X

باربری و وانت بار کاشانی + استعلام هزینه ها

02122373502 دفتر مرکزی
وانت بار کاشانی

از دیگر شعبات وانت بار غرب تهران، می توان به وانت بار و باربری کاشانی اشاره نمود. برای استفاده از خدمات باربری و اسباب کشی در این محمدوده با تهران کالابر تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

وانت بار کاشانی آماده ی ارائه بهترین خدمات حمل بار با انتخاب کارگران حرفه ای و متخصص در محدوه ی بزرگراه آیت‌الله کاشانی می باشد. برای این که خدمات باربری به بهترین شکل ممکن برای افراد انجام شود، از بهترین ماشین های حمل بار وانت بار، تمیز و موکت کاری شده استفاده می شود. این نوع از ماشین های حمل بار مجهز به انواع سیم ها و طناب ها می باشند، که بعد از قرارگیری وسایل شما در داخل اتاقک با استفاده از این تجهیزات وسایل شما در داخل بسته می شود، تا حین جا به جایی خسارتی به آن وارد نشود. در وانت بار تهران کلیه خدمات باربری و اسباب کشی به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

وانت بار ارزان کاشانی

اگر جزو افرادی هستید، که می خواهید وسایل و اثاث شما به صورت تضمینی و بدون آسیب به مقصد منتقل شود، می توانید از خدمات وانت بار کاشانی و وانت بار تلفنی کاشانی استفاده کنید. تعرفه وانت بار کاشانی با توجه به حجم بار و فاصله ی بین مبدا تا مقصد تعیین خواهد شد.

جهت انتقال وسایل و حمل و نقل با وانت بار و نیسان بار کافیست، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. با توجه به این که وانت ها دارای فضایی محدود می باشد، پس گزینه ی مناسبی برای حمل وسایل کوچک و متوسط می باشند. نکته ی مهمی که وجود دارد، این است، که در صورت بارگیری بیش از حد وسایل باعث می شود، تا بارهای شما در معرض خطر قرار بگیرد و هم خودرو آسیب ببیند. نوع وانت و ظرفیت آن نیز می‌ تواند در انتخاب بار مناسب و میزان آن تاثیرگذار باشد. حداکثر وزنی که قابلیت جا به جایی دارند، تا سقف بار 1.5 تن می باشد. وسایلی که امکان جا به جایی با وانت بار برای شما وجود دارد، شامل انواع کمد و میز و صندلی، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، تلویزیون، فرش، مبلمان و تخت خواب، کارتن، گلدان‌ بزرگ، لوازم ورزشی مثل تردمیل، ماشین‌ های اداری و... می باشد.
وانت بار کاشانی از شعبات وانت بار غرب تهران می باشد، که واقع در بخش شمال غرب تهران می باشد، که از غرب به شهر زیبا و از شرق به فلکه دوم صادقیه منتهی می‌ شود.

وانت بار کاشانی

وانت بار کاشانی از جمله خدمات باربری ارائه شده در زمینه ی بسته بندی و حمل اثاثیه منزل، شرکت ها و یا حمل لوازم سنگین می باشد. برای این که وسایل شما برای جا به جایی با مشکل رو به رو نشوند، از انواع ماشین های سبک و سنگین (وانت، نیسان، خاور، کامیون و تریلی) استفاده می کنند. برای این که بتوانید از این خدمات استفاده کنید، و از نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل با وانت بار کاشانی اطلاع پیدا کنید، کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

از دیگر شعبات وانت بار در غرب تهران می توان به وانت بار صادقیه، وانت بار پونک و وانت بار چیتگر اشاره نمود.

مزایای انتخاب باربری و وانت بار کاشانی

 • دارای مجوز رسمی باربری از سوی اتحادیه ی باربری
 • انتخاب پرسنل کاربلد برای بسته بندی و جا به جایی
 • انتخاب انواع ماشین های حمل بار متناسب با نوع بار
 • حمل وسایل شما به صورت صحیح و اصولی جهت جلوگیری از آسیب دیدن
 • ارائه ی خدمات شبانه روزی 
 • ارائه بهترین خدمات با مناسب ترین قیمت ها
 • جا به جایی در کوتاه ترین زمان ممکن
 • چیدن وسیل شما با رعایت نظم و ترتیب در داخل اتاقک ماشین حمل بار جهت جلوگیری از آسیب رسیدن وسایل شما
 • صدور بیمه باربری معتبر

نرخ کرایه وانت بار کاشانی

برای این که بتوانید از تعرفه ی در نظر گرفته شده برای وانت بار کاشانی اطلاع پیدا کنید، کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. ولی به طور کلی برخی از فاکتورها در تعیین تعرفه ی نهایی تأثیرگذار هستند. این عوامل شامل فاصله ی بین مبدا و مقصد، تعداد کارگران باربری، حجم بار، نوع ماشین حمل بار و... می باشد. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشت این است، که در صورتی که از خدمات بیشتری استفاده کنید، این موضوع بر روی تعیین قیمت نهایی دستگاه تأثیر خواهد گذاشت.

بسته بندی اثاثیه منزل در وانت بار در کاشانی

برای این که وسایل و اثاثیه ی شما هنگام جا به جایی با مشکل رو به رو نشوند، باید بسته بندی وسایل به صورت اصولی و درست انجام شود. به همین خاطر بهتر است، از افراد باتجربه و ماهر در این زمینه کمک بگیرید. بعد از ثبت درخواست شما از سوی شرکت های باربری کارگران باربری برای انجام بسته بندی به محل مد نظر شما اعزام می شوند.

مزایای بسته بندی صحیح و درست به شرح زیر می باشد.

 • کمک به افزایش سرعت جا به جایی 
 • میزان خسارات وارد به وسایل را به کمترین میزان می رساند.
 • نوع بسته بندی انتخابی می تواند بر روی تعیین ماشین حمل بار تأثیرگذار باشد.
 • بسته بندی درست به شما کمک می کند، تا پیدا کردن، باز کردن و چیدن وسایل در محیط جدید راحت تر انجام شود.
 • بسته بندی درست نیاز به تجهیزات و وسایلی مانند کارتن های رگال دار مخصوص البسه، کارتن های استریل جهت مواد غذایی فریز شده، کارتن های بزرگ و کوچک چند لایه جهت جابجایی اثاثیه و خرده ریزها، چسب پهن، ماژیک، برچسب، عایق های ضربه گیر، کیف حمل رخت خواب و... خواهند داشت.

جا به جایی اجسام سنگین در وانت بار کاشانی

یکی مواردی که ممکن است، افراد در مورد جا به جایی آن ها نگران باشند، مربوط به جابجایی اجسام سنگین مانند حمل یخچال ساید بای ساید، پیانو، میز بیلیارد، گاوصندوق، مبلمان، میز نهارخوری و شیشه آن، آینه شمعدان، انواع وسایل تزئینی حساس و… می باشد. برای این که بتوانید این وسایل را هم مانند دیگر وسایل و اثاثیه خود بدون آسیب به محیط جدید منتقل کنید، بهتر است، برای بلند کردن این وسایل از کارگران باربری باتجربه کمک بگیرید، تا در جا به جایی این وسایل در راه پله ها مشکلی به وجود نیاید. با توجه به این که این افراد تبحر کافی را دارند، می توانند بدون آسیب این وسایل را به داخل ماشین حمل بار منتقل کنند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید