X

وانت بار اکباتان + حمل بار سریع و ارزان

02122373502 دفتر مرکزی
وانت بار اکباتان

یکی از دیگر خدمات در وانت بار شعبه غرب تهران، وانت بار اکباتان می باشد. برای استفاده از این خدمات و استعلام هزینه های حمل با باربری تهران کالابر تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

یکی از بهترین روش های برای حمل بار در اسباب کشی استفاده از وانت بار است. استفاده از وانت بار و نیسان بار در برخی از خیابان های تهران به دلیل باریک بودن خیابان، ضروری است و مورد بعدی این است که هزینه حمل بار با وانت از سایر ماشین های حمل بار ارزانتر است. در صورتی که ساکن یکی از محل های محدوده ی اکباتان می باشید، می توانید برای جا به جایی بدون دردسر وسایل خود با وانت بار تهران کالابر تماس بگیرید. وانت بار اکباتان از شعبات وانت بار غرب تهران می باشد.

وانت بار اکباتان

وانت بار اکباتان به عنوان یکی از شعبات نیسان بار و وانت تلفنی تهران می باشد، که در زمینه ی ارائه ی خدمات مربوط به باربری و وانت تلفنی، بسته بندی و حمل اثاثیه منزل و شرکت ها، حمل لوازم سنگین از محدوده اکباتان به دیگر مناطق در حال فعالیت می باشد. جهت اطلاع از نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل با وانت بار اکباتان و تعرفه وانت تلفنی با باربری تهران کالابر تماس بگیرید. نیسان بار تهران نیز از خدماتی است که می توانید برای حمل بار دراکباتان از آن بهره مند شوید.

در مورد سایر خدمات ارائه شده در این باربری باید بگوییم، که این خدمات شامل بسته بندی لوازم منازل، جابجایی اقلام تخصصی، نیروهای کمکی برای اسباب کشی فضای ذخیره سازی وسایل، حمل وسایل سنگین (حمل پیانو، حمل گاو صندوق، حمل یخچال ساید) و... می باشد.

وانت بار تلفنی اکباتان

کارگران باربری که برای بسته بندی وسایل مد نظر شما به آدرس مورد نظر شما مراجعه می کنند، برای این که وسایل را برای جا به جایی با وانت بارها آماده کنند، نیاز است، تا با استفاده از بهترین تجهیزات و ابزارهای موجود برای بسته بندی به صورت تخصصی و اصولی بسته بندی را انجام داده و بارها را با دقت در ماشین حمل بار قرار دهند.

تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی شامل کارتن های محکم و چند لایه،  فوم، روکش سلفون، انواع چسب و ضربه گیر می باشد. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که بارهایی را می توانید با وانت بار جا به جا کنید، که حجم زیادی نداشته باشند، و مطابق با ظرفیت در نظر گرفته شده برای وانت بار باشد. زمانی که حجم بارها بیش از حد می باشد، باید از سایر ماشین های حمل بار مانند خاور روباز و مسقف، کامیون و کامیونت و... کمک بگیرید. تمام ماشین های حمل بار که توسط شرکت های باربری برای حمل بارهای شما در نظر گرفته می شود، مجهز به تعداد زیادی پتو در داخل کانتینر هستند، تا بتوانید با استفاده از تجهیزات داخل اتاقک ماشین از آسیب دیدن وسایل خود جلوگیری کنید. با استفاده از خدمات وانت بار تهران می توانید اثاثیه و لوازم خود را به راحتی و با قیمتی ارزان جابجا نمایید. اسباب کشی با وانت بار سریع تر وکم هزینه تر است.

حمل بار با نیسان در اکباتان

کارگر باربری 

با توجه به این که افراد معمولی نمی توانند بسته بندی وسایلی که قصد جا به جایی آن را دارند، انجام دهند، بهتر است از افرادی که در زمینه تخصص و تجربه ی کافی دارند، کمک بگیرید. شاید برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید، که چرا افراد معمولی نمی توانند نسبت به انجام این کار اقدام کنند؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، که در صورت انجام مراحل مربوط به بسته بندی ممکن است، حین جا به جایی به وسایل و اثاثیه ی شما آسیب و خسارت های جبران ناپذیری وارد شود. اما اگر کارگر باربری برای انجام این کار انتخاب شود، مطمئن خواهید بود، که تمام مراحل مربوط به بسته بندی به صورت درست و اصولی انجام می شود و کمک ترین آسیب به وسایل شما وارد خواهد شد. این افراد می توانند تمام مراحل اسباب کشی را در کوتاه ترین زمان ممکن و با نهایت دقت انجام دهند. نکته ی مهمی که حتماً باید به آن توجه داشته باشید این است که جابجایی وسایل سنگین به خصوص از طبقات بالایی از عهده ی هر کسی بر نمی آید.

مزایای استفاده از خدمات کارگر باربری برای اسباب کشی

  • بسته بندی حرفه ای وسایل: با توجه به این که هنگام جا به جایی وسایل آسیب دیدن آن ها امکان پذیر می باشد، بهتر است، برای جلوگیری از این موضوع در فرایند اسباب کشی از کارگران باربری کمک بگیرید، تا بسته بندی وسایل شما را به صورت اصولی انجام شود.
  • حفاظت از وسایل حساس و شکستنی: بسته بندی اصولی و درست وسایل شکستنی و حساس از آسیب دیدن آن ها جلوگیری می کند.
  • انتقال اصولی وسایل و اثاثیه: کارگران باربری به خاطر این که تجربه ی کافی را در این مورد را دارند، به خوبی می دانند، که وسایل بزرگ و آسیب پذیر را در چگونه در راه پله‌ ها جا به جا کنند، تا دچار مشکل نشوند.


در مورد دستمزد این کارگران هم باید بگوییم، که با توجه به مواردی مانند میزان ساعت کار و تعداد طبقاتی که کارگر ساعتی باید طی کند، تعیین خواهد شد.

انواع ماشین حمل بار مورد استفاده در باربری تهران کالابر

ماشین‌ های در نظر گرفته شده برای حمل بارهای شما با توجه به ظرفیتی که دارند، به چهار دسته ماشین‌ های باربری سبک، نیمه سبک، سنگین و نیمه سنگین تقسیم می شوند. این نوع از تقسیم بندی به صورت کلی در نظر گرفته شده است، به همین خاطر در ادامه به بررسی مفصل هر یک خواهیم پرداخت.

وانت بار

وانت به عنوان یکی از رایج ترین ماشین های حمل بار می باشد، که شما می توانید برای حمل بارهای سبک از این ماشین ها استفاده کنید. وانت‌ های پیکان، پراید، آریسان و وانت مزدا همگی جزو دسته ی وانت بار محسوب می شوند. هم چنین در مورد ظرفیت در نظر گرفته برای وانت بارها باید بگوییم، که ظرفیت وانت پراید 0.7 تن، وانت آریسان 0.9 تن، وانت مزدا 1 تن، وانت پیکان 1.1 تن می باشد.
وانت‌ ها گزینه ی مناسبی برای حمل بارهای سبک و درون شهری محسوب می شود. در صورتی که وسایل و اثاثیه ی منزل شما سبک هستند، و حجم زیادی ندارند، می توانید وانت را برای جا به جایی وسایل خود انتخاب کنید.

نیسان

انتخاب وانت نیسان برای حمل بار در مواردی توصیه می شود، که قرار است، بارهای بیشتری را به نسبت حمل بار با وانت جا به جا کنید. وانت نیسان دارای شاسی و ساختار محکم‌ تری نسبت به وانت می باشد. ظرفیت در نظر گرفته شده برای این ماشین حدود 2 تن می باشد، و در مورد کاربرد این ماشین باید بگوییم، که وانت‌ های نیسان مناسب برای حمل محصولات باغی و زراعی، اثاثیه منزل، مبلمان و... می باشد.

کامیونت

کامیونت‌ ها در دسته ی ماشین های نیمه سنگین حمل بار قرار می گیرند، و ظرفیت حمل بار این ماشین از 4 تن تا 8.5 تن می باشد. ماشین‌ های باربری مانند بادسان، فوتون، ایسوزو و... هم جزء کامیونت‌ ها محسوب می شوند. شما می توانید برای جا به جایی بارها در بخش های برون شهری این ماشین را انتخاب کنید. کامیونت‌ های یخچال‌ دار مناسب برای حمل محصولات لبنی و گوشتی کارخانجات به مراکز توزیع و از کامیونت‌ های مسقف برای حمل اثاثیه منزل به شهرهای دیگر استفاده می شود.

باربری و وانت بار اکباتان

حمل بار به شهرستان در وانت بار اکباتان

وانت بار برای شهرستان از دیگر خدمات ارائه شده در باربری تهران کالابر می باشد، و اولین موضوعی که برای حمل بار مطرح می شود، بسته بندی وسایل و اثاثیه می باشد. اهمیت این موضوع به قدری مهم می باشد، که باید به دقت انجام شود، تا حین جا به جایی با مشکل رو به رو نشوید. برای انجام بدون دردسر این کار نیاز به استفاده از تجهیزاتی مانند کارتن‌ های مخصوص و چندلایه، کاور فرش، ساک لوازم زیپ دار، سلفون، چسب، روزنامه، رول نایلون حباب دار و... خواهید داشت. نکته ی مهمی که حتماً باید به آن توجه داشته باشید، این است، که با توجه به این که قرار است، وسایل مد نظر خود به یکی از شهرستان های اطراف منتقل کنید، بسته بندی وسایل باید به گونه ای انجام شود، که حین جا به جایی دچار آسیب نشوند.
حمل بار به شهرستان توسط افراد باتجربه برای انجام کارهایی مانند باز و نصب کردن لوستر، باز و نصب کردن درب یخچال‌ های ساید، نصب شیرآلات ماشین لباس‌ شویی، نصب دستگاه آب‌ شیرین‌ کن، باز و نصب کردن تخت‌ های دونفره، و همچنین چیدمان وسایل و لوازم در منزل و نصب کولر به محل مد نظر شما اعزام خواهند شد.

وانت بار غرب

همان طور که اشاره شد، وانت بار اکباتان از شعبات مهم و اصلی در وانت بار غرب تهران می باشد. وانت بار غرب از دیگر خدمات ارائه شده در وانت بار تهران محسوب می شود، که با ارائه خدمات منظم و منسجم توانسته است، رضایت مشتریان خود را در این زمینه جلب کند. پس شما می توانید بدون این که نگرانی در این مورد داشته باشید، وسایل مد نظر خود را جا به جا کنید. قطعاً تمام افراد می دانند، که مهم‌ ترین کار برای مستقر شدن در محیط جدید جا به جایی و حمل وسایل و اثاثیه و چیدن آن ها بعد از انتقال می باشد. قطعاً قبل از استفاده از خدمات وانت بار غرب تهران نیاز به استفاده از خدمات زیر خواهید داشت.

  • پیش از اسباب‌ کشی برای بسته‌ بندی وسایل
  • جمع‌ کردن خرده‌ ریزهای اسباب‌ کشی
  •  جهت جا به جایی و حمل بارهای سنگین نیاز به کارگر خواهید داشت.
  • چیدن وسایل بعد از اسباب کشی

در مورد هزینه وانت بار اکباتان هم باید بگوییم، که با توجه به پارامترهای مختلفی اعم از تعداد کارگران، مقصد خارج از محدوده، مقدار و میزان وسایل، نحوه جابه‌جایی، طبقه مبدأ و طبقه مقصد، وجود آسانسور و... تعیین خواهد شد. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت و تعرفه ی وانت بار با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.
از دیگر شعبات وانت بار غرب تهران می توان به این موارد اشاره نمود:

وانت بار پونک

وانت بار صادقیه

وانت بار چیتگرامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید