X

ارسال بار به تورنتو + استعلام هزینه ارسال لوازم منزل

02122373502 دفتر مرکزی
ارسال بار و لوازم منزل به تورنتو

در باربری بین المللی تهران کالابر امکان ارسال بار به تمام شهرهای دنیا فراهم شده است. یکی از این شهرها تورنتو است. ارسال بار به تورنتو در باربری تهران کالابر به صورت هوایی انجام می‌شود.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

ارسال بار و لوازم منزل به تورنتو یکی از مهم‌ترین خدمات شرکت باربری تهران کالابر است که انواع خدمات ارسال بار به تورنتو را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد. 
با توجه به اینکه تورنتو یکی از مراکز مهم و عمده مهاجران است، ایرانیان بسیاری در آن زندگی می‌کنند. دلایلی همچون مهاجرت، ادامه تحصیل و مسافرت سبب شده است که شهر تورنتو به عنوان یک مقصد مناسب انتخاب شود. 
ارسال بار به تورنتو یکی از ضروریات و موارد مهم هنگام مهاجرت به این شهر است. از این رو بهترین راهکار برای ارسال بار و لوازم خانه به تورنتو انتخاب یک شرکت معتبر در زمینه حمل و نقل بین المللی می‌باشد که بهترین خدمات با مناسب‌ترین هزینه را برای مشتریان در نظر گرفته باشد. در صورتی که قصد ارسال بار و لوازم منزل به تورنتو را دارید می‌توانید با کارشناسان باربری بین المللی تهران کالابر در ارتباط باشید، کسب اطلاعات نمایید و از مشاوره‌های سودمندشان کمال استفاده را ببرید. 

فریت بار به تورنتو

از جمله دغدغه‌های کسانی که به تورنتو سفر می‌کنند، این است که بتوانند بارهای خود را در کوتاه‌ترین و سریع‌ترین زمان ممکن به تورنتو ارسال نمایند. سریع‌ترین شیوه حمل و نقل بین المللی، روش فریت بار است که طی آن انواع بار و محموله‌های ارسالی مسافران به مقصد ارسال می‌گردد. 
ارسال بار از طریق فریت بار به تورنتو در هر نوع مقیاسی از لحاظ وزن و حجم توسط باربری تهران کالابر انجام می‌گیرد. کلیه خدمات بسته بندی بار و لوازم منزل، حمل بار و ارسال به تورنتو از طریق این مجموعه اجرا می‌گردد. 

ارسال بار از ایران به تورنتو

از دیگر خدمات در زمینه باربری بین المللی می‌توان به ارسال بار به آلمان و ارسال بار به ترکیه اشاره نمود.

هزینه ارسال لوازم منزل به تورنتو

هنگام ارسال بار به تورنتو، از دغدغه‌های اصلی مسافران، هزینه ارسال لوازم منزل به تورنتو می‌باشد. به طور کلی نمی‌توان هزینه ثابت و مشخصی برای ارسال بار و لوازم منزل به تورنتو عنوان نمود و تعیین هزینه به عوامل و فاکتورهای بسیاری بستگی دارد. 
ارسال بار و لوازم منزل به تورنتو به دو صورت زمینی و دریایی انجام می‌گیرد که هر یک از لحاظ هزینه شرایط متفاوتی دارد. اما به طور کلی هزینه ارسال لوازم منزل با توجه به فاکتورهای زیر عنوان می‌شود:

  • وزن بار و لوازم
  • میزان حجم بار 
  • مقدار مسافت مبدا تا مقصد 
  • نوع بار ارسالی
  • بسته بندی لوازم و بار ارسالی به صورت تخصصی
  • مقدار هزینه‌های جانبی همچون گمرک، انبار و..

از دیگر خدمات در زمینه باربری کانادا می توان به ارسال بار به مونترال و ارسال بار به ونکوور اشاره نمود.

ارسال بار به تورنتو

بسیاری از افراد در زمان ارسال بار به تورنتو، با این نگرانی مواجه می‌شوند که در طی مسیر ارسال بار، وسایل و لوازمشان دچار آسیب نگردد. با توجه به اینکه شرکت باربری تهران کالابر انواع خدمات بسته بندی لوازم منزل، ارسال بار و حمل و نقل بین المللی و.. را در طول سالیان طولانی ارائه می‌دهد از این رو بهترین و مناسب‌ترین خدمات با سطح کیفی بالا را به مشتریانی که قصد ارسال بار به تورنتو را دارند، عرضه می‌دارد. 
بهره مندی از افراد متخصص و باتجربه در زمینه بسته بندی انواع بار، حمل بار و لوازم، بارگیری و تخلیه بار سبب شده است که این مجموعه تبدیل به یک شرکت مطمئن و ایمن برای ارسال و حمل بار شود. 

بسته بندی لوازم منزل برای ارسال بار به تورنتو

امر بسته بندی بار در حمل و نقل و جابجایی به ویژه در حوزه بین المللی دارای اهمیت بسیار زیادی می‌باشد. بسته بندی اصولی توسط پرسنل باتجربه مجموعه باربری انجام می‌گیرد از این رو میزان خسارات و آسیب به کالا و لوازم به پایین‌ترین حد ممکن می‌رسد. 
فرآیند بسته بندی شامل کارتن‌های بسته بندی، نایلون حبابدار، کاغذهای ضربه گیر و .. است که تمامی وسایل از این طریق پک می‌شوند و به محل مورد نظر ارسال می‌گردند. بسته بندی اصولی و استاندارد با توجه به نوع ماهیت بار و لوازم و هم‌چنین روش انتخابی ارسال انجام می‌گیرد تا کم‌ترین آسیبی به وسایل وارد نشود. 


 مراحل ارسال بار و لوازم منزل به تورنتو

کلیه بارها و لوازم منزل لازم است مراحلی را طی نمایند تا برای ارسال مهیا شوند. مراحل ارسال به تورنتو عبارت است از:

  • پر کردن فرم درخواستی و دریافت مشاوره که در این مرحله مشخصات کامل بار و لوازم منزل دریافت می‌گردد. 
  • بسته بندی کالاها و لوازم منزل است که از مهم‌ترین مراحل در هنگام ارسال می‌باشد چرا که مانع از آسیب دیدگی و ورود صدمه می‌باشد. 
  • بارگیری محموله‌ها از درب منزل یا محل نگهداری و ارسال به گمرک و انجام تشریفات گمرکی
  • ارسال بار و لوازم منزل و پیگیری‌های مربوطه

ارسال دریایی بار به تورنتو

یکی دیگر از روش‌های ارسال بار و لوازم منزل به تورنتو، روش ارسال دریایی می‌باشد که به نسبت روش هوایی از سرعت پایین‌تری برخوردار است اما از لحاظ ایمنی بالا است. هزینه حمل لوازم منزل به روش دریایی به نسبت پایین‌تر است. به طور تقریبی حدود 60 روز طول می‌کشد تا پروسه ارسال بار انجام گیرد. 

برای استفاده از خدمات ارسال بار و لوازم منزل به تورنتو با شماره های درج شده در باربری تهران کالابر تماس بگیرید.

خدمات مرتبط: فریت بار به کاناداامتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید