X

ارسال لوازم منزل به دبی + استعلام هزینه

02122373502 دفتر مرکزی
ارسال لوازم منزل به دبی

برای استفاده از خدمات ارسال لوازم منزل به دبی، با باربری معتبر و بین المللی تهران کالابر تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

افرادی که تحت عنوان مسافرت، تجارت و یا مهاجرت قصد دارند از خدمات ارسال لوازم منزل به امارات استفاده نمایند، با یک چالش بزرگ روبرو هستند.

ارسال لوازم منزل به دبی را می توانید با شرایط بسیار مناسب از باربری بین المللی تهران کالابر درخواست نمایید.

به منظور ارسال بار به امارات، دو شیوه دریایی و هوایی وجود دارد که هر یک از این رو روش ویژگی‌ها و خصوصیاتی دارند. در ادامه این مقاله از وب سایت تهران کالابر به بررسی ارسال لوازم منزل به امارات و روش‌های انجام آن می‌پردازیم.

ارسال لوازم منزل به دبی

همانطور که ذکر نمودیم، مسافران، مهاجران و دانشجویان بسیاری نیاز دارند تا لوازم شخصی خود را با خود به امارات ببرند. برای ارسال لوازم منزل به دبی باید لوازم ریز و درست به خوبی بسته بندی شوند تا هیچ آسیب و خسارتی با بارهای شما وارد نشود. در باربری تهران کالابر افراد متخصصی، مسئول بسته بندی اصولی بارها هستند. 

ارسال لوازم منزل به امارات از جمله خدمات مجموعه تهران کالابر است که یکی از جامع‌ترین و گسترده‌ترین خدمات این مجموعه است. در نتیجه از این طریق ارسال بار را به امارات با مقرون به صرفه‌ترین قیمت و بهترین و معتبرترین خطوط فراهم می‌نماید.

روش‌های ارسال لوازم منزل به امارات

ارسال لوازم منزل به امارات، از طریق روش‌های هوایی و دریایی انجام می‌شود که در این بخش به ذکر آن می‌پردازیم:

ارسال لوازم منزل به دبی به صورت هوایی

ارسال بار هوایی به امارات از جمله سریع‌ترین روش‌های ارسال بار است. این روش برای کسانی که زمان برایشان در اولویت است، مناسب است. به نسبت سایر روش‌های ارسال بار، هزینه حمل و نقل هوایی بالاتر است. برای ارسال بار و لوازم منزل به صورت هوایی به امارات با قیمت مناسب، می‌توانید از طریق مجموعه تهران کالابر اقدام نمایید.

ارسال لوازم منزل به امارات به صورت دریایی

غالب محموله‌ها و لوازم منزل به صورت دریایی به امارات ارسال می‌گردند. اگرچه حمل بار از این طریق از هزینه مناسب‌تری برخوردار است، اما به لحاظ زمانی، طولانی می‌باشد. از این روش برای انتقال بارهای بسیار سنگین، حدود 2 تن به بالا استفاده می‌شود. در صورتی که میزان بار ارسالی شما کمتر از این مقدار است، بهتر است از روش ارسال هوایی استفاده نمایید.

نکات مهم و کلیدی هنگام ارسال لوازم منزل به امارات

در زمان ارسال بار به امارات، لازم است چندین مرحله را انجام دهید تا با کمترین دردسر، این فرآیند انجام شود:

 1. انتخاب شرکت صاحب نام و معتبر برای ارسال لوازم منزل و حمل بار از مهم‌ترین اقداماتی است که باید با حساسیت بیشتری انجام دهید. شرکت تهران کالابر انتخاب درست و هوشمندانه‌ای می‌باشد.
 2. وزن، اندازه و ابعاد کامل بار توسط کارشناسان تهران کالابر اندازه گیری می‌گردد.
 3. بسته بندی بار و لوازم منزل توسط کادر مجرب و آموزش دیده مجموعه انجام می‌گیرد چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی، ممکن است بار آسیب ببیند و یا در مقصد با مشکلی مواجه شود. این مجموعه با استفاده از بهترین کارتن‌ها و جعبه‌ها وسایل شما را بسته بندی می‌کند و ظروف آشپزخانه و شکستنی را کاملا پالت پیچ می‌نماید. شایان ذکر است که بسته بندی باکیفیت از جمله مراحل اساسی ارسال بار است.
 4. انجام امور گمرکی و بارگیری آن، توسط پرسنل مجموعه انجام می‌گیرد. شما عزیزان می‌توانید تمامی وسایل و لوازم خود به جز کالاهای ممنوعه را به امارات ارسال نمایید. لوازمی همچون تخت، مبل، میز، غذا، فرش، ظروف، لباس، کتاب، لوازم شخصی و.. بدون مانع است.
 5. تحویل بار به هواپیمایی یا کشتیرانی پس از صادر شدن بارنامه در روش هوایی و در روش دریایی پس از اینکه کانتینر، آماده بارگیری شد.

هزینه ارسال لوازم منزل به امارات چقدر است؟

هزینه ارسال لوازم منزل به دبی امارات بر اساس روش هوایی یا دریایی متفاوت است. در روش هوایی، عوامل بسیاری در تعیین هزینه تاثیرگذارند همچون:

 • وزن و حجم بار
 • نوع بسته بندی بار
 • خطوطی که بار را حمل می‌کنند
 • نرخ ارز

در روش دریایی حمل بار نیز مواردی در تعیین هزینه موثر است از قبیل:

 • نوع بار
 • وزن کالا
 • ارزش کالا
 • هزینه های تخلیه
 • نرخ ارز
 • هزینه دپو

به منظور کسب اطلاعات دقیق، می‌توانید با کارشناسان مجموعه تهران کالابر در ارتباط باشید و دریافت مشاوره به صورت رایگان نمایید.

لوازم و اقلام ممنوعه برای ارسال بار به امارات

 1. داروهای ممنوعه
 2. الکل و مواد مخدر
 3. مهمات
 4. سلاح گرم
 5. شمشیر، نیزه، خنجر و..
 6. مواد غذایی با مقدار فراوان
 7. مجسمه و پیکره حیوانات
 8. حیوانات محافظت شده
 9. لوازم جادوگری
 10. ابزار و لوازم قمار

استفاده از خدمات ارسال لوازم منزل به امارات مجموعه تهران کالابر از جمله انتخاب‌های ایده‌آل و مطمئن برای حمل و نقل لوازم است که این امکان را برای شما فراهم می‌نماید تا با هزینه بسیار مناسب لوازم و کالاهای خود را به امارات و سایر شهرهای جهان ارسال نمایید.

از دیگر خدمات در زمینه باربری بین المللی می توان به ارسال بار به ترکیه و ارسال بار به قبرس اشاره نمود.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید