X

شرایط و مدارک لازم برای مهاجرت به قبرس

02122373502 دفتر مرکزی
شرایط مهاجرت به قبرس

مهاجرت اقدامی است که بسیاری از افراد برای آینده ی خود، تصمیم دارند انجام دهند. قبرس کشوری جزیره ای است که در جنوب ترکیه قرار دارد و در بین مهاجرین بسیار محبوب است، به خصوص اکثریت برای مهاجرت به قبرس شمالی درخواست می دهند که لازم است قبل از این اقدام از شرایط، مدارک و ضوابط مربوطه اطلاعات کافی، جمع آوری کنید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

شرایط مهاجرت به قبرس

مهاجرت یک اقدامی هدفمند و پر طرفدار است اما ریسک پذیر. چرا که باید به خوبی ظرایط خود را بسنجید، تمامی امکانات خود را فراهم نمایید، مدارک و اطلاعات لازم را جمع آوری کنید تا مهاجرتی بی دغدغه و بدون مشکل را تجربه نمایید. مهاجرت به قبرس نیاز به یک سری مدارک دارد که تهیه ی آن ها، الزامی می باشد. از بیشترین در خواست ها در این زمینه، خرید ملک و مهاجرت به قبرس شمالی می باشد که باید ابتدا با سنجیدن شرایط و بالا بردن اطلاعات، تصمیمی درست و عاقلانه ای بگیرید.

مهاجرت به قبرس را با شرکت تهران کالا بر، تجربه نمایید.

مهاجرت به قبرس

مهاجرت یک راه آسانی نمی باشد و نیاز از قبل از هر کاری برای اقامت ابتدا یک مقصدی را با پرس و جو، انتخاب نمایید که باعث آسودگی خاطرتان شود تا دچار مشکل نشوید. برای مثال بیشتر مهاجرین مقصد را قبرس شمالی انتخاب می کنند به عبارت دیگر مهاجرت به قبرس شمال را به قبرس جنوبی را ترجیح می دهند. مهاجرت به قبرس شمالی مزایایی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

خدمات مرتبط در زمینه مهاجرت به ترکیه و قبرس:

ارسال بار به قبرس، ارسال بار به ترکیه

هزینه زندگی در ترکیه، هزینه زندگی در قبرس

 

مزایای مهاجرت به قبرس شمالی

 • برای ایرانیان نیاز به صدور ویزا نیست
 • ارتباط قوی با ترکیه و سهولت در رفت و آمد
 • فاصله کم و نزدیکی به ایران
 • هزینه‌های پایین زندگی ، مسکن و تحصیل
 • آب و هوای مدیترانه ای معتدل در همه ی فصل ها
 • یکی از توریستی ترین شهر های دنیا
 • مناطق تفریحی و طبیعی بسیار و زیبا
 • اخذ اقامت و اشتغال راحت از طریق تحصیل
 • دریافت اقامت از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور با سرمایه کم و اقساطی

مهم ترین نکته در مهاجرت

روش های مهاجرت به کشور قبرس

مهم ترین نکته برای انتخاب مقصد برای مهاجرت، در نظر گرفتن سطح رفاهیات، سطح درآمدی، هزینه های زندگی و حتی سطح علمی است که ما به شما عزیزان، مهاجرت به قبرس را پیشنهاد می دهیم که بسیار به ایران نزدیک است، از هزینه های پایینی برخوردار می باشد و اخذ اقامت و اشتغال از طریق تحصیل بسیار راحت است.

روش های مهاجرت به قبرس

 1.  مهاجرت به قبرس از طریق تولد فرزند
 2. مهاجرت به قبرس از طریق کار
 3. مهاجرت به قبرس از طریق تحصیل
 4. مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری

شرایط اقامت در قبرس چیست؟

افرادی که قصد مهاجرت و یا اقامت بلند مدت در قبرس شمالی را برای مدت زمان بیش از ۶ ماه در سال دارند باید برای دریافت مجوز اقامت اقدام نمایند برای دریافت اقامت از طریق خرید ملک در قبرس باید پس از انجام مراحل خرید، مدارک مربوطه را به همراهی نماینده ما به ادارات ثبت و مالیات برده و ملک را بنام خریدار یا خریداران ثبت نمایید. صدور اقامت برای افراد به هیچ وجه منوط به حضور دائم افراد در قبرس شمالی و اجبار به زندگی در اینجا نمی باشد و خریدار می تواند در هر زمانی و به هر مدتی از قبرس شمالی خارج و یا داخل شود. بهمین صورت برخی از افراد با خرید ملک و اخذ اقامت، قبرس را ترک کرده و خانه را به اجاره سالیانه واگذار می نمایند.

پر طرفدار ترین دانشگاه های قبرس شمالی

اگر به دنبال مهاجرت به قبرس شمالی از طریق تحصیل هستید در ادامه ما به شما محبوب ترین دانشگاه های را معرفی خواهیم کرد.  از مهم ترین موضوعات تحصیلی قبرس شمالی این است که  تنها پذیرش از دانشگاه برای تحصیل در دانشگاه قبرس شمالی کافی بوده و التزامی به اخذ ویزا  نیست .

 • University of Cyprus
 • Frederick University
 • European University of Lefke
 • Cyprus International University
 • European University Cyprus
 • Eastern Mediterranean University
 •  Girne Üniversitesi

نکته:

در کشور قبرس از قانون اصل خون تبعیت می شود و به همین دلیل باید یا پدر و یا مادر شهروند و تبعه کشور قبرس باشند. به همین دلیل، این نمی تواند مسیر مهاجرتی برای خانواده ها باشد. شما نمی توانید با ویزای توریستی قبرس و همچنین سفر به این کشور و تولد فرزند، موفق به اخذ تابعیت و اقامت  شوید. 

خدمات و مطالب مرتبط:

اینویس چیست

ارسال بار به آلمان

ارسال بار به لندن

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید