X

هزینه ارسال بار به ازمیر

09129239163 شماره همراه:
ارسال بار به ازمیر

یکی دیگر از شعبات باربری تهران کالا بر، باربری و حمل بار ازمیر می باشد. برای استفاده از این خدمات و حمل بار به شهر ازمیر با هزینه مناسب با باربری تهران کالا بر تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

یکی از خدمات شرکت باربری بین المللی تهران کالا بر ارسال بار به ازمیر ترکیه می باشد. مسافران، مهاجران و دانشجویانی که قصد مسافرت و مهاجرت به کشور ترکیه را دارند نیاز زیادی به این دارند که بار و لوازم شخصی و لوازم منزل خود را هم به ترکیه ارسال نمایند. باربری به ازمیر یکی از مهمترین خدمات ما در زمینه ارسال بار به ترکیه می باشد. ارسال لوازم منزل و سایر بارها و اثاثیه خود را از مبدا ایران به مقصد ازمیر و همچنین ارسال بار از ازمیر به ایران به ما بسپارید. (حمل خرده بار از ازمیر به ایران پذیرفته نمی شود)

قیمت ارسال بار به ترکیه

ازمیر از مهم ترین شهرهای ترکیه می باشد که ایرانیان زیادی قصد ارسال بار به این شهر را دارند. در تهران کالابر هزینه هزینه و قیمت ارسال بار به ازمیر به نوع بار و نوع روش حمل بار بستگی دارد. حمل زمینی بار و یا حمل هوایی از روش های مرسوم برای ارسال بار به شهر ازمیر می باشد. توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی برای اینکه یک ارسال بار بدون دردسر و ارزان قیمت را تجربه کنید با باربری ازمیر تهران کالابر تماس بگیرید. 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ازمیر

اگر برای حمل بار واثاثیه منزل به کشور ترکیه و شهر ازمیر به دنبال باربری خوب هستید با مشاورین ما در تهران کالا بر تماس بگیرید. مشاورین ما آماده ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل و به صورت شبانه روزی می باشند.

  ازمیر سومین شهر بزرگ ترکیه بعد از استانبول و آنکارا از لحاظ بزرگی و دارای موقعیت ممتاز به عنوان شهری تجاری، صنعتی و بندری. این شهر در ساحل دریای اژه قرار دارد. همه ساله ازمیر میزبان تعداد زیادی نمایشگاه و کنگره‌های مختلف صنعتی، تجاری و علمی است. دانشگاه‌های معتبری در این شهر وجود دارد که بارزترین آنها دانشگاه اژه و دانشگاه دوکوز ایلول هستند.  برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل به ازمیر باید این اثاثیه به خوبی بسته بندی شوند تا دچار خسارت نشوند.

برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه با تهران کالا بر تماس بگیرید تا حمل باری سریع، ارزان و امن را تجربه نمایید.

بسته بندی اثاثیه منزل برای ارسال به ازمیر

بسته بندی یکی از حساس ترین و در عین حال تعیین کننده ترین مراحل حمل بار و حمل و نقل کالا است. اهمیت آن تا بدان جاست که حتی کیفیت ومحتوای بعضی از مواد را تحت تاثیر قرار می دهد. وجود بسته بندی مناسب و استاندارد نقش مهمی در حمل و نقل بهینه کالاها ایفا می کند.

جمع آوری وسایل و بسته بندی را میتوانید خودتان انجام دهید ولی اگر وقت کافی برای انجام آن را ندارید و یا مهارت کافی در انجام بسته وسایل برای ارسال به کشور خارجی (ترکیه) را ندارید میتوانید این کار را به گروه فنی و با تجربه باربری ترکیه بسپارید.
اولین مرحله و یکی از واجبات اثاث کشی بسته بندی وسایل می باشد که باید با حوصله و دقت کافی صورت گیرد اگر چنین نباشید به احتمال زیاد وسایل شما در حین جابجایی صدمه ببینند. تیم بسته بندی باربری تهران کالا بر وسایل منزل شما را از ریز ترین وسایل تا درشت ترین آن را بسته بندی می کند و ۹۹% درصد از صدمه دیدن وسایل با ارزش شما جلوگیری می کند.

بسته بندی بار برای ارسال به ازمیر

هزینه حمل بار به ازمیر

هزینه حمل بار به تمام شهرهای ترکیه به عوامل متعددی بستگی دارد. این عوامل عبارتند از:

 • نوع و حجم بار
 • میزان ارزش بار ارسالی
 • روش حمل بار(زمینی یه هوایی)
 • ادرس شهر مبدا و مقصد
 • استفاده از خدمات باربری ترکیه

بنابر این عوامل برای اطلاع از هزینه و نرخ حمل بار به ازمیر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از مشاوران ما پاسخ سوالات خود را جویا شوید.

از دیگر شعبات باربری ترکیه تهران کالا بر، میتوان به ارسال بار به استانبول، باربری مرسین و حمل بار آنکارا اشاره کرد.

روش های ارسال بار به شهر ازمیر

 1. ترانزیت زمینی بار به ترکیه
 2. ارسال بار به ازمیر بصورت هوایی

ارسال خرده بار برای ازمیر 

یکی از روش های حمل و نقل بار و کالا به ازمیر، ارسال خرده بار است. در روش خرده باری، محموله و کالای شما به انبارها منتقل میشود و در زمان مناسب همراه با لوازم 1 یا 2 فرد دیگر داخل یک کامیونت یا تریلی بارگیری و به مقصد ارسال میشود.این روش ، هزینه حمل را تا حد زیادی کاهش میدهد و برای افرادی که قصد دارند اثاثیه در حجم کم به ترکیه حمل کنند بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

کارگو بار و فریت بار ازمیر

کارگو بار به ازمیر یا فریت بار به ازمیر هم همان خدمات باربری و حمل و نقل بار هستند که به صورت تخصصی تر و سریعتر از سایر مراحل انجام میشود و در این روش میتوان تمامی بار های مسافری، دانشجویی، خرده بار و بار های تجاری و خوراکی و ... را هم جابجا کرد.

با توجه به محدودیت ایرلاین‌ها در مقدار مجاز بار همراه مسافر (حدود 30 کیلوگرم) و هزینه زیاد اضافه بار در پای کانتر، در صورت داشتن اضافه بار، ما به شما سرویس کارگو بار یا فریت بار ازمیر را پیشنهاد می کنیم.

کافیست با ما در تهران کالا بر تماس بگیرید. همکاران ما با ارائه‌ی بهترین مشاوره در خصوص ارسال بار به ازمیر ترکیه، محموله‌ی شما را، با بهترین قیمت و در کوتاهترین زمان، به‌ صورت کاملا ایمن و با بیمه‌ نامه‌های بین‌المللی برای شما ارسال می‌ نمایند.

آیا میدانید جعبه ها چوبی برای حمل بار چه کاربردی دارند؟

شاید در هنگام جابجایی و حمل بار به خارج از کشور و یا در فیلم و عکس ها جعبه ها و صندوق های چوبی را دیده باشید. وسایلی مانند کتاب، لباس، ظروف و ... را می توان با بسته بندی اصولی و محکم ارسال نمایید بدون اینکه آسیبی به آن ها وارد شود ولی برای وسایل بزرگی مانند مبلمان، بوفه، لوستری های با ارزش کریستال باید چه کرد؟ در اینجاست که باید برای بسته بندی و جابجایی این وسایل از جعبه های چوبی کمک بگیرید. با توجه به سایز هر وسیله جعبه های چوبی ساخته می شود و پس از بسته بندی و سلفون کشی این وسایل در جعبه ها قرار می گیرند. همچنین در کناره های جعبه از فوم استفاده می شود تا ضربه ای به وسایل وارد نشود. می توان در جاهای خالی وسایل دیگری مانند لباس و ظرف های خود را نیز قرار دهید. این گونه وسایلتان بسیار مرتب تر ارسال خواهد شد. ولی اگر وسیله بزرگی ندارید که به این جعبه های نیاز باشد لازم نیست هزینه اضافه بپردازید و این صندوق های چوبی را تهیه نمایید. برای ارسال بارهای تجاری هم می توان از این تجهیزات استفاده نمود.

هزینه بسته بندی اصولی برای حمل بار به ازمیر

خدمات مرتبط:

ارسال بار به آنتالیا

ارسال بار هوایی به ترکیه

ارسال بار از تبریز به ترکیه
 


 • قیمت ارسال بار به ازمیر را چگونه استعلام بگیریم؟

  هزینه ارسال و حمل بار به ازمیر متغییر بوده و به نوع و وزن بار و نوع روش حمل بار بستگی دارد. برای استعلام هزینه ها با باربری بین المللی تهران کالابر تماس بگیرید. 09129239163

 • بهترین روش ارسال لوازم منزل به ازمیر کدام است؟

  برای ارسال لوازم منزل به ازمیر می توان از روش زمینی و هوایی بهره ببرید. حمل بار زمینی ارزان تر و حمل هوایی بار سریع ترین روش است.

 • امکان ارسال حیوانات خانگی وجود دارد؟

  این امکان وجود دارد ولی باید تاییدیه های مورد نیاز را قبل ارسال دریافت نمایید و بدون این تاییدیه این امکان وجود نخواهد داشت.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • جمال صوفی
  سلام خسته نباشی هزینه بار منزل از مشهد تا ازمیر ترکیه چقدر میباشد
  • مدیر سایت

   برای استعلام هزینه ها با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید