هزینه ارسال بار هوایی به گرجستان + حمل سریع و ارزان

09129239163 شماره همراه:
ارسال بار به گرجستان

ارسال بار هوایی و فریت بار به تمام شهرهای گرجستان از مهم ترین خدمات ما در باربری تهران کالابر میباشد. برای استفاده از این خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

گرجستان در منطقه ی قفقاز اوراسیا واقع شده است. این کشور از قسمت غرب با دریای سیاه، از بخش جنوب شرق آذربایجان، شمال با روسیه، از جنوب با ترکیه و ارمنستان هم مرز می باشد. پایتخت این کشور شهر تفلیس می باشد. به دلیل وجود جاذبه ها گردشگری و توریستی که در این کشور افراد زیادی قصد مهاجرت به این کشور را دارند. به همین خاطر برای این که بتوانید به راحتی وسایل و یا حتی خرده بارهای خود را به این کشور منتقل کنید، موضوع فریت بار به گرجستان و ارسال خرده بار به اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند. برای این که هنگام جا به جایی وسایل خود با مشکل رو به رو نشوید، در این مقاله قصد داریم، تا اطلاعات مورد نیاز شما را در رابطه با ارسال بار هوایی به گرجستان و فریت بار هوایی در اختیار شما قرار دهیم. 

برای استفاده از خدمات ارسال بار به گرجستان با باربری تهران کالابر تماس بگیرید.

در این باربری تمام خدمات ارسال بار در سریع ترین زمان و با مناسب ترین قیمت انجام می شود.

ارسال بار هوایی به گرجستان

برای این که بتوانید به راحتی و اطمینان کامل بارهای خود را به این کشور منتقل کنید، نیاز دارید، از باربری های مطمئنی که در این زمینه در حال فعالیت می باشند، کمک بگیرید. انتخاب باربری مناسب برای ارسال بار باعث می شود، تا شما در رابطه با ارسال بار خود نگران نباشید، چون باربری انتخاب شده توسط شما از بهترین پرسنل ها برای بسته بندی وسایل شما استفاده می کنند، و بارهای شما را سالم به مقصد می رسانند. ارسال بار به صورت هوایی به گرجستان یکی از روش هایی می باشد، که می توانند بارهای شما را استفاده کنند. نکته ی مهمی که باید به آن توجه کنید، این است، که در مواردی که بار مسافران بیش از حد مجاز تعیین شده باشد، باید جریمه پرداخت کنند. قطعاً زمانی که شما قصد دارید، به صورت هوایی بارهای خود را ارسال کنید، باید هزینه های بیشتری را نسبت به دیگر روش های ارسال پرداخت کنید. ما در باربری بین المللی تهران کالابر تمام خدمات ارسال بار به تمام شهرها و کشورها را انجام می دهیم. با ما تماس بگیرید.

ارسال بار هوایی به گرجستان

فریت بار هوایی به گرجستان

در مواردی که قصد دارید، به فوریت بارهای شما به کشور گرجستان ارسال شود، بهترین گزینه برای انتخاب فریت بار هوایی به گرجستان می باشد. همان طور که قبلاً هم به این موضوع اشاره کردید، ارسال بار به صورت هوایی هزینه های زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. نکته ی مهم در این مورد این است، که شما نمی توانید بیش از حد مجاز تعیین شده بار به این کشور ارسال کنید. به همین خاطر برای ارسال های بارهای اضافی باید از باربری هایی که در زمینه ی حمل بار فعالیت می کنند، کمک بگیرید. برای ارسال خرده بار به گرجستان می توانید ارسال بار را به صورت هوایی یا فریت بار استفاده کنید. همان طور که می دانید ارسال برخی از کالاها به کشور دیگر غیرمجاز می باشد، گرجستان هم از این قائده مستثنی نیست. کالاهای ممنوعه که اجازه ی ارسال آن ها را ندارید، به شرح زیر می باشد.

 • محصولات گرافیت
 • مشروبات الکلی
 • مواد مغناطیسی شده و هسته ای
 • اکسید کننده ها
 • اسیدها
 • مواد شیمیایی
 • مواد خورنده
 • مواد مخدر
 • لوازم آرایشی و بهداشتی
 • مواد قابل اشتعال
 • رنگ ها
 • عطر
 • کالاهای فاسد شدنی
 • انواع سموم و مواد رادیو اکتیو
 • خاک
 • محصولات توتون و تنباکو 
 • حیوانات

از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار بین المللی می‌توان به فریت بار به آلمان و ارسال بار به قبرس اشاره نمود.

هزینه فریت بار هوایی به گرجستان

حمل بار به صورت زمینی

ارسال بار زمینی از دیگر روشهای ارسال بار به گرجستان می باشد. اما در باربری تهران کالابر خدمات باربری هوایی از اولویت بیشتری برخوردار می باشد.

ارسال بار زمینی به عنوان یکی از رایج ترین روش های ارسال بار می باشد، که در تمام مناطق و کشورهای یکی از گزینه های ارسال بار می باشد. استفاده از این روش به خاطر این که از نظر قیمت و سرعت برای ارسال و جا به جایی کالاها بسیار مناسب می باشد. الان هم بخش عمده ای از حمل و نقل کالاهای تجاری در سراسر جهان از مسیرهای جاده ای و به صورت زمینی انجام می شود. دو سبک عمده سیستم حمل و نقل زمینی را شکل می دهند، جاده ای و ریلی. در ارسال بارها به صورت جاده ای بارنامه مخصوص صادر می شود، و داخل بارنامه صادر شده موارد مختلفی اعم از مشخصات و آدرس ارسال کننده، مقصد، تعداد بسته‌ ها، اندازه و وزن بار، نوع کالا، نرخ کرایه حمل و نقل و... ذکر شده است.

قیمت حمل بار به گرجستان

تعرفه حمل بار به گرجستان با توجه به موارد مختلفی اعم از مقدار، حجم و وزن بار، نوع مسیر حمل بار (زمینی و هوایی)، هزینه ی بسته بندی کالاها، فاصله ی مبدا تا مقصد، بیمه نامه و... تعیین خواهد شد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

برای استفاده از خدمات ارسال بار هوایی به گرجستان با تهران کالابر تماس بگیرید.

دیگر خدمات ما در زمینه حمل بار بین المللی:

فریت بار به کانادا

فریت بار به استرالیاامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید