X

ارسال بار و لوازم منزل به ونکوور | استعلام هزینه فریت بار به ونکوور

02122373502 دفتر مرکزی
ارسال بار و لوازم منزل به ونکوور

باربری و ارسال بار به ونکوور از مهم ترین خدمات در زمینه باربری بین المللی می باشد. باربری تهران کالابر کلیه بارهای تجاری و لوازم منزل شما را در سریع ترین زمان به این شهر ارسال می نماید. برای دریافت مشاوره و خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

ونکوور به یکی از برترین مقاصد و انتخاب‌های افرادی که قصد مهاجرت دارند به ویژه ایرانیان تبدیل شده است. کسانی که با هدف تحصیل، کار و یا زندگی به ونکوور مهاجرت می‌کنند، غالبا تمایل دارند وسایل و لوازم منزل خود را نیز همراه خود ببرند اما به دلیل محدودیت‌های وزن مجاز بار، این امکان وجود ندارد یا دست کم با هزینه‌های گزافی روبرو است. از این رو، به دنبال بهترین روش ارسال بار به ونکوور می‌باشند. ارسال بار و حمل لوازم منزل به ونکوور را باید به شرکت های باربری معتبر بسپارید.

ارسال بار به ونکوور

می‌توان گفت که ونکوور یکی از قطب‌های توریستی و مهاجرتی است که سالانه ایرانیان بسیاری در قالب مسافر یا مهاجر به این شهر سفر می‌کنند. اغلب این مسافران قصد سفر طولانی مدت را دارند یا اینکه قصد دارند بار به ونکوور ارسال نمایند. اما راجع به ارسال بار به ونکوور و بهترین روش ارسال بار به ونکوور اطلاعات چندانی ندارند. به منظور کسب اطلاعات کامل و جامع می‌توانید با کارشناسان مجموعه تهران کالابر ارتباط گرفته و دریافت مشاوره رایگان نمایید.

نحوه بسته بندی بار برای ارسال به ونکوور

از جمله مهم‌ترین دغدغه‌های مسافران این است که در زمان ارسال بار به ونککور و در طی مسیر، به آن‌ها آسیبی وارد نشود. شایان ذکر است که شرکت تهران کالابر، باتوجه به سابقه و تجربه‌ای که در زمینه ارسال بار به انواع کشورهای اروپایی و آمریکایی داشته است، همواره بهترین خدمات را به کسانی که قصد ارسال بار به ونکوور را دارند در زمینه بسته بندی اصولی لوازم شخصی و منزل با استفاده از بهترین کارتن‌ها و با بهره‌مندی از افراد حرفه‌ای و متخصص ارائه می‌دهد.

در مورد ارسال بار به تورنتو هم بدانید.

بهترین روش ارسال بار به ونکوور

ارسال بار به ونکوور به روش‌های گوناگونی انجام می‌گیرد که هریک دارای مزایا و معایبی می‌باشد اما به منظور یافتن بهترین روش ارسال بار به ونکوور لازم است در ابتدا با انواع روش‌های ارسال بار آشنایی داشته باشیم.

ارسال بار به ونکوور به روش زمینی

به منظور ارسال بار به ونکوور به روش زمینی، لازم است بدانید که این روش برای بارهای با وزن بیشتر از 500 کیلوگرم مناسب است. روش زمینی در مقایسه با سایر روش‌ها از هزینه کمتری برخوردار است اما در مقابل، احتمال اینکه آسیبی به وسایل و لوازم وارد شود وجود دارد چرا که بار در طول مسیر تحت تاثیر شرایط جوی قرار می‌گیرد. هم‌چنین، به لحاظ زمانی، ارسال بار طولانی‌تر خواهد شد. از این رو در صورتی که زمان برایتان در اولویت قرار دارد، روش زمینی انتخاب مناسبی نخواهد بود. 

ارسال بار به ونکوور به روش دریایی

روش دریایی نیز یکی از روش‌های به صرفه برای جابجایی و ارسال لوازم به ونکوور است. در این روش بارهای با وزن 500 کیلوگرم به بالا را ارسال می‌نمایند. اما با این وجود، معایبی نیز دارد همانند اینکه ارسال بار بسیار زمان می‌برد و تحت تاثیر شرایط جوی، ممکن است که آسیب به لوازم وارد شود.

ارسال بار به ونکوور به روش هوایی

بهترین، به صرفه‌ترین و پرطرفدارترین روش ارسال بار به ونکوور، روش هوایی یا فریت بار است. این روش از مزایای بسیاری برخوردار است. اولین ویژگی این روش، سرعت آن است. در صورتی که زمان برای شما در اولویت است، انتخاب این روش، گزینه بسیار مناسبی خواهد بود. با استفاده از روش ارسال بار به روش هوایی، بارهای شما نهایتا پس از شش روز به فرودگاه ونکوور خواهد رسید.

از دیگر مزایای استفاده از این روش، امنیت آن است از این بابت که تحت تاثیر شرایط جوی قرار نمی‌گیرد و احتمال ورود آسیب به لوازم بسیار کم است.

در کنار این مزایایی که برای روش هوایی برشمردیم که شرایط ارسال بار را بسیار ساده‌تر می‌نماید، این روش معایبی نیز دارد همچون قیمت آن که به نسبت سایر روش‌ها، گران‌تر است. همچنین پیشنهاد می‌شود برای ارسال بارهای حجیم و بیشتر از 500 کیلوگرم، بهتر است از روش هوایی استفاده نشود چرا که به لحاظ هزینه، مقرون به صرفه نخواهد بود. علی رغم تمامی نکات ذکر شده، روش هوایی ارسال بار، به عنوان بهترین روش ارسال بار به ونکوور شناخته می‌شود چرا که از مزایای بسیاری برخوردار است.

به طور کلی بهترین روش ارسال بار به کانادا، فریت بار هوایی و یا ارسال بار هوایی است.

مراحل فریت بار به ونکوور

انجام فریت بار از ایران به ونکوور به دلیل مراحلی که دارد از پیچیدگی‌هایی نیز برخوردار است به همین دلیل ممکن است با چالش‌هایی نیز روبرو باشد. بهترین اقدام، سپردن امور و انجام مراحل فریت بار به ونکوور به یک شرکت مطمئن و دارای سابقه است که کلیه امور ارسال بار را بدون نگرانی و دردسر برایتان انجام دهد. مراحل فریت بار عبارت است از:

تماس با شرکت حمل و جابجایی

بهتر است یک هفته پیش از زمان پرواز، با شرکت حمل بین المللی مدنظرتان تماس بگیرید و مشاوره دریافت نمایید. کارشناسان این مجموعه کلیه مراحل و شرایط را برایتان به طور تفصیل بیان می‌دارند.

ارسال بار به مونترال از دیگر خدمات در زمینه باربری بین المللی می باشد.

بازرسی از لوازم

شرکت مدنظر، کارشناسانی را برای بازدید از کالاها و لوازم ارسال می‌دارد تا میزان حجم بار را ارزیابی نماید و راجع به هزینه و شرایط ارسال بار توضیحاتی را به شما رائه نمایند.

بسته بندی کالا و لوازم

در این مرحله، تمامی لوازم و کالاهای شما به صورت کاملا تخصصی و توسط افراد آموزش دیده، بسته بندی می‌گردد تا در طی مسیر، کمترین آسیبی به لوازم وارد نشود. با توجه به اینکه مرحله بسته بندی لوازم از مهم‌ترین مراحل ارسال بار است، در صورتی که به نحو صحیحی انجام نگیرد، لوازم در طول مسیر آسیب می‌بیند و متحمل ضرر و خسارت بسیاری خواهید شد. از این رو لازم است نسبت به میزات تجربه شرکت مدنظرتان، کسب اطمینان نمایید.

حمل بار تا فرودگاه

حمل بار از منزل و یا شرکت حمل بین المللی به سمت فرودگاه انجام می‌گیرد و سپس مراحل نهایی ارسال بار و امور گمرکی آن نیز توسط کارشناسان مربوطه طی می‌گردد. در این مراحل نیازی به حضور شما نخواهد بود و شرکت تمامی امور را انجام خواهد داد و مجوزات لازم را برای ارسال بار به ونکوور دریافت می‌نماید.

تحویل بار به ایرلاین

در این مرحله، تمامی امور انجام یافته است و کارشناسان مجموعه، بار را به ایرلاین تحویل داده‌اند تا مراحل بارگیری در هواپیما، انجام گیرد.

تحویل بارنامه به مشتری

در این مرحله تمامی مدارک و بارنامه‌ها به منظور پیگیری‌های بعدی به شما تحویل می‌گردد و بدین نحو می‌توانید به صورت آنلاین، نسبت به موقعیت بار خود اطلاعات داشته باشید.

توصیه می شود برای ارسال بار به ونکوور حتما از طریق شرکت های معتبر و بین المللی اقدام نمایید. در باربری تهران کالابر امکان ارسال بار به تمام کشورها در سریع ترین زمان امکان پذیر است.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید