X

هزینه وانت بار جردن + خدمات ارزان و سریع

02122373502 دفتر مرکزی
وانت بار جردن

وانت بار و نیسان بار جردن تهران از سری خدماتی است که تهران کالا بر به شهروندان گرامی تهران و کرج به منظور جابه جایی و انتقال اثاثیه منزل، کالا و... به صورت وکیوم شده بدون هیچ گونه آسیبی، ارائه می دهد.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

وانت بار جردن از سری خدمات تهران کالا بر می باشد که با به کار گیری بهترین باربران و راننده ای حرفه ای، انتقال کالاهای تجاری و اثاث منزل را به نحوه احسن انجام می دهند، محسوب می شود. نیسان و وانت بار وسائل نقلیه ای می باشد که به واسطه ی آن در مناطق شمال و جنوب جردن، انواع محصولات جابه جا می شوند.

وانت بار جردن از شعبات وانت بار شمال تهران می باشد.

وانت بار ارزان جردن تهران

اثاث کشی و انتقال محصولات خود را به وانت بار میدان جردن بسپارید که هم با قیمت مقرون به صرفه برایتان تمام می شود و هم محصولاتتان به صورت بسته بندی شده سالم بدون هیچ گونه خسارتی به مقصد می رسد. به عبارت دیگر ارسال کالاهای خود به صورت ایمن به مقصد را، به تیم حرفه ای شرکت ما بسپارید. ارائه خدمات وانت بار تهران بسیار با قیمت بسیار مناسب در محله های جردن.

نیسان بار جردن تهران و حومه چه ویژگی هایی دارد؟

 1. دارای مجوز رسمی باربری در تهران و سایر نقاط کشور
 2. دارای پرسنل مجرب و کارآزموده جهت حمل صحیح بار در تهران و حومه
 3. مجهز به انواع وسایل نقلیه جهت حمل بار در تهران و سایر نقاط کشور
 4. حمل بار در تهران همراه با وانت بار صحیح و اصولی بار و اثاثیه در وسیله نقلیه
 5. رعایت احترام به مشتریان گرامی و جلب رضایت ایشان از اولویت های نیسان بار جردن میباشد
 6. تهران کالا بر به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات باربری در تهران میباشد
 7. پایین ترین قیمت باربری در تهران 
 8. حمل اثاثیه و اسباب کشی در سریعترین زمان ممکن و با بهترین کیفت
 9.  رعایت نظم در چیدن بار در وسیله نقلیه به جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به اثاثیه جزو آموزش های پرسنل نیسان بار تهران میباشد.

بسته بندی بار در جردن

تفاوت وسائل نقلیه باربری جردن

در خدمات باربری از وسائط نقلیه اعم از وانت پیکان، نیسان بار استفاده می کنند. اما باهم یک سری تفاوت ها و کاربرد خاص خود دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

 • بسته به حجم بار درخواست وانت بار هم به همان صورت متفاوت خواهد بود، اگر حجم بار کم و در حد وانت سبک باشد، از وانت پیکان استفاده شود بهتر است. حجم بار کم مثل یک دستگاه ماشین لباسشویی یا ظرفشویی یا یخچال میتواند باشد، یا همچنین یک دراور، یک کمد یا چند تا کارتن میتواند باشد. اگر حجم بار بیشتر شود و از وانت پیکان بیشتر باشد، باید وانت نیسان یا وانت مزدا رزرو گردد.
 • وانت نیسان برای بارهای با وزن بیشتر از 500 کیلوگرم مناسب است، نیسان بنزینی تا 2 تن بار تحمل خواهد کرد، اما نیسان گازوییلی تا 3 و نیم و حتی 4 تن بار میتواند حمل کند تا جاییکه امکان دارد از وانت کفی دار استفاده کنید زیرا راننده وسیله ها را راحتتر قرار میدهد.

وانت تلفنی تهران از دیگر خدمات ما در باربری جردن می باشد.

هزینه ارزان و مناسب حمل بار در تهران. 

با تهران کالابر تماس بگیرید.

عوامل موثر در قیمت کرایه وانت بار جردن

 • مسافت
 • محدوده باربری
 • نوع بار و وزن آن
 • نوع وانت بار ( وانت پیکان یا وانت نیسان)
 • اینکه کارگر لازم باشد یا نه
 • ترافیک
 • وضعیت آب و هوا
 • زمان جابجایی

خدمات شرکت باربری در محله های جردن

برای استفاده از خدمات وانت بار، باربری و اسباب کشی در جردن با تهران کالابر تماس بگیرید. از جمله خدمات نیسان بار در جردن می توان به این موارد اشاره نمود:

بسته بندی لوازم منزل

آیا بسته بندی همه چیز در خانه قدیمی شما کار سختی به نظر می رسد؟ این مشکلی نیست؛ جابجایی ها می توانند کارهای بسته بندی را برای شما انجام دهند و جعبه ها را در وانت های خود بارگذاری کنند. اکثر شرکت ها مواد بسته بندی لازم را برای کمک به اجرای سریع و روان این فرآیند فراهم می کنند.

اقلام تخصصی

آیا مبلمان عتیقه، سرامیک یا وسایلی با ارزش احساسی بالا دارید؟ سپس شرکت‌های جابجایی هنگام حمل و نقل این اقلام با استفاده از مواد محافظ اضافی و تکنیک‌های جابجایی بسیار مراقب خواهند بود. برای اجسام بسیار بزرگ مانند پیانو یا کمد، جابجایی‌های حرفه‌ای تجهیزات و دانش تخصصی برای انجام کار را دارند.

کارگر باربری

شرکت ها همچنین خدمات جداسازی و مونتاژ مبلمان را ارائه می دهند تا جابجایی شما سریع و آسان شود. آیا نیاز به نصب لوازم آشپزخانه و لوازم الکترونیکی دارید اما وقت یا درک درستی از تجهیزات ندارید؟ سپس شرکت های جابجایی راه حلی برای شما دارند. یک دستیار به شما در تمام جنبه‌های فنی جابه‌جایی کمک می‌کند و به شما امکان می‌دهد خیلی سریع‌تر در آن جا مستقر شوید. کارگر باربری بسیاری از خدمات در زمینه حمل، جابجایی و بسته بندی را برای شما انجام می دهد.

خدمات کارگر باربری در وانت بار و نیسان بار جردن

انبار جهت نگهداری لوازم منزل

ممکن است به دلایلی نتوانید فوراً به خانه جدید خود نقل مکان کنید یا زمانی که خانه خود را مرتب می کنید نیاز به فضایی موقت برای وسایل خود داشته باشید. در هر صورت، فضای ذخیره‌سازی برای نگهداری وسایل شما در مکانی امن و مطمئن وجود دارد. شرکت های حمل و نقل اغلب دارای انبارهای بزرگی هستند که می توانند دارایی های ارزشمند شما را در خود جای دهند.

هزینه وانت بار جردن

از دیگر شعبات وانت بار شمال تهران می توان به این موار اشاره نمود:

وانت بار زعفرانیه

وانت بار ولنجک

وانت بار پاسدارانامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید