X

ارسال بار هوایی به سوئیس + هزینه فریت بار

02122373502 دفتر مرکزی
ارسال بار هوایی به سوئیس

فریت بار و ارسال بار هوایی به سوئیس یکی از روش های مطمئن و عالی برای ارسال وسایل شخصی به این کشور است. برای استفاده از این خدمات و دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

در این مقاله قصد داریم، به بررسی نحوه ی ارسال بار هوایی به سوئیس بپردازیم، و اطلاعات مورد نیاز در این رابطه را در اختیار شما قرار دهیم، تا بتوانید کالاهای مد نظر خود را به صورت هوایی به کشور سوئیس ارسال کنید. قبل از بررسی بهتر است، آشنایی مختصری در مورد کشور سوئیس داشته باشید. باربری تهران کالابر در زمینه ارسال بار هوایی و فریت بار به سوئیس آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

کشور سوئیس به عنوان یکی از کشورهای اروپایی می باشد، که واقع در تلاقی اروپای غربی، مرکزی و جنوبی می باشد. در مورد کشورهای همسایه ی با سوئیس باید بگوییم، که از جنوب با ایتالیا، از غرب با فرانسه، از شمال با آلمان و اتریش، از شرق با لیخن اشتاین همسایه می باشد. در مورد شهرهای بزرگ و اقتصادی این کشور هم باید گفت، که زوریخ، ژنو و بازل به عنوان مرکز اقتصادی این کشور به شمار می روند. شهر بِرن هم پایتخت این کشور می باشد. باربری بین المللی تهران کالابر آماده خدمات رسانی در زمینه ارسال بار هوایی به سوئیس می‌باشد.

اگر جزو افرادی هستید، که قصد دارید، برای زندگی، ادامه تحصیل، کار و... به این کشور مهاجرت کنید، برای این که بتوانید بدون هیچ مشکل و نگرانی کالاهای مد نظر خود را به این کشور منتقل کنید، بهترین روش برای انتخاب فریت بار یا ارسال بار به سوئیس می باشد. ارسال بار به این روش می تواند سبب کاهش هزینه های ناشی از ارسال بار، جلوگیری از ایجاد خسارت و یا آسیب به کالاهای شما شود. همانند سایر کشورها ارسال برخی از کالاها و محصولات به کشور سوئیس ممنوع می باشد، این کالاها شامل چای، گیاهان، قهوه، محصولات نفتی، محصولاتی که دارای DMF می باشند، حیوانات و... می باشد.

ارسال بار هوایی به سوئیس

شما می توانید کالاهای خود را به روش های مختلفی (زمینی، دریایی، هوایی) به کشور سوئیس ارسال کنید. در مورد این روش باید گفت، که ارسال بار هوایی به سوئیس به نسبت سایر روش ها بهتر می باشد، و در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید بار خود را در کشور مقصد تحویل بگیرید. حمل و نقل به روش هوایی راحت می باشد، و به سرعت شما می توانید در هر نقطه ای که از این کشور هستید، بارهای خود را تحویل بگیرید. حتی نیاز نیست، نگرانی هایی در مورد رسیدن بار به مقصد داشته باشید. محموله های بین المللی محدود به سوئیس به خاطر موقعیت جغرافیایی در مقایسه با دیگر کشورها کمی دشوار تر می باشد. با توجه به این که این کشور توسط سایر کشور (فرانسه، ایتالیا، آلمان، اتریش و لیختن اشتاین) محاصره شده است، و هیچ بندر مستقیمی در سوئیس وجود ندارد، کالاها به روش ریلی و هوایی به مقصدی که شما تعیین می کنید، ارسال خواهد شد.

فریت بار به سوئیس

فریت بار هوایی به سوئیس

فریت بار هوایی به سوئیس توسط باربری بین المللی تهران کالابر به شهرهای مختلف کشور سوئیس (زوریخ، برن، لوزان و ژنو و...) انجام می شود. این باربری تمام تلاش خود را به کار گرفته است، تا بتواند بارهای شما که می تواند شامل اثاث منازل و یا خورده بار باشد، را به بهترین شکل بسته بندی و به مقصد مد نظر شما ارسال کند. برای این که بسته بندی وسایل شما به صورت صحیح انجام شود، باربری تهران کالابر از کارگران باربری که تخصص و تجربه ی لازم را در این زمینه دارند، استفاده می کند، تا هنگام منتقل کردن آن ها به فرودگاه با مشکلی رو به رو نشوند. ممکن است، در مورد فریت بار سوالاتی در ذهن شما به وجود آمده باشد، کلمه ی فریت بار برگرفته شده از کلمه لاتین Freight و به معنی بار می باشد، و بیشتر برای ارسال بار استفاده می شود. در رابطه با نحوه ی بسته بندی و ارسال بار به فرودگاه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم.

 • پالت بندی کالاهای مد نظر مشتریان
 • انجام تشریفات گمرکی محموله برای انجام فریت بار
 • صادر کردن بارنامه شرکت های هواپیمایی
 • بسته بندی کالاها به صورت اصولی و درست 
 • محموله های مد نظر شما توسط ماشین باربری به فرودگاه ارسال می شود.

از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار بین المللی می توان به فریت بار به آلمان، ارسال بار به ترکیه و فریت بار به کانادا اشاره نمود.

نکات مهم در مورد فریت بار هوایی به سوئیس

افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، باید در نظر داشته باشند، که حتماً برای ارسال بار باید حداقل یک هفته قبل با شرکت های باربری در رابطه با نحوه ی بسته بندی و ارسال بار به کشور مقصد خود مشورت کنند. بارهایی که می توانید توسط فریت بار به سوئیس ارسال کنید، حتما باید یکی از شرایط زیر را داشته باشد.

 • سرعت انتقال بار برای افراد مهم باشد.
 • بار شما خرده ریز باشد، و فضای کمی را اشغال کند.
 • مسیر هوایی به نسبت دیگر روش ها امن‌ تر و قابل دسترس‌ تر می باشد.

بارهایی که شما می توانید از کشور سوئیس وارد کشور خود کنید، می تواند شامل یکی از موارد زیر باشد.

 • لوازم منزل و لوازم شخصی
 • بار لباس 
 • بار لوکس 
 • بار کتاب 
 • بار شکستنی و لوازم خانگی 

هزینه ارسال بار هوایی به سوئیس

هزینه ارسال بار هوایی به سوئیس با توجه به موارد مختلفی اعم از کشور مقصد، حجم و مقدار کالای شما، وزن بار، ایرلاین انتخابی برای ارسال، نوع بسته بندی، خدمات جانبی و... تعیین خواهد شد. جهت اطلاع از تعرفه ی ارسال بار با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ارسال بار هوایی به سوئیس

باربری تهران کالابر در زمینه ارسال بار هوایی و فریت بار به تمام کشورها فعالیت دارد. برای استفاده از خدمات ارسال بار ارزان و سریع با ما تماس بگیرید.

دیگر خدمات در زمینه ارسال بار بین المللی:

ارسال بار به گرجستان

ارسال بار به رومانی

فریت بار به نروژ

فریت بار به اتریشامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید