بهترین روش های حمل بار به مرسین

09129239163 شماره همراه:
باربری مرسین

شهر مرسین از جمله مهم ترین شهرهای ترکیه است. هر ساله بارهای زیادی از ایران به این شهر ارسال می شود. برای ارسال بار از مرسین به ایران و بلعکس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

از دیگر خدمات ما در باربری ترکیه، حمل بار و ارسال اثاثیه و لوازم شرکت ها به شهر مرسین ترکیه می باشد. بندر مرسین یکی از استان‌های ترکیه است و مرکز این استان شهر مرسین می باشد. این بندر در کنار دریای مدیترانه واقع شده‌است. بلند ترین ساختمان مسکونی ترکیه در این شهر است. برای استفاده از خدمات ارزان و با کیفیت ما در زمینه حمل بار با ما در باربری بین المللی تهران کالا بر تماس بگیرید. 


هزینه ارسال بار به بندر مرسین به عوال متعددی بستگی دارد. از جمله:

 •  وزن بار
 • نوع بار
 • روش حمل بار
 • و ...

در ادامه با ما همراه باشید تا با تمام شرایط حمل بار به شهر مرسین آشنا شوید.

روش های ارسال بار به مرسین

ارسال بار به مرسین یکی از تخصصی ترین خدمات ما در باربری ترکیه می باشد که امکان ارسال همه نوع بار و کالا از نقاط مختلف ایران برای شهر بندری مرسین را برای شما فراهم می نماید . 
ارسال بار به مرسین به روش های متفاوت حمل و نقل صورت می گیرد که بر اساس نیاز شما و نوع محموله باید بهتری ترین روش حمل که از نظر هزینه و ایمنی بار مناسب است را انتخاب نمود . 

از جمله روش های حمل بار به مرسین:

 1. حمل زمینی بار 
 2. حمل هوایی

می باشد. توصیه ما به شما انتخاب حمل بار زمینی است که هزینه کمتری دارد.

هزینه ارسال بار به مرسین

 ارسال بار به مرسین با تخفیف ویژه را به همراه کمترین هزینه با شرکت بین المللی تهران کالا بر تجربه نمایید.  خدمات ما برای باربری به مرسین به در تمام روزهای هفته با بیمه نامه بین المللی می باشد. همان طور که در ابتدای مقاله اشاره شد هزینه حمل بار به عوامل متعددی بستگی دارد:

 • نوع حمل بار (زمینی، هوایی و...)
 • مسافت بین مبدا و مقصد
 • وزن و حجم بار
 • میزان ارزش بار
 • نوع بسته بندی 
 • و..

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت دقیق حمل بارهایتان به شهر مرسین با مشاوران ما در باربری تهران کالا بر تماس بگیرید.
در صورت نیاز می توانید درخواست مشاوره حضوری نمایید و کارشناسان ما با حضور در محل قیمت نهایی را به شما اعلام نمایند.
ما علاوه بر بندر مرسین، ارسال بار به آنکارا را هم انجام می دهیم. ما متخصص در حمل بار بین المللی می باشیم و بارهایتان را صحیح و سالم تحویلتان می دهیم.

ارسال بار به بندر مرسین را با ما تجربه کنید.

ارسال بار مرسین

بسته بار برای ارسال به مرسین

از مهم ترین مراحل حمل بار و جابجایی بسته بندی می باشد. حال اگر این ارسال بار به خارج از کشور باشد باید کار بسته بندی با دقت و تجربه بیشتری انجام شود. به دلیل مسافت طولانی از ایران تا شهر مرسین توصیه می شود حتما کار بسته بندی را به نیروهای زبده و کارازموده ما بسپارید تا با استفاده از تجهیزات به روز امر بسته بندی را برای شما انجام دهند. با یک بسته بندی اصولی و حرفه ای خسارتی به لوازم و بارهای شما وارد نخواهد شد.

 از دیگر خدمات ما در زمینه ارسال بار به ترکیه می توان به ارسال بار به آنتالیا و ارسال بار به استانبول اشاره نمود.

مدت زمان حمل کالا به مرسین

 زمان ارسال بار به مرسین بستگی به روش حمل بار دارد. ارسال بار هوایی سریعترین روش برای حمل بار به خارج از کشور می باشد، اما باید به این نکته توجه کرد که ممکن است هزینه بالاتری را در بر بگیرد.
 معمولا حمل بار به روش هوایی به مرسین بین 2 الی 3 روز زمان میبرد.
 در حمل بار به روش زمینی به مرسین نیز با توجه به این که روش دربستی را انتخاب میکنید یا خرده بار زمان ارسال متغیر میباشد.
 این بازه زمانی برای شهرهای مختلف متفاوت است و عواملی دیگری هم در آن دخیل است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

از دیگر خدمات باربری بین المللی تهران کالا بر می توان به حمل بار به نروژ و حمل بار به سوئد اشاره داشت.

درباره مرسین بیشتر بدانید.

مرسین(Mersin) یکی از شهرهای زیبای ساحلی ترکیه است که در جنوب این کشور و شمال شرقی جزیره قبرس قرار دارد. نزدیکترین شهر مهم به این شهر آدانا می باشد که می توانید از مرسین تا آدانا به صورت زمینی سفر کنید (فاصله زمینی مرسین تا آدانا 65 کیلومتر است). شهر مرسین قطب مهمی از اقتصاد ترکیه است. شهر مرسین با داشتن زندگی پرشور شهری و فعالیتهای فرهنگی در کنار اماکن تاریخی و گردشگری، هر ساله میزبان جشنواره بین المللی موسیقی مرسین است. بزرگترین بندر ترکیه نیز، در این شهر واقع شده است.

خدمات مهم ما در زمینه ارسال بار به ترکیه شامل ارسال بار هوایی به ترکیه، ارسال بار زمینی و حمل اثاثیه منزل به ترکیه می باشد.

ارسال بار به مرسین را به باربری تهران کالابر بسپارید. ارسال بار سریع و ارزان با کیفیت بالا از تخصص های ما در زمینه حمل بار بین المللی می باشد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید