X

ارسال بار به کلگری | استعلام هزینه فریت بار به کلگری

02122373502 دفتر مرکزی
ارسال بار به کلگری

از دیگر خدمات در زمینه باربری و حمل بار بین المللی، ارسال بار به کلگری است. برای استفاده از خدمات فریت بار به کلگری و ارسال لوازم منزل به این شهر، با باربری تهران کالابر تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

ارسال بار بین المللی یکی از مهمترین خدمات در باربری تهران کالابر می باشد. برای استفاده از این خدمات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فریت بار به کلگری

در صورتی که قصد مهاجرت یا مسافرت به کلگری را دارید و می‌خواهید بار و لوازمتان را با هر وزن و حجمی به فرودگاه بین المللی کلگری ارسال نمایید و در صورتی که قیمت نیز برایتان دارای اهمیت است، به شما پیشنهاد می‌کنیم با باربری بین المللی تهران کالابر تماس بگیرید.

ارسال بار به کلگری

شهر کلگری در کانادا به دلیل فراهم نمودن امکانات و شرایط تحصیلی و شغلی، به عنوان انتخاب نهایی و مقصد بسیاری از افراد در سراسر جهان به ویژه ایرانیان است. ارسال بار هوایی به کلگری که اصطلاحا، فریت بار نامیده می‌شود، از جمله متداول‌ترین اقداماتی است که توسط مسافرین و مهاجران به منظور ارسال بار و محموله‌هایشان انجام می‌گیرد. فریت بار به کلگری از خدمات مهم در زمینه ارسال بار به کانادا می باشد.

به دلیل اینکه وزن بار ارسالی از وزن بار مجاز مسافری بیشتر است، مسافران اقدام به ارسال بار از طریق هوایی می‌نمایند.

شرکت تهران کالابر به عنوان ارائه دهنده خدمات حمل و ارسال بار به ویژه ارسال بار هوایی به کلگری سفارش می‌پذیرد. این مجموعه به منظور سهولت انجام کارها، تمامی اقدامات لازم برای تحویل گرفتن بار، انجام بسته بندی اصولی برای سالم رسیدم بار به کلگری، انجام امور گمرکی و صدور بارنامه با بهترین نرخ را انجام می‌دهد.

از دیگر خدمات در زمینه ارسال بار به شهرهای کانادا می توان به این موارد اشاره نمود:

ارسال بار به تورنتو

 ارسال بار به ونکوور

ارسال بار به مونترال

 

مهمترین خدمات مجموعه تهران کالابر برای ارسال لوازم منزل به کلگری

برای ارسال بارهای تجاری و یا شخصی خود می توانید با باربری تهران کالابر تماس بگیرید. از مهمترین خدمات این مجموعه در زمینه ارسال لوازم منزل به کلگری می توان به این موارد اشاره نمود:

  1. بسته بندی اصولی و حرفه‌ای بار توسط پرسنل آموزش دیده به منظور ارسال بار به کلگری

بسته بندی در زمان جابجایی و ارسال کالا بسیار اهمیت دارد به ویژه که این جابجایی به صورت حمل و نقل هوایی باشد. شایان ذکر است که در صورتی که بسته بندی به صورت اصولی نباشد، ماموران فرودگاه، آن را پذیرش نمی‌کنند و در صورت پذیرش نیز هر گونه آسیبی وارد شود، خسارات برعهده فرد ارسال کننده خواهد بود. از این رو به شما توصیه می‌نماییم تا بسته بندی بار را در فرآیند ارسال بار به کلگری به پرسنل باتجربه مجموعه تهران کالابر بسپارید تا با آرامش خیال، لوازمتان ارسال گردد.

  1. حمل هوایی لوازم منزل به کلگری

در فرآیند حمل هوایی اسباب و لوازم منزل به کلگری، لازم است به بسته بندی لوازم اهمیت بسیاری دهید . این شرکت به دلیل تجربه طولانی که دارد و سرویس بسته بندی تخصصی را در اختیارتان قرار می‌دهد. روند بسته بندی را مطابق اصول شرکت‌های هواپیمایی و حمل هوایی ارائه می‌نماید و سپس با بهترین قیمت حمل بار، لوازم شما را به شهر کلگری ارسال می‌دارد.

  1. ارسال بار صادراتی و کارگو به کلگری

از طریق ارسال هوایی یا فریت بار، بخش عظیمی از بار تجاری شامل فرش، مواد غذایی، لوازم منزل، صنایع دستی و.. ارسال می‌گردد. در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به کلگری را دارید، می‌توانید از خدمات حمل زمینی بار به فرودگاه امام، انجام سریع و آسان امور گمرکی و بهره‌مندی از بهترین نرخ حمل بار استفاده نمایید.

  1. حمل اضافه بار مسافری

در صورتی که مسافر شهر کلگری کانادا هستید و دارای بار بیش از حد مجاز می‌باشید، شرکت تهران کالابر مشکل شما را حل می‌کند. این روش، بسیار هوشمندانه است و به لحاظ هزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. تنها کافی است یک هفته پیش از پرواز با مجموعه تماس بگیرید، کارشناسان، بار را از منزل یا محل کار تحویل می‌گیرند، فرآیند بسته بندی را انجام می‌دهند، امور گمرکی را در فرودگاه امام انجام می‌دهند و سپس بارنامه هوایی شما با بهترین و مناسب‌ترین نرخ بار صادر می‌گردد.

نحوه انجام پروسه ارسال بار به کلگری

در پروسه ارسال بار، نیازی به حضور ارسال کننده نیست. کارشناسان تهران کالابر، بار شما را از منزل یا محل کارتان تحویل می‌گیرند و به امور گمرکی برای ارسال بار هوایی می‌پردازند. شرکت تهران کالابر، پس از صدور بارنامه هوایی با بهترین نرخ قیمت ارسال بار به کلگری، رزرو کتبی بار را به همراه بارنامه به شما تحویل می‌دهد.

به طور کلی مدت زمان رسیدن بارها از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه کلگری حدودا 4 یا 5 روز طول می‌کشد.

نکات مهم هنگام تحویل بار در کلگری

پس از انجام مراحل ارسال بار به کلگری، ماموران شرکت هواپیمایی شهر کلگری با شماره تلفن گیرنده کالا تماس می‌گیرند و رسیدن بار به شهر را اعلام می‌نمایند. از این رو توجه داشته باشید که:

  • تلفن همراه حتما در دسترس باشد
  • بهتر است در زمان صدور بارنامه دو شماره تلفن معرفی نمایید تا در صورت در دسترس نبودن، شماره جایگزینی برای تماس باشد.
  • بهتر است شما خودتان نیز پیگیر مراحل ارسال بار به کلگری باشید. 


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید