X

هزینه ارسال بار به تجف | حمل بار زمینی و هوایی

02122373502 دفتر مرکزی
ارسال بار به نجف

ارسال بار به نجف از دیگر خدمات باربری تهران کالابر در زمینه، حمل بار به عراق است. این خدمات بسته به نوع بار شما به صورت هوایی و زمینی صورت می گیرد. برای دریافت مشاوره و استعلام قیمت با باربری تهران کالابر تماس بگیرید.

تهران کالا بر
تهران کالا بر

یکی از خدمات ارائه شده در باربری بین المللی تهران کالابر، ارسال بار به نجف است. در این مجموعه امکان ارسال بارهای تجاری و شخصی شما به تمام کشورها، به صورت زمینی و هوایی امکان پذیر است. 

ارسال بار به نجف

ارسال بار به نجف توسط باربری تهران کالابر از صفر تا صد قابل انجام است. در این مجموعه امکان ارسال انواع کالا و بار صنعتی، شخصی و تجاری فراهم می‌باشد. تهران کالابر از تمام شهرهای کشور ارسال کالا و بار را به نجف اشرف و سایر شهرهای عراق با معقول ترین هزینه انجام می دهد. برای حمل بار به نجف می توان از حمل زمینی و هوایی استفاده نمود.

نجف یکی از شهرهای کشور عراق است که هر ساله میزبان مسافران و مهاجران زیادی است. این شهر دارای جاذبه های زیارتی بسیاری است که همین امر سبب شده است تا هر ساله حمل و نقل و صادرات-واردات به این شهر افزایش یابد.

تهران کالابر با داشتن چندین سال سابقه در زمینه باربری و ارسال بار به نجف، همه روزه از تمام نقاط ایران به نجف امکان ارسال بار را فراهم کرده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ارسال بار به نجف با ما تماس بگیرید.

شیوه ارسال بار به نجف

فریت بار به نجف از طریق شیوه زمینی و هوایی توسط تیم حرفه ای تهران کالابر صورت می‌گیرد که در ادامه به آن می‌پردازیم:

ارسال محموله و بار به نجف به صورت خرده بار:

زمانی که مقدار و حجم وسایل ارسالی شما کم باشد، می‌توانید به صورت جمعی با بار دیگر افراد به نجف آن را ارسال کنید که به این شیوه ارسال بار خرده بار می‌گویند. این شیوه ارسال دارای هزینه کمتری نسبت به سایر روش های ارسال بار به نجف است اما مسئله ای که وجود دارد این است که ممکن است در حرکت ترانزیت توقفی برای فرآیند بارگیری به وجود آید که در این شرایط بار با تاخیر تحویل داده می‌شود.

از دیگر خدمات ما در زمینه حمل بار به عراق، می توان به ارسال بار به کربلا اشاره نمود.

ارسال بار به نجف به صورت دربست:

زمانی که از شیوه ارسال محموله و بار به نجف به صورت دربست استفاده نمایید یک ترانزیت بار به بار شخصی شما اختصاص داده می‌شود. ممکن است این ترانزیت به صورت کامل پر نشود که در این صورت هم باز اقدام به حرکت و تحویل بار شما به نجف می‌نماید. این مدل از انتقال بار به نجف مزایایی از جمله سرعت بالا در ارسال و ارسال به صورت خصوصی را دارد. نکته قابل توجه در این مدل از فریت/کارگو بار به نجف، هزینه بالای ارسال می‌باشد.

فریت و ارسال بار به نجف به صورت هوایی:

اگر برای ارسال و انتقال کالای خود به نجف عجله دارید می‌توانید از روش ارسال بار به صورت هوایی به این شهر استفاده کنید که یکی از سریع ترین روش ها است. این روش به دلیل اینکه صرفه اقتصادی ندارد و هزینه بر است کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. حمل و ارسال بار به نجف به صورت هوای از فرودگاه امام خمینی انجام می‌گیرد و در فرودگاه نجف تحویل داده می‌شود.

هزینه ارسال بار به نجف

ارسال کالا و بار به نجف نرخ ثابتی ندارد زیرا عواملی مانند نوع بار، وزن و حجم بار، حساسیت بار، شیوه فریت بار و... در تعیین نرخ باربری به نجف تاثیرگذار است.

به طور معمول هزینه ارسال بار از ایران به نجف به صورت زمینی نسبت به لجستیک هوایی به صرفه تر می‌باشد. تهران کالابر با کمترین هزینه میزبان ارسال بار شما به نجف می‌باشد.

ما به عنوان یک شرکت با سابقه و با تجربه در زمینه فریت-ارسال بار به نجف، ارسال بار شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می‌دهیم.

بسته بندی در جهت ارسال بار به نجف

شرکت تهران کالابر در بسته بندی بارها حساسیت بالایی دارد زیرا برای صحیح و سالم رسیدن بارها نیاز است بهترین بسته بندی صورت گیرد. این شرکت ارسال لوازم منزل به نجف را هم به همین صورت و با بهترین بسته بندی ارسال می‌کند تا کوچک ترین آسیبی به بار و کالاها وارد نشود.

تهران کالابر ارسال بار به نجف را با بیمه نامه بین المللی و معتبر انجام می‌دهد و این خدمات از تمام نقاط ایران به کشور عراق به خصوص شهر نجف می‌باشد.

برای استفاده از خدمات باربری نجف و ارسال بار به عراق با باربری تهران کالابر تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید