره همراه:
ترانزیت به اروپا

برای ارسال بار به اروپا می توان از روش حمل زمینی و هوایی بار استفاده نمایید. توصیه باربری تهران کالابر حمل هوایی بار می باشد اما در مواقعی می توان از حمل زمینی و ترانزیت بار به اروپا استفاده نمایید. ترانزیت بار به اروپا برای بار با تناژ بالا بسیار مناسب است.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

ارسال بار به اروپا از مهم ترین و اصلی ترین خدمات ما در باربری بین المللی تهران کالابر می باشد. برای حمل بار به کشورهای قاره سبز می توان از دو روش زمینی و هوایی بهره گرفت. البته بیشتر افراد ارسال بار هوایی به اروپا را ترجیح می دهند. برای استفاده از خدمات ترانزیت بار به اروپا با شرکت های باربری بین المللی معتبر تماس بگیرید.

 ترانزیت بار به اروپا

یکی از روش های محبوب در زمینه ارسال بار بین المللی، حمل بار زمینی است که از طریق تریلی انجام میشود. برای حمل بار به سایر کشورها باید با قوانین و مقرارات حمل و نقل و بارهایی که اجازه واردات به آن کشور وجود دارد، آشنا باشیم. به طور معمول انتقال بار از یک کشور به کشور دیگر توسط یک واسطه انجام می شود که شرکت های باربری بین المللی نقش این واسطه را بر عهده دارند. این شرکت ها باید دارای مجوز های لازم برای ارسال بار بین المللی باشند و همچنین پرسنل آن از تجربه و توانایی لازم برای این کار برخوردار باشند. برای تعیین هزینه ترانزیت بار به اروپا باید بدانیم، که بار ها برای رسیدن به مقصد باید از چه کشورهایی عبور کنند. 
معمولا برای ارسال بار زمینی از ایران به کشورهای اروپایی از مسیر این کشورها استفاده می شود:

  • مسیر ترانزیتی ترکیه
  •  آذربایجان، گرجستان، دریای سیاه
  •  ارمنستان، گرجستان، دریای سیاه
  • آذربایجان، داغستان، روسیه، بلاروس

و...
در گذشته از کشور ترکیه نیز برای حمل بار استفاده می شود اما این روزها به دلیل نا امن شدم مرز این کشور کمتر از کشور ترکیه ارسال بار انجام می شود. اگر از مرز ترکیه برای ارسال بار استفاده نشود، باید از مرزهای موازی استفاده نمود که این امر موجب افزایش قیمت و نرخ کرایه ترانزیت بار به اروپا می شود.

کرایه ترانزیت بار به اروپا

نرخ کرایه ترانزیت بار به اروپا به عوامل متعددی بستگی دارد. 

  • نوع بار و میزان ارزش آن
  •  وزن و حجم بار
  •  میسرهای طی شده برای رسیدن به کشور مقصد
  • هزینه های گمرک
  • هزینه در زمینه خدمات ارائه شده توسط باربری(بسته بندی، کارگر باربری و...)

برای استعلام هزینه و تعیین نرخ کرایه ترانزیت بار به اروپا می توانید با شرکت های باربری بین المللی تماس بگیرید.
در باربری تهران کالابر توصیه می شود از حمل هوایی بار برای ارسال بار به اروپا بهره ببرید مگر برای بارهایی تجاری با وزن بسیار بالا که ارسال هوایی صرفه اقتصادی ندارد. 
تریلی ترانزیت برای حمل بار حدود ۲۳ تن محموله را بارگیری و حمل می نماید. همچنین برای ترانزیت بار و کالا به اروپا باید محموله در گمرک ایران و کشور های میانه راه از نظر پلمپ بررسی و در برخی موارد فک پلمپ و مجدد پلمپ می گردد.

هزینه ترانزیت بار به ترکیه

آیا ترانزیت بار به اروپا به صرفه است؟

معمولا ارسال بار زمینی از ارسال بار هوایی ارزان تر است. اما قبل از ارسال بار باید به شرایط بار ها توجه نمایید. برای برخی بار ها با ارسال بار هوایی به صرفه تر و برخی دیگر از بارها ارسال بار زمینی توصیه شود. برای دریافت راهنمایی برای انتخاب روش درست و مقرون به صرفه برای ارسال بار به اروپا، می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. همکاران ما شما را در زمینه انتخاب بهترین روش ارسال بار به اروپا راهنمایی می کنند. 

توصیه ما در تهران کالابر به شما عزیزان برای حمل بار بین المللی، استفاده از خدمات فریت بار هوایی می باشد. که البته ممکن است بر اساس نوع بار نتوانید از فریت هوایی استفاده کنید که در این شرایط ما ارسال بار زمینی را توصیه می کنیم.

برای دریافت مشاوره در زمینه حمل بار به اروپا با باربری بین المللی تهران کالابر تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید