X

هزینه ارسال بار هوایی به امارات + فریت بار هوایی به دبی

02122373502 دفتر مرکزی
ارسال بار هوایی به امارات و دبی

به منظور استفاده از خدمات باربری و حمل بار به امارات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. اگر به دنبال بهترین باربری بین المللی برای ارسال بار و لوازم منزل به دبی هستید با تهران کالابر تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

اگر به دنبال ارسال بار به امارات هستید با ما در باربری بین المللی تهران کالابر تماس بگیرید. ارسال بار به دبی و دیگر شهرهای امارات به صورت هوایی انجام می‌شود. تخصص ما در باربری تهران کالابر حمل بار هوایی با قیمت ارزان در سریع ترین زمان می باشد. برای استفاده از این خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ارسال بار به دبی

برای ارسال بار به دبی می توان از این دو روش استفاد نمود:

 1.  در مواردی که مقدار بارهای مد نظر شما برای ارسال بیش از 1500 کیلوگرم باشد، و قصد دارید، در کوتاه ترین زمان ممکن بارهای شما به این شهر ارسال شود، باید بگوییم، که انتخاب روش هوایی مناسب ترین گزینه برای انتخاب می باشد.
 2. اما اگر مقدار بار ارسالی شما بیشتر از 1500 کیلوگرم باشد، و قصد دارید، بارهای خود را با کمترین هزینه به این شهر ارسال کنید، روش حمل دریایی بهترین گزینه برای انتخاب می باشد.

ارسال بار به دبی در روش دریایی از طریق پورت بندرعباس و در صورت انتخاب روش هوایی ارسال بار از طریق گمرک فرودگاه امام خمینی انجام می شود.
ارسال بار به امارات به صورت هوایی، فریت بار و یا اضافه بار مسافری از جمله خدمات ارائه شده در باربری بین المللی تهران کالابر می باشد، که شما برای ارسال بارهای ریز و درشت خود می توانید از آن استفاده کنید. اگر قرار است، از خدمات فریت بار هوایی به امارات استفاده کنید، این شرکت پرسنل با تجربه و کاربلد خود را برای انجام مراحل بسته بندی وسایل و اثاث شما به منزل شما اعزام می کنند، و صفر تا صد مراحل بسته بندی را با استفاده از بهترین تجهیزات برای شما انجام می دهند.

این شرکت به واسطه ی ارائه خدمات مختلف اعم از مشاوره، بسته بندی تخصصی انواع بار صادراتی، حمل و نقل زمینی مرسولات تا فرودگاه امام، انجام کارهای گمرکی، تهیه اسناد اداری و صدور بارنامه هوایی توانسته است، رضایت مشتریان شما را جلب کند.
اگر قصد دارید، بارهای خود را در کوتاه ترین زمان به این کشور برای بستگان خود ارسال کنید، و یا وسایل زندگی خود را ارسال کنید، انتخاب حمل هوایی مناسب ترین گزینه برای شما می باشد.

ارسال بار هوایی به امارات

از دیگر خدمات باربری تهران کالابر در زمینه ارسال بار بین المللی می توان به این موارد اشاره نمود:

ارسال بار به ترکیه

ارسال بار به آلمان

ارسال بار به کانادا

نحوه ی ارسال بار به دبی

برای ارسال بار هوایی به دبی این مراحل را دنبال نمایید:

 • دریافت مشاوره: قبل از این که نسبت به ارسال بار خود اقدام کنید، کافیست با یک شرکت معتبر که در این زمینه در حال فعالیت می باشد، صحبت کنید، تا آن ها بتوانند هزینه ی ارسال بار شما را برآورد کنند.
 • بسته‌ بندی وسایل و اثاث: پرسنل شرکتی که قرار است، بارهای شما را ارسال کنند، به منزل شما مراجعه می کنند، و هر نوع باری که قصد ارسال آن را دارید، را برای انتقال به فرودگاه بسته بندی می کنند.
 • حمل هوایی: بسته‌ بندی انتخاب شده برای حمل بارهای شما به این روش به صورت پالت چوبی و یا فلزی می باشد.

بارگیری کالا برای ارسال بار به امارات

 • با توجه به این که قرار است، بارهای شما به صورت هوایی به امارات و یا دبی ارسال شود، کالای مد نظر شما برای بارگیری آماده می‌ شود.
 • آماده کردن لیست کامل از وسایل بسته‌ بندی پیش از ارسال بار
 • نکته ی مهمی که در مورد کالا‌های شما وجود دارد، این است، که حتماً باید شماره‌ گذاری شوند، و در نهایت یک لیست کامل از وسایل بسته بندی شده آماده شود.
 • انجام امور سمپاشی و گرفتن گواهینامه بین‌ المللی برای ارسال بار
 • تحویل بار و کالای مد نظر شما به شرکت های هواپیمایی 
 • تحویل بار به خطوط هواپیمایی 
 • پیگیری آنلاین محموله

ارسال بار به دبی و امارات به صورت هوایی

فرودگاه هایی که در سراسر دنیا در حال فعالیت هستند، به عنوان یکی از امن ترین مکان های عمومی حمل و نقل شناخته می شوند. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، که در مقایسه با دیگر روش ها برای ارسال بار کمترین جا به جایی ها انجام می شود، و جزو ایمن ترین راه ها برای ارسال بار می باشد. همین موضوع باعث می شود، تا کمترین خسارت و آسیب به بارهای شما وارد شود. در ادامه به بررسی بارهایی که شما می توانید بدون دردسر به امارات ارسال کنید، خواهیم پرداخت.

هزینه فریت بار هوایی به دبی

هزینه ارسال بار به دبی و امارات

از فاکتورهای تأثیرگذار در تعیین هزینه ی ارسال بار به صورت هوایی باید گفت، که نوسانات ارز، هزینه گمرگ، بسته‌ بندی، میزان بار و... اشاره کرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی ارسال بار و برآورد هزینه های ارسال با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ارسال خرده بار 

اگر قرار باشد، برای ارسال خرده بار کانتینرهای حجیم کشتی های دریایی را انتخاب کنید، قطعاً باید هزینه ی زیادی را برای ارسال بار پرداخت کنید، و در مواردی که حجم بارهای شما کم باشد، قطعاً انتخاب این روش گزینه ی مناسبی نمی باشد. در این موارد حمل هوایی مناسب ترین گزینه می باشد، و دیگر نیاز نیست، هزینه ی اضافی برای ارسال بار پرداخت کنید. پس اگر جزو تاجرین، مسافرین و مهاجرینی هستید، که قصد ارسال خرده بار دارید، به صرفه ترین روش، روش هوایی می باشد.

ارسال محموله و حیوانات خانگی 

کالایی که قصد ارسال آن را دارید، ممکن است، شامل وسایل شخصی، هدیه، مواد غذایی با بسته بندی تجاری که دارای  وزن 45 کیلوگرمی می باشد، و با اخذ مجوزهای لازم از فریت گمرک فرودگاه امام خمینی به امارات می توانید نسبت به ارسال بار اقدام کنید. اگر جزو افرادی هستید، که قصد مهاجرت به این کشور را دارید، و علاقه ی شدیدی به حیوانات خانگی دارید، می توانید با توجه به قوانینی که در این کشور برای ورود حیوانات در نظر گرفته شده است، نسبت به حمل هوایی حیوانات خانگی اقدام کنید.

ارسال اثاث و لوازم منزل به دبی

اگر قرار است، به صورت همیشگی در این کشور اقامت داشته باشید، باید نسبت به ارسال تمام وسایل و اثاث خود به این کشور اقدام کنید. شما می توانید با مشخص کردن بخشی از وسایل خود که قصد ارسال آن را دارید، نسبت به حمل هوایی وسایل منزل خود به کشور امارات از راه باربری فرودگاه امام اقدام کنید.

ارسال بار صادراتی و بازرگانی به امارات

افرادی که زمینه ی تولید محصولات مختلف و صادر کردن آن ها به کشورهای دیگر در حال فعالیت هستند، و یا این که مراوده ی کاری و تجاری با امارات دارند، قطعاً برای ارسال بارهای خود به این کشور دنبال روش مطمئن با قیمت مناسب می باشند.

ارسال فرش و صنایع دستی، کالای نمایشگاهی و صنعتی 

فرش به عنوان یکی از مهم ترین کالاهای صادراتی برای ارسال به کشور امارات می باشد، که چندین سال است، توسط ناوگان هواپیمایی مدرن فعال در بخش کارگو فرودگاه امام به امارات ارسال می شود. حتی ممکن است، کالاهای صنعتی برای ترمیم و یا حتی معاوضه به صورت موقت از کشور ما به امارات ارسال شوند.

ارسال مواد غذایی، خشکبار و زعفران 

زعفران و خشکبار از مواد غذایی ایرانی پسند می باشد، که می تواند گزینه ی مناسبی برای ارسال به امارت باشند. ارسال این محصولات به صورت هوایی به این کشور باعث می شود، تا شما نگرانی های لازم در مورد سالم رسیدن آن ها به مقصد را تجربه نکنید. هر ساله مقدار زیادی از انواع مواد غذایی از فرودگاه بین المللی امام خمینی به امارات ارسال می شود.

ارسال آثار هنری و تابلوهای نفیس 

هنرمندان که قصد دارند، آثار هنری خود را برای شرکت در نمایشگاه های هنری تابلو و آثار هنری به این کشور ارسال کنند، انتخاب سامانه فریت بار در فرودگاه امام به امارات بهترین گزینه برای آن ها می باشد.

درباره امارات بیشتر بدانید.

امارات کشوری واقع در جنوب غربی آسیا و در شرق شبه جزیره عربستان می باشد، و با توجه به این که در جنوب خلیج فارس قرار گرفته است، به عنوان کشوری شناخته شده می باشد. در مورد اقتصاد این کشور باید بگوییم، که این کشور به خاطر این که ساختاری شفاف و موقعیت جغرافیایی مناسبی دارد، قسمت عظیمی از شرکت‌ ها و منابع بین المللی را در اختیار دارد. در مورد پیشرفت این کشور در عرصه ی دانش و فناوری باید بگوییم، که به عنوان یک قدرت اقتصادی در منطقه‌ محسوب می شود. هم چنین از دیگر دلایل پیشرفت این کشور می توان به این مورد اشاره کرد، که گردشگرانی زیادی از سراسر کشور به این کشور می روند، و حتی هواپیمایی اتحاد و امارات، توانسته‌ است، که با پیشی گرفتن از رقبای منطقه‌ ای خود به عنوان یکی از شرکت های بین المللی شناخته شود. شهرهای دبی، ابوظبی، شارجه و... به عنوان مهم ترین شهرهای کشور امارات می باشد، که در ادامه در مورد ارسال بار به دبی به صورت هوایی اطلاعاتی را در اختیارتان قرار می دهیم، تا هنگام ارسال بارهای مد نظر خود با مشکل خاصی رو به رو نشوید.

دبی به عنوان یکی از بزرگ‌ ترین شهر کشور امارات محسوب می شود، که از نظر موقعیت جغرافیایی در جنوب ایران و شبه جزیره عربستان قرار گرفته است. این شهر به واسطه ی انجام فعالیت های اقتصادی مختلف توانسته است، به یک شهر بازرگانی موفق تبدیل شود. ارسال بار به دبی به دو صورت هوایی و دریایی انجام می شود. 

برای ارسال بار به قبرس نیز می توانید با باربری تهران کالابر تماس بگیرید.   


 • هزینه ارسال بار به دبی چقدر است؟

  هزینه ارسال بار به روش ارسال و نوع بار بستگی دارد و نمی توان هزینه ثابتی را برای این منظور مشخص نمود. برای استعلام هزینه با باربری تهران کالابر تماس بگیرید.

 • بهترین روش برای ارسال بار به امارات کدام است؟

  حمل هوایی بار بهترین روش برای ارسال بار به دبی است. 

 • حمل هوایی بار از دبی به تهران امکان پذیر است؟

  متاسفانه در باربری تهران کالابر، امکان ارسال بار از دبی به تهران امکان پذیر نمی باشد.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید