X

ارسال بار به ازمیر ترکیه ، هزینه باربری به ازمیر (زمینی و هوایی)

02122373502 دفتر مرکزی
ارسال بار به ازمیر

 ارسال بار به ازمیر به صورت حرفه‌ای در سلامت کامل، در کوتاه ترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت توسط شرکت تهران کالابر به دو روش زمینی و هوایی انجام می‌شود. 

تهران کالا بر
تهران کالا بر

ارسال بار به ازمیر ترکیه یکی از خدمات شرکت باربری بین المللی تهران کالابر است که از معتبرترین شرکت‌ها در زمینه حمل و نقل کالا و اثاثیه در داخل کشور و در سطح بین المللی می‌باشد. باربری از تهران به ازمیر یکی از مهمترین خدمات ما در زمینه ارسال بار به ترکیه است که شامل هر گونه بار اعم از اثاثیه منزل، بارهای تجاری، لوازم مسافران و.. می‌شود. انتخاب روش باربری و حمل بار زمینی یا هوایی بر اساس نوع بار شما در شرکت تهران کالابر تعیین می‌گردد که معیار انتخاب هر یک از این دو روش، مدت زمان باربری و هزینه حمل بار می‌باشد.

آشنایی با ازمیر ترکیه

 ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه بعد از استانبول و آنکارا است که از لحاظ بزرگی دارای موقعیتی ممتاز به عنوان شهری تجاری، صنعتی و بندری می‌باشد. این شهر در ساحل دریای اژه قرار دارد. همه ساله ازمیر میزبان تعداد زیادی نمایشگاه و کنگره‌های مختلف صنعتی، تجاری و علمی است. دانشگاه‌های معتبری در این شهر وجود دارد که بارزترین آنها دانشگاه اژه و دانشگاه دوکوز ایلول هستند.  

قیمت ارسال بار به ترکیه

هزینه باربری برای تمامی بارها یکسان نمی‌باشد. در تهران کالابر قیمت ارسال بار به ازمیر به عوامل مختلفی همچون نوع بار، نوع روش حمل بار، حجم و وزن بار، میزان ارزش بار ارسالی،آدرس شهر مبدا و مقصد و.. بستگی دارد. از روش های مرسوم برای ارسال بار به شهر ازمیر، ارسال به صورت زمینی یا هوایی است. هزینه باربری زمینی به نوع کامیون یا ترانزیتی که انتخاب می‌کنید مرتبط است و هزینه ارسال بار به صورت هوایی به وزن و حجم بار بستگی دارد. 

توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی برای اینکه یک ارسال بار با خیالی آسوده و با مناسب‌ترین هزینه را تجربه کنید با باربری ازمیر مجموعه تهران کالابر تماس بگیرید. 

روش های ارسال بار به شهر ازمیر

 • ارسال زمینی بار به ازمیر ترکیه

ارسال بار به صورت زمینی هنگامی انجام می‌شود که بار از وزن و حجم بالایی برخوردار است که به صورت اختصاصی یا اشتراکی انجام می‌شود. در این روش از کامیون‌های مسقف یا تریلی استفاده می‌شود.

 • ارسال بار به صورت هوایی به ازمیر

ارسال بار به صورت هوایی به ازمیر از جدیدترین روش‌های حمل بار است که از ایمنی بالایی برخوردار می‌باشد و مناسب مواردی است که حجم و وزن بار شما زیاد نباشد و زمان ارسال بار برایتان دارای اهمیت بسیاری باشد. 

اگر برای حمل بار و اثاثیه منزل به کشور ترکیه و شهر ازمیر به دنبال باربری خوب هستید با مشاورین ما در تهران کالا بر تماس بگیرید. مشاورین ما آماده ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل و به صورت شبانه روزی می باشند. این مجموعه هر دو روش زمینی و هوایی ارسال بار را ارائه می‌نماید.

بسته بندی اثاثیه و کالا برای ارسال به ازمیر

بسته بندی بار برای ارسال به ازمیر

بسته بندی درست و اصولی یکی از حساس ترین و در عین حال تعیین کننده ترین مراحل حمل و نقل کالا است. وجود بسته بندی مناسب و استاندارد نقش مهمی در حمل و نقل بهینه کالاها ایفا می کند. لازم است که برای برخی از کالاها، کارتن‌های مناسبی تهیه شود. مواردی همچون کارتن، نایلون چوبی و جعبه حباب دار بر حسب نوع بار شما تهیه می‌شود. سالم رسیدن بار و کالا برای شرکت تهران کالابر در اولویت قرار دارد چرا که این مجموعه در حوزه بسته بندی اثاثیه و کالا دارای تخصص می‌باشد. 

جمع آوری وسایل و بسته بندی را میتوانید خودتان انجام دهید اما اگر وقت کافی برای انجام آن ندارید و یا اینکه مهارت کافی در انجام بسته وسایل برای ارسال به کشور خارجی (ترکیه) را ندارید میتوانید این کار را به گروه فنی و با تجربه باربری ترکیه بسپارید.
اولین مرحله و یکی از واجبات ارسال بار، بسته بندی وسایل می باشد که باید با حوصله و دقت کافی صورت گیرد در غیر این صورت، به احتمال زیاد، وسایل در حین جابجایی صدمه می‌بیند. تیم بسته بندی باربری تهران کالابر، وسایل منزل شما را اعم از ریز ترین تا درشت ترین وسایل بسته بندی می کند و از صدمه دیدن وسایل با ارزش شما جلوگیری می کند.

ارسال خرده بار به ازمیر

یکی از روش های حمل و نقل بار و کالا به ازمیر، ارسال خرده بار است. در روش خرده باری، محموله و کالای شما به انبارها منتقل میشود و در زمان مناسب همراه با لوازم 1 یا 2 فرد دیگر داخل یک کامیونت یا تریلی بارگیری و به مقصد ارسال میشود.این روش ، هزینه حمل را تا حد زیادی کاهش میدهد و برای افرادی که قصد دارند اثاثیه در حجم کم به ترکیه حمل کنند بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

کارگو بار و فریت بار ازمیر

کارگو یا فریت بار به ازمیر هم همان خدمات باربری و حمل و نقل بار هستند که به صورت تخصصی تر و سریعتر از سایر مراحل انجام می‌شود و در این روش می‌توان تمامی بار های مسافری، دانشجویی، خرده بار و بار های تجاری و خوراکی و ... را جابجا کرد.

با توجه به محدودیت ایرلاین‌ها در مقدار مجاز بار همراه مسافر (حدود 30 کیلوگرم) و هزینه زیاد اضافه بار در پای کانتر، در صورت داشتن اضافه بار، ما به شما سرویس کارگو بار یا فریت بار ازمیر را پیشنهاد می کنیم.

کافیست با ما در تهران کالا بر تماس بگیرید. همکاران ما با ارائه‌ی بهترین مشاوره در خصوص ارسال بار به ازمیر ترکیه، محموله‌ی شما را، با بهترین قیمت و در کوتاهترین زمان، به‌ صورت کاملا ایمن و با بیمه‌ نامه‌های بین‌المللی برای شما ارسال می‌ نمایند.

آیا میدانید جعبه های چوبی برای حمل بار چه کاربردی دارند؟

هزینه بسته بندی اصولی برای حمل بار به ازمیر

شاید در هنگام جابجایی و حمل بار به خارج از کشور و یا در فیلم و عکس ها، جعبه ها و صندوق های چوبی را دیده باشید. وسایلی مانند کتاب، لباس، ظروف و ... را می توان با بسته بندی اصولی و محکم ارسال نمایید بدون اینکه آسیبی به آن ها وارد شود ولی برای وسایل بزرگی مانند مبلمان، بوفه، لوسترهای با ارزش کریستال باید چه کرد؟

در اینجاست که باید برای بسته بندی و جابجایی این وسایل از جعبه های چوبی کمک بگیرید. با توجه به سایز هر وسیله جعبه های چوبی ساخته می شود و پس از بسته بندی و سلفون کشی این وسایل در جعبه ها قرار می گیرند. همچنین در کناره های جعبه از فوم استفاده می شود تا ضربه ای به وسایل وارد نشود. می توان در جاهای خالی وسایل دیگری مانند لباس و ظرف های خود را نیز قرار دهید. این گونه وسایلتان بسیار مرتب تر ارسال خواهد شد. ولی اگر وسیله بزرگی ندارید که به این جعبه های نیاز باشد لازم نیست هزینه اضافه بپردازید و این صندوق های چوبی را تهیه نمایید. برای ارسال بارهای تجاری هم می توان از این تجهیزات استفاده نمود.


 • قیمت ارسال بار به ازمیر را چگونه استعلام بگیریم؟

  هزینه ارسال و حمل بار به ازمیر متغییر بوده و به نوع و وزن بار و نوع روش حمل بار بستگی دارد. برای استعلام هزینه ها با باربری بین المللی تهران کالابر تماس بگیرید. 09129239163

 • بهترین روش ارسال لوازم منزل به ازمیر کدام است؟

  برای ارسال لوازم منزل به ازمیر می توان از روش زمینی و هوایی بهره ببرید. حمل بار زمینی ارزان تر و حمل هوایی بار سریع ترین روش است.

 • امکان ارسال حیوانات خانگی وجود دارد؟

  این امکان وجود دارد ولی باید تاییدیه های مورد نیاز را قبل ارسال دریافت نمایید و بدون این تاییدیه این امکان وجود نخواهد داشت.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • جمال صوفی
  سلام خسته نباشی هزینه بار منزل از مشهد تا ازمیر ترکیه چقدر میباشد
  • مدیر سایت

   برای استعلام هزینه ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید