X

ارسال بار به مونترال + ارسال لوازم منزل

02122373502 دفتر مرکزی
هزینه ارسال بار به مونترال | حمل لوازم منزل

یکی از خدمات در زمینه باربری بین المللی، ارسال بار به مونترال است. ارسال بار به این شهر بیشتر از طریق هوایی انجام می‌شود. برای استفاده از خدمات باربری بین المللی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

ارسال بار به مونترال را با قیمت مناسب به باربری تهران کالابر بسپارید. در این باربری کلیه خدمات حمل بار شامل بسته بندی و کارهای ارسال در خصوص بیمه نامه، بارنامه و صدور مجوز ارسال بار انجام می‌شود.

ارسال بار به مونترال

مونترال دومین شهر بزرگ فرانسوی زبان که دومین شهر بزرک کانادا نیز هست، دارای مهاجران چشمگیری است. اگر اهل هنر و معماری و یا تاجر بین المللی هستید، شهر مونترال می‌تواند محل زندگی مناسبی برای شما باشد.

اگر دوستانی در مونترال کانادا دارید و می‌خواهید برای آنها بار یا وسایلی ارسال کنید، می‌توانید از خدمات فریت بار به کانادا و ارسال بار مونترال استفاده کنید. ارسال بار به مونترال یک روش حمل و نقل بین المللی و ایمن است. باربری بین المللی تهران کالا بر، امکان ارسال بار به نقاط مختلف کشورهای جهان را فراهم کرده است تا کاملا قانونی و مطمئن بتوانید بار و وسایل مورد نظر خود را ارسال و جابه جا کنید.

اگر تمایل دارید بیشتر با شرایط ارسال بار به مونترال آشنا شوید، با ما همراه باشید.

فریت بار و کالا به صورت هوایی به مونترال کانادا

یکی از روش های سریع باربری، حمل و نقل هوایی است. این روش حمل و نقل می‌تواند تمام نگرانی های شما را به حداقل رسانده و امکان ارسال قانونی لوارم شخصی، اثاثیه، کتاب و... را فراهم کند.

ارسال بار به مونترال

دیگر خدمات: ارسال لوازم منزل به ونکوور، ارسال بار به تورنتو

ارسال بار به مونترال کانادا از فرودگاه امام در ایران

اگر می‌خواهید از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران به شهر مونترال کانادا اضافه بار مسافری، لوازم و... فریت نمایید، به شما توصیه می‌شود از مناسب ترین و ماهر ترین باربری بین المللی بار در تهران کمک بگیرید. تهران کالا بر اینجاست تا با یک تماس و کمترین هزینه ارسال بار شما را انجام دهد.

تهران کالا بر، انواع بار را در محل شما تحویل گرفته و پس از بسته بندی حرفه ای و ایمن به جهت سلامت رساندن بار به مونترال امور گمرکی را در گمرک فرودگاه امام انجام می‌دهد. در ادامه بارنامه هوایی با بهترین نرخ و قیمت حمل بار هوایی و ارسال بار به مونترال صادر می‌شود.

از دیگر خدمات در زمینه باربری بین المللی می‌توان به ارسال بار به ترکیه و ارسال بار به آلمان اشاره نمود.

خدمات بار مجموعه تهران کالا بر:

 • بسته بندی تخصص بار جهت ارسال بار به مونترال و یا سایر کشور ها
 • فریت و ارسال بار لوازم و اثاثیه منزل به مونترال
 • ارسال اضافه بار مسافری به مونترال
 • فریت بار تجاری به مونترال

مدارک لازم جهت ارسال بار به مونترال از فرودگاه بین المللی امام خمینی

وقتی تصمیم دارید یک کالایی را به مونترال ارسال کنید، قاعدتا یا باید تاجر باشید و یا مسافر هستید و قصد سفر دارید. در هر صورت ارسال بار به مونترال به روش هوایی و با هواپیما در صورت کم و سبک بودن، بسیار برای شما به صرفه خواهد بود. ارسال بار به مونترال الزام به حضور فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفاتر مجموعه نیست. به این منظور مجموعه تهران کالا بر پس از صدور بارنامه هوایی، بارنامه را  با رزرو کتبی که از ایرلاین دریافت کرده است به شما تقدیم خواهد کرد.

اگر بار شما از نوع مسافری باشد برای ارسال بار به مونترال کافیست مدارکی از جمله کارت ملی، پاسپورت و پرینت از بلیط مسافری را به همراه داشته باشید.

اما برای ارسال بارهای تجاری از قبیل: مقدار زیادی فرش، خوراکی، صنایع دستی و... می‌بایست مدارک دیگری نیز به همراه داشته باشید که در ادامه ذکر شده است.

 • معرفی نامه نماینده بازرگان یا شرکت صادرکننده
 • کارت بازرگانی
 • اگر بار ساخت ایران نباشد داشتن مدارک مبنی بر واردات قانونی از گمرکا جمهوری اسلامی الزامی است.
 • در موارد خاص مانند ارسال زعفران برگه استاندارد واحد فروشنده یا تولیدی نیز لازم است.
 • برگه بهداشت از واحد تولیدی آن و مجوز تولید برای حمل مواد غذایی
 • ارسال محصولات آزمایشگاهی و پتروشیمی نیاز به برگه MSDS دارند.

معمولا در بارنامه ذکر شده است که بار شما به عنوان بار مسافری و یا تجاری 4 الی 5 روز طول می‌کشد تا به مقصد برسد.

ارسال بار به صورت دریایی به مونترال

کالاهایی با حجم بالا توسط کشتی هایی با ظرفیت کانتینر 20 فوت و 40 فوت جا به جا و منتقل می‌شوند. اگر می‌خواهید بارتان بدون تاخیر به مونترال فریت و ارسال شود می‌توانید از خدمات ارسال بار به مونترال به صورت دریایی مجموعه تهران کالا بر استفاده کنید.

باربری بین المللی تهران کالا بر در طی ارسال بار، ارتباط طولانی با خطوط کشتیرانی برقرار کرده و از سلامت و ایمنی کالاها اطمینان حاصل می‌نماید.

ارسال بار به مونترال به صورت دریایی حدود 50 الی 60 روز طول می‌کشد.

ارسال لوازم منزل به مونترال

اگر به هر دلیلی قصد ارسال لوازم منزل خود به مونترال را دارید و یا عازم کانادا هستید، می‌توانید از خدمات فریت و ارسال بار به مونترال استفاده کنید. فرآیند حمل و ارسال لوازم منزل به کانادا از طریق خطوط هوایی یا دریایی صورت می‌گیرد. ارسال بار از طریق خطوط دریایی هزینه کمتری به دنبال دارد اما بسیار زمان بر است. معمولا هزینه ارسال اثاثیه و لوازم منزل به مونترال به موارد بسیاری وابسته است. به همین دلیل قبل از ارسال حتما با شرکت مورد نظر تماس گرفته و میزان هزینه دقیق ارسال بار را دریافت کنید.

ارسال انواع بار و کالا به مونترال

اگر به دنبال برترین و معتبرترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به مونترال هستید انتخاب درست همین جاست. اگر مجموعه ای معتبر انتخاب نکنید، هیچ تضمینی برای سلامت و ایمنی کالاهای شما نیست و حتی نمی‌توانید از رسیدن آن به مقصد مطلع شوید. مجموعه ما با تضمین و پیگیری های متعدد این امکان را به شما می‌دهد که به صورت آنلاین و دقیق از وضعیت بار خود آگاه شوید.

مجموعه تهران کالا بر هیچ گونه محدودیتی برای دریافت و ارسال انواع محموله های قانونی شما از هر نقطه کشور ندارد. این مجموعه، برندی معتبر و قانونی برای حمل بارهای صادراتی و بین المللی است.

هزینه باربری و ارسال بار به مونترال

شهر مقصد، حجم و وزن بار، روش ارسالی انتخاب شده، خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی و نوع بسته بندی و سایر موارد عواملی هستند که بر نرخ کرایه ارسال بار به مونترال اثر می‌گذارند. شما می‌توانید با تماس با شرکت باربری بین المللی تهران کالا بر از لیست قیمت ها اطلاع پیدا کنید.

ارسال چه بارهایی به مونترال ممنوع است؟

برخی اقلام و کالاها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و مونترال قابل ارسال نیستند. در صورتی که از ممنوع بودن یا نبودن کالای ارسالی خود اطلاعی ندارید می‌توانید با مشاوران مجموعه تهران کالا بر تماس بگیرید. مواردی که در ادامه ذکر کرده ایم ممنوع بوده و قابلیت ارسال ندارند:

 • مواد خوراکی مثل خشکبار، آجیل و تنقلات
 • مواد غذایی شامل حبوبات، برنج، گوشت و...
 • میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 • عرقیجات و ترشیجات
 • لوازم آرایشی و بهداشتی، انواع عطر و ادکلن
 • انواع دارو و یا دخانیات

اگر هنگام ارسال بار به مونترال، در بارتان کالاهای ممنوعه مشاهده شود جریمه می‌شوید و حتی ممکن است دچار پیگرد قانونی شوید.

ارسال بار به مونترال بدون بلیط و پاسپورت انجام می‌شود؟

همراه داشتن بلیط و پاسپورت در تمام مراحل سفر و ارسال بار به مونترال لازم و مهم است. فریت بار هوایی به مونترال برای بارهای کم حجم بسیار به صرفه است اما بلیط و پاسپورت داشتن الزامی است. شرکت تهران کالا بر امکان ارسال بار به مونترال بدون بلیط و پاسپورت را فراهم کرده است. افرادی که قصد ارسال کالاهای تجاری دارند باید بدانند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی به جهت انجام مراحل گمرکی و ارسال بار به مونترال الزامی است. حضور شما در بیشتر مواقع از جمله فرودگاه، تحویل گرفتن بار از درب منزل و انجام تشریفات گمرکی لازم نیست.

نکات مهم در هنگام تحویل بار در مونترال

 • تلفنتان در شهر مونترال در دسترس باشد.
 • حتی المقدور دو شماره تلفن ارائه دهید تا در صورت عدم دسترسی کارمندان بتوانند با شماره دوم شما تماس بگیرند.
 • وضعیت بار خود را با تماس با شرکت هواپیمایی پیگیری کنید.
 • یکسری هزینه های جانبی باید پرداخت شود که طبق قوانین، هیچ ربطی به هزینه حمل بار به مونترال و یا سایر مقاصد نخواهد داشت.
 • بر اساس قوانین گمرکی مبلغی نیز باید به گمرک فرودگاه مونترال نیز بپردازید.

چرا تهران کالا بر

این مجموعه ویژگی های بسیار کاربردی را به شما ارائه می‌دهد که در ادامه آن ها را به شما معرفی می‌کنیم:

 • بازدید رایگان از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره برای ارسال بار به مونترال
 • تعین بهترین مسیر برای فریت بار به مونترال
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه امام
 • انجام تمامی تشریفات قانونی و اخذ مجوز های الزامی برای ارسال بار به کانادا
 • صدور بارنامه بین المللی
 • امکان پیگیری بارهای ارسالی

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به مونترال تنها کافیست با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید